Keresés

Részletes keresés

K.Pista Creative Commons License 2002.06.10 0 0 10
A Bandi vagy 5 percen keresztül a búvárkortyot próbálta visszatartani.Már azt vártam,hogy mikor vágja ki magát a székből és rohan ki okádni.
Én nem azt mondom,hogy ne igyon felvétel előtt egy kortyot se,de ha ennyire látszik rajta,akkor talán ennyit mégse kéne.Lassan olyan lesz,mint horn Gyula részegen a Parlamentben.
Az orvvadász úgylátszik,hogy fázott,mert az átizzadt fekete pólójára felvett egy zakót.Vagy csak a gidavért akarta vele eltakarni?
A Mészárost meg fel lehetne írni receptre altatónak.
Előzmény: magyarpolgar (-)
édesanya Creative Commons License 2002.06.10 0 0 9
Mi igazán nagy rajongói vagyunk a péntek esti jobbos bulinak.

édesanya

Előzmény: magyarpolgar (7)
PÁC TIVALD Creative Commons License 2002.06.10 0 0 8
Esetleg az agyadat megnézethetnéd.
Előzmény: magyarpolgar (7)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.06.10 0 0 7
Én mindkét oldalt meg szoktam hallgatni, igaz árt az egészségemnek, de most úgyis rendbeteszik az egészségügyet úgyhogy nincs mitől tartanom.
Előzmény: Törölt nick (2)
ulicenase Creative Commons License 2002.06.10 0 0 6
Rossz a duma, lépj le Provokatőr Elvtárs.
Előzmény: AMI SZÁMTALAN (5)
AMI SZÁMTALAN Creative Commons License 2002.06.10 0 0 5
Csak azt számolgatom, éppen hány zsidó bukkan fel aznap este a firkászok között.
Előzmény: Törölt nick (2)
Sztefus Creative Commons License 2002.06.10 0 0 4
Azért megnyugtató látni, hogy mennyire öregszenek.
magyarpolgar Creative Commons License 2002.06.10 0 0 3
Tudod mert az a problem, hogy amit írtam nem 0
(sajnos)
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.10 0 0 2
Tartok tőle, nem sokra juszt ezzel a topiccal. Szerintem a jobbkonzol topikisták nagy részét csak fegyverrel lehet acsádiék nézésére kényszeríteni. Itt még nem tartunk. Még nem... :I((
Előzmény: magyarpolgar (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.10 0 0 1
miféle emberek vannak manapság? Már egy 0-ra se fussa, eftások? Hallatlan! :O))
Kolozsváry Áron Creative Commons License 2002.06.10 0 0 0
És rángatózik. Még az elvtársaitól is ideges, mindegyiket lehurrogja. Kettős látása is lehet, mert állandóan a reflektorokat nézi a plafonon. Tuti, hogy delirium tremens.
Előzmény: magyarpolgar (-)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.06.10 0 0 topiknyitó
Gondoltam csinálok egy ilyen topikot már csak hiánypótlás kedvéért is, persze az arányok mások a jobbosba majd 12000 ember írt hát ide ezek szerint majdnem 60000 fog legalább hiszen ha egy egyórás műsor ennyi beíírást érdemel akkor a maradék lényegesen több idő biztosan többet.

Aczél Endrének:

Mostanában nagyon izzad és vörösödik a feje műsor alatt, persze most a vörös szín a divat de azért nézesse már meg a vérnyomását néha. Pihenjen.
Nyugalom. Ha elpatkol itt műsor alatt ki veszi fel a gázsit az mszptől meg hát, hogy leszünk így a vas és Aczél országa.

Szívélyes üdvözlettel,

Magyarpolgár

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!