Keresés

Részletes keresés

meteorman Creative Commons License 2014.04.18 0 0 14

A Magyar Hajnal stúdiót ismerem. Rettentő jó módszerrel tanítanak lelkiismeretes és nagyon felkészült tanárok. Sokféle lehetőséget lehet elérni (zenekarok, kiadók, menedzserek) a stúdión keresztül, bár ehhez azért már tudni kell, nem kicsit. 
Ami talán egy kicsit húzós, az a tandíj. Ha jól tudom előre meghatározott időpontokban van felvételi, írj nekik egy e-mailt, a honlapjukon fent van az elérhetőségük. 

Előzmény: EleanorMusic (12)
Kosaras Gillian Creative Commons License 2014.02.12 0 0 13

Ének tanárnőt keresek !

Teljesen kezdő 16 éves lány vagyok. Budapesti ének tanárnőt keresnék . Lehetőleg Rock irányzatban szeretnék tanulni. Kérem a : k.gill@citromail.hu- ra minél előbbi jelentkezést.

EleanorMusic Creative Commons License 2013.03.11 0 0 12

Sziasztok!

Énektanárt keresek, aki több műfajban is jártas és jó a referenciája. Eddig klasszikus hangképzést tanultam, de idén befejezem a zeneiskolát, és szeretnék más műfajokba is belekóstolni, de az eddig tanultakat nem elveszíteni.

Van itt, aki ismeri esetleg a Starword vagy a Magyar Hajnal stúdiót, és tudna nekem néhány infót vagy véleményt mondani? Esetleg hasonló énekes képző programokat (nem Kővirág) vagy magántanárt ajánlani?

Előre is köszönöm a válaszokat, ha érkezik! :)

 

hisdarkmaterials . hun @ gmail . com

'Rpee Creative Commons License 2013.02.08 0 0 11

Én ismertem ...

 

 

---------------------------------------------------------------

csekkold a csatornám

http://www.youtube.com/user/softsynthportal?hl=en

 

ének-hangképzés Creative Commons License 2012.06.13 0 0 10

ÉNEKTANÍTÁS, HANGKÉPZÉS
magánórák kezdőknek és haladóknak egyaránt.Klasszikus ének tanítás.Ha komoly ambícióid vannak, vagy csak szeretsz énekelni, és szeretnéd fejleszteni magad jelentkezhetsz 12 éves kortól!!!
Profi, külföldön 20 évig szerepelt ,előadóművész-zenész tanárnál(zeneszerző, szövegíró)s (évekig a hamburgi stúdióban volt art (művészeti) director.
Képzés helye: Budapesten (XXI.ker-ben,Puli sétány)
1. énekoktatás, HANGKÉPZÉS, beszédtechnika, előadóművészet.
2. Művészeti iskolába való (felvételi)előkészítés.
3. Stúdió -Hangfelvétel, nagy tapasztalattal, egyénre szabva.(hangnem , vocal stb.)
4. Ajándék és DEMO CD-készítés[ bárkinek,bármilyen alkalomra.( ének és próza is.) 0-100 évesig :)Borítókészítés-tervezés- kivitelezés.
"Saját hangja vigye haza" vagy "Ajándékozd el":) céllal is.

Az első alkalom az oktatási szint felmérése és elbeszélgetés ( nem fizetős!) (egyébként: hangképzés, vagy hangfelvétel,vagy egyéb munka (mixelés) , minden, óránként:1700Ft.
e-mail: lotters@freemail.hu 06-36-1-(284-6149) vonalas telefon. vagy 06-20-3420-237 mobil

Varaboy Creative Commons License 2012.04.29 0 0 9

Énektanítást vállalok! T.: 06 20 331 13 25

Énektanár7 Creative Commons License 2010.12.01 0 0 8

ÉNEKTANÍTÁS, HANGKÉPZÉS
magánórák kezdőknek és haladóknak egyaránt.

Ha szeretnél énekelni tanulni, komoly ambícióid vannak, vagy csak egyszerűen szeretsz énekelni, és szeretnéd fejleszteni magad, jelentkezz amíg van szabad hely!

Jelentkezés: kutzorae@gmail.com

Helyszín: Bp. XIII.ker.

Látogasd meg a honlapomat
!
Bővebben információt és referenciát az Énekoktatás menüpont alatt találsz.

Törölt nick Creative Commons License 2009.12.13 0 0 7

ISMER VALAKI ÉNEKTANÁRT SZÉKESFEHÉRVÁRON?

 

Énektanárt keresek Székesfehérváron aki lehetőleg diplomával rendelkezik és vállal kezdőket is. Szeretném elsajátítani az alapokat (helyes légzéstechnika, hangképzés stb.). Későbbiekben a musical-éneklés érdekelne.

Aki tud énektanárt fehérváron vagy éppen az és elvállalna az nagyon kérem írjon erre az e-mail címre: dorina1993@gmail.com (vagy ide, de ha lehet inkább az e-mail címemre).

Előre is köszönöm: DORINA

éjszárny. Creative Commons License 2009.12.12 0 0 6
üdv,

énekesnőt keresek.
egyelőre csak felvenni a kész dalokra az éneket, fellépés NINCS mostanában tervben.
akit érdekel keressen meg legyen szíves MSN-en a zoldi(kukac)ejszarny.hu címen.

nem baj ha nem vagy profi, a lelkesedes a lényeg ;)

nem danubius-jellegu zene ;)

(msn-en légyszi, ritkán fórumozok...)
Geitenbeffer Creative Commons License 2004.01.09 0 0 5
Sziasztok, en is keresnek enektanart, de nem klasszikus, hanem inkabb rock iranyzatban.
Jo lenne kicsit fejleszteni a hangomat, megtanulni a helyes legzest, hangkepzest pl.
Ja, es lehetoleg pesti legyen.

Ha tudtok valakit, kerem jelezzetek itt, vagy a geitenbeffer@freemail.hu cimen.

Koszi!

Ahntha Creative Commons License 2002.06.05 0 0 4
Szia :))

Igen, elvállalt :) 1500ft/óra, és egesz jo helyen van. pénteken megyek ...

Előzmény: Mike McCready (3)
Mike McCready Creative Commons License 2002.06.05 0 0 3
Mie' nem valaszol mar valaki?:(
Előzmény: Mike McCready (2)
Mike McCready Creative Commons License 2002.06.04 0 0 2
Es el is vallalt? Mert engem is erdekelne, es hasonlo parameterekkel redelkezem (de tudok kottazni).
Előzmény: Ahntha (1)
Ahntha Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1
Köszike :)) már fel is hívtam.
Előzmény: diesel()diablo (0)
diesel()diablo Creative Commons License 2002.06.04 0 0 0
Benedek Marcsi incl. zongora, nem kell szolfézs (minek?)
06/30-4106949
Előzmény: Ahntha (-)
Ahntha Creative Commons License 2002.06.04 0 0 topiknyitó
Sziasztok!!

Teljesen el vagyok keseredve. Énekelni akarok tanulni. Simán, klasszikusan. Teljesen kezdő vagyok. Feladtam már hirdetést, de semmi. (Gondolom az énektanárok nem neteznek :)
Bementem zeneiskolába, de elhajtottak azzal, hogy "öreg" vagyok (24 évesen), és teljesen kezdő.
Még szolfézshez sem értek.
Ez van most.
De én énekelni akarok tanulni.
Egy türelmes tanártól, akinek van egy zongorája.
Most komolyan.. ez olyan nagy kívánság??
Vagy aki kiskorában nem tanult ilyeneket, az már soha ne is tegye??
Kérek mindenkit, aki ismer énektanárt,legyen az anyukája, szomszédja, vagy ismerőse, az dobjon meg egy e-maillel az ahntha@freemail.hu címre, vagy írjon ide a topicba!
Előre is köszi mindenkinek.

Ahntha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!