Keresés

Részletes keresés

Zöldhasú Creative Commons License 17 órája 0 0 17707

Lehet, hogy meg kéne nézned a Libidexet is, most 30% van mindenre (igaz nem méretre készítik) de a minőségéről órákat tudnék zengedezni.

Előzmény: uvegtiger (17703)
try_it Creative Commons License 17 órája 0 0 17706

Én a Latexinlove-tól rendeltem. De... inkább akkor nyilatkozom ha meg is jön. Inget akartam venni és hát elég szűk a repertoár. Van catsuit-nál drágábban európából meg pár alis shop-ban hébe-hóba. Ha megjön, teszt. :) 

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 1 napja 0 0 17705

Tűzijáték. Mindjárt begyújtja a mester.

Előzmény: try_it (17700)

djt-123 Creative Commons License 1 napja 0 0 17704

Szia a ragasztottat vedd meg én már rendeltem a latex tight fit factorytól nagyon fasza minőséget gyártanak.Méretre készittesd custom made,igaz feláras kb 16 eur de megéri.fényesítőnek a beglosst ajánlom nem vészes az ára de a fényesítő rongyot is rendeld meg mert a nélkül töb olaj kell.Szerintem,magánvélemény,azért az árért amiért Krisztától rendelnél 2 kinai is kijön.Ráadásul a zoknit sokkal jobban szabják mint Ő

uvegtiger Creative Commons License 1 napja 0 1 17703

--> Ragasztott vagy mártott catsuit? <--

Sziasztok, 

életem első latex catsuit vásárlása előtt állok (méretre készíttetnénk barátnőm részére), és egy kis tanácsot szeretnék kérni. Mivel első ruha, ezért 30k Huf környékén szánnánk rá (ígérem, ha bele jöttünk, a második már Krisztától lesz), ezért most Aliexpress jöhet szóba. 

Két típus között gondolkodom, ragasztott, vagy mártott. A ragasztott derékban, karban gondolom jobban tud feszülni, a mellrészre azt írják kicsit el van szabva. Az öntöttet nem tudom, hogy hogy állna, képeken mindkettő nagyon jól néz ki (de élőben általában az Alin rendelt dolgok elég másképp néznek ki). A ragasztott a tartósabb, vagy az öntött? 

Ragasztott: https://www.aliexpress.com/item/4000451961208.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.4f752e0el61zkP Elvileg ez a shop elég jó review-okat kapott (AliExpressLatex Tight-fit Factory Store)

Öntött: link (vagy ez elvileg ez ugyanaz, csak olcsobban egy kevésbé megbizhato shopbol: link2 )

Mindkettő hátul cipzáras, talán így könnyebb belebújni? Ezzel mi a tapasztalat? Szilikon olajat, fényesítőt tudtok javasolni, honnan érdemes beszerezni? 

Ezek amik még szóba jöhetnek, ha ezt jobbnak látjátok a fentinél:

link1, link2, link3, link4, link5

De hat tudtok jobb helyről, hasonló áron, akkor jöhet az is! Köszönöm, hogy megosztjátok a tapasztalataitokat.

technograd Creative Commons License 1 napja 0 3 17702

Terepfelező, difizár, kézifék.

Előzmény: try_it (17700)
twins80 Creative Commons License 1 napja 0 0 17701

Bevetés előtt

try_it Creative Commons License 1 napja 0 0 17700

Az milyen ördögi szerkezet? Azt hittem már mindent láttam de ez kb. egyszerre 3 dolognak néz ki.

Előzmény: twins80 (17699)
twins80 Creative Commons License 1 napja -3 0 17699

Üdv mindenkinek! Megosztanék egy saját képet. Remélem tetszik majd.

yogobella86 Creative Commons License 2 napja 0 0 17698

lejjebb vittem az árát 3500-ra plusz foxpost posta költsége, ez már fix

Előzmény: yogobella86 (17681)
Latex Bond Creative Commons License 3 napja 0 0 17697

Majd referálj róla légyszi, engem is érdekel!

Előzmény: déliszomszéd (17695)
cdtimea Creative Commons License 4 napja 0 0 17696

Az anyaga nagyon jó, kényelmes. Sajnos fenék részen nem passzol vagy csak nekem nem jó, nem tudom...amúgy nálunk a kínaiban 2500 fölött vannak az ilyenek, ezért örültem meg ennek annyira .

Előzmény: MadMax01 (17694)
déliszomszéd Creative Commons License 5 napja 0 1 17695

A Reserved meg a Zara honlapján most is van lakk leggings. Remélem a boltjukban is. Jövő pénteken megnézem.

Előzmény: yogobella86 (17692)
MadMax01 Creative Commons License 5 napja 0 0 17694

Mennyire jó az anyaga? Ülepe van vagy passzol?
Csak mert az ilyen XXL kínaikban is 1-2000ft-okért dobálják ezeket...

Előzmény: cdtimea (17693)
cdtimea Creative Commons License 5 napja 0 1 17693

Sziasztok! 

A Pepcoban mától akciós a műbőr leggings (1800 ft)

Én vettem is egyet :)

yogobella86 Creative Commons License 5 napja 0 1 17692

évek óta mi is ott vásárolunk kinti cuccokat, lakkjuk is volt tavaly, de most azt az infót kaptam, hogy "kiment a divatból" :D szóval aki tavaly bevásárolt tőlük fekete/piros/barna lakk/vinyl nadrágból, az jól járt, bár tavaly new yorker és h&m is árulta őket.

mostanság divat a hologrammos is, googlebe be: hologram vinyl black leggings és kiad jópárat, itthon is volt valamelyik boltban

Előzmény: Latex Bond (17691)
Latex Bond Creative Commons License 5 napja 0 0 17691

Igen, a Calzedonia már tavaly is élen jár nálunk a stretch műbőr leggings-ek forgalmazásában, de a Tezenis-nél is akadtak figyelemreméltó darabok.

Habár a Calzedonia nemigen újította meg tavaly óta a kollekcióját, a bőrhatású nadrágjaik mellett a thermo bőr leggings-eik nekem kifejezetten bejöttek és vettem is belőlük szép számmal:

https://www.calzedonia.com/hu/search/?q=termikus%20b%C5%91r

Előzmény: yogobella86 (17688)
GabeGlossy Creative Commons License 5 napja 0 0 17690

Várom a beszámolót, képeket :)

Előzmény: yogobella86 (17687)
Latex Bond Creative Commons License 5 napja 0 1 17689

Sokkal inkább megtisztelő, köszi! :) Gondoltam, hogy lesz olyan köztünk, aki ezt tovább tudja gondolni és benned bíztam leginkább, aki hozzám hasonlóan értékeli a home-made megoldásokat. ;) És még a pszichológiai analízised is stimmel az introvertáltsággal.

Egyébként még aki meggyőződéses hetero - megtapasztalván a vanilla kapcsolatok sivárságát - képes lesz egy idő után többé-kevésbé nyitottabbá és befogadóbbá válni. A fétisizmus olyan fura "jószág" (jóság? :) ), hogy továbbedzi a toleranciára való hajlamot.

Előzmény: technograd (17686)
yogobella86 Creative Commons License 5 napja 0 1 17688

meg most van tök jó ezüst fényes leggings calzedoniánál: https://www.calzedonia.com/hu/product/b%C5%91r_hatasu_legging-MIP036.html?dwvar_MIP036_Z_COL_COLLD=019 (feketét hozza be, de ott a további színek között)

és még akció is volt, 2 leggings 9990ért

Előzmény: yogobella86 (17687)
yogobella86 Creative Commons License 5 napja 0 0 17687

berendelve, kb 1 hét múlva megkapva, akkor majd szólok, hogy milyen

De amúgy nem csak erről az oldalról dobálja, én pl dovidoo-ról vettem, de lehet egy cégcsoport, csak több domain

Előzmény: GabeGlossy (17682)
technograd Creative Commons License 6 napja 0 2 17686

Te (már bocsánat a kifejezésért) állat :D ! Két nappal ezelőtt pont ugyanez jutott eszembe, egyfajta sensory restriction, háztartási eszközökből XD ! Ha a zsinór így szorul, a csaj, max. bekaphatja a... legyet :) . Ez is bizonyítja, hogy mi, fétisiszták ugyanazon típusú eltérést mutatjuk. Akárcsak a pszichológiában, itt is fontos nevet adni a gyereknek. Én úgy tapasztalom viccen kívül, hogy az introvertált, védelemre, "isolation fetish-re" hajlamos emberkékre jellemző ez... Én, mint hetero, nagy nehezen elfogadtam ezt. Csak egy a bibi, amíg vanilla kapcsolatra is alig akad partner, miben reménykedhetünk?

Előzmény: Latex Bond (17684)
GabeGlossy Creative Commons License 6 napja 0 0 17685

Nekem is a CGI jutott eszembe a képekről, ezért is kérdeztem, hátha valaki már próbálta.

Előzmény: Latex Bond (17683)
Latex Bond Creative Commons License 6 napja 0 1 17684

A Reserved-ös műbőr jogging felső egy további lehetséges funkciója - perezentálva önmagamon. :)))

Egyúttal arra is reflektálnék, miért ne váljunk meg régi cuccainktól (pláne, ha az egyáltalán nem is olyan régi), ha rejlik benne további felhasználási lehetőség.

Egy találékony, home office-tól megcsömörlött fétisiszta mindig használja a fantáziáját. ;)

Előzmény: technograd (17640)
Latex Bond Creative Commons License 6 napja 0 1 17683

Érdekes darab, annyi szent! Tisztára olyan, mintha CGI lenne egy videojáték karakteren. :))

Jó lett volna egy közeli fotó is a gatyáról, ahol mondjuk nem a modellen mutatják, mert így tényleg csalogató, aztán lehet, hogy a legsilányabb lycra.

(Ezzel természetesen nem a lycrát bántom, mert abból is létezik igényes és a megszólalásig latex-szerű.)

Előzmény: GabeGlossy (17682)
GabeGlossy Creative Commons License 6 napja 0 1 17682

Mit találtam:

Ezt ismeritek? Innen van: https://dufancy.com/collections/trendy-leggings/products/silver-high-waisted-leggings
Képen nagyon tetszik. Vajon a valóságban is így néz ki?

(A face tudhat valamit, ha ilyen hirdetéseket mutogat nekem...)

yogobella86 Creative Commons License 2020.11.12 0 0 17681

Akit érdekel, van egy nem használt (látszik a képen is, hogy csak kibontva volt, még az eredeti púder van rajta, nem szilikonolaj) latex szájpecek

Csak a pánt latex

Golyó kb 4 cm

Ár, 4500 ft, előre utalás után, posta 500 ft

Email profilomon

technograd Creative Commons License 2020.11.09 0 1 17680
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2020.11.07 0 1 17679

Előzmény: technograd (17677)
LorrrdStar Creative Commons License 2020.11.07 0 0 17678

Sziaa

Rendben  vegyél fel vibere kérlek :)

Előzmény: Funspaceship (17676)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!