Keresés

Részletes keresés

Spartan hoplite Creative Commons License 2005.07.28 0 0 1

Udv.

Nekem eletem egyik legnagyobb csalodasa volt a jatek...Nagyon elcsesztek,a diablo 1-ben azt hianyoltam,h. csak egy karid lehetett,a dungeonba lehetett tobb is,es azt ertek el vele, h. le se szartam a sok fos karit...es rohadt unalmas lett a jatek...a diablo 1 sokkal jobb volt

1x vegigjatszottam,de a kiegeszitohoz mar nem volt idegzetem,igy is karos volt az egeszsegre....

2-3 hete vettem meg a world of warcraftot...es meg most -eleg sokat jatszok vele,de meg mindig nem unom,erdekela jatek,,,a du ngeon siegnel kb. az elso 30 perc volt ilyen:D...

Előzmény: Attisz (-)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.07.28 0 0 0
0
Előzmény: Attisz (-)
Attisz Creative Commons License 2002.05.22 0 0 topiknyitó
Háát, nem tudom...kicsit csalódás a játék. Csodás grafika, jó hangok/effektek, de valahogy mégis hiányzok valami. Ok, lehet hogy a Diablo 2-nél jobb, de ez nem egy nagy mentség:). Szóval az ötlet jó hogy amit használsz, abban fejlődsz, de nem tudom miért nem lehetett a dolgokat több részre osztani. Pl. ha valaki sokat zúz harci kalapáccsal akkor miért lesz profi a tőr forgatásában is? Ezenkívűl nincsenek skillek, amik egyedivé teszik a karaktereket, ráadásul a tulajdonságokból is csak 3 van. Hát még a Diablo 1-ben is 4 volt. Ráadásul a küldetések is nagyon egysíkúak. Miféle dolog ez? Nem tudom, lehet hogy valami microsoftos beleszólás volt a készítésnél, a játék kommerszebbé tételéhez és hogy az átlag amerikai hülyegyereknek is megfeleljen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!