Keresés

Részletes keresés

whynot90 Creative Commons License 2018.12.08 0 0 16421

Na köszi ,ez tenyleg sokat segitett...😀 Érdekesnek találtam számos hozzászólásodat és a témabeli kártasságod is felkeltette az érdeklődésem. :) Emiatt szerettem volna egy privat beszélgetést is kezdeményezni, viszont részemről ennek csak akkor van értelme,ha Nő vagy, ha férfi,akkor nem rabolnám az időnket 🤷♂

Előzmény: try_it (16420)
try_it Creative Commons License 2018.12.08 0 1 16420

Természetesen tudok segíteni. 

"29. Az interneten minden nő férfi és minden gyerek FBI ügynök."[1]

 

[1]: http://wiki.magyarchan.net/Az_internet_szabályai

Előzmény: whynot90 (16419)
whynot90 Creative Commons License 2018.12.08 0 0 16419

Szia try_it. A posztjaidbol nem tudtam biztosan eldonteni,hogy egy ferfi vagy esetleg egy nő lapul a neved mogott 🤔 Segitesz?

Előzmény: try_it (16416)


Lányfiú Creative Commons License 2018.12.07 0 0 16418

Érdeklődni: zsuti84@freemail.hu

Lányfiú Creative Commons License 2018.12.07 0 1 16417

Sziasztok!
Dark-Gothic márkájú lakk nadrág, sajna nekem hosszú!

54/xl a mérete, derék 48cm, belső hossz 80cm, külső hossz 110cm!

Személyes átvétel csak Szigethalmon! 

Budapesten nem járok!

Ára: 16000 ft

Dpd futár megoldható előre utalással!

try_it Creative Commons License 2018.12.04 0 2 16416

Csak aztán nyomozd ki képről, hogy akkor ez most melyik. Néhány lakknál, meg wetlook lycránál kb. csak akkor veszem észre, hogy ez nem fényesített latex, amikor az ujj mellett vagy vállnál látszik a varrás.

Előzmény: Ubul86 (16415)
Ubul86 Creative Commons License 2018.12.04 0 2 16415

nameg gyakran azért is adják ezeket a neveket, meg úgy mindent bele, all-in (pl latex leather pvc like wetlook így egyben, volt rá példa :D ) hogy a kereső is kidobja, és hamarabb elvigyék a cuccokat.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16412)
latexgumi Creative Commons License 2018.11.30 0 1 16414

Eladó latex condom maszk!


Eladóvá vált, kihasználatlanság miatt egy latex, condomos maszk. Németországban vásárolt. Egyszer használtam fényképezés miatt! 


Mérete M-es!

Ára: 11500,- Ft - ami már tartalmazza a postát is.

 

Akit érdekel, nyugodtan érdeklődjön! 

 

E-mail: latexgumi@gmail.com

 

technograd Creative Commons License 2018.11.28 0 2 16413
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2018.11.26 0 1 16412

Műbőr szerűség :DDD

ez pvc :)

u.i. ha picivel jobbat szeretnél minőségre szerezni akkor inkább ezeknél nézz körül:

https://pvc-u-like.com

 

u.i. kettes, azért mert a nyomi kínaiak, a jobb keresőkifejezések miatt ezt műbőrnek nevezik, neked még nem kell bedőlnöd :)

"YiZYiF Women's PVC Leather Wet Look Cosplay French Apron Maid Fancy Dress Costume "

Előzmény: Tapaszfy25 (16410)
TS Norbert Creative Commons License 2018.11.25 0 0 16411

Szia engem érdeklen

dorinalakk1@gmail.com emalre irj létszi

és ha van más is az is érdeklene

Előzmény: Tapaszfy25 (16410)
Tapaszfy25 Creative Commons License 2018.11.25 0 1 16410

Üdv mindenkinek.

 

Eladó 1 db képeken látható cselédlány jelmez.Új,csak felpróbálva volt.80-95 cm derékbőségre jó. teljes hossz 63 cm. Anyaga rugalmas , műbőr szerűség. Ára 3000ft. Posta van előreutalás után, ami 1200ft. Helyileg Békéscsaba.Érdeklődni mailba lehet.

 

Köszi a figyelmet.

 

MissRuby Creative Commons License 2018.11.24 0 0 16409

Tudom és szeretem is az izlesed, még ha pár esetben nem kerül bele a vágyott ruhák körèbe számomra. Az ember látókörèt mindenképpen tágítja és ez ebben a témában is fontos szerintem. 

Előzmény: Latex Bond (16408)
Latex Bond Creative Commons License 2018.11.23 0 6 16408

Szintén színmániás! De ezt Te is tudod rólam. :)

Mindig is unalmasnak tartottam a kommersz fekete/piros színpárostól elszakadni képtelen gyártókat. És az a mai napig érvényes, hogy minél vastagabb latex anyagról van szó, úgy csökken a választható színek száma és a sor legvégén (a heavy rubber kategóriában) jószerével már csak a fekete vagy esetleg a clinical red marad.

 

Amúgy meg nagyon jó a kérdés, amit try_it lejjebb felvetett, mert engem is kifejezetten vonzanak a latexbe (vagy más általam fetisizált anyagba, pl. műbőrbe vagy lakkba) álmodott "hagyományos" vagy akár utcai ruhák adaptációi. Anno is többnyire ilyeneket igyekeztem csináltatni és a mai napig is inkább csak ezekre vadászom.

Engem a bő szabás is ugyanúgy meg tud fogni, sőt, talán még jobban, mint a cuppanós, mert sokkal több játéka van egy ilyen ruhának, mint a testkövetőknek és épp a szabásával, a megfelelő testtájakra tervezett "bőségével" lenne például képes kicsit konszolidáltabbá válni mondjuk egy cicaruhánál.

William Wilde-ot például ebből a szempontból kifejezetten kreatívnak találom: https://www.williamwilde.com/

Volt neki régebben több olyan kollekciója, ami formabontó volt és akkoriban újdonságnak számított (de talán még ma is megállja a helyét), csak sajnos a honlapján ezek a kollekciók már nem találhatóak meg. Ilyen volt pl. a Filthy Wilde a maga jáde zöld ruháival, amiből alább becsatolok 2 estélyit vagy a Dairy Queen, ahol meg hagyományos anyagokat ötvözött latexszel. Ezek akár utcán is vidáman hordhatóak lennének. :) Na jó, egy estélyi azért nem kimondottan oda való, de abból is könnyedén lehetne szolidabbat varázsolni, akinek van ehhez affinitása és tehetsége.

 

Visszatérve try_it kérdéseire: igenis van igény a konszolidált verziókra is, csak nemigen van, aki ezeket igényesen kivitelezné és igen, jobbára csak pénzkérdés és tervező kérdése az egész.

Aki viszont csak otthoni játszadozásra vagy fétis partikra szeretne "extremizálódni", annak bőven elég a megszokott testre feszülő cuccok tömkelege.

 

Előzmény: MissRuby (16401)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2018.11.23 0 0 16407

Tud valaki valamit az előszilveszteri partiról? Lesz?

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2018.11.23 0 0 16406

Á, a jóból soha nem elég! :)

Előzmény: MissRuby (16404)
leather fan Creative Commons License 2018.11.23 0 0 16405

Írtam...

Előzmény: MissRuby (16404)
MissRuby Creative Commons License 2018.11.23 0 0 16404

Utcán nem, az már túl sok lenne a jóból. :) A fetish viselet szamomra a hálóba, vagy partira való, utcán a lakk vagy bőr ruhákat jobban szeretem kombinálni hétköznapi anyagokkal.

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16403)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2018.11.23 0 0 16403

Ruby, ez a narancs-fekete kombináció ütős lehet! Ilyenkor a leggings is lakk?

Előzmény: MissRuby (16401)
szylvie Creative Commons License 2018.11.22 0 0 16402

Szia.tudnál írni privátban?lenne pár kérdésem.

köszi.:)

Előzmény: MissRuby (16401)
MissRuby Creative Commons License 2018.11.21 0 2 16401

Annyi kiegészítés az előbbihez, ha már lentebb felmerült a szín: színek terén eléggé el tudom engedni a fantáziám, ha jól van összekombinálva. Pl van egy narancsszínű lakk ballonkabáton és egy narancs lakk csizmám hozzá, amit egy fekete leggings-el szarrá hordok minden ősszel. :) 

Mondjuk lehet, hogy öregszem, de mostanában nagyon tetszenek a sötétebb pasztell színek bőrben és lakkban. Egy vajszínű, sötét lila, vagy mély türkiz bőr vastag sarkú csizma, vagy egy lakk szoknya, nagyon tud vonzani.

Előzmény: MissRuby (16400)
MissRuby Creative Commons License 2018.11.21 0 1 16400

Nálam elkülönül az utcai és a hálószobai viselet, noha én sem latexban utazom, inkább lakkban magamon (máson szeretem a latexet). Tetszenek a lakk/latex catsuitok, opera kesztyűk, maszkok, de nyilvánvalóan azoknak van egy erős szexuális felhangja. Utcai ruhaként egy bőr vagy lakk szoknya (nem mini), nadrág, garbo, blézer,kabát bőven belefér. Ellenben ezekben kimondottan zavar, ha nem feszülős, hanem buggyos. A buggyos, lógós latexnál/lakknál kevés kiábrándítóbb van számomra.

Előzmény: try_it (16392)
Roli0622 Creative Commons License 2018.11.21 0 0 16399

én is-is de főként a catsuit a kedvenc :)

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16397)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2018.11.21 0 0 16398

Ja igen, lakkot is gyűjtök, ott is a látványosabb dolgokra törekszem.

(Bőrből csak kiegészítőket készíttetek, harness, karpánt, fejmaszk, fejharness, deréköv, ökölkesztyű, etc... ruhára még nem koncentráltam)+ ha posztóval van bélelve, akkor jó a latexhez is^^

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2018.11.20 0 1 16397

Sebastian Cauchos az nyak fetisziszta, és főleg magas nyakú dolgokat ad a modelljeire, ha éppen nem az arab divatvilágból vesz példát. (és csak az arc marad szabadon)

Amit a Kriszta csinál az meg teljesen egyedi, te megtervezed ő meg elkészíti :)

Amúgy igen minden pénzkérdés* (meg persze az egyéni ízlésé) 

u.i. én frászt kapnék, ha egy teljesen egyszerű latex valamit kéne felvennem (és modellre sem adok fel olyat)-> az extravagáns irányába óhajtom elvinni az irányt :D

 

Előzmény: try_it (16392)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2018.11.20 0 1 16396

Körülbelül pont. :D

 

Előzmény: Roli0622 (16395)
Roli0622 Creative Commons License 2018.11.20 0 4 16395

feltételezem ilyesmikre gondoltok :)

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2018.11.20 0 0 16394

Hello! Bár én nem latexben, hanem lakkban vagyok érdekelt, de engem is a normál ruhák lakk megfelelői érdekelnek inkább. Jeans, ing, póló, zakó, stb.

Előzmény: try_it (16392)
quadcore90 Creative Commons License 2018.11.19 0 0 16393

De igen, vonzanak. :) Én már másoltam farmert, inget és alsógatyát is. :) Mondjuk a matt színeket nem kedvelem, de megértem azt is, ha valaki igen.
Hozzá tartozik, hogy általában én nem nézegetni szeretem magam latexben, hanem az érzete tetszik, meg az illata. Pont azért kezdtem el másolni, hogy ne mindig simulós legyen, ezeket így sokkal könnyebb felvenni, illetve az érzetük is más. Persze együtt az igazi, sok rétegben! :D

Előzmény: try_it (16392)
try_it Creative Commons License 2018.11.19 0 1 16392

Érdekelne a véleményetek. Titeket nem vonzanak a normális ruhák latex megfelelői? Értem én, hogy az ágyban, vagy egy partin valami nagyon extrémet kell bemutatni, de nem, mégsem értem. Olcsóbb boltokban nagyítóval kell nézni hogy az ember bő szabású pulcsit, gatyát találjon. Vagy például visszafogottabb, matt színeket. Persze rengeteg színből lehet általában válogatni, de végül a legtöbb ember megveszi a feketét, pirosat, sárgát, esetleg kéket és ennyi. Ami szerintem ritka, az a Sebastian Cauchos fotóin szereplő öltözékek. De még az is kicsit túl elegáns, bár az irány jó. Vagy amiket Kriszta szokott készíteni, vagy jobb minőségű boltok tartanak normálisabb ruhákat. Tehát a kérdés, hogy nektek ez a "konszolidált latex" egy igény? Vagy jók a vámpír jelmez meg domina meg bring out the gimp szintű ruhák? Vagy mindez pénz kérdés? Vagy ennek pont az a lényege hogy azért vesz valaki catsuit-ot, mert nem úgy akar kinézni mint amiben munkába indul?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!