Keresés

Részletes keresés

ikazariel Creative Commons License 2019.10.02 0 0 16911

Sziasztok

 

Még mindig eladó latex rövidnadrág XL-XXL méretben
Elől zipzáros, levehető résszel, lyukkal a nemiszervnek
1-szer próbált, nagy lett.
Ár: 10000 ft.
Postával , előre utalás után +700 ft (foxpost)

 

Ezen kívül 57 cm kerületű fejre eladó egy latex maszk is, csatolható haj nélkül, fotózásra volt használva egyszer csak.

Ár : 10000 ft

Postával, előre utalás után +700 ft (foxpost)

 

Ha mindkettőt viszed, a kettő együtt 18000 ft postával együtt.

 

 

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.09.28 0 0 16907

Köszi!

Kíváncsian várjuk, mik lesznek a változások!

Előzmény: déliszomszéd (16902)
déliszomszéd Creative Commons License 2019.09.28 0 0 16906

Szívesen:)

Előzmény: Latex Bond (16905)


Latex Bond Creative Commons License 2019.09.27 0 0 16905

Köszi szépen az infót mindenki nevében!

Előzmény: déliszomszéd (16902)
djt-123 Creative Commons License 2019.09.27 0 0 16904

Én a begloss fényesítőjét használom az is öblitős és qrva jó anyag a  fényesítéshez,illetve a futurefetish.eu oldalról ajánlanám még ez olcsóbb is lengyelországból küldik és szuper

https://futurefetish.com/latexother.html

Előzmény: Mister V. (16892)
déliszomszéd Creative Commons License 2019.09.27 0 0 16903

Ha nem ugrik rögtön a hírre, akkor a július 3-i (jelenleg utolsó) bejegyzésre menjetek.

Előzmény: déliszomszéd (16902)
déliszomszéd Creative Commons License 2019.09.27 0 2 16902

Végül ezt találtam a Facebookon (Nem volt könnyű megtalálni:))

https://www.facebook.com/Luxuria-774635125991349/?__tn__=kC-R&eid=ARCyAb6duzUHSnLTcvA0Pi_bdnUfSC1vNnsJCpM-43G-gkAFWFXN9PzRnyfv7zPqgHiUBJyxCI0WgJPV&hc_ref=ART7r-ipo_WNLeczW9jqHgWUsvLjFL3wgVgBqAi1LmBQwRKHeE5_xTeXckHOjvWU0L8&fref=nf

 

Bejelentés - Luxuria party 2020

- English version below -

Egyre több levelet kapunk tőletek, amiben az idei Luxuria party-val kapcsolatban érdeklődtök, így igyekszünk elébe menni a dolgoknak és ezzel kapcsolatban egy bejelentést tenni.

A Luxuria party több változáson megy keresztül így a következő Luxuria party időpontja várhatóan 2020 első felére tolódik.
Amint tudunk igyekszünk ezzel kapcsolatban további részletekkel szolgálni, de addig is, hogy idén se maradjatok különleges party nélkül, szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani a Budapest Fetish Weekend-et ami ez év októberében kerül megrendezésre.

További információ: http://www.freedomfetish.com

 

Reméljük lesz valami jövőre.

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16899)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.09.27 0 0 16901

Ja, bocs, én nem a szervezőkre gondoltam, hanem úgy általában, hogy mikor lesz parti, meg hogy akkor a Luxuiriának van-e jövője, meg minden ilyesmi, ami a partival kapcsolatos. Nem mintha olyan nagyon készülődnénk menni, de ki tudja mikor jön rá az emberre a mehetnék, és legyünk képben e téren is.

Előzmény: Latex Bond (16900)
Latex Bond Creative Commons License 2019.09.27 0 0 16900
Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16899)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.09.27 0 0 16899

A fészbukon hol van erről info?

Egyébként a tavalyi Luxurián már nagyon érezhető volt, hogy kifulladóban van ez az egész történet.

Előzmény: déliszomszéd (16891)
quadcore90 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 16898

Eu-n belül nincs vám ;) Közeljövőben megrendelem, majd jelzek. Nálunk elfogy amúgy, ha tényleg jó cucc. :)

Előzmény: Mister V. (16897)
Mister V. Creative Commons License 2019.09.26 0 0 16897

Jelenleg az autóm 3 hengere megy csak, épp eladásra vár (így hibásan)... a közeljövőben 2 fétispartira megyek (1 hónapon belül), aztán semmi nincs kilátásban, így nekem nem sürgős a dolog, mert ezekről már eleve lekéstem a fényesítővel kapcsolatban.

Szóval alkalomadtán majd térjünk vissza a témára, sőt én még azon is gondolkodtam, hogy mivel említettem is, nem nagyon használnám el az 500-ast, így mondjuk felezhetnénk, vagy harmadolhatnánk 1 flakont, ha neked sem kell a teljes 500-as, mert te is spórolásból választanád azt.

De a postázást még megfontolom...

Sajnos jó pár éve rendeltem már úgy, hogy valakivel feleztem volna a költségeket, illetve a terméket is, de aztán a megrendelés után eltűnt és az én pénzem bánta, kereshettem vevőt, így félve megyek csak bele ilyen közös vásárlásba, de nem zárkózom el tőle teljesen... csak ugye 45EUR a vámhatár, de a legfrissebb vámos papíron (múltheti) a postaköltséget is beleszámították a termék árába és az alapján számolták ki az áfát. Jelenleg ez pont 43 így, azaz vámmentes, de én még terveztem egy öltözés könnyítőt is vásárolni (ha már muszáj külföldről vásárolni), úgy meg már +27% áfa jön rá... (+1500-2500Ft vámkezelési díj, összesen durván +8e Ft) ami kocsival behozva vámmentes lenne. Szóval én ezért is számoltam inkább kocsival, mert továbbgondoltam a dolgot.

Előzmény: quadcore90 (16895)
Latex Bond Creative Commons License 2019.09.26 0 1 16896

Szívesen segítenék, ha lenne több infóm a szervezőkről, de sajnos nekem sincs. Olvastam valami ilyesmit, hogy a "Bodysoma suspension team szervezésében", úgyhogy valószínűleg ők nem csupán fellépők voltak, hanem volt valami közük a megrendezéshez.

 

Pest vidáman elbírna szvsz. ennél több partit is, de ugye mindaddig, amíg automatikusan és következetesen ilyesfajta indusztriális környezetet társítanak hozzá, mint ahol eddig is mindig megtartották (értsd: egyetlen szervező sem tudja elképzelni ennél valamivel elegánsabb helyen, illetve ha mégis ilyenben törné a fejét, akkor sem találna hozzá ebben a városban alkalmas helyszínt - ez alól alkalmi kivételt képez a Frusztráció, ami járt már műv. házban és hajón is a történelem során :) ), addig ez sajnos egy rétegbuli lesz, már csak az időszakos volta miatt is, lévén sem a nyári kánikulában, sem a téli cidriben nem igazán szándékozik senki latexbe öltözni. Az egymásra szervezés tehát szerintem inkább csak a véletlen műve, mert a tavaszi és az őszi enyhébb éjszakák vonzzák leginkább a látogatókat és teszik elviselhetőbbé sokak számára ezeket az outfit-eket. (Itt most nem a hardcore rajongókról beszélek, akiknek esetleg még az is izgi, hogy hektoliternyi verejtéket önt ki utána a ruhájából vagy épp ellenkezőleg: valósággal belefagy a ruhájába, mint pl. én anno egy észak-németországi privát partin. :) )

 

Előzmény: déliszomszéd (16891)
quadcore90 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 16895

Azért írtam, mert így a postaköltség oszlik. :) Én nem járok Bécs felé és 6€ postaköltséget megér szerintem. De ha te jársz arra, akkor befizetnék egy 500asra. :)

Előzmény: Mister V. (16894)
Mister V. Creative Commons License 2019.09.26 0 0 16894

Osztrákban árulnak 30EUR-ért 500-asat, de +13EUR csak a szállítás mellé, azaz ha arra járok kocsival BP-ről (220Ft-os LPG-vel), még olcsóbban megúszom, mint ha postázzák, azaz lehet érdemesebb kiugrani érte, mint postával hozatni.

 

Nem tudom mennyi kell 1-1 ápoláshoz, de a 150ml-es 15EUR, így az 500-asnál 200ml mondhatni ingyen van.

Videókban láttam, hogy 1 lavór vízhez 2 vagy 3 kupakkal adagoltak. Hát nálam ez nem mindennapi használat, mert nincs kivel megélni a fétisem, így évi 2-3 alkalommal használnám csak (max ruha alatt, de oda meg lényegtelen a fényessége). Szóval a 150-es is bőven elég lenne, vagy a mini, de pont azért nem szeretek ilyesmit külföldről beszerezni, mert a szállítás drágább, mint maga a termék.

 

https://www.rubberik.at/pflege-fuer-latex/vivishine-500-ml

Előzmény: quadcore90 (16893)
quadcore90 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 16893

Szerintem nincsen. Viszont én is vennék. Ha gondolod rendelek többet és a postaköltséget elosztjuk. Bp-n tudunk találkozni átvétel ügyileg. Milyen kiszerelés érdekelne? 150 / 500ml?

Előzmény: Mister V. (16892)
Mister V. Creative Commons License 2019.09.26 0 0 16892

Az országban, sőt inkább BP-n hol lehet Vivishine fényesítőt szerezni?

Néztem több különböző tesztet és úgy tűnik csak ez nem nyalódik el mondjuk leülésnél, valamint nem lesz tőle olajos/vizes jellegű az anyag (mégis fényes)... de sajnos se a márkanévre nem jön elő magyar találat, se a magyar webshopok kínálatában nem látszik túl nagy kínálat, inkább csak 2-3 egészen mini flakon horror áron nulla teszteredménnyel.

 

Annó Vivianna féle fényesítőt (spray) használtam, de nem igazán vált be. 2 kis tubus durván 2-3 alkalomra volt elég. Aztán szűkös anyagi helyzetben szilikonspray-t (autó műszerfal ápolót), ami hasonló fényességet adott az anyagnak, némi citromszag mellett, ami kicsit elvette a gumiszagot, ám ez fújásnál a padlót is annyira "kifényezi", hogy csúszásveszélyes lesz (bár talán ez a legolcsóbb megoldás, mivel nem roncsolta ez sem az anyagot).

 

10 év után a nem megfelelő tárolástól összeolvadtak a ruháim, illetve szakadékonyak lettek, ezért új catsuitot vettem. (Nem, nem a műszerfal-ápolótól lettek szakadékonyak, mert volt olyan zoknim is, amit 10 évig az eredeti csomagolásban tartottam használatlanul és felvételkor már szakadt is.)

 

Tehát hozzáértőktől kérnék tanácsot, hogy hol lehet beszerezni a Vivishine féle "öblítős" fényesítőt (azaz nem spray-t), vagy esetleg mi hasonlóan olcsó, de nem roncsoló fényesítőt érdemes használni, mint a műszerfal ápoló spray volt.

 

Privát üzenetként is jöhetnek az infók, amiket előre is köszönök!

déliszomszéd Creative Commons License 2019.09.26 0 0 16891

Köszönöm.

A "Találkozunk 2020-ban" feliratot még én is láttam. Akkor azt gondoltam, biztos az októberi Kék Yukas  fétisparti miatt tolják el. Nekem furcsa, hogy Pest nem bír el évi 3-4 fétispartit. Pedig már könnyebb ruhát beszerezni mint 10-15 éve. Persze ettől még nem lesz több a fetisiszta. Meg ha egymásra szerveznek... Ráadásul a Bakelit 1/4 óra gyaloglásra van tőlem.

Ki a szervező? A Facebookon csak a Body Soma suspension teamet láttam. De ők fellépők nem?

Előzmény: Latex Bond (16889)
Latex Bond Creative Commons License 2019.09.25 0 0 16889

Idén biztosan nem.

Amikor utoljára a honlapjukat néztem, akkor az volt odaírva, hogy "Találkozunk 2020-ban" (vagy valami ilyesmi).

Mostanra viszont már az oldal is megszűnt létezni, úgyhogy lehet, hogy jövőre sem lesz. A szervezőt kellene megkérdezned.

Idén márciusban változott a domain regisztráció állapota, de úgy nézem, továbbra is bejegyzett maradt.

Előzmény: déliszomszéd (16888)
déliszomszéd Creative Commons License 2019.09.24 0 0 16888

Ebben az évben nem lesz Luxuria party?

Nova6667 Creative Commons License 2019.09.24 0 0 16887

Sziasztok. csináltam egy discord szervert. Ahová aktív tagokat keresek. Szeretnék egy jó kedélyű erotika kedvelő közösséget létrehozni.https://discord.gg/TKSUXwv

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.24 0 0 16886

Honlapodon nincsen galéria, vagy nem működik, csak az a 6-7db kép.

Előzmény: EFE Photography (16882)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.09.24 0 0 16885
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.09.23 0 0 16884

Közben megtaláltam.

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16883)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.09.23 0 0 16883

Az októberi partiról van valakinek valami infója?

technograd Creative Commons License 2019.09.21 0 0 16881

Szia, Bond! Írd meg akkor az e-mail címedet! Köszi.

Előzmény: Latex Bond (16877)
latexgumi Creative Commons License 2019.09.20 0 0 16880

Eladó magassarkú cipő!

 

Alig használt, nagyon jó állapotban, kihasználatlanság miatt eladó!

 

Márkája: Dream 428 Mary Jane pump 
Ára 10000 Ft

Méret: 42-es

 

Akit érdekel, nyugodtan érdeklődjön e-mailben!

latexgumi@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.20 0 0 16879

Nincs több képed a néniről?

Előzmény: EFE Photography (16869)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.20 0 0 16878

A szellőzésél tisztában vagyok írtam is hogy nem állandóra kell, csak ha úgy van ugye itt a lényeg a szorításon van, szorít-e a latex annyira mint egy 2 es harisnya, én valami vastagabb tartósabb latexre gondoltam főleg nadrág alá.

Előzmény: Sárkány_BG (16874)
Latex Bond Creative Commons License 2019.09.19 0 1 16877

Szia McDonald,

 

Neked is köszi a hiányolást, még én is megvagyok, csak ritkán. ;) Mikre nem emlékszel!!! És főleg ki mindenkire! :) A Frusztráció induló korszakában nem kevés barátság szövődött itt... Régi szép idők... Tényleg jó kis összetartó társaság verődött össze.

Azért szerencsére most is vannak itt jó páran rendszeresen (még a régiek közül is, csak esetleg más nicknéven), akik nem hagyják elsüllyedni a topic-ot és megy még egymás közt a hasznos infócsere.

És partik is vannak alkalmanként, csak én jártam ott régen, amiért kapom is az ívet rendesen. :)

 

@Technograd:

Miért, mi van PinkCat-tel? Egy időben én is tartottam vele a kapcsolatot, de eltűnt... (Priviben is megírhatod, ha túl bizalmas.)

Előzmény: McDonald (16799)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!