Keresés

Részletes keresés

Latex Bond Creative Commons License 2019.12.09 0 0 17049

Biztos a szabók sem amatőr gyerekek, de a Gerber Technology CAD tervezője is valószínűleg sokat segít, amivel ők dolgoznak.

Meg persze az is kellett hozzá, hogy Jeroen Brute-nak ilyen seggű csaja legyen, mint Ishtar Graham, akire érdemes volt elkezdeni tervezni és egy egész vállalkozást építeni köré: ;) https://www.youtube.com/watch?v=RlvhY3BPfeY

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17048)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.12.09 0 2 17048

Igen. Tényleg rémisztő! Látni jó gatyákat, leggingseket, de ilyet még, amit ennyire eltaláltak, esküszöm hogy nem láttam. Valószínűleg ennek a megtervezése mögött nem egyszerű szabók állnak, hanem komoly szakemberek. Ha nem lenne ennyire borsos az ára, meg az ehhez tartozó rizikó, hogy nem lesz jó, már útban lenne egy a szerelmemnek annál is inkább, hogy neki pont olyan az alakja, mint a modellnek az oldalon, amit belinkeltél: Istenkirály popsi-comb-darázsderék kombináció.

Előzmény: Latex Bond (17044)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.12.08 0 1 17047

Már régen voltunk ott, de arra emlékszem, hogy volt valami nagy placc, ahol megálltunk kocsival, aztán mikor indultunk volna a Yuk felé, valami portás, vagy éjjeli őr elkezdett ott parádézni, hogy tűnjünk el onnan, és mi akkor eltűntünk onnan, de hogy hol álltunk meg, arra már nem emlékszem, főleg hogy tök sötét volt. Másodjára taxival mentünk, akkor ugye nem volt parkolási problémánk.

Előzmény: Latex Bond (17045)


ast001 Creative Commons License 2019.12.08 0 0 17046

Sziasztok!

Lackina női lakk dzseki XXXL méretben (normál XL-nek felel meg kb.) kihasználatlanság miatt eladó.
Nagyon keveset volt használva, kiváló újszerű állapotban, Németországból rendelve!
Gyártói méretezése:
Válszélesség: 45,5cm
Mellkas: 113-118
Derékbőség: 119cm
Csípőbőség: 124cm
Kabát hossza: 95cm
Ujjhossz (mért): 61 cm
Gyártó oldala:
https://lackina.de/index.php?main_page=product_info&cPath=1_2_9&products_id=329&zenid=vh7v83mt9e3dvlhkbidl9kic25
https://www.amazon.de/Lackina-langer-Lack-Herbstmantel-rot/dp/B01N4X057S

Ára: 7eFt


Latex Bond Creative Commons License 2019.12.08 0 1 17045

Ez ugye tökéletesen ugyanaz a helyszín, mint ahol a Freedom partit is rendezték (tudtommal ez az egyik Yuk a 2 közül), szóval parkoló tekintetében nincs túlságosan eleresztve. A Freedom-ra menet mi pl. alig találtunk helyet a környéken, csak jóval távolabb a bejárattól, mert vagy teleállták vagy tilos ott parkolni, ahol először terveztük. Nem tudom, Frusztráción hányan szoktak átlagosan lenni, mert én régen voltam, de talán 50 méteres körzetben valahol le lehet tenni az autót.

Jegy tudomásom szerint vásárolható a helyszínen is, sajnos ennek nincs olyan óriási reklámja, hogy már hónapokkal korábban elfogynának rá a belépők. Meg különben sem limitált a létszám, ahogy a Freedom-on. (Lehet, hogy épp ez a baj? ;) )

Átöltözési lehetőséget majd megkérdezem a szervezőtől, de ha e téren is a Freedom-ból indulok ki, akkor van mód átöltözni, mert ott is volt egy kis helyiség, amit ennek szenteltek és az ugye továbbra is adott. Kérdés, hogy ez melyik "vége" a lyuknak.. :)

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17043)
Latex Bond Creative Commons License 2019.12.08 0 2 17044

Ja! Még egy olyan középszerű férfi seggből is, mint az enyém durván kívánatosat képes varázsolni. :) Rémisztő volt, hogy megkívántam magam a tükörben, pedig nincsenek nárcisztikus hajlamaim. :)))

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17042)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.12.08 0 0 17043

Már régen voltunk a Fényes Adolf utcában. Most van ott valami jó parkoló? (Régen volt) Jegyet lehet venni a helyszínen? Átöltözési lehetőség van?

Előzmény: Latex Bond (17041)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.12.08 0 1 17042

Úr Isten, ez nagyon durva!!!

Előzmény: Latex Bond (17039)
Latex Bond Creative Commons License 2019.12.08 0 1 17041

Ne feledjétek, hogy december 30-án 22:00-tól megrendezésre kerül a 16. Frusztráció Előszilveszteri Fétisparti!

Aki kedvenc fétis ruházatában, egy jó hangulatú buliban kívánja búcsúztatni az óévet, ne hagyja ki a lehetőséget!

Latex Bond Creative Commons License 2019.12.08 0 1 17040

Fotók lemaradtak..

Élőben sokkal szebb meggypiros színe van, csak hulladék a fotólencsém.

Előzmény: Latex Bond (17039)
Latex Bond Creative Commons License 2019.12.08 0 1 17039

Ha valakinek esetleg szüksége lenne egy eredeti holland Ishtar&Brute piros lakk push-up leggings-re 30%-os kedvezménnyel, vagyis 70 EUR-ért, az szóljon. Emlékeztetőül, így néz ki a nadrág (méretek alább):

https://www.ishtarandbrute.com/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_category_id=16&virtuemart_product_id=1248&Itemid=403

Tisztában vagyok vele, hogy piros lakk leggings-et ennél olcsóbban is lehet kapni, de itt a különleges push-up hatást, a (valóban jó) anyagminőséget és a márkát együttesen kell megfizetni.

Természetesen vadonatúj, sosem használt darab (csupán próbálva volt egyszer), de sajnos túlságosan "csípőfazonra" sikeredett, ezért kényszerült eladó sorba (hátsó ülepmagassága: 26 cm). Cserébe viszont széles, erős gumija van, nagyon jól felfekszik a derék alatti részre, úgyhogy bármennyire is számít csípőfazonúnak, garantáltan nem fog lecsúszni a viselőjéről és nagyon látványossá teszi a popsit.

 

Az anyaga egyébként mindkét irányban nyúló (4D) lakk, a paraméterei:

(Ezek valós, nem kinyújtott állapotban mért adatok, az anyag pedig minden ponton kb. 10%-os nyúlásra képes mattulás nélkül, úgyhogy a megadott méretekre minden esetben rá lehet számolni +10%-ot és még akkor is kényelmes lesz.)

Derékbőség: 90 cm

Csípőbőség: 110 cm

Combkerület: 50 cm

Nadrághossz: 101 cm

Bokacipzár hossza: 11 cm

Derékgumi szélesség: 9 cm

 

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.12.04 0 2 17038

Szerintem sem valók ezek ide.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (17036)
try_it Creative Commons License 2019.12.03 0 0 17037

latexgumi évek óta jobbnál jobb latex ruhákat ad el itt aprópénzért, az a minimum, hogy pár lazán kötődő játékot is meghirdet. ;) 

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (17036)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.12.03 0 2 17036

Még jó, hogy kotont nem tettél fel ide, az is gumiból van végülis..:)

Előzmény: latexgumi (17035)
latexgumi Creative Commons License 2019.12.02 0 0 17035

Eladó dildók!

 

Gondoltam felteszem erre a topicra is, egy kis köze van ehhez is és hátha valakinek megtetszik valami belőle!

 

Használtak, de csak alig vagy nem is... Egy domina stúdió részét képezték, többnyire fotózás kedvéért.

 

Akit érdekel részletesen valamelyik, jelezze!

E-mail:

latexgumi@gmail.com

 

4db eladó: darabja 3500 Ft


- amelyiken pumpa van, azon a pumpával folyadék spriccelhető ki
- fekete, az felcsatolhatós és farokra húzható, gumis anyagú
- a 4. is üreges, de nem teljes hosszában, farokra is húzható, de sima dildoként is használható

 

KeMatyi Creative Commons License 2019.11.30 0 0 17034

Hmmm, vele van szelfim :) 

Előzmény: Roli0622 (17030)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.29 0 0 17033

A csizma elég gáz, de a nadrág szerintem csúcs!

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17032)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.29 0 0 17032

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.29 0 0 17031

.

Roli0622 Creative Commons License 2019.11.28 0 5 17030

Latex Bond Creative Commons License 2019.11.27 0 2 17029

Nem is annyira az egyedi igények azok, amik lecsökkentek az utóbbi időben, mert az a vásárlói réteg még mindig létezik, hanem az olyan varrónők létszáma apadt le vészesen, akik méretre készítést vállalnának, mert az már komolyabb szakképzettséggel jár, ott nem elég, ha ismeri, hogy hogy működik a varrógép. Modellezni kell tudni és erre szabásmintát gyártani, stb. A rövidáru kereskedelem pedig gondolom, ezt a "negatív tendenciát" követi: ha nincs rá kereslet a varró szakmában, akkor nincs, aki behozzon mindenféle szabás-varrás kelléket. A hazai gyártás meg szerintem most hanyagoljuk.

Egyébként nyáron én is belefutottam a Vespucci-nál egy ilyen "speciális" óhajom megvalósíthatatlanságába: egy készülő ruhához passzoló színű cipzárt szerettem volna és még arra is vetemedtem, hogy ne ócska műanyag húzókával és kocsival, hanem mondjuk arany vagy ezüstösen fénylő fémből legyen (csakúgy, mint a fogak) és rá kellett döbbennem nekem is, hogy kb. lehetetlent kívánok, miközben mondjuk az Alin ezrével árulják szinte fillérekért a különféle exkluzív cipzárokat, gyakorlatilag olyan húzóka-dísszel, amit csak megálmodik az ember. Ehhez képest itthon választhattam a műanyag és a műanyag között és abból a színből is, amiből nekem kellett volna, pontosan egy, azaz 1 árnyalat létezett.

Szóval a patentos eseteden én már meg sem lepődöm, inkább csak elkeserít, hogy merrefelé tartunk..

 

"Amazona" Kláriék sem hinném, hogy ódzkodnának az egyéni elképzelésektől, hiszen abból lehetne a nagyobb pénz, csak a konfekció kérésekkel annyira el vannak havazva, hogy custom rendelés esetén éves sorban állásra kell számítani. :)

Előzmény: technograd (17027)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.26 0 1 17028

Csinos a csaj!

 

Előzmény: technograd (17027)
technograd Creative Commons License 2019.11.26 0 6 17027

Most beszéltem a Vespucci-tulajdonos Edinával, varratok a régóta elfekvő, fekete PVC bevonatú anyagból egy bélés nélküli overállt. Már egy nagy fegyvertény, hogy le tudja gyártani, de a lényeg nem ez. Amikor patentokkal begombolható lezárócsíkot kértem a ruha elején végigfutó cipzár takarására, aggódó hangon ezt válaszolta: "Hát, ha egyáltalán lehet még valahol olyan patentot kapni...". Én ezen lesokkolódtam, mert azt hittem, egy évtizedek óta praktizáló varrónőnek annyi a rövidáru beszerzése, mint egy ujjcsettintés. Aztán váltottunk még pár szót és kiderült, milyen leszállóágban van az egyedi szabók megrendeléseinek mennyisége, és az anyagbeszerzés lehetősége. Még szerencse, hogy pl. Amazonáék kivételek, de gondolom, ők is szívesebben varrják a fél-konfekcionált, fantázianévvel ellátott öltözeteket, mint a nagyon egyénieket.

 

Úgyhogy a szokásos idétlen poénkodást félretéve, csak azt mondom nektek: MOST VARRASSÁTOK MEG AZ EGYEDI RUHÁITOKAT, mert lemaradunk, mint a borravaló, aztán már csak pisloghatunk :( .

 

Küldöm azért a szokásos vigasztalóképet, ez a kék olyan, mintha festve lenne:

 

Előzmény: Latex Bond (17024)
Est.r Creative Commons License 2019.11.24 0 0 17026

Sziasztok!


Eladnám a képeken látható lakk fűzőt, alsót és melltartót.


Fűző + tanga alsó: ÚJ, sosem hordott, a fűző próbálva volt. Műanyag halcsontos, fém csatos. S-es méret, derékbősége teljesen összehúzva 61cm, kb. 66-67cm-ig bővíthető. Túl kicsi méretet választottam rendeléskor, ezért adom el. 3.000 Ft

 

Melltartó: ÚJ, CÍMKÉS Intimissimi Carioca a Sweet Latex kollekcióból. (Persze mi tudjuk, hogy lakk, és nem latex, de hagyjuk… ;) ) Vékony szivaccsal előformázott kosár. 75B méret, hátul 4 fokozatban állítható kapcsozás. Az eladás oka, hogy mire először felvettem volna, már megváltozott a méretem. 5.000 Ft (eredeti ára 29,90€)


Budapesten átvehetőek, kérésre postázok. Kérlek, érdeklődj az estr.brght kukac gmail.com e-mail címen.

 

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.11.23 0 0 17025

Libidexnél 30% os leárazás van (Latex) és a Westwardboundnál is (Latex) Tradicionálisan :)

Latex Bond Creative Commons License 2019.11.23 0 0 17024

Igen, köszi, ezt én is megtaláltam, ajánlottam is valakinek az overallos topic-ban, aki épp ilyesmit keresett.

De nekem most azt hiszem, túlzás lenne egy vastag, vatelines, alapvetően síelésre kitalált (még ha szerintünk más célra és melegebb éghajlatra is alkalmas) drága sícucc, ami nem is az általam keresett béleletlen "kárpit-" műbőrből készült, hanem valamiféle fényesebb dzseki-anyagból.

(Na jó, a fénye tényleg közelít a lakkéhoz, de azért valahol mégsem az.)

 

 

Előzmény: technograd (17023)
technograd Creative Commons License 2019.11.23 0 1 17023

De közben látom a másik fórumon, hogy te is találtál egy ruszki eladót.

 

https://www.ebay.com/itm/Ski-Suit-Womens-Mens-Snow-Overall-Jumpsuit-Nylon-One-Piece-Outwear-Outfit-Black/192892926558?hash=item2ce9507a5e:g:CPcAAOSwnhlb7uG9

 

Ez pl. szabályosan egy "cuki" modell:

 

 

- Mennyi idős az az édes pici kislány, akinek ezt a ruhácskát viszi?

- Huszonegy.

- És hagy kérdezzem meg, mennyit szopik naponta?

- Kopfoje máty, tü durak!!!

 

Dekadencia, pusztító alpáriság. Túl sok időt töltöttem melós környezetben :D ...

Előzmény: Latex Bond (17021)
technograd Creative Commons License 2019.11.22 0 0 17022

" зимний комбинезон Одри "

 

Fűzd meg őket, de ezúttal rubelben fog sokba kerülni, nem fontban.

Előzmény: Latex Bond (17021)
Latex Bond Creative Commons License 2019.11.22 0 0 17021

Úúú, de baromi jó overall ez!!! Jár érte a pont.

Ilyet nagyon szívesen varratnék én is, csak piros rombusz-steppeltből, hogy még ülőgarnitúrásabb jellege legyen. ;)

Előzmény: technograd (17020)
technograd Creative Commons License 2019.11.22 0 2 17020

Nekem is régi tervem csajokat meglepni ilyen mikrosteppelt, ill. préselt mintás anyagból készült ruhákkal, szerintem a formabontó jellegük mellett stílusosabbak is, és pár ezrelékkel utcaképesebbek is mint pl. egy mindent mutató tükörlakk. Fun fact: amikor egy csepp kis kolléganőmet meglátogattam (annak is van vagy 10 éve már), egy gyárilag vatelinréteggel összevart, rombusz-steppelt műbőr síoverallt viseltem, bringával mentem és cidri volt rendesen. Amikor elnyúltam, mint a Nagyalföld, hogy kipihenjem a fáradalmaimat, a vasággyal együtt 40 kilós "Pipike" ilyen kérést intézett felém: "Maci, most kajakra olyan vagy, mint egy ülőgarnitúra, kipróbálhatlak?". Röhögésemet igenlő válasznak véve rám telepedett, majd közölte "Nagyon komfortos vagy!". Na, ilyen dicséretet se kap mindennap az ember.

 

Két képünk csak illusztráció :)

 

 

Előzmény: Latex Bond (17017)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!