Keresés

Részletes keresés

partibeka Creative Commons License 2004.04.02 0 0 4
Sziasztok!

Mégegy kérdésem lenne.

Van még tavalyról szabadságom.
Köteles-e kifizetni a cég kilépésemkor?

köszönöm: Ancsa

partibeka Creative Commons License 2004.04.02 0 0 3
Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni!

Jelenleg tüdőgyulladással, vesegyulladássalstb. vagyok táppénzen.
Időközben beadtam a felmondásomat.
Tudomásom van róla, ha letelik a felmondási idő, maradhatok táppénzen, azthiszem 90 napig.
Kérdésem ez igy van-e?
Bp. XX.ker-ben lakom, hová kell elküldenem a táppénzes papiromat?

Válaszotokat várom mielőbb.

Köszönöm a segitséget előre is.

Ancsa

HelpDesk Creative Commons License 2002.05.24 0 0 2
Igen, én is hibás vagyok, hiszen nem kérdeztem rá határozottan, hogy akkor most táppénz vagy nem. Viszont miután lázzal mentem oda, és vérvételt csak munkaidőben végeznek, ezért természetesnek vettem, hogy nincs meló.
Mindenestre nyugis hétvége lesz...
Előzmény: sneci (0)
Nerdy Creative Commons License 2002.05.24 0 0 1
minden rendelőben illetve lehet, hogy többnek is egyben van felülvizsgáló orvosa, szerintem feltétlen és azonnal keresd meg, és mond el, hogy mi történt, hiszen ő a főnöke a háziorvosodnak !!!!

jól átvágtak, ez nagy disznóság !!!!!

Előzmény: HelpDesk (-)
sneci Creative Commons License 2002.05.24 0 0 0
Hát hallod ez nem semmi!
Mindenesetre kicsit Te is hunyó vagy, mert kérned kellett volna a tp.-es papírt!
Remélem jól jössz ki belöle!
Előzmény: HelpDesk (-)
HelpDesk Creative Commons License 2002.05.24 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Nagy segítségre lenne szükségem: Néhány hete elmentem orvoshoz, lázzal + néhány megduzzadt nyirokcsomóval. Elküldött vért venni, harmadnapra visszarendelt, még ezen kívül 3 vérvételen, ultrahangon voltam csaknem 3 hét alatt, volt olyan eredmény, ami a vérvétel után két héttel készült el. A kontrollok után mindig "akkor pihenjen" jellegű búcsúzás volt, én meg persze nem dolgoztam.
Ma mentem vissza az utolsó eredményekkel, semmi gond nem volt addig, amíg a doki fel nem ajánlotta, hogy hétfőtől mehetek dolgozni, majd az asszisztens mondta, hogy én fel sem lettem véve táppénzre.
Erre elküldött, hogy hétfőn valami papírral (én nem is láttam, mi volt benne) menjek be az Országos Orvosszakértői Bizottsághoz, és "majd lesz valami". Tudja valaki, milyen eredményekkel szokott ez zárulni? Lehet fellebbezni? Mi lesz majd egy havi táppénzemmel?

Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!