Keresés

Részletes keresés

messengerina Creative Commons License 2003.04.06 0 0 20
Kedvenc lovacskám neve Bitang volt. A másiké Vanda, aztán volt még jópofa név: Kitty, Büszke, Miss Mary Lou, Szputnyik (na ő olyan is volt :-) ), Hajdú, Levendula, Kabar, Kelta, Herceg, Báró, Legenda - na csak amikre még emlékszem :-)
Sajnos már elég rég abbahagytam a lovaglást, de a lóimádat megmaradt... és majd egyszer talán lesz saját pacim :-)

Addig is jó lovazást mindenkinek! :-)

Shrine Creative Commons License 2003.02.10 0 0 19
parafin
capucchino (nemtom hogy irják..)
csenge
Dita
álmos
viktor
jegenye
Luca
Akela
Balu
Indián
Isti(teljes nevén IstenÁtka..;)
belfegor
pipacs
vanill
Galuska
gitana19 Creative Commons License 2003.02.09 0 0 18
Néhány a panzióból, ahol lovagolni tanultam: Monszun, Indira, Herceg, North, egy másik helyröl: Szikra
és egy ismerösöm pacija: Mokka
BENTA Creative Commons License 2003.01.23 0 0 17
Sziasztok!
Az idősebb lovam neve Jeles. Azért kapta, mert az összes jel megtalálható rajta. A kicsi lovamat Som néven vettem, kanca a szentem. Sehogy sem tudtam megbarátkozni ezzel a névvel. Mivel az anyja Nassoló, elkezdtük Nasinak hívni. Ez már nagyon illik rá. A csikónkat Jerikonak neveztük.
Néhány általam ismert ló, amelynek jó hívóneve van szerintem: Dalton, Sába (arab), Gaszton, Parfé, Cobold, Majális, Shery, Toszka, Boleró, Keszi,Keve, Szikra.
Kellemes válogatást!
Cuoresportivo Creative Commons License 2003.01.18 0 0 16
Sokoli Oko?:)
Előzmény: genyanya (15)
genyanya Creative Commons License 2003.01.18 0 0 15
Érdekes. Rengeteg lóval találkoztam már, de így belegondolva nem maradtak meg a nevek. Pedig egyen nagyon gondolkodtam... Egy gyönyörű fekete mén volt, valami nemesi névvel. Nagyon illett a természetéhez...:)
bonny22 Creative Commons License 2003.01.18 0 0 14
Mohikán
Tüzes
Vihar
Tornádó
Fergeteg
Remény
AkiRon Creative Commons License 2003.01.17 0 0 13
Csengő
Bohém
Nüsza
Hírnök
Betyár
beLÓ Creative Commons License 2003.01.11 0 0 12
ÓÓÓÓÓÓÓÓ! Egy rokon lélek. Olvastam a honlapodat, nagyon kedves.
Előzmény: Ciráta (-)
beLÓ Creative Commons License 2003.01.11 0 0 11
KincsM
Előzmény: Cuoresportivo (10)
Cuoresportivo Creative Commons License 2003.01.11 0 0 10
Méz
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.09.18 0 0 9
Demian:)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.07.09 0 0 8
Poggione:((
Előzmény: Cuoresportivo (6)
Stokley Creative Commons License 2002.07.06 0 0 7
Versenylovakról jutott eszembe,vmelyik olimpián volt vkinek a lova Chesterfield. Na ez még 1 halál jó név :)
A pálmát viszont akkor is a másik fórumon vki által említett Katapult viszi :)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.07.06 0 0 6
Szia Ciráta,

Lónevek az alábbiak, igaz ismertté váltak mind már. Vadi újat akarsz?

April Sunshine, Rodrigo, April Sun, Menedzser, Cardinal, Pierro, Mafhum...hogy csak a legutóbbi hetet említsem:)

Na mir?l híresek?

Holnap kiderül, hogy ki kerül e sor elejére: Kegyúr, Poggione, Geronimo, O'Hara, Dancing Jolly?

Előzmény: Ciráta (-)
szuszmok Creative Commons License 2002.07.06 0 0 5
:_)))

nem osztod meg a másiktopicon velünk, hogy miért??:_)))

lónévnek még: Coltrane, Wild Shadow

Előzmény: Stokley (4)
Stokley Creative Commons License 2002.07.05 0 0 4
Hallottam ma még 1 tök jót: Indian Summer
Egyébként az én macskáim Tappancs és Tigris.
Fantáziadús mi? :)
szuszmok Creative Commons License 2002.07.04 0 0 3
Szia,
Lovaztam már Bonnie-n, egy barátnőm lova Babylon egy leendő lovát pedig Ninának hívják.

off nincs kedved átlátogatni néha hozzám a macskanevekbe??:-)) on

Előzmény: Ciráta (-)
Stokley Creative Commons License 2002.07.03 0 0 2
Nos,az én kedvenceim:
Woodstock,Gettysburg,Naplegenda,Tűzvarázsló :)
Az egy dolog,hogy mire kimondod,lemegy a nap,de olyan szépen hangzanak :))
Vasárnap voltunk Csengődőn,ahol a hordókerülés közben lovagomnak (azaz csak szeretném,hogy az legyen) ezek a fantasztikus ötletei támadtak:
Buksza,Muffkátli,RejszoLÓ,Nitro,Skera,Skulo :)
Hát így elsőre ennyi..
HUNTERKILLER Creative Commons License 2002.07.01 0 0 1
Az öcsém lovának a neve Becse.
Ciráta Creative Commons License 2002.06.30 0 0 0
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
ő Faustus
Ciráta Creative Commons License 2002.06.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy nyilván vannak, akik már foglalkoznak a gondolattal, hogy vegyenek egy lovat, csikó van születendőben, de nem tudják, milyen nevet adjanak neki.

Én szvsz jobban szeretm az "egzotikusabb" lóneveket, nemúgy, mint a Szellő, Vihar, Pali, etc...ezekkel sincs semmi gond, persze :o)

Nos, várom a neveket.

Üdv: Ciráta

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!