Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2002.06.13 0 0 49
ha publikus: mire vagy allergiás?

Wic

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.13 0 0 48
Hogy hihetek-e a köcsög allergia tesztnek, amit ma csináltak rajtam.:o(

cj

Sprint Creative Commons License 2002.06.12 0 0 47
Azon, hogy miért nem bírnak a kiskölkök kezébe pucolt szotyit nyomni, s miért mindig a buszon kell szétköpködni a héját.... :-/ (bár ez nem csak rájuk vonatkozik)


1 magyar Creative Commons License 2002.06.12 0 0 46
Akkor rosszul jöttél rá. Generál bajról van szó a mondásban. Mármint hogy akkor derül ki, kinek milyen a jelleme, ha nyakig ér a szar, és még mindig süllyed a csónak. Mert akkor már mindenki kimutatja a foga sárgáját (szürkéjét), lehull a jófiús/jólányos/gentlemanusos álarc.
Előzmény: Art_ (44)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.12 0 0 45
Hogy mit is keresek itt a fórumon voltaképpen.

cj

Art_ Creative Commons License 2002.06.12 0 0 44
Meg azon, hogy a "bajban ismerszik meg az ember" mit is jelent pontosan. De rájöttem! Nem egy ilyen generál bajról van szó, hanem a saját bajáról.
Sprint Creative Commons License 2002.06.11 0 0 43
hát nem sikerült, mert nem így akartam......na, mindegy
Előzmény: Sprint (42)
Sprint Creative Commons License 2002.06.11 0 0 42
vajon, hogy fog sikerülni ez a beírásom:
érdekes
Art_ Creative Commons License 2002.06.11 0 0 41
Meg azon, hogy mekkora kurvanagy igazságot mondott valamelyik Ismeretlen Fórumozó, mikor imígyen szólt:

"Harminc felett a nők megtanulnak igent mondani, a férfiak meg nemet"

Én lassan 40 leszek, de mostmár biztosra tudom, hogy megtanultam nemet mondani, és ez nekem jó.

A nők meg azt mondanak, amit akarnak, akár harminc alatt, akár felett:)

zebrina Creative Commons License 2002.06.11 0 0 40
Az utolsón én is pont most gondolkodtam...
Előzmény: Art_ (39)
Art_ Creative Commons License 2002.06.11 0 0 39
Azon, hogy micsoda egy kibaszott mázlista vagyok, amiért a XXI. században élhetek.

Meg azon, hogy egyek-e még egy húst, vagy ne.

Meg azon, hogy vajon meddig bírom napi 4 óra alvással.

lamanga76 Creative Commons License 2002.06.11 0 0 38
azon, hogy miért kell nekem folyton menekülnöm
Sprint Creative Commons License 2002.06.11 0 0 37
hogy mindjárt itt az államvizsga, diplomaosztó, amik után az évfolyam szétszéled, egy csomó emberrel megszakad a kapcsolat, és hiányozni fog ez az egész csapat...
Sensitivity Creative Commons License 2002.06.11 0 0 36
Férjhez menjek-e vagy ne.

És mi legyen a vizsgarajzom témája.:)

Wic Creative Commons License 2002.06.11 0 0 35
Levél ment...

Wic

Előzmény: igus (34)
igus Creative Commons License 2002.06.11 0 0 34
wic
Írj nekem levelet a postaládámba !
B-)
Előzmény: Wic (33)
Wic Creative Commons License 2002.06.11 0 0 33
Igus-on gondolkozom, napok óta.
Hogy de jó lenne, ha Ő lenne egy bizonyos valaki....
Akivel évekig leveleztem. Hasonló a stílusuk...
De asszem, Ő nem lehet, akkor már megismert volna.
Épp tegnap olvastam át újra egy fél évet... abból az időszakból, amikor amikor kibontakozott közöttünk egy valódi, virtuális ( :-) ) cyberszerelem. Ami független az életemtől....

:-((

Wic

1 magyar Creative Commons License 2002.06.11 0 0 32
Ennek a kopirálytya már évtizedek óta az enyém :-)
(erre tanúim is vannak :-)
Előzmény: cemende1 (30)
zebrina Creative Commons License 2002.06.10 0 0 31
Hogy nem emberi, mekkora balf@sz tudok lenni és mindezt önként.
Sprint Creative Commons License 2002.06.10 0 0 29
ezen én is hányszor filózgattam már...és ami a legrosszabb az, amikor én - a 3. személy, a kívülálló - szívom meg az egésznek a levét...pl. azzal, hogy az egyik fél válaszút elé állít... :-/
Előzmény: zebrina (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.10 0 0 28
Azon, hogy miért nem szállnak már le rólam a munkahelyemen.

cyberjunkie

zebrina Creative Commons License 2002.06.10 0 0 27
Újfent azon tűnődtem el (100adx), hogy mennyire nem lehet eldönteni, kinek van igaza, mennyire nem lehet belelátni két ember kapcsolatába még akkor sem, ha az ember mindkét felet meghallgatja... még akkor sem, ha az ember szeme előtt játszódik esetleg az egész... És hogy ugyanazt a dolgot mennyire másképp tudja megélni az egyik, mint a másik... Úristen, hányszor találkoztam már ilyesmivel...
Art_ Creative Commons License 2002.06.10 0 0 26
Azon, hogy a postás vajon tényleg mindig kétszer csenget-e. És hogy jó-e ez nekem, vagy nem.
Old England Creative Commons License 2002.06.09 0 0 25
Átlényegülhet - s át is fog lényegülni - a kapcsolatotok, ha MINDKETTEN úgy akarjátok. Figyeld az apró jeleket! Egy barátságból kibontakozó szerelem... milyen szép is az.
Ha meg nem, akkor praktikákkal sem nagyon megy... viszont megmarad egy klassz barátság.
Előzmény: igus (23)
Sprint Creative Commons License 2002.06.09 0 0 24
megértem, hogy bánatos vagy, biztos én is az lennék
szerencsére még nem kerültem ilyen helyzetbe, s nem is szeretnék...semmilyen változatban sem, mármint, hogy én szeressek bele vkibe így, és fordítva sem
és nem tudom, hogy ha ezt így vki kiböki a másiknak, hogy izé...én szeretném, ha stb, és a másik 'elutasítja', akkor vajon fog-e változni vmi? szerintem igen
Előzmény: igus (23)
igus Creative Commons License 2002.06.09 0 0 23
A helyzeten történő elgondolkodásom magától üti föl a fejét, nem te dörgölted az orrom alá, vagy ilyesmi.
Hanem pontosan azért kérdeztem rád, hogy miként vélekedsz egy ilyen helyzetről, mert egymagam - hiába is gondolkodtam rajta - nem tudom eldönteni, hogy milyen kiutat lehetne találni.
Az eszem azt mondaná, őrizzem a barátságot, de ugyanakkor továbbra is odavagyok azért az illetőért (csakhogy nem merem forszírozni, hogy a kapcsolatunk átlényegüljön).
Te abban erősítettél meg, hogy a barátságba kapaszkodjak. Úgy is fogok tenni.
Csak kissé továbbra is bánatos maradtam emiatt a döntés miatt. B-(((
Előzmény: Sprint (22)
Sprint Creative Commons License 2002.06.09 0 0 22
jajj, és most én megerősítettelek?? remélem, nem:(
Előzmény: igus (21)
igus Creative Commons License 2002.06.09 0 0 21
B-( hagyom elenyészni a szerelmet annak érdekében, hogy megmaradhasson a barátság B-( de közben meg jócskán szenvedek a helyzettől.
Kiváncsi lettem volna, hogy mások miként oldják meg az ilyesmi helyzetüket.
Előzmény: Sprint (20)
Sprint Creative Commons License 2002.06.09 0 0 20
nem feltétlenül, sőt az a legjobb, ha megmarad a jó barátság! de számomra ez vhogy mégis kicsit másabb barátság lenne...csak nem tudom elmagyarázni, hogy miben...csupán érzem

és sikerült már vmit lépned?

Előzmény: igus (19)
igus Creative Commons License 2002.06.09 0 0 19
jó, jó, értem, hogy mit írtál ide, de azt hiszem elkéstem az ezen való gondolkodással, meg a föltételes mód használatával. Nem a jövőben való előfordulási lehetőségen jártatom a gondolataimat, hanem a jelenben való megvalósuláson.
Hogyha azt mondod, átminősül a kapcsolat, akkor ezt úgy értsem, hogy oda a barátság ??
Előzmény: Sprint (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!