Keresés

Részletes keresés

rinpoce Creative Commons License 2002.06.03 0 0 23
:-)

Sokat gondolsz rolam... Én csak egy egyszerü gondolkodo ember vagyok. SK. Majd folytatom, ha tudom a jövö héten. A Kovács, Medgyessy stb-töl függ...

Előzmény: hamariberkenye (22)
hamariberkenye Creative Commons License 2002.06.03 0 0 22
Saját magadnak adtad ezt a házi feladatot, vagy postán érkezett?
Előzmény: rinpoce (21)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.02 0 0 21
Azért nyitottam, mert egyrészt igaz, amit irtam, másrész fel kell rázni a polforumot...
Előzmény: hamariberkenye (20)
hamariberkenye Creative Commons License 2002.06.02 0 0 20
Gyűlöletkeltő topikot nyitottál. Te biztosan tudod, miért van ilyenre szükséged, számomra ez nem jött át, mint ahogyan tartalmi elemek sem.

Tőled is megkérdezem, nem kellene ezt abbahagyni egyszer? Vagy jobb úgy élni, ha mindig van kit utálni?

Úgy látom, a kampányban keltett indulatok évekig megmaradnak néhány ember lelkében..

Előzmény: rinpoce (-)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.02 0 0 19
Igen... Kovács Lászlo most csinált ezredszer hülyét népéböl. Csak tudnám, miért eszik be....
Előzmény: fxor (17)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.02 0 0 18
Véletlenül nem vagy te egy bölcsész provokátor? Azok szoktak érvek helyett kekeckedni! Mindjárt kapsz egy dif egyenletet!
Előzmény: Vezek Elek (15)
fxor Creative Commons License 2002.06.02 0 0 17
kovács "igazmondó" lászló megint elfelejtette közölni, hogy 94-98 között 0 visegrádi találkozó volt. azt' most "rendbetette" a semmit jól.:-O
Előzmény: rinpoce (-)
Vezek Elek Creative Commons License 2002.06.02 0 0 16
provotátor=provokátor
Előzmény: Vezek Elek (15)
Vezek Elek Creative Commons License 2002.06.02 0 0 15
Véletlenül nem vagy te egy proli provotátor? Azok nem tudnak magyarul írni. Helyesen. :-)))
Előzmény: rinpoce (-)
Kadare Creative Commons License 2002.06.02 0 0 14
Hát igen,csak az a kérdés,hogy mit is értünk a beépitésen.Vagy megemeljük 19ezerrel a nyugdíjt,vagy tényleg csak kb.100-200 forintos emelést jelent.Ez az a dolog amiről nagyon nagy csönd van.Talán mégsem vette el a Fidesz kormány a nyugdíjból?Ez itt a nagy kérdés.
Előzmény: hmm (13)
hmm Creative Commons License 2002.06.02 0 0 13
Szerinted mennyi emelést jelenete, ha beépítenék a 19e-t? SZVSZ kb. havi 100 forintot.
Előzmény: Kadare (10)
kiski Creative Commons License 2002.06.02 0 0 12
A labororvos vagy közalkalmazott és akkor kapja az emelést, vagy magánvállalkozó, akkor meg éljen meg belőle.
Ugyanez igaz a mentősre is, azzal, hogy őt általában valamilyen szervezet (önkormányzat, OMSZ vagy alapítvány alkalmazza).
Előzmény: totyakos medwe (11)
totyakos medwe Creative Commons License 2002.06.02 0 0 11
Kiski, ez nem volt egy túl okos megnyilvánulás. Aki a laborban a pisiket kevergeti és kimutatja a cukorbetegséget, vagy a vesegyulladást, az is orvos és annak nincs semmilyen magánpraxisa.
A mentőorvosnak sincs mellékjövedelme, vagy szeretnél egy olyan mentőorvost, amikor a gyerekedhez jönnek ki, hogy piros szemmel és félálomban intézkedik, mert éjjel maszekolt a megélhetésért?
Sorolhatnám.
Előzmény: kiski (8)
Kadare Creative Commons License 2002.06.02 0 0 10
Öcsém te tényleg olyan vagy mint a Nyúl.Akkor a nyugdijas is dögöljön meg,mert szeretné hogy beépitsék az alapnyugdijába a 19ezret?Gratula az észjárásodhoz!
Előzmény: kiski (8)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.02 0 0 9
Tudom, hogy kötelezö volt. Apám(körz. orvos) akkor ment nyugdijba. Nem tett jot nekik. Csak a gyogyszer szorolapokat osztogatják, hogy ezt vedd, ha beteg vagy.
Előzmény: Kadare (7)
kiski Creative Commons License 2002.06.02 0 0 8
Az az orvos, aki nem tud megélni a praxisából, dögöljön éhen, vagy menjen kórházi orvosnak, akkor majd kap fizetést.
Előzmény: Kadare (7)
Kadare Creative Commons License 2002.06.02 0 0 7
Akkor még annyit adalékul,hogy 94-ben kötelező volt átmenni vállalkozóba/ ha kényszerűségből is /a háziorvosoknak,hogy ne netto 40-50 ezret kapjanak kézhez.Most pedig még inkább szivatják őket mert még megfelelő beteglétszám esetén sem kapnak bruttó 200-250 ezernél többet.Persze ebből fizessék az asszisztenst,bérleti díjat,fizetést és egyebeket.A fogászokról meg ne is beszéljunk mert államiként szart se kerestek.Aki még most sem vállalkozó az persze egyből keres majd bruttó
80-90 ezret háziorvos létére.Paraszolvenciát meg sem emlitem mert ezek nem nőgyógyászok.
rinpoce Creative Commons License 2002.06.02 0 0 6
Igy aztán a háziorvosok zöme semmilyen fizetésemelést sem kap. Megjegyzem, jol elvannak enélkül is. Érdekes.
Előzmény: kiski (5)
kiski Creative Commons License 2002.06.02 0 0 5
Az egyéni vállalkozó munkáltatója önmaga. Ha kap egyáltalán fizetést, az az ő magánügye.
Előzmény: Kadare (4)
Kadare Creative Commons License 2002.06.02 0 0 4
Csak egy kis adalék az elvtiknek.Ugye a Nyúl azt igérte,hogy az EÜ.dolgozók 50%-os béremelést kapnak?Na most annyiban változott a helyzet,hogy a közalkalmazottak kapnak 50%-os fizu emelést.Kérdem Én mi van az egyéni vállalkozó háziorvosokkal és az egyéni vállalkozó fogorvosokkal?
rinpoce Creative Commons License 2002.06.01 0 0 3
Fikatopik, ami belöled jön......
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.01 0 0 2
No jáá, fikatopic, go to süllyesztő.
Előzmény: rinpoce (1)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.01 0 0 1
Olllllyan unalom van, hogy reménytelen már a kérdezés is :-(((((((
Előzmény: sarokhaz (0)
sarokhaz Creative Commons License 2002.06.01 0 0 0
csak hogy felhuzzalak, s ne kapj nullast:)
Előzmény: rinpoce (-)
rinpoce Creative Commons License 2002.06.01 0 0 topiknyitó
Ezen a héten Kovács Lászlo azt mondta, hogy egy ora alatt rendbetette a NATO csucson, amit külpolitikában Orbán Viktor elrontott.

1. Nem is volt probléma.
2. Közben megváltozott a többi politikus véleménye.
3. Mübalhé volt, és az MSZP-nek kampányoltak a kolégák.

Szerintetek mi volt az ok? És hazudott még a héten mást is a Medgyessy kormány?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!