Keresés

Részletes keresés

viki7812 Creative Commons License 2013.12.01 0 0 32

Szombathelyen 11 db csíkos fűegér szerető gazdit keres!Külön-külön is elvihetők!!!

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.09 0 0 31

örülök hogy vgül is sikerült

 

Hogy van a gyermeked?

Előzmény: glad (30)
glad Creative Commons License 2011.05.28 0 0 30

Megvannak az egerentyük. :)

glad Creative Commons License 2011.05.17 0 0 29

Sajna nem jött létre az ügylet.

Ha valakinek Győr környékén lenne 1-2db eladó fűegere az jelezze.

2000Ft/db vagy 3000Ft/2db írányáron.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.08 0 0 28

fueger@velvet.hu

 

írj ide, megbeszéljük!

Előzmény: glad (27)
glad Creative Commons License 2011.05.07 0 0 27

Bocs a lassú válaszért el voltam havazva.

 

Mennyibe kerülne az egérke és hol tudnánk találkozni?

Előzmény: Törölt nick (25)
crested 1 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 26

Sziasztok!

 

Nem füegér,de:

Szeretném bemutatni Nektek hobbitenyészetünket,az EdiPeti Hamster Kennel-t,amelyet párommal gondozunk.Még újak vagyunk hörcsipalettán,de én már évtizedek óta foglalkozom komoly szinten diszmadarakkal és néhány éve mókusokkal is.Az elvünk,hogy amit csinálunk azt komolyan csináljuk,igy kezdtünk neki hörcsitenyészetünk épitgetéséhez.Arany és dzsungáriai törpe szinmutációkkal szeretnénk foglalkozni.Jelenleg aranyhörcsiből van már egy elég szép állományunk.Az első almok már cseperednek,ezekből néhány kicsi hamarosan elvihető lesz.Van.ill.lesz kicsi normál arany,fekete,krém,ezüst hom.,dove,teknőstarka szinekben,most született 2 alom banded mamától.Kicsit később lesznek már különlegesebb szinüek és szörtipusúak is(trikolor,dalmata dom.spot,nyérc,mink..stb.)Elérhetőek vagyunk-Péter:+36209787187 ,és párom Edina:+36307178446

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 25

el tudom vinni Győrbe kb. 2 hét múlva

Előzmény: glad (24)
glad Creative Commons License 2011.05.03 0 0 24

Győr környékén van eladó Csíkos fűegér?

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.02 0 0 23

Fűegér eladó

 

500Ft/db érdeklődni lehet: fueger@velvet.hu

JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2011.03.14 0 0 22

Ajándékba, ingyen elvihető csíkos fűegerek születtek, érdeklődni itt:

 

jaman@jaman.hu

 

Csak szerető gazdinak, eleségállatnak NEM!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.14 0 0 21

fűegérre lenne szükségem.

 

tud valaki segíteni?

Encci Creative Commons License 2010.09.30 0 0 20
Sziasztok!
Kérlek segítsetek!:
Ma az egyik állatkereskedésben lefialt egy hörcsög (tudom hogy nem fűegér de azért segítségeteket kérném)
Na és oda akarták adni az összes kölyköt egy madárpóknak.Gondoltam hogy ez nem valami szép vég.Így a nyolc kicsiből megvettem 2 db-ot.Eddig langyos mézes tejjel etettem őket.De nem tudom hogy jó e nekik.Tudom hogy az anyahörcsögtől kell megkapniuk a fontos baktériumokat de egy próbát azért megér a felnevelésük.Olyan aranyosak voltak.Kis csupasz rózsaszín kis hörik.Szerintetek a cicatej vagy a boltban kapható "sima" tej a jobb nekik?És milyen kálciumot adhatnék még nekik?
Ha nektek is volt már ilyen hogy a fűegér otthagyta a kölyköket és ti szerettétek volna felnevelni őket akkor kérlek írjatok.
Előre is köszönöm.
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2010.07.16 0 0 19
<b>Újabb alom született</b>

4 darab csíkos fűegér vár gazdira, érdeklődni a jaman@jaman.hu címen.
Csak együtt vihetőek el, Budapesten lehet átvenni őket, csak szerető gazdinak, eleségállatnak nem!

Üdv:

JaMaN
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2010.06.22 0 0 18
Sziasztok!

2 darab csíkos fűegér vár gazdira, érdeklődni a jaman@jaman.hu címen.
Csak együtt vihetőek el, Budapesten lehet átvenni őket, csak szerető gazdinak, eleségállatnak nem!

Üdv:

JaMaN
lac-01 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 17
Gazdára talált...
Előzmény: lac-01 (16)
lac-01 Creative Commons License 2010.05.09 0 0 16
Ingyen elvihető egy fiatal (kb. fél éves) csíkos fűegér lány.
Bp. Újpalota
dave84 Creative Commons License 2010.01.11 0 0 14

Sziasztok!

 

2db 6 hónapos csíkos fiú fűegér felszereléssel (1db itató, 1db futókerék, 1db tálka, 1db ház, 1db fa bújók) ingyen elvihető, Pécsről. Kicsit félénkek, de nem harapnak. A mongol egereim miatt nem jut rájuk elég időm, ezért ajándékoznám olyannak, aki tud velük foglalkozni. Egészségesek, képet tudok küldeni ha kell.

Érd.: dave@lajt.hu

petite grenouille Creative Commons License 2009.11.26 0 0 13
Ajándékba elvihető 7db csíkos fűegér, kizárólag leinformálható helyre.
Három féléves nőstény, illetve az egyikük 1 hónapos kölykei, nem beltenyésztettek, nemük még nem meghatározott (kb 2 hét múlva tudom megmondani). Inkább a nemek szerinti külön tartást javaslom, mert gyorsan szaporodnak és hamar kinövik a helyüket :)
Az ugrálás miatt elég nagy hely kell nekik, és sajnos a mostanit kinőtték, ezért keresek nekik új gazdit. A kicsik még kézhez szoktatható korban vannak.
Budapest és Zalaegerszeg körzetében tudom átadni őket.
Érdeklődni: breki23@hotmail.com
EdinaBp. Creative Commons License 2009.11.09 0 0 12
Sziasztok!
Láttam hogy itt elég sok hozzáértő ember van, azt szeretném kérdezni hogy, hogy lehet a legkönnyebben megszelídíteni a csíkos fűegérkéket? Tegnap vettem kettőt az euro parkba, csak elég vadócok még, de nem akarom megilyeszteni őket, és tolakodó sem szeretnék lenni a szemükben! Már kedveskedtem nekik egy két finom falattal, mint például lisztkukac, és banán! A banántól ugye nem lesz bajuk? Ugyanis nagyon ízlik nekik és máskor is szívesen adnék nekik! Előre is köszönöm a válaszokat!
Kismisi8312 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 11
Szia! engem érdekelne, de merre laksz?
Légyszi emailre válaszolj:
orion8312@freemail.hu
Előzmény: JaMaN és Gonzi (10)
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2009.10.19 0 0 10

Ajándékba ingyen elvihető 8 darab csíkos fűegér, kizárólag gyakorlott rágcsálótartónak.


Érdeklődni: jaman kukac jaman pont hu


Kisgyereknek az egerek aktivitása és a mozgékonysága miatt nem javasolt. Budapestiek előnyben :)

 

 

Kismisi8312 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 9
Szasztok!

Nos 3 fiatal hímem mellé keresek 3 hölgyet, lehetőleg Fejér-ből.


orion8312@freemail.hu
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2009.05.13 0 0 8
Ajándékba ingyen elvihető 4 darab csíkos fűegér, kizárólag gyakorlott rágcsálótartónak, május végén.
Érdeklődni: jaman kukac jaman pont hu
Kisgyereknek az egerek aktivitása és a mozgékonysága miatt nem javasolt.
Lala1978 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7
Sziasztok! Talán nem pont ide illik - de minden csatornán keresem a lehetséges segítséget.
Sürgős segítségre lenne szüksége két kis degu-lánynak. Kb.8-10 hónaposak, nem harapósak és új gazdira lenne szükségük. A napokban összeverekedtek - egyiknek a farkincája sérült meg, a másiknak az egyik szeme. A jelenlegi tulajdonos külön rakta őket - de gondoskodása sajnos ennyiben kimerült és a jövőben nem is akarja megtartani őket. Ha pár napon belül nem sikerül elhelyeznem a két kis állatot, akkor állítása szerint "elaltattatja" őket. Mivel az én kicsi otthonom cicákkal van tele, én sajnos nem tudom magamhoz venni őket. Ha valaki tudna segíteni, kérem, írjon a bigagi@gmail.com címre vagy hívjon a 06 30 456 2173-as telefonszámon! Előre is köszönök minden jellegű segítséget! Nagy Ágnes
moonlight1984 Creative Commons License 2009.01.13 0 0 6

Sziasztok!

Van valakinek elajándékozandó/eladó fiú fűegere Érd vonzáskörzetében?

A lánykám mellé keresnék társat.

catch-o Creative Commons License 2008.12.08 0 0 5
Hello!
Nekem van 2 eladó kisegerem, november 21-én születtek. Akit érdekel, írjon e-mailt! md33@citromail.hu
Elekresz Creative Commons License 2008.11.17 0 0 4
Sziasztok!

Ha van valakinek eladó csíkos fűegere, akkor szóljon. :)
Köszi!
Csutka2 Creative Commons License 2006.06.10 0 0 3

Helló!

 

Nekem vannak otthon csíkos fűegereim, nagyon jópofák. Igenis szelidíthető, bár sosem lesz egy öleb. De lehet macerálni őket. Tényleg szagtalanok, ez nagy előny. :) És amit nagyon imádok bennük az az, hogy nem mászkálnak/zörögnek éjszaka. :) Leginkább reggel és este aktívak, pont akkor, amikor én is otthon vagyok. :)

Aki szeretne venni, vagy nem topikos kérdése van, írjon e-mailt.

LAura Creative Commons License 2002.05.25 0 0 2
Sziasztok!

Nekem van egy barátom aki tart ilyen kisjószágokat, egykét dolgot tudok róluk mondani, az ő tapasztalatai alapján. Nagyon nehéz elkerülni a bunyót amennyiben nem kiskor óta összeszokott a páros, véres csatákat vívhatnak. Ha összeszokott, akkor is vigyázni kell, költöztetés, bárminemű mozgatás kiváltotta a verekedést. Tartásukra nagy hely kell, és jó vastag alom, pl széna, abból jó kis kuckókat csinálnak, alagutakat járatokat túrnak, ott közlekednek. Legalábbis én így láttam :-) Akinek esetleg kell is fűegér az szóljon, meg tudom tőle kérdezni hogy van-e eladó. Tart mást is, mongolokat, degut, roborovszki törpehörcsögöt, tüskés egeret, szal ha ez kell valakinek, szóljon.

Előzmény: Izgága (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!