Keresés

Részletes keresés

josila Creative Commons License 2003.05.30 0 0 725
Jaja, ez igaz!
Előzmény: kicsiarabella (724)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.05.30 0 0 724
Szerintem sem vagyunk kevesen!!!! Söt!!!!
Előzmény: mikkamakka_ (722)
árzabáló Creative Commons License 2003.05.30 0 0 723
Szerintem nem "vagyunk" kevesen!
Előzmény: mikkamakka_ (722)


mikkamakka_ Creative Commons License 2003.05.29 0 0 722
Sziasztok!

Eddig csak távolról olvasgattam hozzászólásaitokat. Magamról csak annyit, hogy azon kevesek közé tartozom, akiknek álmaik esténként (ha nem is minden este) és az utcán is megvalósulnak :-)

Amiért most billentyűzetet ragadtam annak oka az, hogy tegnap egy kis csalódás ért, ami másnak viszont még jól jöhet…

Tegnap "távirányítással" vettem a páromnak egy lakk fürdőruhát(!), amit – mert nem volt ott – nem tudott felpróbálni. Mivel ismerem a méreteit :-), számítottunk rá, hogy esetleg kicsi lesz. És úgy is lett. Az alja jó lenne, de a felsőrész kb. fele a szükségesnek. Mivel visszavinni egy kicsit messze lenne, ezért Tőletek kérdezem: valaki magát (lányok!) vagy a párját (fiúk!) nem akarja vele meglepni. Mérete 40-es, a felső rész kosaras, szivacsos. (Természetesen használva nem volt!) Én 1999 forintért vettem, ennyiért szeretnék megválni tőle :-)
Elsősorban Budapestiek jelentkezését várom.

alha Creative Commons License 2003.05.28 0 0 721
Sziasztok!
Talaltam egy nekem tetszö shopot.
www.shirley-dessous.at
Ilyen fehernemük lattan egy nö sem mond nemet.
l8xxx Creative Commons License 2003.05.27 0 0 720
Hogy hol vettem a lakknacit meg a többit?

A franciabugyit a latexshop.nivoshop.hu-ról rendeltem, a többit Győrben az egyik használtruhás boltban.
Tudni kell az üzletről (és ez szerintem más városokban is így van), hogy nem csak használt, hanem boltból raktárba visszavett cuccok is vannak, amelyek szinte mindig újak, csak már álltak egy másik bolt polcain fél évig, két évig (? ki tudja). (vagy neadjisten kishibásak)
Ha jól és olcsón akartok príma kis lakk- vagy műbőrcuccokat venni, hetente járjatok el használtruháshoz. BPesten úgy is van annyi ilyen bolt (már aki bpesti:) ), hogy minden napra jut egy csomó, és akkor még nem is láttátok az összeset. Jaj, ami fontos: tényleg nézzétek meg, hogy nem használt-e a ruhadarab, vagy nagyon kismértékben legyen az, különben készen van az illúziórombolás és az ünnaprontás! Ilyen helyekről származó ruhára ráfér egy napos szellőztetés is!
Nos, jó keresgélést minden lakkimádónak.
Csao
L8xxx

Előzmény: lack-plastic (714)
gontar__ Creative Commons License 2003.05.27 0 0 719
Sziasztok

Ezt nézzétek meg.
Erin Blair

Szerintem nem kell Róla túl sokat mondani, a fotói magukért beszélnek. Annyit még a hölgyeményről, hogy komolyan gondolja...

tight Creative Commons License 2003.05.27 0 0 718
Sziasztok!

Igaz, hogy nem a lakkbőr témához tartozik, de hátha érdekli valamelyikőtöket.
Készítettem egy honlapot a lycra/spandex ruhák kedvelőinek.

A cím: http://lycra.freeweb.hu

josila Creative Commons License 2003.05.27 0 0 717
persze, hogy szorítunk. Remélem minden ugy jön össze, ahogy szeretnéd, és nem sül el visszafelé! Hátha nem csak ugy belement, hanem neki is kifejezetten tetszik! Vagy majd tetszeni fog!:))

Egyébként van nost Tectus? Vagy másik helyen ujranyílt?

Előzmény: ShadowCat (716)
ShadowCat Creative Commons License 2003.05.26 0 0 716
Hát szó ami szó, osztozom l8xxx véleményén. Én pont a mai nap folyamán beszélgettem a barátnőmmel ezekről a dologról és végre sikerült közös nevezöre jutnunk! Megyünk a Tectusba! :) Ő is megértette ( legalábbis úgy viselkedett ) az érzéseimet, és bele ment a játékba. Ezeket a dolgokat, tényleg csak úgy lehet, ha az ember öszintén megbeszéli partnerével. Aztán, mi lesz a késöbbiekben? Nem tudom. Majd kiderül. Két esélyes a dolog, vagy panaszkodni, vagy dicsekedni fogok! :) Na jó ez egy kicsit túlázs volt. Azért remélem szorítotok. Kívánom mindenkinek, teljesüljön erotikus vágya. Persze, egy számára csinos belevaló nővel, és sok sok meglepetéssel. Tudod, mikor kinyillik a fürdöszoba ajtó, ott áll ő, abban a bizonyos sexy ruhában. Rádveti magát.... A többit a fantáziátokra bizom! Sok sikert!
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.26 0 0 715
Én is akartam kérdezni, hogy hol és mennyiért volt az a nadrág.
Más?
Mátrix 2
Itt is vannak jelenetek, amikor csak lakk ruhás emberek nyüzsögnek a vásznon. Mellesleg a Watchowski testvérek (a rendezők, írók, stb) egyikének gyengéje a bdsm....Lehet, hogy Trinity azért olyan izgis? Ahogy ül azon a motoron, de meg símogatnám....
Előzmény: lack-plastic (714)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.25 0 0 714
L8xxx!
Gratulálok! Ez tök jó! Remélem, hogy tartós lesz a kapcsolatotok, és sok ezer órát töltötök majd együtt lakkban!
Egyébként hol vetted a cuccokat?
Lakkimádó üdvözlettel: L-P
Előzmény: l8xxx (713)
l8xxx Creative Commons License 2003.05.24 0 0 713
Hali Mindenkinek!

Újra itt vagyok sok sok idő óta.
Van 1 jó kis hírem azoknak, akik még barátnőjüknek nem merték beadni a lakk, pvc vagy latex mániájukat. Kb. 2 hónapja van új barátnőm. Amikor megismertem, rá egy héttel gondolta egyet, és megleptem egy gyönyörű fekete lakk-nacival, mondván "csak úgy vettem, hogy legyen valami dögös cucca is, ha elmegyünk valahová szórakozni". Azóta kapott még miniszoknyát, franciabugyit, mind-mind lakkból. Én meg mindegyik esetnél csak pár semleges megjegyzéssel kommentáltam az ajándékozás tényét. Valamiért egytől-egyig eltette a szekrénye mélyére. Már-már azt hittem, hogy soha nem kerülnek elő onnan. Egyik nap sétáltunk a városban kézenfogva, láttunk közösen egy csajszit ugyanolyan lakk-nadrágban, és mondtam neki, hogy ez engem nagyon felizgat, nem lenne rossz, ha néha napján ő is előkapná a szekrényéből a cuccokat és meglepne vele, hiszen ez, ha okosan öltözik fel, nem csak a hálószobába, hanem akár még utcára is hordható anyag, úgy nincs benne semmi kurvás. Egy kicsit furcsán nézett rám, talán nem értette, hogy lehet egy anyag izgazó, nem tudom.
Két nap múlva bejött a munkahelyemre, felül egy kötött szürke pulcsiban, alul pedig a felete lakk nadrágban! Azt hittem szívrohamot kapok, annyira izgatónak találtam! Már önmagában ez is hatalmas előrelépés volt, de amit akkor tapasztaltam, mikor hazaértünk, azért érdemes élni, úgy hiszem! A lakk-naci alól előkerült a lakk-franciabugyi, a kötött pulcsi alatt pedig egy bombajó fekete lakk-melltartó volt rajta, pedig olyat nem is vettem neki! Kiderült, hogy saját maga járt utána, és valamelyik barátnőjén keresztül vett magának egyet, hogy meglepjen!!! Állítása szerint egészen kényelmes viselet, és nem is érzi túl izzadósnak (ő amúgy sem szokott izzadni, meg elég vékony, fázós típus). Amiért pedig igazán szívesen hordja, az az, hogy most már tudja, ezzel nekem nagy örömet és izgalmat szerez.
Egy dologban látom a lényeget, és itt el lehet rugaszkodni a lakktól: ha van valamilyen "mániátok", sokkal könnyebb beadni a barátnőtöknek (lányoknak: barátotoknak), ha igazán szeretitek egymást, és mindenről beszélgettek, mert akkor mindent megtesztek/megtennétek egymásért, csak, hogy örömet és elégedettséget szerezzetek a társatoknak.
Nos ennyi a sztorim, de úgyis lesz még fejlemény, majd leírom.
Szeressétek egymást latexben, lakkban, PVC-ben!
Csao.
L8xxx

alha Creative Commons License 2003.05.23 0 0 712
Mi /ezzel nem dicsekedni szeretnek/szombaton megyünl egy "fetisch mania" bulira.
www.leswing.at Az Underground-ban lesz.
Bar mi nem vagyunk annyira maniasok,megis szivesen megnezzük.Nekem is van 1-2 fehernemüm.amit nagyon szeretek,de nem mernem a hetköznapokra hasznalni.Pedig a meregzöld latex korsettem gyönyörü,es valahogy nagyon elegans a fekete halcsontokkal,megse talalok hozzaillö szoknyat vagy nadragot ami kompenzalna,hogy ne legyen nagyon kurvas.A börnadraggal is eleg durva.Majd szombaton felveszem,egy latex harisnyaval,kar hogy az egszinkek latex minihez nem megy a szine.
Probalkozzatok a lanyoknal elöször csak fehernemüvel,ne rögtön kezeslabassal.
A latex harisnya szep,de sajnos nagyon hamar izzados.
A weboldalon talaltok az elözö bulikrol kepeket.
Majd megprobalok a most keszülö kepek egyiken rajtalenni,beszamolo jön.
Előzmény: lack-plastic (711)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.23 0 0 711
Latexlovaboy!
Írtad, hogy voltál fétispartyn. Milyen volt? Lehet, hogy hülye a kérdésem, de még nem voltam ilyenen. Egyébként korábban már boncolgattuk egy esetleges topicbuli lehetőségét - talán emlékszel rá -, de aztán ellaposodott a téma. Nincs valami ötleted, (vagy valaki másnak) hogy hogyan tudnánk egy ilyet összehozni? Tudom, hogy ez egy kurva nehéz dolog, de valahogy jó lenne. Én nagy örömmel ismerkednék meg a topictársakkal személyesen is, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Vagy igen?
L-P
Előzmény: latexlovaboy (704)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.23 0 0 710
Kedves Újak!
Én is szeretettel köszöntelek Benneteket itt a LLP-FC-ban (LAKK-LATEX-PVC FUN CLUB)!!!!! Csatlakozom Grancy hozzászólásához. Egyetértek vele a sorrendben, mivel nálunk is előbb volt a megismerkedés, aztán a fétisszex, ami mára már kizálólagosnak mondható (60% lakk, 40%PVC).Sajnos kevés olyan csaj szaladgál a világban, aki mindennapi öltözködésében felvállalja esetleges vonzódását a LLP ruhákhoz. Múltkor Josila barátunk láttott egy ilyen nőt! Micsoda mák!!
Más.
Ma kimostam az egész lakk-pvc kollekciónkat, és ahogy ott száradtak a szárogatón, még nagyobb volt e ruhák erotikus kisugárzása. Valószínűleg a következő szexcsatát a fürdőszobában fogjuk lejátszani a nejemmel. Próbáltátok már így?
Üdv.:L-P
ShadowCat Creative Commons License 2003.05.22 0 0 709
A pozitívum, hogy benne van a latexes játékokban, de sajna csak hosszabb gyözködés után. Mi a rossz? Az hogy hosszútávon elviselhetetlen termésete van, egyszerüen nem lehet vele együtt élni.
Előzmény: Törölt nick (708)
ShadowCat Creative Commons License 2003.05.22 0 0 707
Van barátnöm, benne is van a dolgban, csak sajna ugy alakul a dolog, egyre kevesebbet találkozun. Nem az ő hibájából. Csak unszolás árán tudom rávenni ezekre a dolgokra, talán ennyi benne a pozitivum. Ne irigykedjetek. Csak egy hetet kellene vele eltöltenetek, és ti is beleőrülnétek. Képzeljétek el ezek után azt a 3 évet!
Előzmény: Törölt nick (701)
paciens Creative Commons License 2003.05.22 0 0 706
A dolog egszerü:
http://hunchat.net/chat.htm

Itt nyissatok ideiglenes szobát, nincs semmi idő korlát vagy ilyenek. Ha látja a rencergazdi, hogy van a szobának forgalma, kérhetitek, hogy állandó legyen a szoba. Igaz nem tul forgalmas ez a chat, de sok olyan szolgáltatása van, ami sehol máshol :-) Próbáljátok ki, érdemes.

Előzmény: Ateus (705)
Ateus Creative Commons License 2003.05.22 0 0 705
Ami a chatet illeti...én gyakori vendég vagyok a Gyaloglón, és vannak ilyen beállítottságú emberek, mint mi. De ők főleg az erotika szobában leledzenek. Kéne tényleg egy latex és lakk szobát nyitni, s arra biztos nem vonatkozik az a szabály, hogy erotikus témájú szoba csak este 22 óra után lehet nyitva. A kérdés csak az, hogy ki mikor tud odamenni?
Előzmény: latexlovaboy (704)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.22 0 0 704
grancy, gratulálok, te voltál a 700-ik hozzászóló! Vajon ki lesz az 1000-ik?
De a lényeg, tényleg kúúl a hauteng oldal. télleg occso, csak az a baj német, én meg csak angolul tudok.
Más:
Néha valahol csetelni is lehetne, mondjuk a gyaloglón nyitni egy szobát, vagy valami ilyesmi.
Más:(az újaknak)
Volt már Bp fétisparty, voltam is, sajna február óta semmit sem tudok róluk, de mo-on is volt kezdeményezés. Ha tudtok róla, írjatok.
Más:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, a lányok gyakran cikinek érzik, szégyelik. Néma gyereknek meg annya se érti szavát. De rá lehet beszélni őket. Megéri!
Előzmény: Törölt nick (703)
gontar__ Creative Commons License 2003.05.21 0 0 702
Szia

Meg kell mondjam,magam is úgymond "kezdő" vagyok ami az öltözékek beszerzését illeti,ez az egyik amire én is szeretnék megoldást találni. Végignézve a topicot,sok oldalt közöltetek,címeket,szóval forrás nagy valószínűséggel van,már ami a latexet illeti.PVC cuccok terén viszont nemigen tudtam előrelépni,talán pár külföldi fórumon lehet megtudni többet.Rengeteg ilyen van,példának okáért a Yahoo Groupok között,ahol sokan hasonló kérdésekkel állnak elő.

Ami a dolog másik részét illeti,valóban(ritka kivétel) a lányok,hölgyek egyáltalán nem hódolnak a fetisizmusnak,még ha valóban vonzód(ná)nak is hozzá.Ez érdekes dolog,valószínűleg sokuk között megvan,ahogy bennünk is,csak valahogy "nem jött elő",vagy nem akarja,vagy egyszerűen úgymond "nem volt szüksége" rá,mert a partnere nem fetisiszta.A megfogalmazás kissé fura,de szerintem Ti is érzitek mire akarok kilyukadni.Erre jó példa grancy esete,úgy is mondhatnánk be kell vezetni a fetisizmus világába.
Azt hogy a lányak tetszik e vagy sem,hajlandó e rá,az majd kiderül,nem olyan biztos hogy nem kelti fel a benne rejlő fetisizmust.Türelem;-))

Gontar

Előzmény: Törölt nick (701)
gontar__ Creative Commons License 2003.05.21 0 0 700
Sziasztok.Szintén új vagyok,akárcsak ShadowCat,szintén 24:)Jó hogy van ez a fórum,sosem mertem volna remélni,hogy kis prűd hazánkban van valami kezdeményezés.Nagyon örülök,és jobban,mint másnak,hiszen aki fetisiszta(nevezzék bárminek is,akik nem értik) annak sajnos "mivoltát" sokan rossz szemmelnézik(sőt,legtöbben).Tudván hogy külföldön ugymond pezseg az élet,itt nálunk meg furcsa tekintettel néznek Ránk/Rátok.Sebaj,a lényeg,+1 ember;-) Magam részéről latex,pvc imádó vagyok,bár annyira nem a "heavy változat",bár ahhoz is lenne kedvem,ki tudja;-).Mi a véleményetek a külföldön igen nagy tábort magáénak tudó smoking-fetishről? Nem tudom,valami van benne,valami,amitől ez az ág mintegy "kiegészíti" a többit.Sajnos hazánkban egyetlenegy darab oldalt,képtárat,semmit sem találtam smokingfetish témában,talán mert ez egy (még) eléggé félreeső ág.Mindenesetre külföldi lapok tömkelegével vannak,hihetetlen sok rajongóval.Remélem ez nálunk sincs másképp.Vélemények?:-)

Gontar

ShadowCat Creative Commons License 2003.05.21 0 0 699
Sziasztok! Még ujj vagyok Itt. Egyenlőre a legfontosabb amit tudni kell rólam. Pesten élek, 24 éves 178cm magas magas fiú vagyok. Gondoltam megpróbálok ujj társaságot szerezni, olyan téren is, mely nagyon érdekel és egyben izgatja a fantáziámat. Első sorban lányok jelentkezését várom.
Ahntha Creative Commons License 2003.05.21 0 0 698
Ja, és olcsó...
Előzmény: Ahntha (697)
Ahntha Creative Commons License 2003.05.21 0 0 697
Sziasztok!

Találtam a neten egy csomagküldő szolgálatot, ahol elég frankó cuccokat lehet kifogni.
www.sexyruci.try.hu

Előzmény: alha (696)
alha Creative Commons License 2003.05.21 0 0 696
Hello!Amit emlitesz az az Art-x,mi voltunk kb.3 hete,mert irta az ujsag hogy 70%os a leertekeles,sajnos a nagyjat mar elvittek,vagy dobozokban volt mert ideiglenesen ki kellett költözniük,be a raktarba/mert tüzeset volt a boltban.Hogy mikorra tatarozzak ki nem tudom,de ez egy eleg nagy ceg,honlapjuk is van.
Előzmény: FHLS (694)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.21 0 0 695
DJT-122 egy régebbi hozzászólásában említette a www.hauteng.de oldalt, amit felkerestem tegnap este. Gyerekek! Ezek a lakk cuccok egyszerűen fantasztikusak! Maga a megtestesült álomvilág!
FHLS Creative Commons License 2003.05.20 0 0 694
Sziasztok!
Ha már Bécsnél, az SCS-nél tartatok: a Beathe-Usen kívül van ott egy másik, nagyobb, létszintes sexshop is. Nem abban az épületegyüttesben, hanem el kell menni a MediaMarkton túl, át a híd alatt. Annak az épületnek a túloldalán van, amibe a híd után ütköztök.
És ha már itt tartunk: Grazban is van 3 jó üzlet, egész elfogadható árakkal. Én ma jártam ott, a ÖKM-ben mindig van leárazott latex ruci női is és férfi is. Persze amit kiszemeltem magamnak egy hete, azt már valaki elvitte... :-(

Üdv:

Botond

alha Creative Commons License 2003.05.20 0 0 693
Altalaban az internetben nem hozzak fel a teljes kinalatot,azert csak nezz be,Beate Uhse bolt van a SCS-sel szemben is.
Előzmény: josila (690)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!