Keresés

Részletes keresés

Hajni Pintér Creative Commons License 2013.08.20 0 0 13

:)

Előzmény: Csucsuka (5)
Hajni Pintér Creative Commons License 2013.08.18 0 0 12

Ahol én lakom, ott nincs is gyermekorvos, csak felnőttorvos, az egész család kártyái nála vannak. Én csak fű alatt szeretnék néha egy gyermekorvoshoz menni.
Úgy tervezem, hogyha itt is jókat hallok valamelyikőjükről, akkor telefonon felhivom, és megkérdezem, hogy mehetnénk-e néha hozzá.
Persze előtte tiszta vizet öntenék a pohárba és elmondanám neki, hogy mi a problémám az orvosunkkal.
Egyébként régen, 15 éve itt is volt gyermekorvos, de szó szerint az itteni orvosok marták el!

Laja73 Creative Commons License 2002.11.03 0 0 11
na majd számolj be, kit ajánlott
jó éjt!
portáska Creative Commons License 2002.11.03 0 0 10
Szia, koszi a gyors valaszt, de hala az egnek, nwem ugyeletre van szuksegem, nem olyan veszes a helyzet, csak holnap el akarom vinni orvoshoz. Es mivel nemreg koltoztunk ide, Pesterzsebetre, meg nem volt szerencsenk itteni orvoshoz. Meg a vedono se jelentkezett meg, de valoszinuleg en holnap megprobalom felhivni a vedonot telefonon es kerek tole is tanacsot.
Laja73 Creative Commons License 2002.11.03 0 0 9
Szia!

Van kijáró ügyelet Heim Pál 264-33-14, de arról nem sok jót hallani. Amúgy a Heim Pál az ambuláns ügyeletes is, Üllői 86...mindenképpen kell orvos?

Előzmény: portáska (8)
portáska Creative Commons License 2002.11.03 0 0 8
Sziasztok!

Bocsanat a hanyagolasert. Zajlik az elet. Most sajna megint segitsegre van szuksegem.
A kislanyom belazasodott es vinnem kell dokihoz. De sajna nem tudom, hogy itt hol van a gyerekrendelo, a betetgrendeles. Vagy mindenkie mashol van? Vagy ez itt hogy mukodik, ha meg ma este tud valaki erre valaszolni nekem, annak nagyon megkoszonnem.

Portáska

Laja73 Creative Commons License 2002.08.11 0 0 7
Kápolnási doktorbácsit ajánlom, igazi finom öregúr, nem pánikol, nagy tudású. Akit érdekel, keressen meg magánban, mert most nincs nálam a száma (Zilah utca)
Csucsuka Creative Commons License 2002.07.05 0 0 5
Halihó Mindenkinek!

Csak vannak itt erzsébeti babások is:))
Drenyovszky doktorról én sem tudok sok jót mondani:((
A páromat Kápolnási doktor kezelte el, sajnos elég komolyan... Viszont Csabai doktor hozta rendbe, úgyhogy hozzá mentünk. Házhoz jön, én csak a védőnő miatt mentem be a rendelőbe eddig, ami számomra nem elhanyagolható szempont.

Pusszantás!

powirqw Creative Commons License 2002.07.04 0 0 4
Sziasztok!

Még nem írtam ide. Én is erzsébeti vagyok, és sajnos orvost kellett váltanunk. Okát magánban szívesen.

A VOLT orvos neve : Dr. Csabai.

Akit viszont ajánlani tudok az a Dr. Csukás Éva. Nagyon elégedettek vagyunk a feleségemmel vele. Nem utolsó szempont : a fiam sem fél tôle, mint...

Előzmény: Lpeter (3)
Lpeter Creative Commons License 2002.05.30 0 0 3
Sziasztok!

Augusztusban költözünk majd Erzsébetre, és mi is gyerekorvost keresünk. Tudnátok részletesebbet mondani az említett két dokiról?

Köszönettel
Lpéter

cicó Creative Commons License 2002.05.30 0 0 2
Portáska, én erzsébeti vagyok, egyetlen gyerekorvost ismerek, ő egy nyugdíjas főorvos doktorbácsi
"A" Kápolnási...fogalom itt Böskén...:-)) Már csak "maszek" alapon működik, saját rendelője van és kijár házhoz is rendszeresen vagy amikor akarod és nem egy nagy összeg amit elkér.Szerintem tök jó, hogy nem kellett sose beteg gyerekek között, sem tanácsadáson tumultálódni és minden oltást itthon adott be a gyereknek.
Nem homeopátiázik, de elfogadja, hogy én használom.Ami főleg mellette szól az a minimum 40 év tapasztalat amióta gyerekekkel foglalkozik, tudom, hogy van aki képes Újpestről, vidékről is idehozni hozzá a gyereket...
Ha érdekel írj egy mélt és megadom a paramétereit...(vagy bármi más kerületi infót):-)

OFF: Mamahal bocsi, hogy ezeréve nem írtam...

cicó

Előzmény: portáska (-)
portáska Creative Commons License 2002.05.28 0 0 1
Köszönöm, ennyi elég is nekem :o)
Előzmény: MAMAhal (0)
MAMAhal Creative Commons License 2002.05.28 0 0 0
ellenreklám: a Drenyovszky doki bácsihoz ne menjetek.Ha érdekel bővebben,emilben leírom.
Előzmény: portáska (-)
portáska Creative Commons License 2002.05.27 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Reg jartam erre, nem vagyok tul sokat net kozelben. Zajlik az elet.
Most azert jottem fel, mert koltozom, Pesterzsebetre es szeretnek tanacsot kerni, illetve informaciot.
Tud-e valaki jo gyerekorvost Pesterzsebeten. Az igazi az lenne a homeopatias orvos lenne, de mar azzal is kiegyezem, ha nem akar felirni az elso kohogesnel antibiotikumot es jol banik a gyerekkel.
Koszonettel Portáska

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!