Keresés

Részletes keresés

missSissi Creative Commons License 2020.12.19 0 1 157709

A fickó teljesen olyan,mint Nagy-Bandó :)) nagyon jó az előadás,éljen Joe Pesci még sokáig :D

Előzmény: Rendszer.hiba (157706)
Shangri-La Creative Commons License 2020.12.19 0 1 157708

Ez qjvajó. :D

Előzmény: Rendszer.hiba (157706)
Rendszer.hiba Creative Commons License 2020.12.17 0 0 157707

"átverik"

Előzmény: Rendszer.hiba (157706)


Rendszer.hiba Creative Commons License 2020.12.17 0 0 157706
ElPoltorato Creative Commons License 2020.12.12 0 0 157705

azon, hogy mennyire veszettül rohan az idő.

az előbb háromnegyed öt volt, most meg mindjárt hat óra.

 

Rendszer.hiba Creative Commons License 2020.12.11 0 0 157704

Mert az emberek azt gondolják, hogy baj, betegség csak másokkal eshet meg. 

S bár a valós adatok egészen biztosan köszönőviszonybsn sincsenek a valósággal, de ez a járvány még igencsak kis százalékban okoz halált (a szövődményekről még kevés az infó), egyelőre. S pont ezért gondolhatják sokan azt, hogy miféle kis ártalmatlan tüsszögés ez egy pestishez, ebolához s hasonlókhoz képest... 

Előzmény: hotblood (157703)
hotblood Creative Commons License 2020.12.07 0 0 157703

Így igaz. Azt már régen nem is követem. Éppen elég ez a sok tragédia a közeli ismerősök között. Tragédia 

És az emberek még mindig azon sopankodnak, hogy "jaj, így milyen lesz a Karácsony! Elmaradt a vásár.. a tűzijáték..stb. Komolyan, sokaknak ez a legfőbb problémája. Tudom sajnálni a sekélyes életük miatt őket. Mások magányosan szenvednek, majd halnak meg fuldokolva egy elhagyott kórházi ágyon.

Előzmény: Rendszer.hiba (157702)
Rendszer.hiba Creative Commons License 2020.12.07 0 0 157702

Van, aki tagadja a föld kerekségét, a naprendszer létét is... idiótaságra s sötétségre nincs orvosság. 

Viszont valami nagyon de nagyon nem stimmel s nyílvánosságra hozott adatokkal és információkkal!

Előzmény: hotblood (157701)
hotblood Creative Commons License 2020.12.07 0 0 157701

Azon, hogy vírustagadók ide vagy oda.. akkor mégis miért veszítünk el ennyi barátot, ismerőst. Nekem most egy hét alatt megint kettő ment el, erős, egészséges, egyáltalán nem idős emberek :(

Rendszer.hiba Creative Commons License 2020.12.06 0 0 157700

A megalapozatlan vak hit sok mindenre képessé teszi az embereket. Amíg a kicsi gyerek fél a mumustól, hisz a tündérekben, a Mikulásban stb-kben, ez teljesen természetes, ám a felnőtteknél már kicsit ciki képzeletbeli lényekben hinni...

Előzmény: Zsen, a rókatündérlány (157698)
Zsen, a rókatündérlány Creative Commons License 2020.12.06 0 0 157699

hogy

Előzmény: Zsen, a rókatündérlány (157698)
Zsen, a rókatündérlány Creative Commons License 2020.12.06 0 1 157698

Azon, hogy hogy egy istenhívő, hogy hogy érvelhet a tudományos bizonyítékok hiányával egy beszélgetésben.. mikor nem istenről van szó.:o 

missSissi Creative Commons License 2020.12.03 0 0 157697

Én is tudtam, sőt Magyarország nagyobbik fele is tudta,hogy meleg... de a lebukás,az nem volt hétköznapi. 

Előzmény: dirtydoggy (157696)
dirtydoggy Creative Commons License 2020.12.03 0 0 157696

Nem volt beszélgetés. Csak megkapta a selyemzsinórt. :D Akinek minden hatalom és információ a birtokában van, gondolod nem tudott Józsi ilyen irányú játékairól? Szerintem nem véletlenül küldte ki Brüsszelbe se. Hátha az ottani dolgai nem kerülnek napvilágra. Ahogy a Tomi sem véletlenül van ott. Sok mindent lehet mondani a Viktorról, de azt hogy buta, azt biztosan nem. Gyanítom, hogy ezt azért ő sem gondolta volna. 

Előzmény: missSissi (157695)
missSissi Creative Commons License 2020.12.03 0 0 157695

Azon,hogy vajon hogy zajlott le az a bizonyos beszélgetés?

 

-Szevasz,Józsi

-Szia,Viktor

-Na mi újság ott Brüsszelben?

.....;)

hotblood Creative Commons License 2020.11.24 0 0 157694

Azon, hogy az élet mekkora forgatókönyv író 

dirtydoggy Creative Commons License 2020.11.24 0 1 157693

Bizony jó lenne tudni. Most már visszasírjuk azt 28-at. Ha lehet ilyet mondani. Igazad van, gyógyuljon meg minden beteg! 

Én is úgy értelmeztem, ahogyan te. Nekem van bajom Majkával. Egy ripacs. Pedig bírtam, amikor zenével kezdett foglalkozni. Bár, ha belegondolok, ahogy indult, a való világos szereplése is ez a vonal, amit most is képvisel. Nem is tehetségtelen ember, szépen felépítette magàt, főleg ha figyelembe vesszük, honnan indult. Picit tud rappelni is. :) Nekem tetszett a Szőke kólában is. Na nem úgy. :) Ezzel együtt, nekem túl harsány. Végülis probléma nincsen, nem nézem. Mondjuk tévét is alig. 

Előzmény: Törölt nick (157691)
hotblood Creative Commons License 2020.11.23 0 0 157692

Azon, hogy az emberi butaság és önzőség egyszerűen határtalan. 

Törölt nick Creative Commons License 2020.11.23 0 2 157691

Jó lenne tudni 🙁

Ezzel kapcsolatban jutott eszembe, hogy újdonsült népnevelőnk, a Kossuth-díj várományos Majka "idővonalát" nem értem.

Amennyiben covidos volt -elhiszem!- hogyan lehet az, hogy nem I S akart  ct-re menni, csak egy haverjàt kísérte el...kezdődik a története.

Aki fertőzött, karanténban a helye, nem kísérheti el a havert.

Ez az egészben a különös.

Nincs bajom amúgy vele, gyógyuljon meg...

De az is lehet, hogy rosszul értelmeztem.

Előzmény: dirtydoggy (157686)
ElPoltorato Creative Commons License 2020.11.21 0 0 157690

az angyalok vigyáznak rám, nagyon helyesen.

dirtydoggy Creative Commons License 2020.11.01 0 0 157689

Olvasgatom itt a topikokat. Ez egyikben valaki elmeséli a gyerekkori traumáját. Normális stílusban, helyesírási hibák nélkül. Mégis több mínuszt kapott a hsz. Vajon hova tűnt az empátia néhány emberből? Miért van ennyi rosszindulat némelyekben? Miért örül pár ember, a másik bajának? Én nem értem...

 

A másik dolog, ami mostanában foglalkoztat, ( idegesít ) a mindenfelé eldobált szájmaszkok tömege. Tele van a városom szemetes edényekkel, mégis. Most nem is beszélnék az esetleges fertőzésveszélyről. Tényleg ennyire felelőtlenek, hanyagok vagyunk? Vagy csak sz@runk mindenre? Amikor én felnőttem, közel sem volt ilyen környezettudatos nevelés mint amit a gyereknél láttam már óvodás kora óta. Mégis megtanultam, hogy nem dobálok szét mindent ami a kezembe kerül. Vajon az ilyen emberek az otthonukban is így viselkednek? Vagy az más? Miért nem lehet figyelni, óvni azt, ami közös? 

Rendszer.hiba Creative Commons License 2020.10.21 -1 2 157688

Miért van az, hogy egy képpel és/vagy viccel hamarabb és közérthetőbben lehet egy problémát, egy visszás-fura mentalitást megmutatni, mint hosszas magyarázkodással?

Pl egy ilyennel...

Rendszer.hiba Creative Commons License 2020.10.17 0 0 157687

Csak azoknak a számoknak hihetsz, amit Te hamisítottál.  Mert azok a tieid, s valszeg tudhatod a valóságost...

Amúgy szerintem a valóság köszönőviszonyban sincs ezekkel a nyílvánosságra hozott adatokkal, szerintem. 

Újra kezd bezárkózni Európa... vajh meddig hagyják kishazankban a lazázást?

Előzmény: dirtydoggy (157686)
dirtydoggy Creative Commons License 2020.10.13 0 0 157686

Ma 28-an hunytak el a koronavírus szövődményei következtében. Vajon meddig fog növekedni ez a szám? Ezek valós vagy kozmetikázott adatok? Ha manipuláltak, mennyi lehet az igazi szám? Tudatosan ferdítenek vagy csak kicsúszott a kezükből ez is?  Ilyesmiken gondolkozom és fogalmam sincs a válaszokról. 

Csörgősipkás30 Creative Commons License 2020.09.15 0 0 157685

Hogy már megint egy újabb éjszakás műszak. De csak 2 és utána pihi. Végre.

Shangri-La Creative Commons License 2020.09.14 0 0 157684

Nézegettem a hotelost, de nekem gyanúsan kevés helyet jelöl. Úgy tippeltem, hogy az egész Bazilika környékén, ami tele van vendéglátó helyekkel, más labdába se rúghat, ehhez képest megad kettőt. Meg adja a Snacks and Steaks-et, tulaj Fröccsterasz kft, de maga a Fröccsterasz nincs benne.

 

Az appot eszköz híján nem tudom kipróbálni.

Előzmény: mafi mushkila (157681)
Rendszer.hiba Creative Commons License 2020.09.13 0 4 157683

 

Dániában a Német határ utáni első parkolóban mobil tesztállomás van felállítva. Nem kötelező, de aki szeretné tudni, hogy van-e dolga a vírussal, INGYEN megcsináltathatja a jelzett időpontok között. Itt egy kanyi TB járulékot sem fizettem, mégsem kerülne pénzbe. Otthon ugyanezért 60 ezer forintot kellene fizetni, mivel az itteni persze nem hiteles/otthon/, csak a pénzért " vett". Mert ugye Magyarország jobban teljesít. Egyszer valaki mintha azt mondta volna, hogy a Magyar emberek egészsége nem lehet üzlet. Vagy mégis????????

Dr.Mabuse Creative Commons License 2020.08.22 0 0 157682

azon, hogy a friss kenyér mindig jobban fogy.:)

mafi mushkila Creative Commons License 2020.08.22 0 0 157681

Cégünk mindig az Ön rendelkezésére áll, asszonyom!

 

1. A hotelos az jó a többire is, pl.

 

Lehet a jelölésekre kattintani a környéken, ahova készülsz, vagy fent a kérdéses étterem vagy más hely nevét beírni. Nem önjavító, akkor nem ad semmit, pl. McDonalds nincs, McDonald's van. De a részletekre érzékeny, a dona is jó keresés.

 

2. Próbáld ki az appot otthon lévő cuccok vonalkódján, esetleg, hátha kimutat valamit a szokásos dolgaid között, és akkor azt teheted magadnak tiltólistára. Igazából engem nem az feszélyez, hogy alkalmilag belefutok valamibe, hanem ha szokásszerűen veszek valamit - arra akarnék alternatívát választani. Egyébként az appban is van szolgáltatáshely-kereső is, szóval nemcsak a vonalkódon keresztül tudsz csekkolni, ezt még csak most próbáltam ki. Nem fedik egymást az információk a honlappal, pl. a McDonaldsról nem tud, vagy erről a fenti példáról. Ez Momentumos megoldás, úgy tűnik, hogy nem frissítik, csak olyan kampány-nekibuzdulás volt.

 

De sajnos lista formájában nem tudok ilyeneket.

 

Legbiztosabb külföldre költözni :)

Előzmény: Shangri-La (157680)
Shangri-La Creative Commons License 2020.08.20 0 0 157680

Olyan nincs, ahol egy listában lehet megnézni:

 

a) helyeket a hotelhez hasonlóan, de éttermek, üzletek stb., helyre rákeresve?

 

b) termékek, márkák felsorolása

 

Nekem butatalóm van, itthon a gépen néznék meg pár dolgot.

Előzmény: mafi mushkila (157678)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!