Keresés

Részletes keresés

Ljubova Creative Commons License 2010.09.24 0 0 16
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.14 0 0 15
Persze, hogy szeretjók Anakint, hiszen egy alfahím.
zzerind Creative Commons License 2009.11.09 0 0 14
szeretjük
Malvina Creative Commons License 2008.02.12 0 0 11
Igen.
tassika Creative Commons License 2008.02.12 0 0 10
Szeretjük!
kaviat Creative Commons License 2002.05.23 0 0 9
anakint? leginkább a harmadik verziót, a sapkásat, a másik kettő kicsit vérszegény

.kav]4t neofittnesspop

nyestcsel Creative Commons License 2002.05.23 0 0 8
Én reméltem, hogy Lucas egy bonyolultabb karaktert rak elém, de sajnos csak egy elég statikus és kiszámítható figurára futotta a tehetségébôl.

Ez az egész midiklorián-szöveg, meg amilyen végzetes jellemnek rajzolja Anakint az EP2-ben, tényleg azt sugallja, hogy nem sok beleszólása van a dolgokba, ártatlan áldozatként sodródik a sötét oldal felé.

Szerintem ez a koncepció meredek hülyeség és nem is annyira izgalmas.

De hát mit tegyek. Én akkor is szeretem Anakint. Rajongósors. :))

Előzmény: Biga Cubensis (7)
Biga Cubensis Creative Commons License 2002.05.23 0 0 7
Most Lucas azt akarja beadni nekünk, hogy Vader valójában egy megkeseredett, lelke mélyén érző szívű valaki, aki csak feszültséglevezetés végett fojtja meg a fél vezérkarát? Arról szólna a prequel, hogy az ember hiába élt gonosz módjára, ha az utolsó tette nemes - akkor már mehet is a jediparadicsomba?

"Erre ő így felelt neki: „Bizony, mondom néked, ma velem leszel a paradicsomban.”"

nyestcsel Creative Commons License 2002.05.23 0 0 6
Mark Hamill is valami ilyesmit nyilatkozott. Még idézett is valami szövegrészt, ami tényleg hátborzongató volt, azt hiszem végül nem is került bele a Csillagok Háborújába anno.

Úgy látszik, Lucas ezt képtelen kinôni. Annál a résznél, hogy "de hát megbeszéltük, hogy nem leszünk szerelmesek egymásba" már az egész mozi röhögött. Roppant kínos :))

Előzmény: Jericho... (4)
Jericho... Creative Commons License 2002.05.22 0 0 5
Szeretjük Anakint?

Igen:) Szeretjük:)

Jericho... Creative Commons License 2002.05.22 0 0 4
Egy Star Wars werkfilmben _Harison Ford így nyilatkozott, a forgatókönyvről, és Han Solo szövegéről:

-Amikor elolvastam, a szövegemet, azt mondtam Georgenak: George, lehet hogy te ezt könnyen le tudod írni, de elmondani lehetetlen. (nem szószerint így volt)

Na, Cristiansen is valahogy így lehetett vele.:)

Előzmény: nyestcsel (2)
TuneFish Creative Commons License 2002.05.22 0 0 3
Hat az ifju Anakinnak mar van egy muvegtagja :)) A tobbit is lecserelik lassan gondolom :) Tehat kezd mar hasonlitani DV-re. :)
nyestcsel Creative Commons License 2002.05.22 0 0 2
(Kicsoda UP?)

Számomra az volt a legnagyobb kérdés, hogy a film közben át tudok-e élni valamiféle azonosságot e között a fiú és a késôbbi DV között. Szerencsére a film többször is hozta ezt az élményt, fôleg a tatuini dühöngôs jelenetben.

Szóval, jó a figura és remélem még jobb lesz.
A "szerelmi szálban" elkövetett bestiálisan primitív párbeszédekrôl meg nem ô tehet.

Filburt Creative Commons License 2002.05.21 0 0 1
Vadert szeretjuk. B-)

Ahogy UP is irta par evvel ezelott: a gyereke is akkor sirt a film kozben, amikor DV meghalt. B-)))

Filburt

védörnagyúr Creative Commons License 2002.05.21 0 0 0
Kedvenc figurám... persze még nem elég érett:)
Előzmény: nyestcsel (-)
nyestcsel Creative Commons License 2002.05.21 0 0 topiknyitó
Szerintem igen. Sok mindent lehetett olvasni, hogy mennyire gyengén sikerült a figura, de azt hiszem, mégis bejönni látszik. Lassan viccek is születnek róla, vagy affélék, és ez jó jel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!