Keresés

Részletes keresés

piltd Creative Commons License 2003.05.08 0 0 668
Remélem még sok ilyenben lesz részed neked is és nekunk is!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
josila Creative Commons License 2003.05.08 0 0 666
Megosztom tegnap délutáni élményemet, aminek még mindig hatása alatt vagyok.
Nyugati előtt megállt a pirosnál egy tűzpiros akármilyen kabrió, benne egy szőke lány (egyedül), tűzpiros, teljesen testre feszülős lakk bodyban!! A szikrázó napsütésben! Mint egy álom, de teljesen...mindez nappali csúcsforgalomban! Hát ...
Olyan volt a body, ami a cici felett szabadon hagyja a mellet,de a nyakán megint magasan zárt!

Képzelem milyen volt a fejem, amit ott vágtam mozdulatlan a járdán!

hi

lakk-fetis Creative Commons License 2003.05.07 0 0 665
Halohó mindenkinek

Kedves fetis rajongók azt hiszem jó hírekkel szolgálhatok nektek.

Ugyanis találtam szerény hazánkban jó minőségű lakkot!!!!!

Akit bővebben érdekel a dolog az menjen fel a lapra és nézze mek a második galériát és abban a "mesés kelet II" című képet. A minősége és a felület teljesen ugyan az. Akit érdekel küldjön mailt és részletesebben tájékoztatom a dologrol.
Az anyag 70 cm széles és métere 1050 ft.
több féle szín és választék, szövetfelületre felvitt és csk simán magában a lakk vékony fólia rétegen. Egész jól varrható és tobb féle hordozó anyagra felvihető a kéritek.



lack-plastic Creative Commons License 2003.05.05 0 0 664
PASSZ!
Előzmény: Törölt nick (663)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.04 0 0 662
Kicsiarabella!
Hogy mit? Hát a szuper lakknacimat. Egyelőre másom még nincs, de a nyáron mindenképpen fejleszteni kívánom a lakköltözékemet.
Üdv.:L-P
Előzmény: kicsiarabella (660)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.04 0 0 661
Szia Alha!
Szerintem ne várakoztatsd meg Őt!
L-P
Előzmény: alha (659)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.05.04 0 0 660
Szia L-P!

tenyleg igazad van, nincsne ilyen "felsöbb rangra" szükseg.
A buli jo ötlet, csak razos.:::)))
Köszi a dicseretet, az bizti hogy felvennem a latex nacit!!!!!!!!!!!!!Es te mit öltenel magadra, draga baratom?
pusz:arabella

Előzmény: lack-plastic (658)
alha Creative Commons License 2003.05.04 0 0 659
Szia lack-plastik!
Hat ezt nem mondanam ra, de nagyon szeleskörü a szexualis erdeklödesi köre,szelesebb mint az enyem,de ez öt nem zavarja,szerinti majd 10-15 ev mulva en is ki akarok mindent probalni.Ö var erre.
Ezt en sem tartom kizaronak.
Ö mindent ki szeretne probalni.Ebbe tenyleg mindent erts.
Előzmény: lack-plastic (657)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.04 0 0 658
Kicsiarabella!
Az biztos, hogy házigazigazdának lenni megtiszteltetés lenne, de szerény véleményem szerint nincs szükség ilyen posztra e topic keretein belül. Mindenki legyen egyenlő, és így legyünk egy csapat (LLP-FC)!
Ám, ha szerveznél mondjuk egy privát fétisbulit a nyáron, ott biztos mindenki szívesen látna házigazdaként!!! Például latex forrónaciban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: kicsiarabella (648)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.04 0 0 657
Szia Alha!
A férjed fetisiszta?
Előzmény: alha (652)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.04 0 0 656
Sajnos, én már kb egy éve voltam ott utóljára, remélem még megvan és ilyennel is fog"lakk"oznak.(foglalkoznak, hú micsoda poen volt:)) Garanciát nem tudok adni, nem vagyok érdekelt a boltban, csak mint potenciális vevő.
A valamilyen Károly utca (Gyümölcs utcával párhuzamos,) , a Budai úttal kereszteződésben. Bent van a városban.
Sok sikert, és kérek visszajelzést megvannak-e még. Amúgy pár éve( kb2-3) a lakk cicaruha hosszú is 20000 és 30000között volt
Előzmény: alha (655)
alha Creative Commons License 2003.05.04 0 0 655
hello Ateus!
Itt is van ilyen topik ,""Swinger klubban jartunk.Te is eljönnel?"" Olvasd at,es ha meg kerdesed van irj oda.Igy szelesebb körböl kapsz informaciokat,en is rendszeresen benezek oda.
Latexlovaboy!
Gondolod ott at is szabnak mar meglevö nem passzolo ruhadarabokat?Annak biztosan sokan örülnenek,mint az elözö csalodott hozzaszolasokat olvasva.
Előzmény: Ateus (654)
Ateus Creative Commons License 2003.05.03 0 0 654
Szia alha!
esetedben mit jelent a swinger? jársz ilyen klubba? van netán némi tapasztalatod is? mert ha igen és lennél oly rendes megoszthatnád velem e-mailben :-) Előre is köszi :-)
Előzmény: alha (652)
Ateus Creative Commons License 2003.05.03 0 0 653
hello! Engem is nagyon érdekelne ez a fehérvári cím meg mondjuk egy kb. árajánlat :-)
Előzmény: latexlovaboy (651)
alha Creative Commons License 2003.05.03 0 0 652
hello latexlovaboy!
A fehervari cim engem erdekelne,ott elnek a rokonok.Talan a következö rokonlatogataskor beugranek egy-ket cuccot csinaltatni.Mint irtam en nem vagyok fetischiszta,csak szwinger,de ott is jol mutat egy lakk korsett,vagy szoknya,vagy...
A ferjem is beizgul tölük.
Előzmény: latexlovaboy (651)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.03 0 0 651
Köszi, bár én inkább a budapesti lehetőségekre lennék kíváncsi, annyira azért nem vagyok fanatikus.
Más:
Székesfehérváron (egy sexshopban) méretre is szabnak lakk ruhákat, és nem is túl drágán.
Más:
Érdekes, hogy a legtöbb énekesnő és tiniideál is mutatkozik lakk/latex cuccban, és csajok mégsem akarják követni őket. A mátrixban nem csak a "fehér nyúl" van latexben, hanem egy komplett fétishpartyra mennek el. Nagy előny ám a DVD-n a zoom...
Mellesleg a Sharon Sloan méretszámozása tényleg kicsit furcsa....
A nejemnek vett miniruha kb mint fűző volt jó(Túl kicsi és rövid, továbbá egy nadrág kb 2 vizilóra is nagy lett volna. Kicsit félek így megrendelni látatlanban még egyet..
Előzmény: alha (650)
alha Creative Commons License 2003.05.03 0 0 650
Hello Latexlovaboy!
Ajanlok neked egy becsi klubbot ahol rendszeresen van Fetisch party.www.leswing.at rendezveny klubja az Underground.10.ker favoritenstr.164.A következö 5.24. majd 8.23 es 11.22. Mindig szombatonkent.Itt jol ismert e körben,50-80 fö latogatja.Öltözövel,500nm 2 barral,tancplatz,es sok sok kis helyiseggel az intim talalkozasok reszere.En nem vagyok fetischiszta,de egyszer elmentem megnezni.Nagyon tetszettek a typusok,elmeny volt.A 90% mintha ilyen prospektusbol lepett volna ki.
Előzmény: latexlovaboy (649)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.03 0 0 649
Sziasztok!
Bocs az inkognitóért, de mikor és hol lesz fétisparty mostanság? Hol lehet megtudni? Egy helyet tudtam, de sajna az oldal megszűnt, ahol hirdették. Tavaly voltam egy ilyenen, megint kéne menni...
thx
Előzmény: kicsiarabella (648)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.05.02 0 0 648
Kedves grancy!

Megtisztelö a felkeres, de en sajnos nem vallalhatom a felelösseget egy ilyen magas poszton! Mert ez megiscsak egy komoly feladat, nem?
Mit szolsz ehhez L-P?

Előzmény: Törölt nick (647)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.05.02 0 0 646
Mar elnezest, de atya csak egy van es az nem Latex Bond.
Egyebkent mikor irt utoljara?
Előzmény: lack-plastic (645)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.01 0 0 645
Miért? Az érdem, hogy Latex Bond létrehozta ezt a topicot? És ő ezért atya? Szerintem ezt bármelyikőnk meg tette volna, kb. 1 perc munka az egész. Ez egyáltalán nem érdem, vagy legalább is nem kéne, hogy az legyen!!!!
Előzmény: djt-122 (639)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.05.01 0 0 643
En tudom, hogy ki az a Latex Bond, de azert nem kene djt122 ugy rapiritani masokra, mert valamit nem olvastak el! Tudod nincsen mindenkinek non-stop hozzaferhetösege az internethez es tengernyi ideje allandoan naprakesznek lenni! De ha neked faj, hogy meg egyszer el kell olvasnod 2 db ugyanolyan sort, akkor elnezest kerek es nem irok többet ide.
Ennyi.
Előzmény: djt-122 (639)
djt-122 Creative Commons License 2003.05.01 0 0 642
Dehogy is!!!!!!!!!:)
Előzmény: Törölt nick (641)
djt-122 Creative Commons License 2003.05.01 0 0 640
Amugy király Simon O.ék legujabb kreációja.Ájánlom mindenkinek az uj galériát!!!
djt-122 Creative Commons License 2003.05.01 0 0 639
Nem erröl van szó csak nem árt figyelemmel kisérni a topic hozzászólásait is.Mert ezek szerint biztos van olyan akinek a Latex Bond név nem mond semmit!!!!!!Pedig ö a topic atyja.
Előzmény: Törölt nick (630)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.04.30 0 0 637
Grancyka!

A kocsi ezuttal is tul sokat kapott....na jo. Kitalalok magamnak is egy 80%-ot,oke?
pusz

Előzmény: Törölt nick (636)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.04.30 0 0 635
Kedves Lp es Grancy ur!

Szerintem tudjatok, hogy mi a valasz! Ill. remelem tudja grancyka, mi a teendöje es ma annak a következmenye, ha a kocsijat valasztja. bar a kocsi eletünk 90%-at kiteszi.Nem grancyka?

Előzmény: lack-plastic (632)
piltd Creative Commons License 2003.04.30 0 0 634
Sziasztok!
Nagyon örülök ,hogy beindult megint az írogatás!!!
Jó olvasni a cikkeket:)
Egy ajánlattal élek azok fele akiknek van műholdvevőjük.
Van rajta egy BTV nevezetű csatorna.
Azon éjszakánként éjjfél körül szokott lenni egy BTV Rave Party nevű műsor.
(egy disco telekamerázva és lenyomják általában végig)
Háááááááááát itt szoktak lenni nem egyszerű ruházatok:)
Ja és nem csak a fizetett táncos csajokon:)
Akinek van kedve éjszaka egy kis nyálcsorgatáshoz annak nagyon ajánlom:)
Van lakk,lakkbőr és ami nekem nagyon jó van LATEX is:)
Az ASTRA1en van fent a csatorna.
Ha valakit jobban érdekel megtudom majd adni a pontos frekijét és polaritását is:)
Remélem van aki szokta nézni:)
Aki nem az szánjon rá egy kis időt szerintem minden fetish rajongó talál magának megefelően felöltözött hölgyet:)
A lényeg az ,hogy mindig nap mást nyomnak!
Sok szerencsét hozzá:)!!!!!!!!!!!!!!!!
lack-plastic Creative Commons License 2003.04.29 0 0 632
Kicsiarabella!
Szóval akkor vetetsz magadnak a pasiddal lakkrucit, vagy megengeded neki, hogy a kocsijára költse a pénzét?!
L-P
lack-plastic Creative Commons License 2003.04.29 0 0 631
Ha már így nem ír senki, gondoltam leírom egy korábbi élményemet, ami Piltd testvérünk hozzászólásáról jutott eszembe, vagyis, hogy két fétisrucis csaj egy nap:
Valamikor márciusban, amikor az első enyhébb napok voltak, a kertünk végében található bozótosban tevékenykedtem, amikor arra lettem figyelmes, hogy a feleségem bundában jön felém. Láttam már messziről, hogy közeledik, és nem értettem, hogy mit keres itt a kórók között ilyen öltözékben. Nem foglalkoztam vele különösebben, dolgoztam tovább. Hanem amikor leért hozzám, tett róla, hogy ráfigyeljek, ugyanis széttárta a bundát, és hát mi volt alatta? Eltaláltátok!: csillogó lakkruci!!! Hát nagyon vékony hajszál választott el attól, hogy ne teperjem le őt ott az avaron! Hirtelen eszembe jutott, hogy itt a kitűnő alkalom a fényképezésre. Irány a ház! Felértem az ajtóhoz, kipillantok az utcára, és mit látnak szemeim? Egy szőke hosszú hajú cicababát fekete, testre símuló lakknaciban! Hát azt hittem azonnal eldurranok! Hát mi van ebben a kis vidéki városban? Rajzanak a lakkrucis nők, vagy mi van?! Nem volt olyan meleg, de engem kivert a víz. Berohantam a fényképezőgépért, csináltunk egy pár képet, és a végén kikötöttünk az ágyban.
Persze azóta sem volt ilyen gazdag napom, és szerintem itt nem is lesz, de erre még sokáig emlékezni fogok, és ilyet kívánok nektek is!
Üdv.:L-P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!