Keresés

Részletes keresés

sejt Creative Commons License 2002.05.27 0 0 19
kevesen vannak ! :-))
De, figyeld a topikot, erdekesek lehetnek a VELEMENYEK

Udv. sejt.

Előzmény: Hy (17)
Hy Creative Commons License 2002.05.27 0 0 18
Elolvtad a cikket?

Akkor rájöhetnél, nem véletlen két szó!

Próbál úgy mondani!
Meglepően válozik az értelme, úgy-e?

Előzmény: szigetelőszalag (8)
Hy Creative Commons License 2002.05.27 0 0 17
Remek írás!

Vajon mennyien értik meg?

Előzmény: sejt (-)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2002.05.27 0 0 16
Ez a topic számomra egy vigasztalás.
Mint "A phürrosi gyözelem" c. topicom bevezetőjében irtam, számos kétségem van az uj kormány életrevalóságával kapcsoltban, de az a szinvonal, amit a jobboldali ellenzék eme diszpéldányának szövegzetéből sugárzik, szánakozással tölt el: Uramisten, ilyen kispályás ellenfeleink vannak?

Ez a Gyurkovics, akinek alkoholtól fütöttnek tünő, összegabalyodott nyelvvel öklendezett, összefüggéstelen mondatai valósággal tönkre tudják tenni a Bartók rádió egész délutáni müsorát, ez lenne a jobboldali magyar kultura koronájának legszebb gyémántja?

Előzmény: sejt (-)
pindiy Creative Commons License 2002.05.26 0 0 15
Vélemény:
Egy marhaság.
Előzmény: sejt (14)
sejt Creative Commons License 2002.05.26 0 0 14
Amit leirt arrol a velemenyt, ha szabad kernem! Ne a Gyurkovics Tibor-t szapuljatok!

(Majd, csinalok 1 masik topikot rola) :-))

Udv. sejt.

szigetelőszalag Creative Commons License 2002.05.26 0 0 13
Ó, mekkora gavallér!
Előzmény: bormester (11)
pindiy Creative Commons License 2002.05.26 0 0 12
Az úr egy fasz.
Az is volt, az is maradt és az is lesz még egy picinyt.
Előzmény: bormester (11)
bormester Creative Commons License 2002.05.26 0 0 11
Látom nagy ritkán a sarki közértben az urat. Nagy sármőr (legalábbis szemmel láthatólag így gondolja magáról), bókol a pénztáros lánynak, majd kéri a kefírről az áfás számlát.
Előzmény: ontalan (5)
jollykokler Creative Commons License 2002.05.26 0 0 10
Sejt,neked mi a foglalkozasod,es milyen regi nickjeid voltak?-ha nem akarod nyilvanosan,jo lesz emilben is-koszi!jol irsz,az teny.
sejt Creative Commons License 2002.05.26 0 0 9
De, kulon jobban hangzik, es szavankent is elgondolkodtato!

Udv. sejt.

Előzmény: szigetelőszalag (8)
szigetelőszalag Creative Commons License 2002.05.26 0 0 8
Identitászavar egy szó. Ez a véleményem, tömören.
Előzmény: sejt (7)
sejt Creative Commons License 2002.05.26 0 0 7
lathatod, van kereslet ra ! :-)

De, inkabb a velemenyedre lettem volna kivancsi!

Udv. sejt.

Előzmény: szigetelőszalag (6)
szigetelőszalag Creative Commons License 2002.05.26 0 0 6
Ammennyit csak nem szégyellsz.
Előzmény: sejt (3)
ontalan Creative Commons License 2002.05.26 0 0 5
Azért azt nem hitem volna, hogy ilyen mélyre süllyed.
Hontalan
Thelonius Creative Commons License 2002.05.26 0 0 4
ha értelmesek bármennyit :)
Előzmény: sejt (3)
sejt Creative Commons License 2002.05.26 0 0 3
Hanyat szabad? :-)

Udv. sejt.

Előzmény: szigetelőszalag (0)
Ariel Creative Commons License 2002.05.26 0 0 2
gyurkovics, gyurkovics...

ez az a himivarszerv aki (kereszteny es jobboldali ertelmisegiekhez hiven) a vorosmarti teren akarta kivegezni a focistakat?

de kit erdekel egy ilyen 0 alak velemenye?

Előzmény: sejt (-)
eomer Creative Commons License 2002.05.26 0 0 1
Hagyd már! Amíg telik a FIDESZ-nek az adófizetőktől ellopott pénzből, addig nyitogatni fog... :-)
Előzmény: szigetelőszalag (0)
szigetelőszalag Creative Commons License 2002.05.26 0 0 0
Hány t0pic0t nyitsz egyetlen nap alatt?
Előzmény: sejt (-)
sejt Creative Commons License 2002.05.26 0 0 topiknyitó
Kérem uram, úgy tudom, Ön eléggé jártas a lélektanban, egyik tanártársam azt meséli itt lenn Mogyoródon, hogy gyógyított is a Lipótmezei Elmegyógyintézetben, tehát látott sok sérült embert. Eme tanártársam nyugtalan. Nem azért, hogy elvesztette a választást, amit el lehet, azt el is vesztik. El van veszve. Illetve vesztve. Mert tudniillik azt mondja tanártársam, aki elég gyakran jár föl Pestre, hogy hiába nyerte meg a kormányt az MSZP és Kutyatársa, a hatalomban hű SZDSZ, boldogtalanok. Szeretné tudni eme tanártársam az okát.

Igazán boldogok lehetnének, hogy ilyen fingnyi (bocsánat, ő mondta így) erővel bedurrantották magukat a parlamentbe, nem beszélve arról, hogy immár vagy hat-nyolc miniszteri tárcát is lenyúlnak, vagy úgy, hogy kikövetelik a támogatás fejében a beépített SZDSZ-esek kinevezését. Persze, a fél MSZP szdsz-tagokból áll, nem nehéz megfelelő alanyt találni, aki pár éve még eljátszotta a kommunista-ellenességet, mert rajongó kormánytag. Na, ja. Jellemkérdés. Annakidején M. B. is vadul fejtegette, hogy ő semmi áron nem vesz részt olyan kormányban, melynek H. Gy. főtörpe a feje, aztán csak együtt húzták az igát – mindegy, csak a jobb erők ellenében. Jellemkérdés.

Most mégis sírnak. Boldogtalanok. Ezt tessék nekünk megmagyarázni, akár lipótos lélektannal is. Azt mondja eme tanártársam, náluk nagyon vékony a fal s a szomszédjukban egy ilyen átmentett szdsz-es államtitkár lakik s egyik este a barátom arra lett figyelmes, zokog. Fejét párnába fúrva zokog a szomszéd ágyon az ő szdsz-es szomszédja. Bocsánat, dugás közben sír. Ő mondta így, elnézést. Amikor harsogni kéne, vidámodni, az szdsz-es zokog.

Barátom meg is kérdezte, mi baj? Nem szeret hmmm… kúrni? Az szdsz-es csak ránézett szomorúan és könnyezni kezdett. – Nem szereti netán a nőt? – Á, felelte amaz, - régi, alapvető szerelem. Most hozattam haza a Közel-Keletről a fiatalasszonyt, Oroszországból került oda, s mi még annakidején Harkovban találkoztunk, egyetemista korunkban. Ifjú szerelem. Akkor mi a baj, uram? – faggatta tovább az én emberbarát barátom.

- Nem tudom – hajtotta le a fejét a közel-keleti nőt birtokló szomszéd. – Nincs meg az identitásom.
- Nem lelik?
- Nem.
- Hol volt?
- Itt, itt a szobában – és körbekutatott az enyhén elhanyagolt, zűrös díványok és könyvszekrények között.
- Az identitása?
- Az, ja.
- Valami papír?
- Igen. Még a nagyszüleimtől. Igazoló papírok. De ez mellékes. Itt, itt belül – ütötte a mellkasát a szomszéd – itt nem lelem. Most boldog lehetnék, itt az új erő, gyakoroljuk is a szexet, sötétbarna a bozontja. Mutatós. Kívánatos.
- Akkor mi a nyavalyát sír? Nincs állása? Majd ezek adnak.
- Ugyan. Az előző kormány is meghagyott a legzsírosabb funkcióban a médiatanácsban, tudja, milyen balfácánok voltak ezek az ifjak, most meg el se tudom költeni a pénzt, külön kocsi jár, államtitkári rangban vagyok.
- Akkor mi a baj?
- Nem érzem jól magam a bőrömben. Mintha lötyögnék benne. Mintha nem rám szabták volna.
- Elutaznak vissza a neje Közel-Keletére?
- Nem. Hülye azért nem vagyok. Majd csak kihúzom ezt a négy évet Magyarországon. Hol élhetnék így?

Gyurkovics Tibor
A forrast itt talalod.

Udv. sejt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!