Keresés

Részletes keresés

technograd Creative Commons License 2019.03.29 0 5 16564

Most aktuális a PopóPéntek! (szexista állat)

 

Előzmény: Latex Bond (16561)
technograd Creative Commons License 2019.03.28 0 3 16563

Pontosan ez a látvány fogadott, talán még szorozva az 1, 41-es csúcsegyenirányítási  tényezővel. Mert csúcsom az volt, éreztem :D ! De a seprűnyeles udvarlás után a kispesti rendőrkapitányság gazdagon díszített épületében találtam volna magam, amit faterom kora tizenéves korában még megközelíteni sem mert, mivel a cudar november 4-ei dátum után az előzőekben említett Szása és Grisa dugta ki a gépfegyver csövét az ablakon :( .

 

http://budapest1kor.blogspot.com/2012/06/100-eves-kispesti-rendorkapitanysag.html

 

Basszus. leesett a papírtantusz, a SlinkyStylez-től rendeltem a füzetborító illatú vastag elasztikus anyagot, de volt tőlük vékonyabb, bőr textúrájú leggigsem is, amivel el lehetett vontatni egy autót. Valami olyan Interlock gépük lehet, hogy a varrás átlép a leggyengébb láncszem kategóriából a legerősebbe. Eze'öccázék tanulhatnának tőlük.

 

https://www.youtube.com/results?search_query=slinkystylez

 

Előzmény: Latex Bond (16561)
Latex Bond Creative Commons License 2019.03.27 0 1 16562

Hogy valami informatívat is írjak:

Az Ishtar and Brute-nál - igaz, kissé borsos áron - nagyon ígéretes cameltoe-hangsúlyos push-up leggings-ekre lehet szert tenni. És ez esetben kivételesen a spandex kollekció talán még megkapóbb is a latexnél. ;)

De akinek ez sem elég drága egy cicagatyóért, annak ott vannak a SlinkyStylez "ouvert" leggings-ei, amit akár méretre is custom-izálnak.

Előzmény: Latex Bond (16561)


Latex Bond Creative Commons License 2019.03.27 0 5 16561

Esetleg valami ilyesmire gondoltál? :) Itt pl. jól látszanak a Margit-sziget - szaknyelven szólva "tevepata" - vonulatai. ;)

Ilyen helyzetben talán még egy OBI-s seprűnyéllel is fel lehet venni udvarlási pozíciót. :)

Előzmény: technograd (16555)
technograd Creative Commons License 2019.03.26 0 1 16560

Vanity Fair - Hiúság vására. Kemény.

pontivy2 Creative Commons License 2019.03.26 0 1 16559

Hasonló példa a gomb/kabát-effektusra (Budapest 1944/1945):

 

"Volt olyan, nő-férfi, fiatal-öreg, aki bedilizett és az ágyúgolyók becsapódásával, az éjszakai bombazáporral mit sem törődve, divathóbortnak hódolt s hol vagyont érő hócipők, hol tiszti bőrkabátok mániákusa lett; a kiutalásokat kijátszva s tán a katonai raktárakat dézsmálva, ahhoz képest, hogy méregdrágán vesztegették, 'potom olcsók' voltak ezek, ezek az alábélelt kabátcsodák, melyek bőrszegése a bilgeri-csizma szárát verdeste - a bilgeri-csizmák hajkurászása meg külön történet, voltak, akik minden pénzüket egy különleges példány német bilgeri-csizmára költötték [...]"

 

Határ Győző: Életút. Szombathely : Életünk, 1994. 2. kötet, 50. oldal; digitalizálva:

https://reader.dia.hu/document/Hatar_Gyozo-Eletut-821

Előzmény: technograd (16557)
technograd Creative Commons License 2019.03.26 0 0 16558

Negyedik belepofázásom: a Határ útnál nemrég nyílt Shopmart Calzedonia üzletében magas derekú wetlook bugyi, éjfekete, valami orgazmikus. Siessen, akit érdekel, mert képesek levenni a készletről.

technograd Creative Commons License 2019.03.26 0 2 16557

U.boot szakáll: http://www.u-35.com/photo/DWcrew.jpg , önkényuralmi jelvénnyel, bár ha a japóknál legitim a Nazi Chic irányzat, akkor nem is kéne így figyelmeztetnem. Egy '98-ban, német műholdas adón sugárzott Liebe Sünde esetleg Wa(h)re Liebe adásban (a bánatom emlékszik már pontosan) említették, hogy volt olyan futóbolond, aki kizárólag a szürke, impregnált Kleppermantel fétisként viselése miatt jelentkezett a Waffen-SS kötelékébe, pillanatok alatt kitanulva hozzá a kézigránátdobást, térképolvasást, nem egyszer vakmerő rohamozások profi irányítását. Mint gombhoz kabátot venni, komolyan, a pofám leszakad...

technograd Creative Commons License 2019.03.25 0 2 16556

Nehéztüzérség:

 

technograd Creative Commons License 2019.03.25 0 3 16555

Hi, everyone,

 

jön a Bond által említett wetlook időszak, most már nem fáznak a csajok ezekben a ruhákban :) . Kb egy héttel ezelőtt a KöKi Terminálban láttam, ahogy egy huszonéves csajszi a Mister Minit "iparosával" társalog, de valami nagyon aranyosan és jó értelemben véve naivan, amolyan keleti parti stílusban. A kellemes hiba a Mátrixban az volt, hogy a leányzó egy igen-igen jó minőségű és tapadós PU leggingset viselt, amit az íratlan etikettel szemben nem takart el fenéktájékon hosszú pólóval, pulcsival (őrbunda, sodronying, etc.). Így, amikor az ő testmagasságához képest magasra méretezett pulton elkezdett felfelé kepeszteni, nemcsak a jogging-bajnokokhoz méltó lökhárítója, hanem a földrajzilag odébb levő Margit-sziget is kezdett kirajzolódni az anyagon keresztül. Mivel nem voltam udvarlási pozícióban, U-boot szakállat, melós farmert, bal kezemben 4 mázsa házfelújításhoz szükséges motyót, a jobbomban pedig egy OBI-s seprűnyelet tartva *ne röhögjetek, megtiltom!!!*, ezért most Szása helyett a bolond Grisa szerepe jutott nekem, ahogy estefelé szomorúan nézi a kvászos kocsi kiürült tartályát. De legalább konstatáltam, hogy elgyötört szervezetem még jelentős mértékű adrenalint tud ilyen esetekben felszabadítani, nem vagyok teljesen kiégve.

 

Aki azt gondolja a csajra, hogy "Bitch, please", az menjen egy jót sétálni a közeli Kút-tói erdőbe, most tették rendbe ;) .

gabornagy0129 Creative Commons License 2019.03.24 0 0 16554

Eladó schoolgirl ruha!

 

Eladó a képeken látható diáklány ruha. Hosszú ujjú felső rész, szoknya és két térd fölé érő zokni. Sajnos, méretprobléma miatt eladó. Élőben pedig még jobban néz ki, mint a képeken.

 

Ára 6000 ft
Méret: XL

 

Ha valakit érdekel, nyugodtan jelentkezzen!

 

Érdeklődni e-mail-ben lehet!

 

gabor.nagy0129@gmail.com 

 

Roli0622 Creative Commons License 2019.03.23 0 2 16553

technograd Creative Commons License 2019.03.23 0 2 16552
pontivy2 Creative Commons License 2019.03.21 0 1 16551

Sokat lehet tanulni ezekből a beszélgetésekből - köszi!

Előzmény: Latex Bond (16535)
Tomi 40 Creative Commons License 2019.03.20 0 0 16550

Szia! A szilikon mell után szeretnék érdeklődni,hogy aktuális-e még?

Előzmény: djt-123 (16482)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.03.19 0 0 16549

A zorenko.co.uk- nál ffi cuccokra 20% os leárazás van.

Hátha érdekel valakit.

u.i. a nőnek való cuccai persze sokkal jobbak, de azokra nincs.

quadcore90 Creative Commons License 2019.03.19 0 0 16548
Előzmény: beer4life (16546)
beer4life Creative Commons License 2019.03.17 0 0 16547

beer4life Creative Commons License 2019.03.17 0 0 16546

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ezt a videót honnan tudnám letölteni?

"Sarah Jane ceylon latex training" vagy valami ilyesmi a címe. Nagyon jó film, ajánlom minden kedves férfi társam figyelmébe.

Megtaláltam itt-ott a neten, de letölteni nem tudtam. Vagy ha valaki letudta tölteni, át küldhetné a sanyi902@freemail.hu-ra. Köszi.

 

pontivy2 Creative Commons License 2019.03.15 0 0 16545

Persze, hogy megint ezek a franciák!:

 

Aztán jön egy rajtaütés egy szado-mazó bordélyházon, [...]

   Merthogy a történet helyenként teljesen logikátlan, néha kifejezetten marhaság, amit látunk, vannak irányok, amiknek az égvilágon semmi értelme, de Salvadori nyilván jópofának tartotta például azt, hogy hőseit szado-mazo latexruhákba öltöztesse.

   [...] látszik is, hogy érzik egymást, még bőrmaszkban, valami ostoba beszédtorzító géppel is.

 

in: https:// port.hu/cikk/mozi/csak-a-baj-van-veled-a-franciaknak-elgurult-a-gyogyszeruk/article-58026

A film ez:

https://www.mafab.hu/movies/en-liberte-311337.html

technograd Creative Commons License 2019.03.14 0 1 16544
technograd Creative Commons License 2019.03.10 0 4 16543

Yummy!!! =D

 

 

 

Előzmény: Latex Bond (16535)
Latex Bond Creative Commons License 2019.03.10 0 3 16542

A "wetlook" egy viszonylag új keletű divat-gyűjtőszó a fényes anyagok legtöbbjére, melynek szerintem roppant idétlen magyar megfelelője lett a "bőrhatású" jelző, amit ugyanúgy gátlástalanul használnak lakkra, lycrára, műbőrre, sőt, néha még az egyszerű üvegszálas hasrisnyára is.

A lasztex viszont konkrét anyagtípust és szövési megoldást jelöl: gumiszálakkal átszőtt textilt takar, míg a lycra meg egy márkanév (avagy további elnevezésekkel: spandex vagy elasztán), amelynél az egész anyag rugalmas polimerszálakból áll, nem csupán át van szőve vele.

De sokkal precízebb leírásokat is lehet olvasni ezekről, ha valaki ráguglizik, ez csupán saját kútfőből van. ;)

Előzmény: déliszomszéd (16540)
Latex Bond Creative Commons License 2019.03.09 0 1 16541

Attól függ, mit takar a kommerszé csépelt "bőrhatású" definíció, amit manapság szinte minden olyan anyagra hajlamosak a gyártók ráhúzni, ami nem nyeli el totálisan a fényt. Talán egyedül a fekete lyukra (mármint a John Archibald Wheeler-félére ;) ) nem mondták eddig, hogy bőrhatású lenne. :)

De igaza van Technogradnak: még inkább attól függ, hogy a hordozó anyagra milyen összetételű és vastagságú műanyag/PU/gumi/vinyl stb. réteget vittek föl.

De attól tartok, a kérdésedre akkor is 'igen' a válasz: ezek idővel sajnos akkor is tönkre mennek, ha csak a szekrényben állnak és hozzájuk sem nyúlsz. Sőt, akkor tudnak csak igazán fura állagot produkálni, ha az ember csak évek múltán veszi elő. :)

Csupán szerencse kérdése, hogy milyen strapabírású anyagból készült leggings-re sikerül szert tenned, mert az időtállósága manapság a beszerzési árral sem áll arányban, hogy legalább ez az egy jelenthetne támpontot számunkra kedvenc fétis anyagunk kapcsán, mi szerint: ami drágább, az tovább tart.

De ez mint tudjuk, nem igaz.

 

Amúgy ha már minőségi műbőr, lakk vagy lycra leggings, akkor véleményem szerint továbbra is a Calzedonia és a Tezenis az alkalmas hazai beszerző hely.

Előzmény: déliszomszéd (16536)
déliszomszéd Creative Commons License 2019.03.09 0 1 16540

A PVC hegesztős jó sztori:)

Nem az a baj, hogy tönkremegy, hanem ha közben kimegy a divatból és 15 évig nem lehet kapni, max az E-bayen és hasonló oldalakon ha szerencsénk van. Mint a 80-as évek végi lasztex cicanadrágok, amik aztán úgy eltűntek, hogy 2010-ig kellett várni amikor wetlook, bőrhatású stb. néven újra felbukkantak. Vagy az a kettő, három megnevezés nem is ugyanaz? 

Előzmény: technograd (16537)
technograd Creative Commons License 2019.03.09 0 0 16539

Próba - cseresznye ;) !

Előzmény: pandora1 (16538)
pandora1 Creative Commons License 2019.03.09 0 0 16538

picit OFF: Anastasiát elnézve érzem csak igazán, hogy mennyire leszbi tudnék lenni.

Előzmény: Latex Bond (16535)
technograd Creative Commons License 2019.03.09 0 3 16537

Némelyiken hajszálvékony a bevonat, és éppen a rugalmas tulajdonsága miatt elfárad, aztán úgy hullik, mint a rezgőnyárfa levele. Amilyen nyersanyagot én kb. 6-7 éve rendeltem Ebayről, azon vastagabb volt a réteg, de olyan fényes volt, hogy utcai leggingsnek max. a Gubacsi úton lett volna alkalmas. Ráadásul sokadik mosás után is megmaradt egy olyan bánatos PVC odőrje, ami csak azért volt nosztalgikus nekem, mert az iskolacsomagokhoz kapható, TSZ-ek által nagyfrekvenciásan összehegesztett füzetborítók illatára emlékeztetett :) . Annak idején komplett háztömbök feldühödött lakói ordibáltak a PVC-hegesztő kisiparosokkal, mert a kézen-közön beszerzett Wehrmacht forgókondenzátorból és cipőtalpban kicsempészett Orion alkatrészekből összeszerelt készülékük állandóan zavarta a TV-vételt.

 

 

Pedig nagyon erős kötést létesít, mert amúgy a szimpla varrás egy idő után kivágja magát a PVC fóliából.

 

Nos, a forgalmazó nevére már nem emlékszem, de ilyesmi lehetett a kulcsszó: https://www.ebay.de/dsc/i.html?_from=R40&_sacat=0&LH_TitleDesc=1&_nkw=beschichtet+meterware+gl%C3%A4nzend&_trksid=m570.l1313&_odkw=vinyl+beschichtet+meterware+gl%C3%A4nzend&_osacat=0

 

 

 

Előzmény: déliszomszéd (16536)
déliszomszéd Creative Commons License 2019.03.09 0 0 16536

Akkor a konfekció (butik, New Yorker ilyesmikre gondolj) bőrhatású leggingsek akkor is tönkremennek néhány év után, ha ritkán hordom őket? :(

Előzmény: Latex Bond (16531)
Latex Bond Creative Commons License 2019.03.07 0 5 16535

Ezzel nem rontjuk... Szerintem ők is örülnének, ha ilyen különleges anyagot nyomnánk a kezükbe.

A halpikkelyes tényleg még a kígyónál is jobb, de a leopárd és a brokátszerű sem rossz. ;)

Egyébként épp az imént találtam meg véletlenül ugyanezeket a matériákat lényegesen elérhetőbb távolságban "sógoréknál" és ezzel némileg biztonságosabb rendelési procedúrával a Rubberik-nél.

 

Előzmény: technograd (16534)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!