Keresés

Részletes keresés

szian Creative Commons License 2019.08.26 0 2 16806

Basszus... Most nézem vissza, mi nem válaszoltunk. Röviden: Szőnyeg, pipa. Gyerekek, köszi. Bővebben: Fétis partik, több tényező miatt már évek óta nem voltunk.

 

 

1. Az itt már sokak által is sokat emlegetett zene. Számunkra ez az irányzat elviselhetetlen. Nem értem, hogy milyen módon kötődik ilyen bebetonozottan a fétishez. Ha valaki felvesz egy latex vagy lakk ruhát az közel sem azt jelenti, hogy a zenei stílusa is az ami ott szokott szólni. Szerintem az ott jelenlévők 95%-a soha nem hallgat ilyet az autójában vagy otthonába. A latex fétist közel sem csak hard core, vagy pololi, vagy mittudoménmiezazene irányzattal lehet "aláfesteni". a latex, lakk ruhákat viselők ruhastílusa is sokszor inkább erotikus irányzatú. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy Jimmy dalok szóljanak, mert az illene oda. 

 

2. Sok a farmer + pamut póló fétisű ember a rendezvényeken. Ez is lerágott csont.

 

3. Többnyire sz_rrá lehet fagyni.

 

-Többször felmerült már bennünk, hogy otthonunkba jó volna egy kisebb létszámú partit összehozni. Minden adva volna hozzá nálunk. Csak hát... Hogyan szelektálj? Kiket hívj el? Miről szóljon a buli? Stb... 

 Na ennyit itt, a többi majd megy privibe.

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16802)
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2019.08.26 0 0 16805

Jól látod, valóban IFA busz.

 

A buszról itt lehet többet megtudni: http://historische-kfz-ddvb.de/index.php?id=19 (de szép a többi járművük is, beleértve a faros Ikarust...).

 

A képnek a topicot jobban érdeklő szereplőiről pedig itt: https://contessakali.wixsite.com/latex-city-tours (mint mondtam, engem csak igen mérsékelten foglalkoztat ez a fétis, de mivel ők hirdették magukról, hogy kicsodák, így ezt is szívesen megosztom veletek).

Előzmény: Roli0622 (16804)
Roli0622 Creative Commons License 2019.08.26 0 0 16804

ez egy régi ifa ha jól látom nagyon szép darab !  :) 
szép ruhák legjobban az "arany" tetszik fűzővel.

Előzmény: Beavis Butt-Head (16803)


Beavis Butt-Head Creative Commons License 2019.08.26 0 2 16803

Pedig lehet a buszokról is ontopic módon szólni:

(a helyszín Drezda kb. egy hete, engem ugyan a busz jobban érdekelt, de ha már ennyire beálltak pózolni elé, hát nem vonom meg a topic tagságától az örömöt... :-) )

 

 

Előzmény: technograd (16764)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.26 0 0 16802

Köszi an, és örülök, hogy előkerültél! Sajnálom, hogy megszakadt az e-mail váltásunk, pont a napokban olvasgattam a régi levélváltásunkat, és nézegettem a fantasztikus képeket. Megvan még az a szuper szőnyegetek? :D

A gyerekekhez ezer gratula, legyen bennük sok örömötök! Gondolom emiatt viszont mostanában fétispartira sem készültök...

Előzmény: szian (16801)
szian Creative Commons License 2019.08.25 0 2 16801

Jelentem szian-ék itt vannak, élnek és virulnak. :)  Köszönjük az érdeklődést. Az élet nem állt meg, csak kicsit elcsendesültünk. Az ok egyszerű. A gumit továbbra is szeretjük az ágyba, kivéve egy bizonyos helyen nem :D és ezért szaporodik a család. :D OFF: Mire az egyik gyöngyszemünk 4 éves lenne és lehetne egy kis nyugi, megérkezik a másikuk aki most már 8 hónapos. Viccet félretéve, egyikük sem "véletlen" gyermek. ON: Krisztánál is volt jelentkezésünk régebben, de amíg a végleges méretek nem alakultak ki addig Nála is visszavonulót fújtunk. Ide a fórumra mostanság csak én, azaz "an" néha kukkantok be mert anyuci nagyon leterhelt és örül ha tud aludni néha, nem hogy netezzen. Még egyszer köszi a megemlítést és emlékezést, üdv az újaknak, régieknek és Nektek is Kovács Pistiék  ;)  !!!

Előzmény: McDonald (16799)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.25 0 0 16800

Baszki, hogy te miket nem találsz! :D

Előzmény: McDonald (16799)
McDonald Creative Commons License 2019.08.25 0 0 16799

Basszus, és én még erre emlékszem is. :( Tényleg szalad az idő. Kicsit előtört bennem a nosztalgia, amikor még pörgött a fórum az olyanokkal, mint PinkCat, l.i.d., szian, Latex Bond, djt-122 stb. Vajon mi van velük?

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16780)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.24 0 0 16798

Hát, igen. Ezzel én is hasonlóképpen vagyok, és sajnos az én lakk cicám is. :( Mennek az évek...

Előzmény: technograd (16796)
technograd Creative Commons License 2019.08.24 0 0 16797

Ja, és rendeltem az említett Király utcai Török Textil boltból 4 méter Gazella 110 nevű fekete műbőrt. Mivel nem vagyok irigy :) , elárulom, hogy most vegyen, akit érdekel, mert már csak 30-valahány méter van belőle, és le van árazva. Amikor a szintén már említett polárbélésű, majdnem overall (ujjrész nélküli) sígatyám eredeti anyaga megadta magát, ilyennel varrattam újra, olyan lett, mint egy fekete páncél, hideg-, latyak- és sugárzásálló :D . Úgyhogy szerintem bélés nélkül nagyon jó kis játszóruhák készíthetők belőle, amik nem mennek tönkre kicsit szenvedélyesebb játéktól sem ;) .

 

technograd Creative Commons License 2019.08.24 0 1 16796

Na ja :) ! Bár, bevallom őszintén - Pisti és a többiek -, úgy vagyok vele ebben a hőségben, hogy a francnak van kedve beöltözni. meg korábban úgy fogalmaztam, 40 felett leálltam minden fétisemmel, nos, ez inkább egy lecsengő folyamat. Gondolkozom, hogy nekem is meg kéne itt hirdetni egy pár ruhámat, de azok a fránya emlékek :) ...

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16795)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.24 0 1 16795

Hát, igen.

Előzmény: technograd (16794)
technograd Creative Commons License 2019.08.24 0 3 16794

adokveszek00 Creative Commons License 2019.08.20 0 0 16793
Szia nekem van egy ujjatlan középen cipzáros kitűnő állapotban lévő lakkshop.hu-ról rendelt felsőm amit sajnos kinöttem ha érdekel küldök emailbe képet rólla
Előzmény: KeMatyi (16638)
GabenEsz08 Creative Commons License 2019.08.20 0 0 16792

GabenEsz08 Creative Commons License 2019.08.20 0 0 16791

Mérethiba miatt megválnánk néhány ruhadarabunktól és kiegészítőtől.

- Egy M-es méretű Lakkshopról vásárolt pink acélmerevítős fűzőnktől. A fűző nem volt használva, egyszer bontottuk szét. Ára 15000 Ft.

- Egy Elektra 2000Z fehér lakk, 36-os méretű térdcsizmától is. A térdcsizma méretprobléma miatt soha nem volt használva. A csizma talpán rajta van még a gyári cimke. Ára 23000 Ft.

- Egy Flamingo-3000 36-os méretű, 8'' magas sarkú platformos lakk combcsizmánktól. A térdcsizma méretprobléma miatt soha nem volt használva. A csizma talpán rajta van még a gyári cimke. Ára 35000 Ft. 

 

Ha valamelyik darab érdekel valakit, itt, vagy a latexfun@freemail.hu email címen el tud érni.

 

 

GabenEsz08 Creative Commons License 2019.08.20 0 0 16790

Üdvözlet mindenkinek! Már nagyon régóta olvasom a fórum sorait, és eljött az idő, hogy én is csatlakozzam. A párommal nagy rajongói vagyunk a latexnek és a lycrának. Viszont mérethiba miatt szeretnénk megválni egy két ruhadarabunktól, kiegészítőtől.

KeMatyi Creative Commons License 2019.08.16 0 1 16789

A 90-es évek Blümchenje visszatért :) Jó, kicsit lemaradtam, de nézzétek el nekem. A klipben vannak szép ruhaköltemények - ugye a 90-es években se vetette meg a lakkruházatot sem klipekben, sem koncerteken. 

https://youtu.be/ZkcjCMhFfNs

KeMatyi Creative Commons License 2019.08.15 0 0 16788
Nem biztos, hogy azért adott negatívot, mert nem érdekli, hanem mert valamiért neki nem tetszett a videón látható dolog, vagy a vágás, vagy nem azt kapta, amire várt. Nekem is van csomó olyan videó, ami érdekel, aztán mégse tetszik.
Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16784)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.08.14 0 0 16787

pluszot adtam rá:)

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16784)
a szomszédod Creative Commons License 2019.08.13 0 1 16786

Kb. egy éve Németországból vásárolt extrafényes lakk anyagú rövidnadrág eladó. A mérete M-es, de sajnos nekem nagy lett, így csak egy próba erejéig volt felvéve.

Méretek:

oldalhossz: 46 cm

szárbőség: 29 cm

derékbőség nyugalmi helyzetben: 32 cm

derékbőség teljesen kihúzva: 53 cm

A fehér anyagot két helyen megfogta a fekete, de nagyon halványan látszik, egyáltalán nem zavaró, csak a korrektség miatt említem meg, egyébként szinte észre sem venni. Ezekről is csináltam képeket.

Új ára 7500 ft + 3600ft postaköltség volt, most a tied lehet postával együtt 7000 forintért.

zsolti-72kukacfreemailponthu

 

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.12 0 0 16785
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.11 0 1 16784

Nem tudom, más szokott-e ilyesmiken elmélkedni; én igen:  Tele van a net, pl. a jutub latex-pvc ruhás videókkal. Lehet ezekre + és - véleményeket adni. Aki egy ilyen videóra negatívot ad, az mi az anyjának ad ezekre negatívot, eleve mi a f@szért nézi meg, ha nem érdekli? Mi az, aki ha már egyszer végignézi, nem tetszik neki benne?

 

Példa: https://www.youtube.com/watch?v=T4W9mqJgVSg

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.08.08 0 0 16783

Szerencsére van benne egy ilyen kitétel is :"Kizáró ok a hétköznapi, utcai öltözék, biztosan nem jutsz be farmerben, terepmintás egyenruhában, sőt, lányoknál az utcai lycra cicanadrág is kevés."

ám meztelenséget illetően eléggé megengedő sajnos (emellé még kötelezővé kéne tenni a tiszta testtel való érkezést is)

 

 

Előzmény: egy M (16782)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.02 0 0 16781

GYÖNYÖRŰ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Lilluska P (16734)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.02 0 3 16780

Miért nem  mondtad neki, hogy "Gyere bugyibuci, leszoplak!"? ?D

Nekem egyszer volt egy rossz tapasztalatom Miskolcon, de hogy mit szóltak be, azt nem is értettem, csak hogy nekem szegezték az tűnt fel. Ezen kívül nem volt semmi negatív. Egyszer a Margit-hídon egy kislány szólt oda az apjának, hogy "Nézd Apa, milyen jó gatyája van a bácsinak!" (Fekete lakk gatya volt rajtam, és már vagy 15 éve volt.)

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16779)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.08.02 0 2 16779

Attól függ, milyen színű, stílusú valamint, hol és mikor teszed :)

Még Berlinben is megnéznek ha lila d4 metallic lila latex naciban slattyogsz a városban. ( 2 Nő meg egy török boltos skac, még meg is dicsérte:D

ugyanakkor fekete latex nadrágért kaptam egy "mi van buzi vagy?" - beszólást egy taxistól (Bp belváros)

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16778)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.02 0 0 16778

Ez a kiátkozás max a te félelmeidben él, de a valósághoz semmi köze. Egyszer próbálj kimenni az utcára egy lakk gatyába! Meglátod, hogy semmi negatív dolog nem fog történni!

Előzmény: Roli0622 (16777)
Roli0622 Creative Commons License 2019.08.01 0 0 16777

hemzsegnek vagy nem hát arányaiban több extrémebb figurát látni és nincs kiátkozva mindennek :) 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16775)
technograd Creative Commons License 2019.07.31 0 3 16776

Jó, azért ne legyen ebből billentyűzet-csata... Én arra tudok hagyatkozni, amikor a sötétkék fényes vakondgatyámban, mondjuk már illumináltan, kiballagtam a Rákóczi út esti gyalogosforgalmába, senkinek sem tűnt fel igazán a dolog,bár máshol megkérdezték sokszor, hol lehet ilyet kapni? Az csak félig számít, amikor a kifejezetten lakk-szerű fekete, bélelt sígatyám alsó részét engedtem láttatni, felülre azért vettem egy matt dzsekit. Bementem X áruházlánc üzletébe egy rövid vásárlásra, de szerintem ott is kb. "a lőtéri kutyát érdekelte", bírom ezt a mondást a jó kis magyaros sarkossága miatt :) . Itt jön a nagy különbség, hogy egy Izom Tibor testű zömök férfi megy ki ilyen hacukában (azért ez már egy kicsit Tom of Finland fíling, amit szeretnék elkerülni), vagy pedig egy vékony, csinos csajszi. Amikor az említett fekete lakkból varrattam egy szintén polárbélésű overállt egy csajnak, szigorúan hálószobai használatra, ez a "lökött" :D fogta magát, és kiment ugyanúgy vásárolni, és szó szerint villantott. Magyarországon ilyen Viva Mexico hangulatú rádudálás, füttyögés, vigyorgás és thumbs up mutogatás fogadta, összességében sikere volt. Amikor kicsit később, Svájcban melózva ismételte meg ezt a mutatványt, ott is megnézték, ahogy az őszi napsütésben csilli-villizett, de némán, pár pillanatra, de azért guvadó szemmel :) . Úgyhogy ez után sakkozza ki az ember, melyik helyen hogy fogadják az adott extrém viseletet. Bár ezek még mindig messze vannak pl. egy heavy rubber/clinic cucctól, azt az irányzatot a szélsőségei miatt nem is kedvelem személy szerint. 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16775)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!