Keresés

Részletes keresés

1 magyar Creative Commons License 2002.06.15 0 0 59
Hát ezen én is elgondolkodnék.
Már ha le bírnék ennyit erőltetni. Bármilyen viszkiből (Péter-Páltól a single maltig).
Előzmény: Wic (58)
Wic Creative Commons License 2002.06.15 0 0 58
Talán rossz helyen keresed.

Hogy ontopic legyek:
Hogy miért is ittam meg az imént kb 4 dl teachers Whiskeyt... :-) hukkk....

Wic

Előzmény: wellington (56)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.15 0 0 57
hetedik éve 1xsem? Vagy csak hosszú távra nem?

Egyébként meg azért, mert a nők a macsó disznókat szeretik, akik porig alázzák és verik őket. Mert azokban érzik a nyers férfias erőt. Lásd még: alfa hím (bétaverzió, gammasugár, delta force stb.).
Én mondjuk ilyen vagyok, és én se találok. Na ez vajon miért van?

Előzmény: wellington (56)


wellington Creative Commons License 2002.06.15 0 0 56
Azon, hogy egy ilyen kedves, megértő, udvarias, nőket tisztelő, eredeti, szellemes, aranyos, jóképű pasi, mint például én, mért nem talál magának nőneműt már HETEDIK(!!!!!!!!!!!!!) éve.
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 54
Mert ez egy ilyen rohadt, szemét világ.:o) Jól feladta a leckét: vagy megtalálod a hozzád tartozót, vagy a büdös életben nem tapasztalod meg, hogy milyen az.

cj

Előzmény: granatvirag (53)
granatvirag Creative Commons License 2002.06.14 0 0 53
...azon, hogy miért nincs egy tuti algoritmus a világon, ami az összetartozó embereket egymáshoz rendeli?
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 52
OFF
Azért ehetek rendesen, mert speciel egyik húsra sem vagyok érzékeny (imádom a húst!:o)), gyümölcsökre sem, rízsre meg krumplira sem.:o) Az élesztő, a cukor meg a fehérliszt azért elég húzós, de majd túlélem valahogy.:o) Tartósítószereket meg eddig sem nagyon ettem, úgyhogy azt sem lesz nehéz távoltartani magamtól.:o)

ON
Azon gondolkodtam el legutóbb, hogy miért esik ki mostanában minden a kezemből.

cj

Előzmény: VIP kopasz (51)
VIP kopasz Creative Commons License 2002.06.13 0 0 51
CJ!

Rajtam is csináltak már ilyet, és még élek :)
A nehéz ebben az, hogyha ennyi mindenre allergiás vagy, akkor mit ehetsz? Amit nekem csináltak, abban állat, növény, minden marhaság volt, és valami olyasmi jött ki, hogy csak 2 féle húsra, és 1 féle szénhidrátforrásra nem vagyok allergiás. Jó, mi? :) Szakács vagyok :)
Ez olyan, mintha a buszsofőrt eltiltanák a vezetéstől, vagy a rendőrt a szolgálat közbeni alvástól :)

K.

(bocs, ha off volt :)

Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.13 0 0 50
Lehet akár publikus is, nem szégyellem.

- olajos magvak (nem izgat, mert nem vagyok értük annyira oda, hogy meghalnék, ha nem ehetnék mondjuk mogyorót)
- fehérbúzaliszt (na ez már huncut, ugyanis ez van a kenyérben is, amit imádok)
- élesztő (no comment - kvázi egyetlen esélyem a kenyérfogyasztásra, ha szerzek élesztő nélküli kenyeret, teljes kiőrlésű - nem fehér - lisztből)
- sikér
- dohányfüst (csak pislogtam, hiszen mindenki dohányzik a környezetemben, beleértve az összes pasimat, aki valaha volt, és sosem zavart a füst. Egészségileg sem. Úgy értem, hogy sosem csípte a szememet, vagy tüsszögtem tőle!)
- cukor (ismét egy no commentes kategória. Még a csokik még hagyján, és a reggeli kávémba sem teszek már nagyon régóta cukrot, de sajnos a kólában is az van, és azt nagyon szeretem.)
- egy csomó "E" sorozat: E210, E251, E250, E216 - ezek asszem többnyire tartósítószerek.
- néhány növényzetre: nyírfa, nyárfa, kőris, tölgy és éger (ezeket mondjuk sejtettem is, mert május végén, június elején elég sokat folyik a szemem meg tüsszögök)
- és ami a legszarabb, az a Candida Albicans. Nem olyan vészes, mert 72 az értékem, és 80-100 között normális. De azért mégis. Olvastam valahol, hogy geci nehezen lehet kigyógyúlni belőle.:o(

Hát ennyi. A jó ég tudja, hogy mi az igaz belőle, mert különben teljesen jó a közérzetem. Néha fáj a fejem, meg a gyomrom, de mostanában mindkettő nagyon ritkán.

cj

Előzmény: Wic (49)
Wic Creative Commons License 2002.06.13 0 0 49
ha publikus: mire vagy allergiás?

Wic

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.13 0 0 48
Hogy hihetek-e a köcsög allergia tesztnek, amit ma csináltak rajtam.:o(

cj

Sprint Creative Commons License 2002.06.12 0 0 47
Azon, hogy miért nem bírnak a kiskölkök kezébe pucolt szotyit nyomni, s miért mindig a buszon kell szétköpködni a héját.... :-/ (bár ez nem csak rájuk vonatkozik)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.12 0 0 46
Akkor rosszul jöttél rá. Generál bajról van szó a mondásban. Mármint hogy akkor derül ki, kinek milyen a jelleme, ha nyakig ér a szar, és még mindig süllyed a csónak. Mert akkor már mindenki kimutatja a foga sárgáját (szürkéjét), lehull a jófiús/jólányos/gentlemanusos álarc.
Előzmény: Art_ (44)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.12 0 0 45
Hogy mit is keresek itt a fórumon voltaképpen.

cj

Art_ Creative Commons License 2002.06.12 0 0 44
Meg azon, hogy a "bajban ismerszik meg az ember" mit is jelent pontosan. De rájöttem! Nem egy ilyen generál bajról van szó, hanem a saját bajáról.
Sprint Creative Commons License 2002.06.11 0 0 43
hát nem sikerült, mert nem így akartam......na, mindegy
Előzmény: Sprint (42)
Sprint Creative Commons License 2002.06.11 0 0 42
vajon, hogy fog sikerülni ez a beírásom:
érdekes
Art_ Creative Commons License 2002.06.11 0 0 41
Meg azon, hogy mekkora kurvanagy igazságot mondott valamelyik Ismeretlen Fórumozó, mikor imígyen szólt:

"Harminc felett a nők megtanulnak igent mondani, a férfiak meg nemet"

Én lassan 40 leszek, de mostmár biztosra tudom, hogy megtanultam nemet mondani, és ez nekem jó.

A nők meg azt mondanak, amit akarnak, akár harminc alatt, akár felett:)

zebrina Creative Commons License 2002.06.11 0 0 40
Az utolsón én is pont most gondolkodtam...
Előzmény: Art_ (39)
Art_ Creative Commons License 2002.06.11 0 0 39
Azon, hogy micsoda egy kibaszott mázlista vagyok, amiért a XXI. században élhetek.

Meg azon, hogy egyek-e még egy húst, vagy ne.

Meg azon, hogy vajon meddig bírom napi 4 óra alvással.

lamanga76 Creative Commons License 2002.06.11 0 0 38
azon, hogy miért kell nekem folyton menekülnöm
Sprint Creative Commons License 2002.06.11 0 0 37
hogy mindjárt itt az államvizsga, diplomaosztó, amik után az évfolyam szétszéled, egy csomó emberrel megszakad a kapcsolat, és hiányozni fog ez az egész csapat...
Sensitivity Creative Commons License 2002.06.11 0 0 36
Férjhez menjek-e vagy ne.

És mi legyen a vizsgarajzom témája.:)

Wic Creative Commons License 2002.06.11 0 0 35
Levél ment...

Wic

Előzmény: igus (34)
igus Creative Commons License 2002.06.11 0 0 34
wic
Írj nekem levelet a postaládámba !
B-)
Előzmény: Wic (33)
Wic Creative Commons License 2002.06.11 0 0 33
Igus-on gondolkozom, napok óta.
Hogy de jó lenne, ha Ő lenne egy bizonyos valaki....
Akivel évekig leveleztem. Hasonló a stílusuk...
De asszem, Ő nem lehet, akkor már megismert volna.
Épp tegnap olvastam át újra egy fél évet... abból az időszakból, amikor amikor kibontakozott közöttünk egy valódi, virtuális ( :-) ) cyberszerelem. Ami független az életemtől....

:-((

Wic

1 magyar Creative Commons License 2002.06.11 0 0 32
Ennek a kopirálytya már évtizedek óta az enyém :-)
(erre tanúim is vannak :-)
Előzmény: cemende1 (30)
zebrina Creative Commons License 2002.06.10 0 0 31
Hogy nem emberi, mekkora balf@sz tudok lenni és mindezt önként.
Sprint Creative Commons License 2002.06.10 0 0 29
ezen én is hányszor filózgattam már...és ami a legrosszabb az, amikor én - a 3. személy, a kívülálló - szívom meg az egésznek a levét...pl. azzal, hogy az egyik fél válaszút elé állít... :-/
Előzmény: zebrina (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.10 0 0 28
Azon, hogy miért nem szállnak már le rólam a munkahelyemen.

cyberjunkie

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!