Keresés

Részletes keresés

Tapaszfy25 Creative Commons License 2018.03.26 0 0 16160

Üdv mindenkinek.

 

Eladó 1db fekete színű latex nyak fűző ( neck corset ) gyári menetes merevítővel. Teljesen új,sohasem használt.Még gyári szagú.

 

Ára 6ezer forint +1 ezres posta

 

high heels boy Creative Commons License 2018.03.25 0 2 16159

Hali. 

Végre megjött az új maszkom.

Köszönöm szépen Kriszta latex!

Bízom benne nektek is tetszik majd. 

Én imádom. ......

gumilatexfiu Creative Commons License 2018.03.24 0 0 16158

Eladó latex gázmaszk! 

 

Eladó egy gp-5-ös 2y méretű latex fekete gázmászk. Jó minőségű, nem gagyi kínai. Alig használt.

 

Mérete: 2y - M-es

Ára: 7000 Ft

 

Ha valakit érdekel nyugodtan írjon!

e-mail: gumifiu23@gmail.com

 



Vakarcs81 Creative Commons License 2018.03.23 0 0 16157

Hello,

 

Ha megjön a begloss és teszteled, utána írhatnál róla véleményt! :)

 

Bár én most rendeltem aukción és kaptam meg két klorinált ruhát, és erősen gondolkodom rajta hogy felveszem a Krisztával a kapcsolatot és leklorináltatom az összes ruhát. De addig is... :)

Előzmény: djt-123 (16130)
adokveszek00 Creative Commons License 2018.03.23 0 0 16156

igwn én is szeretném tudni!!!!

Előzmény: ordas76 (16142)
ftp13 Creative Commons License 2018.03.22 0 0 16155

Eladó a képen látható nyitott latex maszk viszonylag vastag gumiból. L méretű 58 cm-es homloknál mért kerületű fejre. A nyaknál 18 cm széles. Ára 5000 ft

Ha érdekel írj a drvighd@gmail.com -ra.Postázás megoldható

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2018.03.21 0 0 16154

A FB-t kapcsolattartásra használjuk elsősorban, találkozók, fotózások leszervezésére.

Eszemben sincs a termést kitenni a facéra / más web-oldalra meg végképp nem :)

u.i. rengeteg anyag van a Twitteren is. (ott meg lehet álnéven is nyomni (a Fb-n is)^^

 

Előzmény: pontivy2 (16135)
déliszomszéd Creative Commons License 2018.03.19 0 0 16153

Köszönöm, meg azt is amit a bőrruhás topikba írtál. Előbb veszek hintőport és megpróbálom, ha nem jó, jöhet a szakember.

Előzmény: pontivy2 (16145)
a szomszédod Creative Commons License 2018.03.19 0 0 16152

 

Egész úton hazafelé

Azon gondolkodám,

Melyik szögből fényképezzem

Legkedvesebb ruhám...

ftp13 Creative Commons License 2018.03.19 0 0 16151

Eladó Fenzy márkájú Francia  teljes gázálarc.

Ára: 5000 Ft. Postázás megoldható.

Ha érdekel, írj ide: drvighd@gmail.com

ftp13 Creative Commons License 2018.03.19 0 0 16149

Eladóvá vált egy zsír új GP-5-ös orosz gázálarc 58 cm-es homloknál mért fejkerületű (L-es méret) , egy 50 cm-es légzőcsővel és 1 literes légzőballonnal a végén. Teljes szett ára: 10.000 Ft.

Amennyiben érdekel a szett , írj mailt a drvighd@gmail.com -ra. Postázás megoldható.

djt-123 Creative Commons License 2018.03.19 0 0 16148
djt-123 Creative Commons License 2018.03.19 0 0 16147
latexgumi Creative Commons License 2018.03.19 0 0 16146

Sziasztok!

 

Nagyon régóta figyelője vagyok az oldalnak. „acmiandr” hozzászólására gondoltam, hogy reagálok és írok. Hátha ezzel is kicsit beindítom a beszélgetést...

 

Egy nagyon rövid bemutatkozás, 28 éves latex fetisiszta fiú vagyok.

 

Az oldal az utóbbi időben tényleg megállt. Kevesebb a beszélgetés, hirdetés a korábbiakhoz képest. Ennek ellenére, szerintem sok nézelődő van az oldalon, csak kevesen szólnak hozzá a témához.

 

Az oldal adás-vétel jellege szerintem nagyon jó. Ez maradjon is meg J Én sok latex dolgomat tudtam már itt eladni és venni is. Nagyon jónak tartom, hogy a már nem használt dolgokat el lehet itt adni és hozzá lehet jutni nagyon jó kis latex darabokhoz. Itt már feltűnt, hogy valamit meghirdetek, arra szinte azonnal nagyon sok jelentkező van. Ebből is látszik, hogy sokan olvasgatják, böngészik az oldalt, annak ellenére, hogy nincsenek hozzászólások. Továbbra is nagyon szívesen olvasnám, ha valakinek akad eladó latex ruhadarabja ;)

 

A képek feltöltögetésére én azt gondolom, hogy ott vannak a böngészők. Bárhol találni latexes képeket kis keresgéléssel. Bár ez is lehet akár egy jó irány az oldal frissen tartására.

 

És arra a felvetésre, hogy "Mi is az a latex fetisizmus?"… Az én példám és tapasztalatom tudom leírni. Én régóta vagyok a latex rabja. Korábban arra lettem figyelmes, hogy a gumi dolgok valamiért izgatnak, jobban odafigyelek rájuk, meg akarom fogni, tapintani. Például gumióvszer vagy gumikesztyű… Aztán internetes keresgéléssel kezdődött. Idővel rájöttem, hogy a gumi egyenlő latex-szel. Így kezdtem keresgélni. Interneten éltem meg ezeket a vágyaimat. Nagyon felizgattak a képek, videók. Majd vettem egy szexshopban egy latex darabot, majd jött szép sorban a többi is. Ma már van annyi latex ruhadarabom, hogy full gumiba tudjak öltözni. Maga az anyag nagyon felizgat. Ha előveszem a latex cuccaimat, már akkor lázba hoznak. Nem tudnám megmondani miért, de az anyaga, ahogy tapintom, az illata és amikor felveszem… Olyan reakciókat vált ki belőlem, teljesen felizgulok (nem csak felhevülök tőle, de láthatóan izgatott állapotba jövök, minden értelemben) már attól, ahogy megszagolom. És ez már annyira magával ragadott, hogy szinte mindennap a fejemben van a latex, vagy nézelődök az interneten… Tehát mondhatom azt, hogy ez nálam egy függőség, ezt jelenti a latex fetisizmus…

 

Végül a latexes partner keresése. Én régóta keresgélek partnert a latexes vágyaim megéléséhez, akivel be tudnék öltözni és játszadozni full latexben. Sajnos kevés sikerrel, de nem adom fel…

 

Ha esetleg valakinek felkeltettem volna az érdeklődését, szeretne beszélgetni, ismerkedni, vagy latexbe bújni valakivel írjon nyugodtan, szívesen fogadom. E-mail címem:

latexgumi@gmail.com

 

És egy sejtelmes latexes kép magamról :)

 

 

 

Üdv, Gergő

Előzmény: acmiandr (16140)
pontivy2 Creative Commons License 2018.03.19 0 1 16145

Szia,

   nekem (nem-mű) bőrrel volt ugyanez a gond - nem igazán sikerült kiszedni.

 

Ajánlok szakembert (szakasszonyt):

http://kesztyu.hupont.hu/

- kesztyűs, de már vállalt más bőrt is tisztításra. Próbát megér.

Előzmény: déliszomszéd (16144)
déliszomszéd Creative Commons License 2018.03.18 0 0 16144

Sziasztok!

 

Nem lakk, hanem műbőr, de talán van aki tanácsot tud adni.

Van két műbőr leggingsem és sajnos eszembe se jutott, nem jó, ha egymásra fektetve tárolom őket. A sötétlila hozzátapadt a fehérhez és megfogta. Kimostam, de nem jött ki a folt. Próbáltam alkoholos vattás dörzsölést, de az se segített. Acetonnal nem merem, félek tönkreteszi az anyagot. Valami ötlet?

 

Most így néz ki.

 

 

a szomszédod Creative Commons License 2018.03.18 0 0 16143

Basszus, de jól néz ki!!!

Az AmaZona ezt biztos megcsinálja neked!

https://www.amazonafashion.com/hu/

Előzmény: ordas76 (16142)
ordas76 Creative Commons License 2018.03.18 0 0 16142

sziasztok ilyen kellene nekem hol kapok

KeMatyi Creative Commons License 2018.03.18 0 1 16141

Ha már szóba jött, hogy újra képekkel kellene frissen tartani a csoportot, itt egy saját :)
Tavaly egy rögtönzött fotózást ejtettünk meg Csepelen októberben Lizával.

acmiandr Creative Commons License 2018.03.17 0 0 16140

Sziasztok!

 

Sokat gondolkodtam, hogy írjak-e ide. 

Végig olvastam a fórumot, az egészet. Valahol üdvözölendő, hogy van egy "közösség", akik ezzel foglalkoznak, de azért ez így, ebben a formájában nem igaz szerintem. Én is kerestem egy olyan fórumot - a szó minden értelmében -, ahol lehet erről a témáról beszélni, vagy inkább beszélgetni. Nem találtam. Talán erre is igaz, mint amit itt már többször olvastam, hogy ha olyan barátnőt szeretnél, aki szintén vonzódik a téma iránt, akkor neked kell kinevelned. Azért én ezt egy kicsit másképp gondolom, de erről majd talán később.

Sajnos a legtöbb helyen úgy közelítik meg ezt a témát, hogy milyen szép, ahogy csillog, milyen szép fényes. Ez egy latex fórum miértje és lényege?!? Elnézést kérek, de ez minden ismeretemet összeszedve sem egy divatfórum, hanem egy fétis fórum, nem?!? Természetesen van, aki ennyit gondol az egész témáról, nincs is vele semmi gond, de annak egy másik fórumban van a helye, itt legfeljebb kérjen tanácsot boltokról, fényesítőkről, stb. Mi a fórum címe?

A legkevesebb olyan felszólalást olvastam, ami a téma fétis jellegére vonatkozott volna. A fórum alapvetően két témára korlátozódott, vásárlás, és milyen jól áll neki.

Visszatérve az alapgondolatra, ha valaki valóban szeretne erről a témáról beszélgetni, az egy egészen más megközelítést kíván. A különböző fétisek a pszichére vezethetőek vissza, onnét táplálkoznak valahogyan. Egy bizonyos határok között mindenkinek ugyanarról szólnak. Engem ez érdekelne, vagy erről beszélnék igazából, hogy mi az a latex fétis? És ez azt hiszem nem azt jelenti, hogy kinek mi áll jól és milyen fényesítőt használ, ez csak egy része a dolognak.

Ne értse félre senki, semmi gond nincs a hirdetésekkel, jó olvasni őket és segíthetnek valakinek.

Beszélgetni a témáról, ez lenne a lényege ennek a fórumnak, és ilyen módon megélni valahogy ennek a témának lényegét. Ugyanakkor azt is gondolom, hogy ha sikerül úgy nagyjából felderíteni a háttérben rejlő dolgokat, akkor utána viszonylag hamar be is lehet fejezni az ezzel kapcsolatos direkt erre irányuló beszélgetéseket, de lehet, hogy ezt csak én gondolom így.

Egy másik fórumba is fogok írni egy hasonló bejegyzést, megelőzendő bizonyos dolgokat.

Azért is írtam ezt, mert felmerült, hogy kezd ellaposodni a fórum.

djt-123 Creative Commons License 2018.03.17 0 1 16139

Eladó ez a saját gyártmányú maszk 12000 ft ért.A gyártási hiányosságok láthatóak,ezért ennyi.A szemek nem a legszebbek 0,4 es bubblegum pink kb 58cm es fejre.

djt-123 Creative Commons License 2018.03.16 0 0 16138

Én a kezdetektől itt vagyok a fórumon djt122 néven voltam előbb,régebben sokkal több hozzászólás volt pedig akkor is volt faszbuk,ráadásul magyar latexmodelles oldalak miért nincsenek mint pl latexcult?Persze itt mindenki ingyen akar tumblerkedni neg torrentezni......Pedig ilyen képek elkészítése komoly beruházást igényel.......Tényleg az jutott eszembe profi fényképezést vállal valaki rólam meg az asszonyomról,fétis,latex cuccban,persze saját ruhákban?

djt-123 Creative Commons License 2018.03.16 0 0 16137

Ja ja ez a téma nem a faszbukra való itt jobb helye van amugy meg engem is érdekelne ugyan már milyen forumozás megy ott?Esetleg ha tényleg így lenne a többi témájú fórum is halódna de ez nem így van elég csak kicsit más témákban is körbe nézni,és itt nem a szex témákra gondolok:)efetis.hu oldal nem működik....

Előzmény: pontivy2 (16135)
anita9812 Creative Commons License 2018.03.16 0 0 16136

Sziasztok! Bocsánat és elnézést előre is, hogy hírdetéssel töröm meg a fórumot. Érdeklődtem már itt a meghírdetett fűzőkért, illetve a külföldi rendelésről is. Nos, hát sikerült kontaktot találnunk, aki rendelt nekünk ilyen fűzőt az ebay-ről, meg is érkezett de sajnos kritikán aluli volt a minősége. Ezért felkeresve mást egy fehérneműre specializálódott üzlettel kiegyezve sikeresen tudott nekünk nagyon jó minőségben beszerezni az álom darabokat. Csak az 1 pár megrendeléséből lett 2 pár, ezért 1 feketétől és 1 pirostól szeretnénk megvállni. Mind a kettő lakk anyagú, bontatlan, nagyon jó és tartós minőségű fűző ruha. Elöl kapcsokkal záródik, a szoknya része fűzővel állítható, hátúl végig fűzővel állítható, hátpanellel, a testet követő műanyag és acél merevítéssel. Mérete M-től XL-ig állítható! Darabára 12 ezer forintra jön ki. Akit esetleg érdekelne, kérem keressen email formájában: anita9812@citromail.hu
Ha mind a két darabot elviszed, a postát állom!
Üdv. Anita

pontivy2 Creative Commons License 2018.03.16 0 0 16135

Saját képeket pl. ide lehetne:

https://efetis.hu/galeria/  , a Ti küldtétek  rovatba.

   Igaz, még nem sok van - de ez 1 lehetőség, amit mi realizálhatnánk. 

 

Amúgy egyetértek: Facebook és Tumblr másra szolgálna, mint az ilyen fórumok. Ez, persze, életkori kérdés is: ki mibe (, mivelhogy: mikor) szocializálódott... Akik már akkor is neteztek, mikor még nem minden a közösségi oldalak körül forgott, kicsit másképp látják a dolgot. Úgy gondolom: árnyaltabban, összetettebben - de nyerésre, az tuti, nem ezek a korábbi generációk állnak.

   A social media sztem káros mértékben individualizál és tesz függővé - de ezt nálam sokkal hozzáértőbb emberek is állítják, pl.:

https://444.hu/2017/12/12/volt-facebook-vezeto-a-facebookrol-egy-dolgot-tehetsz-nem-hasznalom-azt-a-fost

Előzmény: djt-123 (16133)
try_it Creative Commons License 2018.03.14 0 0 16134

Facebook-on milyen csoportok vannak, amiken ez megy 24/7? :O

Előzmény: yogobella86 (16132)
djt-123 Creative Commons License 2018.03.14 0 0 16133

Akkor jó .Mondjuk a Facebbook ultra gagyi legalább ott mindenkit megfigyelhet a nagy testvér.Persze lehet tumblerkedni de nem jó együtt elcsámcsogni a képeken?Na mindegy.Pá........

Előzmény: yogobella86 (16132)
yogobella86 Creative Commons License 2018.03.14 0 0 16132

mindenki facebookon és egyéb közösségi csatornán van

képeket annyira felesleges, ott a tumblr, ha akarnék, kb 20000 képet összekeresgélhetnék, attól még nem lesz jobb a fórum. Értelmes beszélgetésektől viszont lehet, de a törzstagok egy része már elment, új tagok meg nem fognak nagyon ide találni, pont a fentebb említett közösségi site-ok miatt. Persze attól még szoktam én is nézegetni a fórumot

Előzmény: djt-123 (16131)
djt-123 Creative Commons License 2018.03.13 0 0 16131

Emberek!!!!!!Teljesen ellaposodott ez a fórum Hát senki sincs aki feldobná a hangulatot?Nyomkodjunk képeket vagy dobjunk fel témát,Pl.tud valaki magyar fétis oldalt ahova pl saját képeket is fel lehet tölteni?Olyanra gondolok mint rubbereva latexcult rubbernicci stb.Tényleg fizetett már valaki elő ilyen oldalra?

djt-123 Creative Commons License 2018.03.13 0 0 16130

Egész jó lett ajánlom mindenkinek.....Most rendeltem Begloss super shinet remélem még fényesebb lesz.Eddig csak szilikonspréztem,állítólag a begloss n4em ragad és nem is csúszik.Legalább is a leirás szerint

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!