Keresés

Részletes keresés

lakk-fetis Creative Commons License 2003.04.23 0 0 608
Hat kedves kollégák ez az "edit" kis E-vel egy igazi sík hülye nő. Ez meri magát szexelemzőnek nevzni????
Ha ezen a nőn mulna akkor minket elküldnének egy külön internáló táborba és ott rothadnánk meg éktünk végéig!!!
Elnézést azoktól akiket ez másként is érint.
De ha valaki estleg tudja a mail címét adja meg nekem hakérhrtem!!! Lenne 1-2 keresett szavam ehhez a nőhöz.
köszi L_F
lack-plastic Creative Commons License 2003.04.23 0 0 607
Ja, bocs! Az előbb csak a képeket néztem meg, ill. a címeket olvastam el! Hát ez a nő is olyan zsugorodott agyú lehet, mint az rtl-klubbbb fókuszcsapata. Bár az az egy jó megvan az írásban, hogy legalább beszélnek a fétis-témáról!
Üdv.: L-P
lack-plastic Creative Commons License 2003.04.23 0 0 606
Josila!
Sajnos nálunk sem felhőtlen a helyzet, mivel a párom meg csak a négy fal között tartja viselhetőnek a lakkot. Ráadásul most, hogy -- Hála Istennek!! -- gyereket várunk, már csak egy ruhát tud felvenni a kollekcióból. De, hát még így is szerencsésnek mondhatom magam, és úgy gondolom Te is, mivel sok csaj mereven elzárkózik a dologtól. Nem úgy mint az előbb az általad figyelmünkbe ajánlott cikk szerzője!

Előzmény: josila (605)


josila Creative Commons License 2003.04.23 0 0 605
Egyébként én Little Pault és a boltját ugy ismertem meg, hogy akkoriban még épp az említett cuccban jártam, és csak nagyon ritkán voltam Pesten, de akkor épp ott sétáltam a körúton és leszólított, hogy nézzek be, most rendezgeti be a boltot (akkor nyitotta) Gondolom az extrémebb ruházatom alapján épp megfelelő vevőt látott bennem. Igaza is volt, vettem is nyomban egy neccpólót. Sokáig jártam oda, de most már nem voltam, vagy egy éve, hát épp ideje.

Nézzétek mit találtam! - hát nem a leghízelgőbb cikk ránk nézve :(

lack-plastic:
barátnőmnek Én is most ajánlottam, hogy elővehetné Ő is megint a lakk gatyáját, de nem nagyon akarja. Régebben hordta sokat,aztán másképp öltözködött és hanyagolta, most meg rájött valami egészséges életmód mánia, és a bőr meg lakk nadrágja is a tiltott listára került (pl. sok kaja mellett), mert egészségtelen egész nap viselni :( Megőrülök a nőktől :)))

Előzmény: lack-plastic (604)
lack-plastic Creative Commons License 2003.04.22 0 0 604
Sajnos az efféle cicababák legtöbbször csak azért bújnak lakkba, mert a producer, v. az együttesvezető ezt követeli tőlük.
A minap érdeklődtem Little Paulnál, van náluk lakk jeans feketében és pirosban. Én decemberben vettem nála az enyémet 12000-ért, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nyáron mindenképpen meglátogatom, mivel a feleségem is nagyon kíváncsi az üzletére, és hát engem is hajt a fetisiszta vérem!
Előzmény: josila (602)
josila Creative Commons License 2003.04.22 0 0 603
Azt, hogy meguntam, azt természetesen az utcán való öltözködésre értettem!! Időközben már sajnos ki is nőttem a gatyám, mint azt már régebben írtam, ezért most ujat kell beszerezni, és ahogy a pénzügyi dolgaimat nézem elég húzós lesz, de KELL!!!

üdv

Előzmény: josila (602)
josila Creative Commons License 2003.04.22 0 0 602

Jobban örülnék, ha a gidái tartoznának közénk ;)

Most, hogy a műsorban láttam a Hooliganst, kedvet kaptam, és újra kell szereznem egy lakk jeanst. Elég sokáig jártam ugy, ahogy most Csipa (énekes)fellépett, aztán meguntam, de most asszem bejönne megint. Megjön a diákhitel, elnézek Little Paulhoz.

üdv

ui: nem tudjátok LB merre tűnt el???

Előzmény: lack-plastic (600)
josila Creative Commons License 2003.04.22 0 0 601
ToMCaT,
azt elfelejtettem kérdezni, hogy ha nagyon nagy levegőt veszel, akkor vagy akkora, mint egy kb 82 kilós srác??? :))
pedig kéne az a trikó, de félek nekem a holland S tényleg kicsi :(
Előzmény: ToMCaT (598)
lack-plastic Creative Commons License 2003.04.22 0 0 600
Szikora Robi Gidái mostanában elég gyakran tűnnek fel valamilyen lakk jelmezben. Lehet, hogy a Robi is közénk tartozik?
Előzmény: josila (599)
josila Creative Commons License 2003.04.22 0 0 599
Láttátok a Tv2-n a dalanokok ligáját? Főleg a két R-Go gidát!!! De egyébként is, a műsor ruhatervezője eléggé érezte a feelinget...
még egy-két latex cucc, és ez lesz a kedvenc műsorom, színvonala ellenére :)
ToMCaT Creative Commons License 2003.04.18 0 0 598
Van egy Sharon Sloane trikóm is, ami ugye kínai "S" méret. Na az tökéletesen jó, feszül mindenhol, ahogy kell. Ez a Rimba "S" meg akkor jó, ha egy nagyon nagy levegőt veszek. De ez hosszútávon ugye fárasztó...:-)
A minősége, anyagvastagsága szerintem jó, bár nincs nagyon összehasonlítási alapom. A Simon-O minősége azért biztos jobb ennél. Szóljál (írjál)nyugodtan, ha érdekel és megbeszéljük a részleteket.

Üdv.: ToMCaT

Előzmény: josila (597)
josila Creative Commons License 2003.04.18 0 0 597
ToMCat,
engem érdekelne mindkettő, de a trikó mindenképpen!!!! Szerinted mekkora méret lehet, ha neked nagy? Minőségük jó?

üdv

Előzmény: ToMCaT (595)
paciens Creative Commons License 2003.04.17 0 0 596
Szerinted nem lenne rá kereslet?
Előzmény: ToMCaT (595)
ToMCaT Creative Commons License 2003.04.17 0 0 595
Szia Mindenki!

Előre szólok, hogy nincs szándékomban elindítani egy bolhapiacot, de az én Gardrobe-omban is lenne egy ffi latex nadrág és egy ffi latex trikó, amit eladnék szívesen, mert sajnos nem megfelelő nekem méretben. A Nivoshop-tól rendeltem és Rimba (holland) termék. Sajnos a Rimba "S" mérete nekem nagy. Én 170/63 vagyok.
Ha bárki úgy érzi, hogy szívesen hancurozna egy ilyen cuccban, az szóljon bátran. A Nivóshop-os ár 60%-áért boldogan eladnám.

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ToMCaT

l8xxx Creative Commons License 2003.04.16 0 0 594
Hali, Árzabáló!

az én kedvesem pont s-es alsóméretű, úgyhogy a rövidnaci érdekelne! írj ide, ha még megvan és megdumáljuk!
Köszi!
L8xxx

Előzmény: árzabáló (591)
josila Creative Commons License 2003.04.13 0 0 593
Ezt most találtam:

Ébredés - A szexuális fantáziák titkos logikája (Arousal: The Secret Logic of Sexual Fantasies) című könyvének hipotézise szerint különféle szexuális fantáziáinkkal valójában két dolgot kompenzálunk: egyrészt gyermekkori bűntudatunkat, másrészt félelmeinket, frusztrációnkat. Ha például a már említett latexben pompázó lányok (fiúk, nagyik, alsósok, nyuszikák, lovak – a nem kívánt törlendő) járnak általában az eszünkben, Bader doktor úr máris kész a válasszal: szüleink valószínűleg mély depresszió közepette tengették életüket gyermekéveink alatt, s ezért mi magunk is felelősnek éreztük magunkat. Ezért aztán a „műanyagba” bújtatott partner látványa hibátlanságot, legyőzhetetlenséget sugall a számunkra, s máris kiegyensúlyozottabbak vagyunk.
Ellenben, ha fantáziáinkban mi magunk bújunk időnként efféle ruhákba, ez esetben kisgyermekként bizonyára szigorú szülők terrorizáltak, s emiatt sebezhetőnek érezzük magunkat, bűntudatunk van a saját testünk miatt is. Ezt pedig leginkább egy testre feszülő fekete, latex kezeslábas rejtheti el – még saját magunk előtt is!

árzabáló Creative Commons License 2003.04.08 0 0 591
Hali!

Nem tudom, hogy ez mennyire OFF....
Szóval van két női latex rövidgatyója és egy echte bőr magastalpú combcsizmálya a páromnak amit szivesen cserélnék valami más fetish holmira.
A latex rövidnadrág s-es méretű (ezért nem jó rá)
a csizma 39-es.
.
Azoknak akiknek még nincs latex-ruciba szivesen bújó barátnője üzenem, hogy: Kitartás! Ha igazán akarunk valamit azt úgy is el fogjuk érni...
Higyjétek el!
8-éve van egy mára mindenre kapható full latex dominám...

djt-122 Creative Commons License 2003.04.08 0 0 590
Emberek láttátok a pénteki fókuszban a felkenhetö latexröl a filmet?Nem is beszéltek róla olyan lenézöen.
paciens Creative Commons License 2003.04.07 0 0 589
Gummiboy Creative Commons License 2003.04.07 0 0 588
Sziasztok !

Elsôsorban bocsánat kéréssel kezdem, hogy ilyen ritkán írok a fórumba. Most jöttem haza München-bôl kb 3 napja. 1 Hónapig voltamkint és természetesen öszekötöttem a kellemest a hasznossal. El látogattam München nevezetes helyeire.. a De Mask-ba és a Marquis -ba. :) Nem tudtam megállni és otthagytam mindkettônél kb 300, eurot.. Hidjétek el mintha a menyországban lettem volna... :) Ennyi latex ruha egy helyen... és mindet megfoghatod, felpróbálhatod, van minden mindeféle méretben.. az eladó csajok olyan készségesek, nem nógatnak hogy vegyél már valamit aztán húzz el. Az árak német szinten pitik, de nekünk drága... Egy rövidujjú latex poló 88 euro, egy nyitott arcú maszk 102 euro, egy fullos apáca ruha 320 euro, különbözô katéteres alsók, gumibugyik olyan 35-60 euro. Persze attól is függ milyen vastag, milyen szin, stb.
természetesen a témához kapcsolódó dvdk, ujságok, cdromok mind vannak a boltokban.
Persze Münchenben nem csak ez a két bolt van, de én ezekbe látogattam el. Hidjétek el megérte !! :))

Más: Most alakítottam át a siteom arculatát, szeretnélek megkérni titeket, hogy irjatok véleményt hogy milyen lett...
Elôre is köszi.. Gummiboy

MrsLat Creative Commons License 2003.04.07 0 0 587
Az emberi bőr és a latex más felépítésű, tehát nem ugyanúgy reagálnak bizonyos anyagokra(nem vagyok biológus)de a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy az olaj "széteszi"(oldja) a gumit... Tehát még annál is hamarabb szétmegy, mintha semmivel sem kennéd.
A latex ápoló jó hatással van az emberi bőrre,(egyáltalán nem oldja!!!) finom selymes lesz (ideig-óráig) És amihez hozzáérsz /pl. kilincs/ jó csúszós lesz, ami eszedbe juttatja, hogy miért is? Vagyis kellemes emlékeket is képes eszedbejuttatni.
Előzmény: Törölt nick (586)
MrsLat Creative Commons License 2003.04.07 0 0 585
Grancy!
Még mielőtt tovább gyilkolnád a latex holmijaidat, olvasd el LB 184-es hozzászólását!
A babaolaj olajalapú!!!
Üdv
Előzmény: Törölt nick (564)
lack-plastic Creative Commons License 2003.04.06 0 0 584
Hogy mi lesz ott? Hm ... Szerintem az, ami nálunk ma este!!!
Előzmény: Törölt nick (583)
Ateus Creative Commons License 2003.03.27 0 0 582
Emberek! Ma hallottam, hogy kb. 2 héten belül nyílik egy új intim center (jellegét tekintve az, nem a nevét). Annyit tudok, hogy Bp-en fog nyílni, és a tulaj igényes, normális pasinak tűnik. Hátha tőle is lehet majd minőségi cuccokat szerezni. Ha visszajön hozzánk gépet venni, megmondom hol nyílik a bolt és mikor. Addig üdv.
djt-122 Creative Commons License 2003.03.27 0 0 580
Jony b .
Mondanám hogy nézd meg az ebay.de-tott egész elfogadhatóan lehetne licitálni latex overállokra,pl,a multkor teljes overál maszkkal kesztyüvel zoknival 160 Eur ért ment,kb 35000Ft,de nem teszem.Mert még februárban rendeltem valamit azota is várom,szóval teljesen megbizhatatlan és megvan az esélyem hogy nemkapok semmit a pénzemért.Küldtem képeket.
Grancy.A connectionban lakk is van?
Jony_b Creative Commons License 2003.03.26 0 0 579
Üdv Grancy!
Így már világos,hogy is megy ez a vásárlás...
Nos ha majd megérkezik az én rendelésem szívesen megosztom a tapasztalataim,hátha nem csak Te,hanem még sokan a fórumról kedvet kapnak a latex vásárláshoz.Szerintem ez az egyetlen bolt Magyarországon ahol így lehet rendelni,de ha tudsz mást shoppot is ahol más katalógus választék is van,akkor szólj,mert valójában egy igazi egyrészes latex ruha érdekelne,...hogy lenne rá pénz az már más kérdés...
Minőségileg amúgy mi a véleményed?FHLS szerint nehéz fényesíteni ezeket a kínai latexokat,ennyire gagyik lennének?

A mai nap már nem írok,köszi a eddigi válaszaid.
Üdvözletem!

!!!!!Mindenkinek: Akinek van latex képekből gyűjteménye továbbra is cserélek vele,csak írj: jony_b@freemail.hu !!!!

Jony_b Creative Commons License 2003.03.26 0 0 577
Hello Grancy!
Meglep amit írsz,mert ha egyszer én megrendelésmere hoznak nacid,azt már elvileg ki is kel hogy fizessem,hisz én kértem abban a méretben akár jó rám akár nem,főleg ha fel is próbltam.Vagy mindegy nekik,hogy megveszem-e vagy nem?

Gratulálok a barátnődhöz,kevés olyan lány van akik elviselik partnerün latex örületét.Netán Ő is híve ennek az őrületnek,vagy csak a Te kevedvedért vállalja?

Jony_b Creative Commons License 2003.03.26 0 0 575
Szia Grancy!!
Amit én rendeltem az egy latex férfi rövidnadrág.
Remélem az M-es méret nem lesz nagy rám,feszülní fog ahogy kell,nem mintha egyszálbélű lennék,csak azért ezek a méretjelzések sem mindig megbízhatóak...
Amúgy neked mennyi jött hozzá az eredeti árhoz,mert nekem 1000 Ft körüli pluszt mondtak.
Eddig milyen cuccokat vettél?

Köszi amúgy a segítséget,ha nemgtudnád oldani hogy hamarabb mejöjjön a rendelésem akkor élnék is vele...
Üdv!

Jony_b Creative Commons License 2003.03.26 0 0 573
bocs grancy a neved elírásáért...
Jony_b Creative Commons License 2003.03.26 0 0 572
Garancy azt a VIII kerületi shoppot én is ismerem,1 hete rendeltem tőlük először,de eddig úgy néz ki,hogy 1 hónapot kell várnom,de mondták hogy fél év is lehetséges.Neked idő volt a max hogy meghozták a rendelésed?
A Tectusnál én 1 hete voltam,de eléggé úgy nézett ki,hogy azt a shoppot már soha nem fogják megnyitni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!