Keresés

Részletes keresés

Feri 44 Creative Commons License 2004.07.30 0 0 96
Sajnos azóta sokminden megváltozott.

Most már nem értek egyet a topiccímmel.

Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2004.07.29 0 0 95
Gondoltam, felhozom:-DDD
GALA Creative Commons License 2002.06.12 0 0 94
Orbánéknak is midenki fájt, emlékezz csak.

Azt meg sorold fel hányat rúgtak ki ?

Mi van pl a nagyreményű Szabó László Zsolt nevű szakember ausztráliai nagykövettel ???
:-)))))

Előzmény: tajfuto1 (91)
Consi Creative Commons License 2002.06.11 0 0 93
3. A főügyészt nem váltották le. Nem is lehet. De azért felelősségre lehet vonni, nem? Ha elszámol, és tisztességes munkát végzett, minden tiszteletem az övé.
Consi Creative Commons License 2002.06.11 0 0 92
1. Saját ellenségemet én sem alkalmaznám.
2. A választópolgárok ha kis többséggel is, de leváltották az Orbán-kormányt. Nem csak Orbánt, Kötélt,Ádert, Rogánt, stb. Hanem az egész adminisztrációt -ha élhetek ezzel a divatos kifejezéssel-.
Amíg nem iskola- és kórházigazgatókat váltanak le, addig ez rendjén is van- mértékkel.
Előzmény: tajfuto1 (91)
tajfuto1 Creative Commons License 2002.06.11 0 0 91
1. Igértek közbeszerzéstt: elsőre megszegték.
2.Nem igértek boszorkányüldözést. Még a főügyész is fáj nekik, ebben máris túlmentek Orbánékon.
Előzmény: minderbinder (88)
tajfuto1 Creative Commons License 2002.06.11 0 0 90
Az egy egyszerű asszony volt. De most hogy örülhetsz te annak, hogy Megyót a könyvhéten kifütyülték! Micsoda népi reagálás! Ráadásul nem csak egy telefonáló, hanem a könyvhét közönsége. Neked mindegy csak taknyoljanak valakit?
Előzmény: Törölt nick (57)
The Boss Creative Commons License 2002.06.11 0 0 89
Eddig tényleg jó, de ha semmit nem csinál ami nagyon különleges akkor is alapjában jobb, mert nem lopnak csalnak annyit mint az orbánék. Ha ez a különbség megmarad, akkor már jó. Ezekből nem lesz több: CIKK
minderbinder Creative Commons License 2002.06.11 0 0 88
Es egyre jobb! Ugy tunik az igereteiket kezdik szepen teljesiteni - persze varjuk ki a veget. Minden esetre nem igertek 400 %-os fizetesemelest (mint anno Orbanek), csak 50-et, de az ahhoz szukseges bertablat mar el is keszitettek. A korabbi sumaksagoknak is elkezdtek utanajarni. Szoval lehet aggodni a fopolgaroknak!
kis pimasz Creative Commons License 2002.06.08 0 0 87
Nem csak akkor, hanem azóta is folyamatosan. A szoclibek most a fidesznyikek szerint azért szűkölnek, mert félnek a polgári erőktől.
Hogy oda ne rohanjak!
Előzmény: Lefty Wright (86)
Lefty Wright Creative Commons License 2002.06.08 0 0 86
Hehe, pont ugyanezt mondták sokan 98-ban ilyenkor a kedvenceidről. :) (jó a polgárit cseréld fel a szoclibbel)
Előzmény: kis pimasz (85)
kis pimasz Creative Commons License 2002.06.08 0 0 85
Szűkölnek, vonyítanak, nyüszítenek, mert tudják, hogy 4 évet nem lesznek képesek hatalom nélkül túlélni.
A hatalomhoz könnyű hozzászokni és élvezni, de igggen nehéz lemondani róla. Ők meg annyira primitívek, hogy azt hitték, sosem kell már lemondaniuk róla. Hogy felépítik ebben az országban a polgári diktatúrát, kifeszítik a vasfüggönyt, aztán még csak senki bele sem szólhat majd kívülről.
Előzmény: VALENTINO (82)
PÁC TIVALD Creative Commons License 2002.06.08 0 0 84
Szalai Annamária szerint ők győztek, de valami érthetetlen fejlemény miatt el kell viselniük négy évig ennek a kormánynak a kormányzását.

Komolyan ezt mondta egy tévéműsorban a héten.

Előzmény: Skandi (81)
fogezmenni Creative Commons License 2002.06.07 0 0 83
Ök igy hivjak, de nincs kulonbsegg.
Előzmény: sz (80)
VALENTINO Creative Commons License 2002.06.07 0 0 82
Ez példanélküli ami itt folyik az ellenzék részéről.

A reakció erői, a választási vereségükből való kényszeredett ócsudás folytán, folyamatosan szabotálják a népi demokratikus kormánykoalició munkáját. Még az első 100 nap le sem telt, máris nemtelen eszközöket vetnek be, rágalmak hadával próbálják besározni a népi demokráciánk vezető embereit.

Előzmény: Skandi (81)
Skandi Creative Commons License 2002.06.07 0 0 81
basszus...

én meg azt hittem ők nyertek (legalább is ezt mondták)

na mind1

:o)

Előzmény: sz (80)
sz Creative Commons License 2002.06.07 0 0 80
Ezért létezik ellenzék

Tévedsz, kedves... Irány a Mea Culpa.
Orbán, Pokorni, Szájer, Áder, Rogán, Deutsch: mindannyian elmondták, hogy a Fidesz nem ellenzékben, hanem kisebbségben lesz a következő négy évben.

:DDDDD

Előzmény: fogezmenni (78)
Tub Creative Commons License 2002.06.07 0 0 79
Kedves Pirítós!

Szétfagyott a gépem, sajna csak most láttam a 63. hozzászólásodat!
Én voltam a hülye (lassú), bocs az előbbiért.

Előzmény: Pirítós (73)
fogezmenni Creative Commons License 2002.06.07 0 0 78
Nos. A topic oké, csupán a cimét kéne javitani,
JO>>>>JOBB! Szerencsére nincs a demokratikus világban olyan kormány, amely mindenkinek megfelelne.(Ezért létezik ellenzék)
Egyébként a hiba hiba marad akkor is, ha utána 1000 ájmszori hangzik is el. Szerencsénkre nem gondolom, hogy Husztika kinevezése akkora probléma lenne, hogy máris fejeket kell lecsapni, minisztereket kerékbetörni, stb. Tudom az igéretet illik betartani!!! Ezután arra kell koncentrálni, hogy ilyen és ehhez hasonló hibákba ne lehessen könnyen belekötni!
BaSand Creative Commons License 2002.06.07 0 0 77
:-DDD
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 76
Banánt?
Előzmény: Pirítós (73)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 75
Van, de nem adom ki. Kivagy te így is eléggé! :-)))
Előzmény: BaSand (74)
BaSand Creative Commons License 2002.06.07 0 0 74
Legalább adut tennél. Nincs?
Előzmény: Törölt nick (69)
Pirítós Creative Commons License 2002.06.07 0 0 73
Kedves Tub kartács!
Kérlek olvasd el a 63. számú beírásomat is, ahol helyesbítettem a címzettet. Véletlenül a te hozzzászólásodon kattintottam a választ.
Pardon.
Hali,
Pirítós

P.s.: BTW látom, az Index rendkívül felkészült és intelligencs balliberói ellenérvet ellenérvre halmoznak a felvetéseimre...
Nem hiszem hogy bárki különösebben meglepődne, hogy a 4 éves permanens törvényszámonkérő hisztéria csak az ostobák felültetését szolgálta, valólyában rohadtul nem érdekli őket semmiféle jog és törvény, csak a hatalom és a lyó kis bolsi stílusú bosszú.
No de sebaly.;-)

Előzmény: Tub (70)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 72
A melletted lévő! Az. :-)))
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 71
Te melyik vagy?
Előzmény: Törölt nick (68)
Tub Creative Commons License 2002.06.07 0 0 70
Kedves Pirítós!

Te szerintem összetévesztesz valakivel:(((

Aáry leváltása a legundorítóbb, tipikus kommancs módon történt: politikai nyilatkozatot vártak el egy olyan szakembertől, aki az elvárt nyilatkozat tárgyáról csak a médiából hallott, hozzá dokumentálhatóan nem érkezett ilyen megkeresés egyetlen közép, vagy felsőoktatási intézményből sem.
De Magyar Bálintnak a szokásos habzó szájjal valamilyen kommunikálható indokot kellett kreaálnia. Szerintem nem számított Ááry nyilatkozatára az MTI-nél.

Üdv.: Tubi

Előzmény: Pirítós (62)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 69
Mi van sanya? Te is kérsz banánt?
Előzmény: BaSand (66)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 68
Nesze:


Pirítósodtól szeretettel.

:DDDDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (65)
PÁC TIVALD Creative Commons License 2002.06.07 0 0 67
Sajnos némi lendület és módzsertan az új kormányra is átragadt az előzőről, de majd szépen levetkőzik. És akkor rendben is lesz.
Előzmény: Pirítós (62)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!