Keresés

Részletes keresés

alfredoo Creative Commons License 2002.06.14 0 0 155
re

csak gyogyszereszem van. dealernek hivjak. drog dealer. es 1/4 oraval elmenetele utan piros es kek pillangokat latok. ezek az szdsz-es pillangok. aztan eltelik egy fel ora egy ujabb gyogyszeresz elmenetele utan jonnek a narancsos lepkek. a szarnyukon egy szep kep van es egy felirat. a miniszterelnokotok vagyok. ezutan mar nem is jon ujabb gyogyszeresz csak a voros kod. de az nagyon voros. aztan bezar a kocsma...

Előzmény: rinpoce (154)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.14 0 0 154
Aggodom Alf!

Azt olvastam a Népszaboban, hogy a Lipoton már a csapok sem csöpögnek... Nem onnan bujtak ki a strigáid? Viz helyett folynak a csapbol? Nem kellene megkérdezned orvosod, gyogyszerészed?

Előzmény: alfredoo (153)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.14 0 0 153
re

nanaa! egyetlen kikotesem van hogy az osztozkodas aranyat en mondom meg. nem am elore.

jott a hulye striga mondja tovabb. de en nem hiszek neki. meg meeg ebbol nincs is mit osztozni. azt mondta hogy 352. kepzeld el. es annyira szemet hogy nem mondja meg hogy 3 es 52 vagy 35 es 2. namost a permutaciok es variaciok teljes korevel ez mar irtozatosan nagy beruhazast feltetelez. es a jelenlegi gazdasagi helyzetben ez borzasztoan megfontolando. es hianyzik egy csomo szam. ja es harom fele is oszthato 3 es 5 es 2. ez igy nagyon nem franko. lehet hogy hagyom a fenebe az egeszet. kulonben sem hiszek a strigakban. mind hulye. a szokek a leghulyebbek.

Előzmény: rinpoce (151)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.14 0 0 152
benjamin

ha jol latom megalkottad a buddhista strigat. egyenesen nepalbol repult hozzank. szelek szarnyan. orban viktor megmentesere es felemelesere. te is eszrevetted hogy a viktor olyan buddhas? a buddha egyebkent indiaiul gyozot jelent. tudtad?

kepzeld ha ez az egyetlen normalis topik messze egen es foldon eleri azt a szintet mint a mit kaptal ma orban viktortol akkor milyen buszkek leszunk. cca 10 ev mulva. persze akkor a mit kaptal ma viktortol megint belehuzhat. 3000 stadion utan azert lesz beiras.

en peldaul ma akartam beiirni oda hogy tartast kaptam. hogyan KELL meltosaggal elviselni a vereseget. es hogyan kell tovabbra is etetni a nepet. 3 krisztus veszett el benne. krisztus csak cca 5000 embert etetett meg. mit embert? zsidot? pedig azok aztan igazi falankok!!! de megetette. viktor meg 5000000. el sem tudom kepzelni. 0T MILLIOT. marmint csaladtagokkal egyutt!

tovabb nem szovom a gondolatot mert mar igy is elerte a hulyeseg itten szukseges es elegseges fokat....

Előzmény: Dr. Benjamin Justice (147)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.14 0 0 151
Alf!

Ha azt mondom oké osztozunk?

Előzmény: alfredoo (149)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.14 0 0 150
re

a kocsmaba ment mi. ott adnak neki enni. meg halat is adnak. a macskanak. a feketenek. a szoke macska hogy van? megette a kek pillangot. tudtam hogy baj lesz!

Előzmény: rinpoce (146)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.14 0 0 149
re

ja de buta vagy.

hat az is magyarorszag. az is bokreta!

kepzeld jott egy voodoo doktor es azt mondta hogy a 94-et tegyem meg a lotton. azt mondta biztos nyerol. mondom neki hogy csak 90-ig megy. erre ugyanezt mondta hogy buta vagyok. azt mondta hogy a 9-et es a negyet kulon tegyem meg. ja es azt is mondta hogy forditott sorrendben is.

Előzmény: rinpoce (143)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.14 0 0 148
Ez ám a striga!!!

És ez csak egy a sok közül. Harry Potter hol van?

Előzmény: Dr. Benjamin Justice (147)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2002.06.14 0 0 147
Előzmény: rinpoce (146)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.14 0 0 146
Látomásom van! Van a Nagy zászlolengetö... Orbán szol éppen az ö sejtjeihez, Ibolyka is eljött...mer ott voltak a rokonai... És akkor elfeketedett az ég... millio striga kezd körözni a gyüli felett... csak ugy füstülnek... füstölnek?...huhognak a varjak... recseg ropog a köztársaság téri székház...

A FRANCBA! Kiment a fekete macska...

Előzmény: Dr. Benjamin Justice (145)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2002.06.14 0 0 145
STRIGA KELL IDE

A strigak fogjak megcsinalni a varazslatot!!!!!

Előzmény: rinpoce (144)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.14 0 0 144
Kedves Ben!

Nagy hiányosságrol van szo, igaz... De ki a fene csinál annyi amulettet. Talán ha egy népgyülésen, abban ugyis jok, egy kis sámándobolás... De ujabban Ibolyka szabotál. Vigye el Ibolykát a Megyo striga? Az azér nem lenne jo. Meg rokonom is...

( Rinpoce töri a fejét...)

Előzmény: Dr. Benjamin Justice (142)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.14 0 0 143
Alf!

Szerintem Mo szebb Tudod: bokréta isten kalapján :)

Előzmény: alfredoo (141)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2002.06.14 0 0 142
De itt a jobboldalert kell varazsolni, nem a jobboldali vezetokert. Egyebkent David Ibolyaert egy Barbi babat kellene mezbe martogatni. Hogy ujbol edes legyen.
alfredoo Creative Commons License 2002.06.14 0 0 141
re

a lakohelyed szep szo. meg akkor is mint most amikor nem igazan akarja mondani az ember de mondania kell. meg mar biztosan zavarok is...

meg biztos szep hely is lehet. ott minden szep. foleg mint regen atmentunk ausztriaba es minden szeppe valtozott.

ausztriaban minden szep es regen minden jo/jobb volt.

ez a jelszavunk.

bucsu!

Előzmény: rinpoce (139)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.14 0 0 140
Csá!
Előzmény: rinpoce (139)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.14 0 0 139
Orbán, mint Wesselényi??

Hogy szeretne az lenni pedig. Manapság nincs semmi feladat. Az ember csak lézeng... Semmi árviz, csak néha...nem választásilag meghatározo helyeken... a francba keleten...

Kénytelen az ember konfrontálodni, mer mér van az élet nem? Csak a szeretet, meg ilyenek? Az elvek a lényeg :)

Előzmény: alfredoo (137)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.14 0 0 138
Alf!

Cf már eldöntött dolog. Egy nagy melák lepkegyüjtö. A többit megoldjuk.

Most azér arrol van szo, hogy el ne puszticcsák a vezér(egyéniségeket). Mert akkor kitörne a Kovács L. dominancia, és az nem lenne jo. Olyan lenne, mintha a Kádár dominancia lenne, pedig az már nem is lehetne.

Előzmény: alfredoo (136)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.14 0 0 137
re

ja meeg

lehet persze becsuletesen is csinalni. tamaszd fel oket rendesen. viszont adjal nekik egy ozonvizet is. szerintem teljesen jo lenne. viktor elemeben lenne. o lenne orban viktor egyszemelyben es gumicsizmaban es o lenne wesselenyi miklos baro mint arvizi hajos.

a kft es a bt es a kl es a schwajda meg csinalna az ozonviz cimu szuperprodukciot.

mi meg dolgozhatnank es dumcsizhatnank tok nyugodtan. es lepkeversenyt jatszanank. ugye nem is lenne rossz?

Előzmény: alfredoo (136)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.14 0 0 136
re

nem lehetne ezt a varazsolast ugy MODJAVAL uzni. kepzeld visszajonnek es nekunk balosoknak akkor hinaus mit uns. lehet hogy 2.5 millionyi ember benevez a gagarin programba.

tehat olyan kis bundazasra gondolok. hogy meg is varazsolod meg nem is. csinalsz beloluk egy felkaru oriast. vagy bena kacsat. vagy megnyereted a torgyannal a valasztast. vegul is torgyan is jobboldali. semmi elvtelent nem csinalnal. de egy torgyan orban kormany eseteben azert nem kellene csomagolni. es teljesen unpraktikus lenne 2.5 millionyi ember csaladtagokkal hianya. kit anyaznatok. bocsanat. kit anyaznanak. az anyazok. kik antiszemitaznanak. kik lennenek a kommunistak. kineveznetek magatok kozul? hogy te vagy az alacsony, te vagy a sovany, te vagy a sokbeszedu kommunista? ki lesz cf? ez nagyon izgat. valami jo embert nevezzetek ki.

megoldas? tamaszd fel oket de csak egy picit. vagy csak 3 napra...

Előzmény: rinpoce (135)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.13 0 0 135
És a Hendrix sem jöhetne jobbkor ... Egy ilyen ortodox hippinek mint én... Segit az amulettnek. Hendrix muzsikával "kis" füstbe tartva, biztos, hogy müködni fog...
Előzmény: Törölt nick (133)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.13 0 0 134
Én most készitem az amuletteket. Orbán Viktorral, és Kövér Lászloval bajban vagyok. Ekkora fekete felhöt elháritani.... Ráadásul az amulettet börszijon kell nyakba akasztani...Lehet, hogy Kövér urnak öntapados kellene...
Előzmény: Törölt nick (133)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.13 0 0 133
Már csak azért is válaszolok, hogy felhozzam kissé ezt a jó kis topicot.
Trmészetesen semelyik párt se fogja a füvet mégcsak legalizálni se, nemhogy kötelezővé tenni. Marad fakultatív. Én nem vergődök vele, mert nem tesz jót a chemoreceptoraimnak, és órákira kiüt, az meg kell a fenének, nem olyan hosszú az élet, hogy alvással meg out of order töltsek belőle egy csomó időt.
Hendrix a voodoo kapcsán jött a topicba. Magam részéről inkább hallgatok Hendrixet, mint a kozsóféléket, nem a korom miatt, mert mai előadókat is hallgatok szépszámmal, hanem a színvonal és az értékesség okán.
Visszatérve a nyitótételhez:
kérjük közösen papa Ougou-t, Samedit és Legbát, hogy védje meg a jobboldal vezetőit a rontástól valamint az ártó szellemektől, és tegye őket akárhová.
Ennyit a vuduról.
Előzmény: Dr. Benjamin Justice (132)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2002.06.11 0 0 132
Majd ha az szdsz kotelezove teszi a fuvet, akkor az altalanos iskolakban Hendrix szo evnyiton, a falon meg Jamaica zaszlo lesz magyar trikolor helyett.
Előzmény: Törölt nick (130)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.11 0 0 131
Hiába, anyázás az élet soja...
Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.11 0 0 130
Köszi, hogy szóbahoztad, egyébként Hendrix zenéjét, stresszoldó hatása miatt, orvosi vényre kellene árusítani a patikában.
Ennek a topicnak a látogatását pedig kötelezővé tenném az anyázós topicoc lakói számára.
Na, most, hogy ezt beírtam, megyek anyázni a Kiütyülték Medgyesit... topicba :)
Előzmény: alfredoo (129)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.11 0 0 129
hawkeye

nem azert irok hogy felhozzam a topikot, es ebben az en beirasom - tapasztalatom szerint - nem is igen segit(het).

formalisan szolitanalak meg hogy megegyszer szeretnem megkoszonni ezt a jimmy hendrix otletet. barha mas is hallgatna neha akkor talan a egymas iranti megertes is nagyobb lenne/lehetne.

Előzmény: Törölt nick (16)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.10 0 0 128
b

merthogy van az a bizonyos katalizatore. akkor indul az ember.

ha nincsen katalizatore akkor ember lefekez.

most nincs.

meg a hendrixet is eloszedtem. jobb volt mint gondoltam. jobban tetszett mint a manapsag allandoan hallgatott szekely himnusz. tok jo.

Előzmény: Dr. Benjamin Justice (127)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2002.06.10 0 0 127
Ti aztan beindultatok!

Szerintem acelt kellene olvasztani, aztan azzal.

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.10 0 0 126
A szimboleumról olvastam is: össze kell rakni a három részt, és belefújni, mint a Tintoretto.
Előzmény: alfredoo (125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!