Keresés

Részletes keresés

Salétrom Creative Commons License 2002.05.25 0 0 39
Én egyszer néztem a Járait a tévében, pont amikor öt perc alatt háromszor titulálta Bosznia fővárosának Pristinát, majd - hirtelen logikai kanyarral - Olof Palme-ról, a nagy norvég miniszterelnökről ejtett pár keresetlen szót. Vagy fél éve volt, de nem bírom feledni! :-((

Ha nem csalódom, külpolitikai újságírónak mondja magát. Vagy lehet, hogy csak rossz napja volt?

petrezsemlye Creative Commons License 2002.05.25 0 0 38
Fiatalabbnak tunik, mint KoKoMa, de nem annyira szep.
Előzmény: sejt (13)
akito Creative Commons License 2002.05.25 0 0 37
"A résztvevők többnyire nem elemeznek, nem érvelnek, hanem támadnak, minősítenek. Ahogy A Sajtóklub nem vita, hanem beszélgetés: a részt vevő újságírók között szinte soha nincs nézetkülönbség, az egymás után beszélők az előttük szóló mondanivalóját támasztják alá. Mindössze két ettől eltérő eset fordult elő az öt adás során; mindkettő Járai Judit nevéhez köthető. Járai határozott különvéleményt fogalmazott meg a március 22-i és 29-i adásban Jeszenszky Géza Washington Postban megjelent válaszlevelének azon megállapításáról, amely szerint a zsidóság magas szinten képviselteti magát a magyar kormányban ("Ekkora fajankó ostobaságot, marhaságot! Röstellem magam!"). Egyébként is Járai az, aki rendre igyekszik a nézetazonosságot árnyaltabb gondolatokkal színesíteni." (ÉS)
Csak azért, hogy picit árnyaltabb legyen a megítélése!
gitana19 Creative Commons License 2002.05.25 0 0 36
Na akkor még egyszer:
Nem hinném, hogy értelmes embereknek mások testi fogyatékosságait kéne kikarikírozniuk. Nem ez visz előre az értelmes vitában és az árokbetemetésben. Tessék a mondanivalóját kritizálni!
Előzmény: Söpört Elek (-)
sejt Creative Commons License 2002.05.25 0 0 35
Ok :-))
Udv. sejt.

Előzmény: Antisystem (33)
Kurtabérci Béci Creative Commons License 2002.05.25 0 0 34
Tegnap este szép volt.
Elmúlt negyven :)))
Antisystem Creative Commons License 2002.05.25 0 0 33
"Nem a MACSKAIDAT ?

Azokat nem kellett különösebben megszoknom, felnőtt kandúrok, a saját utaikat járják már - a zabálás idejét leszámítva. Most az uj ebet kell szoknom, aki egy 8 hetes németjuhász-kaukázusi mix.

Egyébként kössz az érdeklődést.

ÜdV

Előzmény: sejt (32)
sejt Creative Commons License 2002.05.25 0 0 32
Nem a MACSKAIDAT ?

Udv. sejt. ("kiscserkész") :-DD

Előzmény: Antisystem (31)
Antisystem Creative Commons License 2002.05.25 0 0 31
Szia kiscserkész!

"Na, azert inkabb a "járai jucit" szoknam mint a Lendvait! :-))"
Én meg a barátnőmet...

ÜdV

Előzmény: sejt (27)
sejt Creative Commons License 2002.05.25 0 0 30
Bocs. Helyesbitek! A "tovabbi" velemenyet !

Udv. sejt.

Előzmény: Vezek Elek (29)
Vezek Elek Creative Commons License 2002.05.25 0 0 29
A topicnyitó véleménye ott van a topicinditóban, ha nem olvastad volna. A nulladik hozzászólás, pubika.
Előzmény: sejt (28)
sejt Creative Commons License 2002.05.25 0 0 28
Csak sajna a Topiknyito velemenyet nem tudjuk meg mar soha!

deus es Soport Elek felhasznalok a minden kritikat alulmulo szinvonalu szemelyeskedesert vegleg letiltva.

Sajnalom is szegenyeket, mert a kezdeti fellendules utan az enyeszet fogja elerni a topikot.

Udv. sejt.

sejt Creative Commons License 2002.05.25 0 0 27
Na, azert inkabb a "járai jucit" szoknam mint a Lendvait! :-))

Udv. sejt.

Előzmény: Zsiger (26)
Zsiger Creative Commons License 2002.05.25 0 0 26
Vagy megszoksz, vagy megszöksz '
Az ember elobb-utobb, mindent megszokik.
Kenytelen !:)
Előzmény: somodyg (22)
Vezek Elek Creative Commons License 2002.05.25 0 0 25
Sőt, undorodhatsz is. :-)
Előzmény: somodyg (24)
somodyg Creative Commons License 2002.05.25 0 0 24
Azé őtet is leszóhatom nem? :0)
Vezek Elek Creative Commons License 2002.05.25 0 0 23
Pubi!
Eltévesztetted a topicod. Itt járaijucát "szeretgetik". :-)
Előzmény: somodyg (22)
somodyg Creative Commons License 2002.05.25 0 0 22
A minap a villamoson láttam egy kirándulni indló ovodás csoportot. A szemem megakadt egy kislányon akinek a stílusa meglepően ismerős volt, csak azt nem tudtam honnan...
Minden felszólalásakor feszesen felemelte az állát, nem is nézett a másik kislány szemébe hanem elnézett felette. A mondókája harsány volt, provokatív és határozott. Az egész lényéből sugárzott az, hogy le se sajnálja a másikat, hogy a saját véleményét abszolútnak és megkérdőjelezhtetlennek tartja.
Eszembe jutott aztán, hogy kire hasonlított...
Természetesen a Lendvaira.
Csak egy neveletlen kis csitri képes ilyen stílusban ilyen otromba baromságokat mondani.
A gyomrom görcsbe rándul ha arra gondolok, hogy nap mint nap benne lesz a TV-ben. Nem tudom mennyi időbe telik mire képes leszek megszokni ezt a szutykot, de félek, hogy el fog tartani egy jó fél évig is.
speaker Creative Commons License 2002.05.25 0 0 21
A Lendvainak kétszer úgy rángatózik a feje és még hülyeségeket is beszél ráadásul.
Előzmény: Söpört Elek (-)
Zsiger Creative Commons License 2002.05.25 0 0 20
Jobboldali szovegeleseit leszamitva, tehetseges ujsagironak tartom.
Vitte mar egy parszor vasarra a boret kulhonban, /azt hiszem Afganisztanban is/, hogy irasaival tudosithasson az ott elokrol.
Előzmény: Söpört Elek (-)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.25 0 0 19
deus válasz erre | adatok | e-mail 2002-05-25 11:46:14 (17)

"Fidéliea is csatlakozott a képzelődők kórusához.

Kérlek, jelöld meg, hol istenítettem Lendvait.
(SEHOL, ugyanis. Csak a te fantáziádban.)

Az istenítés, a bálványimádás a ti bárgyú jobbos stílusotok, és azt hiszitek, hogy mindenki ilyen a másik oldalon is.

Hát tévedtek.

Ezennel visszavonom, hogy értelmesnek gondoltalak, Fidélia.

Te ugyanolyan sík primitív vagy, mint a jobbos haverjaid."

Kedves Deus,valamit összekeversz,nem én nevesíttem,hanem Te,akkor viszont meghirdethetjük,a melyikünk a primitívebb című versenyt,amelynek győzteseként Téged szavazlak majd meg:O)

Előzmény: deus (17)
swill Creative Commons License 2002.05.25 0 0 18
Mi az hogy nem mondtál ilyet???? Szó szerint másoltam át!!! Tudod: copy-paste

Szerintem nem magyarázta meg az a nő hogy te nem vagy magyar. Vagy megmagyarázta?

Egyébként nyugodj meg a baloldalon is vannak bőségesen olyanok (sőt) akik rajonganak a politikusaitokért. Múltkor az össztűz vendége volt a Doszpot. Hát nem tudd meg az a sok iq nyugdíjas mit ömlengett össze.

Az meg megint egy másik dolog hogy a baloldalon egyáltalán nincsenek karizmatikus személyiségek.

Előzmény: deus (15)
deus Creative Commons License 2002.05.25 0 0 17

Fidéliea is csatlakozott a képzelődők kórusához.

Kérlek, jelöld meg, hol istenítettem Lendvait.
(SEHOL, ugyanis. Csak a te fantáziádban.)

Az istenítés, a bálványimádás a ti bárgyú jobbos stílusotok, és azt hiszitek, hogy mindenki ilyen a másik oldalon is.

Hát tévedtek.

Ezennel visszavonom, hogy értelmesnek gondoltalak, Fidélia.
Te ugyanolyan sík primitív vagy, mint a jobbos haverjaid.

Csá.

Előzmény: Fidélia (12)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.25 0 0 16
Köxönöm a helyesbítést,valóban VÖRÖS:O)
Előzmény: Söpört Elek (5)
deus Creative Commons License 2002.05.25 0 0 15

Nem mondtam ilyet.
(Ez valami jobbos járvány: az ember mond valamit, ők meg félremagyarázzák.)

A másként gondolkodással semmi baj nincs.
A tudatos, aljas áskálódás nem tartozik ide.

És a Bayerék, akik korábban munkásőr lapokba írogattak, meg ez a koszlott, lompos nő ne akarja már megmagyarázni, hogy ők magyarok, én meg nem.

A toleranciahiány elsősorban a jobboldalon jelentkezik, mindig is ott volt a jellemző.

Először belekötnek valamibe, aztán ha ezt számonkérik, akkor meg sivalkodnak, és toleranciára hivatkoznak.

A pimaszságnak azért valahol gátat kéne szabni, a demokrácia nem lehet azonos sem az anarchiával, sem a személyi kultusszal, aminek az alapjait a Járai-féle talpnyalók vetik meg.

És hiába kapálózol, mert ÉN nem rajongok a baloldali politikusokért, míg TI ömlengtek és imádjátok a jobboldali politikusokat. Ez a fő különbség.

A jobboldalra azok szorulnak, akiknek bálványra van szükségük, akinek a fenekét tisztára nyalhatják, és azt hihetik közben, hogy ezáltal rájuk is hullik valami fény. Pedig ugyanolyan porbafingó senkik, mint mindig is voltak.
Ezért kell nekik folytonos hiszti, tömegmegmozdulások, szervezkedő körök, nyájmeleg, csordaszellem.

Nem is másként gondolkodás folyik ott, csak vezér szavára bégetés.
Gondolkodás...! Ugyan!

Előzmény: swill (10)
swill Creative Commons License 2002.05.25 0 0 14
Rosszul vagyok! ;-))
Előzmény: sejt (13)
sejt Creative Commons License 2002.05.25 0 0 13
Nesze, O a tanitoneni!

nezegesd ! :-DD

Udv. sejt.

Előzmény: deus (11)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.25 0 0 12
Kedves Isten,képzeld el hogy észrevettem:O)

Te meg csak büszkélkedj tovább a szánamas.baloldali nőutánzatok istenítésével.

További yó fikázást kívánva

ÜdvF

Előzmény: deus (3)
deus Creative Commons License 2002.05.25 0 0 11

Ki a sulinetes?
Jaj, hadd nézzem meg a sulineteseket!
Naaaa! Lécci!

Én csak mezei DataNetes vagyok, és annyira szeretnék már egy sulinetest is megtekinteni közelről...

Előzmény: sejt (9)
swill Creative Commons License 2002.05.25 0 0 10
"Sajnos, a Járai-félék áskálódásának is köszönhetően, hihetetlenül sok ember fejét zavarta már össze Vityka és csapata. "

Ha valaki másként gondolkodik mint te akkor az össze van zavarva?

Toleranciából jeles! Hadd gratuláljak hozzá.

Előzmény: deus (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!