Keresés

Részletes keresés

rács1 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 1237

A Club Neo megszűnt!

dejo Creative Commons License 2010.10.13 0 0 1236
Emlékeztek még erre? Hobó a Club Neoban
A képeken Ciki is látható, akiből mostanában lett országosan ismert ember, hiszen a kislánya Szirota Dzsenifer a hétvégén esett ki az X-Faktorból. Sajnálom is kicsit, de fiatal még érnie kell a sztársághoz.
Amúgy meg béke poraidra Club Neo. De van helyette Mustárház, ami legalább olyan jó hely, sőt.
Hajrá Terdom! :-{)E
rács1 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 1235
A Neo nem igazán költözött jobbra - balra, egyszerűen megszűnt.
Don Valentino Creative Commons License 2007.11.07 0 0 1234
kéne egy működő művház nyiregyre
csokinjull Creative Commons License 2007.07.14 0 0 1233

nosztalgiáztam kicsit...
de jó volt!:)
Don Valentino Creative Commons License 2004.02.17 0 0 1232
Terdom!
Mult heten beadtam Tujungahoz par kazettat. Majd menj erte, ha kell.
jurijpetya Creative Commons License 2003.11.30 0 0 1231
Volt Kispál.
Lovasi azt mondta, hogy ez volt az utolsó itt a Neoban, ezt azért sajnáltam...
Mondjuk utolsó bulinak kurva jó volt ez...
Rengeteg ember, ismerősök, nekem még mindig rakkendrollfílinegm van.
Tujunga! A fényképek, amiket mondtál majd kellenének:)
Nemtom mikor lesz legközelebb valami kicsiny otthonunkban, de azért beírom, hogy dec.13-án a Club Arsenalban Heaven Street Seven konci lesz, előzenekart azt nem merek reklámozni, de az is jó lesz:)

Jóéjt!

_Tujunga_ Creative Commons License 2003.11.25 0 0 1230

LESZ Kispál koncert nov.29-én a Neoban!!!!

Előzmény: Don Valentino (1229)
Don Valentino Creative Commons License 2003.11.25 0 0 1229
Ki van teve a 29-i Kispal plakat. Akkor most mi van?
Becherovka Creative Commons License 2003.11.22 0 0 1228
Szervusztok!

Kedves Neosok, látjátok, hogy a pozitív és negatív kritika egy színteren jelenik meg ellenetek illeteve melletettek!
Szeretném, ha ti szemszögetekből is megközelítenénk ezt a problémát! Modjátok végre el ŐSZINTÉN miért nem megy ez a hely és mi az ami miatt fell kelle adnotok!

Nem lehet csak arra fogni a dolgokat, hoyg marketing, meg reklám és az árak! Tudjátok hoyg hozzá adott érték nélkül nem megy semmi. Nem Baszhatok egyszerre úgy hogy a végén szűz is maradjak!

Ha nem megy a hely nem lenne célszerűbb segítségért kiáltani (nem anyagi javakra gondoltam) Vagyunk egy ppáran ebben a "kis kedves" városban, kik szívesen válságmanagmentet adtak volna számotokra.

Talán célszerű lett volna - anno - a vendégelégetetséget is mérni (pl. szórólap, kitölti és bedobja egy gyűjtőládába), vagy saját honlapot készítenetek infó anyagokkal és egyébb nyalánkságokkal! Úgy érzem és ne sértődjetek meg, de a hozzá nem értés nagyon lerítt a hely üzemeltetésében. Kis apró nüanszokkal a helyet egy barátságos, koncert, vagy szórakozó hellyé lehetet volna építeni. Édes kis BAHNHOF - mennyire hiányzik ez nekünk! Tudjátok ott igazi hangulat uralkodott. Nem csak a hely szelleme, de a személyzet, a műsorok a zene....

Lassan a tököm kivan a sok idióta "puhapöcsü" gyíkrakétától ki a Bermudaháromszögben (PIAC TÉR) a hétvégén összejön. Mi meg leszorolunk holmi füstös kis helyekre, hol megmozdúlni sem lehet!

Pénz - azt mondod pénz: No erre csak egy reagálásom van. Vagy két hete nyílt meg a Bújtoson az az ominózus szórakozó hely. Számoljunk - belépő ha jól tudom ca. 2 000, vendégek száma úgy 1 500 np mennyi volt a bevétele? Igen 3 Millió HUF egy este a tüc-tüc ért! És még a fiataloknak nincs pénzük!!! Ne csak a fiatalokra gondolj - itt vagyunk mi 20-on túliak, kik dolgoznak és pénzt is keresnek, mi hová mennyünk?

Végezetűl talán annyit - magatokba kell szállnotok, húzni egy vonalat és tényleg el kell döntenetek, hogy nem voltatok jók a hely üzemeltetésében, de ez nem hiba! Ebből tanúlni kel és nem feladni, HAJRÁ SRÁCOK, HAJRÁ NEO!!!

Don Valentino Creative Commons License 2003.11.22 0 0 1227
En meg azt mondom hogy igenis elbir ez a varos egy Neo meretu helyet.
De.
Reklam, rekléam, reklam, kicsit baratsagosabb kornyezet es reklam.
Ugy nem megy, hogy terdom nem hirdet csak immel ammal, aztan meg megsertodik, ha nem jon a nep.
Ha raplakatolnak, akkor visszaplakatolni. Kidobnak az ajton, visszamaszni az ablakon. Szórólap. (relativ olcso) Nyiregyhazi Est. Az nem eleg, hogy zenes sorakozohely, meg zene van. Milyen programok, mikor. Allando hely, ahol mindig meg lehet tudni, hogy mi lesz a torzsvendegeknek. Lehet ez pl a bejarati ajto, vagy egy barati bolt a belvarosban, ahol mindig kinn a plakat.
REKLAM!
Ez sosem volt kielegito, illetve egyszer tavasszal, amikor meg a radioban is ment reklam, de szerintem a radio pont ertelmetlen volt, mert gondolom tul draga ahhoz, hogy kifizetodo legyen ott hirdetni. Plakatokat az iskolakba. A koncertjaro kozonseg a tizeneves fiatalok. Kiszurni egy-ket arcot, akik mindig jarnak, megajanlani nekik, hogy eztan mindig ingyen johetnek, ha minden iskolaba kitesznek egy plakatot. vagy ha az iskola nem engedi, akkor az iskola melle. Stb.
Evekig rozsaszin, vagy barackvirag szin pompazott a falon. Egy rockkoncert helyszinenek alkalmas ez? Nem csoda, ha vege volt a koncertnek, hazament a nagyerdemu. Es lam ket ev utan eljutottak oda Neoek, hogy vegre felfujtak valami emberibbet a falra, es anyagarbol megvolt. Gondolom 50rugonal nem volt nagyobb befektetes, csak ezt mar ket eve meg kellett volna lepni, es eldonteni, hogy akkor rockkocsma, vagy kulturalt szorakozohely, mert a ketto kizarja egymast.
Mindezek ellenere koszonjuk Terdom, Tujunga meg a tobbiek, hogy legalabb volt valami, es bar savanyu is volt, kicsi is, de a mienk. Es nagyon fajo, hogy ujra sotetseg borul Nyiregyre.
Terdomnak: kazettak keszulnek, majd beadom Tujunganak vizsgaim utan.
Előzmény: DUST00001 (1226)
DUST00001 Creative Commons License 2003.11.21 0 0 1226
Hi Don!

Sajnos legnagyobb félelmeim beigazolódtak.
A Neo tulajdonost váltott így mnden ami a Neoban jó volt el lehet most már felejteni. nekünk is lemondták a DEC.12-i bulit így most nem iagzán tudjuk mi se hoyg hol és miként lessz megrendezve.
Jellen helyzetben csak egy dologban reménykedhetünk: az új tulaj Kinai boltot nem fog csinálni.
Egyszerüen nem akarom elhinni hoyg NYH nem lenne igény egy ilyen helyre és ha más nem akkor legalább hetente egyszer lenne nyitva. De valjuk be őszintén ez volt a NYH kulturális fejlődésének és lehetőségeinek vége. Nincs több olyan hely ahol nagyobb rendezvényeket kulturált körülmények között meg lehet valósítani. Még több nagyobb baj, hogy nem lehet nagyobb tömegetket NYH-n megmoszgatni csak kicsi és büdös kocsmákba ahol az ember megzavarodik a hangerőtöl és a füsttöl.
Igaz ez a rövidke kis hozzászólás Donnak szólt volna de a végére globális jellenséggé alakult. Nem tudom vannak még olyan válalkozó szellemű emberek akik szívükön viselik NHY kulturálius fejlődését. Valjuk be ez a NYH egy tetü hely ahol minden szórakozóhely tulajdonos (tisztelet a kivételnek) csak a saját prifitját látja és elfeldkazik arról, hogy miböl is vann neki a profit és mint Dagobert bácsi ugrál a saját kis rakásán.

Mindekinek aki ebben a topikban hozzászólt éás estleg el is gondolkodiik ezen amit most itt legépeltem - igaz szép kis formális és nyelvtani hibákkal- minden jót és reménnyekkel teli időt kívánok.

A zene ami éltet minket, bennünk él!

Üdv.: DUST

Előzmény: Don Valentino (1225)
Don Valentino Creative Commons License 2003.11.21 0 0 1225
Ettol feltem.
Ez most akkor biztos?
Előzmény: Tibó (1224)
Tibó Creative Commons License 2003.11.20 0 0 1224
Állítólag azé nem lesz Jurij, mert megint "megszünik" a Neo. :(
Kár, mindenesetre 28 Debrecen Kispál (mert gondolom az is elmarad, ha a Jurij).
Nem akarok lemaradni a Kispálról, úgyhogy irány a Lovarda. Akit érdekel, és tud, jöjjön Debibe!
Junkies meg csak lesz valahol valamikor...
jurijpetya Creative Commons License 2003.11.18 0 0 1223
Most egy kicsit bajban vagyok...
Szoval akkor Jurij-koncert nem lesz a Neoban?
Mert egy masik forumban azt olvastam,hogy nem lesz...
Legalabb egy telefon vagy egy emil jojjon mar, hogy mi van, mert eleg vicces forumbol megtudni, hogy most jatszunk vagy nem.
Amugy most hivtam fel minden tagot, es senkinek nem szolt senki hogy nem lesz koncert, mindenki ugy tudja, h. lesz...,szoval MIVAN?
Előzmény: Don Valentino (1222)
Don Valentino Creative Commons License 2003.11.18 0 0 1222
Ezen jot mulattam, ha mar itt tart a Neo profizmusban, hogy konyorogni kelljen a reklamert.
Előzmény: jurijpetya (1221)
jurijpetya Creative Commons License 2003.11.17 0 0 1221
Azert ha netan nem lenne plakat, akkor legalabb a NEO-ra irjatok mar ki, hogy jatszunk,hatha arra teved 1-2 ember...
Mi csak penteken leszunk Nyiregyhazan, akkor majd szolok par havernak, ha osszefutok veluk...
Előzmény: jurijpetya (1220)
jurijpetya Creative Commons License 2003.11.17 0 0 1220
A Jurijrol nem lesz plakat?
Csak azert kerdem, hogy szamithatunk-e emberekre, bar az indexes sorozes is jol hangzik:)
Szoval jatszunk mi csak nektek is:)

Előzmény: _Tujunga_ (1219)
_Tujunga_ Creative Commons License 2003.11.17 0 0 1219

aham, láttam én is, kitesszük, persze, két hét múlva lesz, van idő:))))
Előzmény: Don Valentino (1218)
Don Valentino Creative Commons License 2003.11.17 0 0 1218
Nincs kinn a Neo ablakaban a Kispal plakat. Gondolom valaki legutobb Alvinon levette. Ki kellene tenni, nehogy azt higgyjek a nepek, hogy elmarad.
Előzmény: _Tujunga_ (1217)
_Tujunga_ Creative Commons License 2003.11.17 0 0 1217

Nov.22. Jurij (index-keletes talivan egybefűzve. Gyertek :)))

Nov.29. Kispál és a borz

Dec.06. Junkies (ez a jó dátum, bocs:))))

Dec.12. Dust

_Tujunga_ Creative Commons License 2003.11.16 0 0 1216

Nov.22. Jurij (index-keletes talivan egybefűzve. Gyertek :)))

Nov.29. Kispál és a borz

Dec.05. Junkies

Dec.12. Dust

Előzmény: Becherovka (1215)
Becherovka Creative Commons License 2003.11.14 0 0 1215
NEO - Sok sikert Kívánok Nektek az "újra ébredés" miatt!

Amúgy 1kérdés - a DUST tényleg játszik Dec. 12-én nálatok?

B.

Tibó Creative Commons License 2003.11.14 0 0 1214
ma este lehet lenézek már tepoe-vel meg LaJoSsal...
_Tujunga_ Creative Commons License 2003.11.13 0 0 1213

az már nagyon régen volt:)))))
Előzmény: Don Valentino (1212)
Don Valentino Creative Commons License 2003.11.13 0 0 1212
En mast hallottam, bar igaz, nem jartam akkortalyt a fosulin, dehat pont ti sirtatok, hogy oda nem tudtok bejutni.
Előzmény: _Tujunga_ (1211)
_Tujunga_ Creative Commons License 2003.11.13 0 0 1211

az egész szezonban volt rengeteg plakát a fősulin, Don:))))) Megállapodásunk volt a HÖK-el:))))
Sajátkezűleg vittem mindig, és Ők rakták ki.
Előzmény: Don Valentino (1210)
Don Valentino Creative Commons License 2003.11.13 0 0 1210
Eddig elhittem a plakatmizeriat a foiskolan, viszont mostmar egy nagy adag balfaszsagot erzek a dolog mogott, minthogy a Dustnak kinn van a plakatja, hogy Rock-Inn 14, meg a P. Boxnak is, ugyhogy innentol nem ertem, hogy miert nem voltak sosem Neos plakatok.
Don Valentino Creative Commons License 2003.11.08 0 0 1209
Ma Alvin.
Gyujjon mindenki.
_Tujunga_ Creative Commons License 2003.11.06 0 0 1208

Replay-el küldtem vissza már 3X. Na, felhívlak, és megadom a koncertszervező telefonszámát, mert így az életben nemtod elérni.

Előzmény: DUST00001 (1207)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!