Keresés

Részletes keresés

Andy Capp Creative Commons License 2002.06.07 0 0 76
Lya, ocsi, lya.
Előzmény: Nyolcker (73)
promike Creative Commons License 2002.06.07 0 0 75
Egyéb topicokat figyelembe véve egy csöppet sem reagáltam túl.:)))
Előzmény: AnyHun (69)
promike Creative Commons License 2002.06.07 0 0 74
ok.
Előzmény: wizes (72)
Nyolcker Creative Commons License 2002.06.07 0 0 73
Csúsztatás a javából, amit csinálsz, barátocskám!
Nem Orbán származására, hanem a jellemére utaltam, amint voltál szíves te magad is idézni. Magyarázatképpen: a Lungo Drom olyasformán jött létre, mint a polgári sejtek, és Farkas Flóri úgy bitorolja a hatalmat benne a cigányság nagyobb része ellenében, amint a Fidesz nem hajlandó beletörödni a választási vereségbe.
Előzmény: Andy Capp (71)
wizes Creative Commons License 2002.06.07 0 0 72
Nyugi!
wizes.
Előzmény: promike (67)
Andy Capp Creative Commons License 2002.06.07 0 0 71
...megfelel a jellemének: legyözni választáson Farkas Flórit, és átvenni a Lungo Drom vezetését.
Nagyon lyo! A ciganyozas mar megwolt! Gyorsan! walaki zsidozzon es ormenyezzen egy picit, aztan mara is keszen wagyunk, mehetunk haza...
Előzmény: Nyolcker (70)
Nyolcker Creative Commons License 2002.06.07 0 0 70
A számból vetted ki a szót. Orbánnak ma egyetlen célja lehet, ami megfelel a jellemének: legyözni választáson Farkas Flórit, és átvenni a Lungo Drom vezetését.
Előzmény: szoke_lany (68)
AnyHun Creative Commons License 2002.06.06 0 0 69
off
Részemröl ami személyeskedésnek tünt azért ugyanitt megkövetlek. Amitöl még nem okvetlenül fogok veled egyetérteni. Ahogy igy visszaolvasva kedves kollegánk ténleg kicsit kioktató stilusával sem. Viszont szerintem Te is kicsit tulreagáltad. Tulajdonképpen a mecs közepin ezért is szálltam be. De ez van erre futotta.
/offA fentiektöl függetlenül OV szájából eléggé a a régi stilus könyököl ki. Igaz, csak ugy féálválról, mert az se tudja komolyan venni. Marosánról ugyanis hihetö volt, hogy elhiszi (legalább egy kicsit) amit mond. OV. viszont azt mondja amitöl ö zsebmélyes eredményt vár. válogatás nélkül.
Előzmény: promike (67)
szoke_lany Creative Commons License 2002.06.06 0 0 68
"ORBÁN MAROSÁN EPIGONJA"

E két nevet egy mondatban együtt emlegetni, hatalmas sértés Marosán számára!

promike Creative Commons License 2002.06.06 0 0 67
T fogez.. verz, Any ,patikuss és többiek!
Senkit sem kívántam untatni a sok-sok offal,viszont nehezen tűröm a sorozatosan felbukkanó kioktató lesajnáló stílust amely megjelenik Andy Capp hozzászólásaiban itt és a többi topicban,bocs....
Előzmény: fogezmenni (64)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.06 0 0 66
Nem monggyák ki mi az akció kvintesszenciája, hanem csak szuggerálják!:-)
Előzmény: fogezmenni (64)
Andy Capp Creative Commons License 2002.06.06 0 0 65
Csok!

Dr. K. H. G.

Előzmény: fogezmenni (64)
fogezmenni Creative Commons License 2002.06.06 0 0 64
T. Andy, promike!
Gondoltam hozzászólok az EREDETI témához, az elözmények felderítése után, ám a 36. hsz után már csak gigászi iq kuzdelmetetetetetetektöl (vagymiaszösz) volt hangos a nagy magyar éjszaka!
Bevallom én nem részesultem a dicsöséges felsöoktatás szellemi böségszarujának javaiból, de, ha ez mindenkire ilyen elementáris hatással van, akkor beugrok levelezöre! A nagy baj az, hogy utána, a borotválkozásom másfél napig fog tartani. Sebaj, talán meg fogom érteni, hogy tulajdon képpen mi a bubánatostengelicekisfaszáról beszéltetek.
verz Creative Commons License 2002.06.06 0 0 63
Mi köze van kedvenc Sör-dingerem (sicc!) mcskoszának Orbánhó meg Marosánhó??? Nállunk mán az egyedemi danárrok is illyen hüllyék??? És még van pofályuk több pízt követelni! Megyó, ne tedd ezt velünk! :)
Előzmény: AnyHun (61)
Andy Capp Creative Commons License 2002.06.06 0 0 62
irodalom is emlegeti
Wolt szerencsed a Schrodinger's Cat Trilogy-hoz?
Előzmény: AnyHun (61)
AnyHun Creative Commons License 2002.06.06 0 0 61
A mátrixelméleti kérdést illetöen, megnyugtatlak valós problémára vonatkozik, igazad van, amennyiben nem egy széles körüen tanitott tárgyalt problémakör. A macskás feladatot, legalább az alapfeltevés szintjén, mint olyat ami látszolag eldönthetetlen a rendszerbe való beavatkozás (a doboz felnyitása) nélkül, a népszerüsitö fizika, filozofia, matematika, stb. irodalom is emlegeti. Igy, bár meg fogol bántodni, a meg(fel)oldás nem, de a probléma ismerete eléggé ált.müv. kérdése.
Előzmény: promike (57)
AnyHun Creative Commons License 2002.06.06 0 0 60
Tudod mit nem ertek? Te -- a hozzaszolasaid alaplyan -- a magyar ballib kornyeken wagy, mint ez az ize. Miert turitek meg az ilyeneket magatok mellett?
Erre több dolgot mondhatnék. Ezek egyike, hogy sok évet eléldegéltem mindenféle párttagság nélkül. A maradékot is lehet, hogy kihuzom anélkül. A másik, hogy a provokatörök és butákok bármely oldalon elöfordulhatnak anélkül, hogy promike ilyetén besorolásának esetében konkrétumokkal rendelkeznék. A másik, hogy az Orbánistákhoz képest egészen biztosan baloldali és mivel szeretném tisztelni az emberi értékeket valoszinüleg liberalistább is vagyok. Ez azonban azt hiszem az "itt és most" és a sikeresen leváltott kormányhoz képest értelmezhetö elsösorban. Ahogy ugyanis valoszinüleg visszaolvastad néhány másutt tett megjegyzésemet, nem tartom magam alkalmasnak a gondolkodás nélküli kirohanásokra, a vitákat helyettesítö vallásháborukra. Ami a megtürést illeti, ennek fényében én nem szeretnék "szigorúan elvi alapon" viszonyulni senkihez, ami nem jelenti azt, hogy ne lennének olyanok akiknek pont az igy viszonyulok hiányoznak. Tényleg sajátos fintora a hazai viszonyoknak, hogy az ELTE Marxista korszakában végzett, Marosán, Lenin, stb utánérzéseket elöadó ex-kormány pont ilyenekre alapoz.
Előzmény: Andy Capp (56)
promike Creative Commons License 2002.06.06 0 0 59
Ezekből amondatokból árad az az intelligencia amit belőlem hiányolsz igaz?
Előzmény: Andy Capp (56)
promike Creative Commons License 2002.06.06 0 0 58
Ha volna alanya és állitmánya a mondataidnak akkor még remény is volna arra ,hogy azt meg lehessem érteni.
Előzmény: Andy Capp (56)
promike Creative Commons License 2002.06.06 0 0 57
Azzal,hogy leírtam,hogy túl vagyok azon amit END-i
nem feltételez csak a tényeket rögzítetem és nem kérkedtem.A blöffödet ,vagy valós felvetésed pedig nem ismerem ,ezt nem érzem prolémának.A megalázó "vizsgáztatást" pedig END-i kezdte itt viszont nem a hátrányos helyzetű diákjai körében van ,úgy ,hogy illene egy kissé szerényebben.
Előzmény: AnyHun (51)
Andy Capp Creative Commons License 2002.06.06 0 0 56
Tudod mit nem ertek? Te -- a hozzaszolasaid alaplyan -- a magyar ballib kornyeken wagy, mint ez az ize. Miert turitek meg az ilyeneket magatok mellett? Errefele (de mashol is ezt tapasztaltam) azert mennek a lyobboldalra -- hala az istennek!!! -- mert mashol guny targyawa teszik oket...
Előzmény: AnyHun (53)
Andy Capp Creative Commons License 2002.06.06 0 0 55
Nem, csak megtartanam az erkezesi sorrendet:) Szowal? (labbal finoman topogok:) Hint: ha nagyon akarod, akkor itt is wan geometria bizonyitas:)))
Előzmény: promike (54)
promike Creative Commons License 2002.06.06 0 0 54
Akkor mondhatjuk,hogy a térgeometriát feladtad?
Előzmény: Andy Capp (50)
AnyHun Creative Commons License 2002.06.06 0 0 53
Egyszerüsitsünk neki. Legyen mondjuk a négyzetes szimmetrikus mátrixokbol a regresszios mátrix determinánsainak és sajátértékeinek meghatározása. Sebességre optimalizált programkód is elfogadva. Sugás: Gauss-Doolitle
Előzmény: Andy Capp (50)
Andy Capp Creative Commons License 2002.06.06 0 0 52
Es ennek a tortenetnek wan feloldasa, ami magyarazatot ad promike letezesere:))))
Előzmény: AnyHun (51)
AnyHun Creative Commons License 2002.06.06 0 0 51
A macskára aki ül sötét dobozban egy vagylagosan robbano bigyóval és baromira szeretné tudni, hogy él vagy nem él. Egy S-betüs bácsi feladványa. De hát végül is Te jártál több kollágium büféjébe.
Előzmény: promike (49)
Andy Capp Creative Commons License 2002.06.06 0 0 50
Meglehet ,hogy oktattak,apropos az a pitiáner térgeometriai feladat nem megy a 39 alatt ,térjünk át inkább a Fourier sorokra ?
1) Mintha el lennel maradwa par walaszocskawal...
2) Ezzel ki is merul a math. tudasod? Egye fene, de ha mar Fourier, akkor ugorlyunk rogton a Hodge stuffhoz, mint elso komolyabb felylemenyhez az elliptikus operatorok iranyaba. Mik is Hodge tetelei?:))))

Ps. Rad mondlyak, hogy olyan buta, hogy meg azt se tudlya felfogni, hogy milyen buta...

Előzmény: promike (48)
promike Creative Commons License 2002.06.06 0 0 49
Milyen macskára gondolsz,mert ilyen késői órán nem igazán vág az agyam,különösen,ha egyesek a fárasztásomra törekednek.
Előzmény: AnyHun (47)
promike Creative Commons License 2002.06.06 0 0 48
Meglehet ,hogy oktattak,apropos az a pitiáner térgeometriai feladat nem megy a 39 alatt ,térjünk át inkább a Fourier sorokra ?
Előzmény: Andy Capp (46)
AnyHun Creative Commons License 2002.06.06 0 0 47
Mert már többöl kizártak? Ténleg mi is van azzal a bedobozolt bombázo macskával? Ott nálad? Mikor robbantok?
Előzmény: promike (45)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!