Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.18 0 0 151

Április 19-én (kedden) délután 2 órától lehet jegyeket venni a MOM Parkba!!!!!!!

 

Még az összes jegy megvan, így aki időben odaér, tuti, hogy jó helyre kap jegyet!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.17 0 0 150
Tutira... én már el is adtam Plokoom-nak :-))))))
Előzmény: OPi (148)
Kaszáss Creative Commons License 2005.04.15 0 0 149
Nem tudom ismeritek-e a Farscape / Csillagközi szökevények c. sci-fi sorozatot, amit a Viasat3 levett a műsoráról, megvonva tőlünk a 3. és a 4. évadot, ja és a 2. évad záróepizódját.
Emiatt indítottunk egy petíciót, kérlek titeket, írjátok alá minél többen:

http://www.peticio.hu/?module=6&pdid=1377

Mint sci-fi rajongó, számítok rátok !
OPi Creative Commons License 2005.04.15 0 0 148

hmmmm, érdekes :-)

 

[ El lehet még bótolni a legyeim a Dunáséjfélire szerinted ? :-) ]

Előzmény: Törölt nick (142)
Se7en Creative Commons License 2005.04.15 0 0 147

Noha én örök pesszimista vagyok, de ha 3 év alatt sikerült megoldaniuk a digitális filmek feliratozását, akkor talán azt is el tudom képzelni, hogy a hangrendszerükön is javítottak. Egyszer majd kíváncsiságból biztosan megnézem én is, aztán majd jól megmondom! :-)

 

Egyébként szerintem a legviccesebb nem az volt 3 éve, hogy milyen gyenge volt a surround, hanem hogy a THX logóval indították a vetítést.... ;-) Én tisztára lázba jöttem, azt hittem megnyílt végre kelet-európa első THX mozija.... (Azóta már biztos megnyílt, csak sajna nem idehaza.)

Előzmény: hágé (143)
Shu Mai Creative Commons License 2005.04.15 0 0 146
"de star wars körökben igenis outsider leszel :-ppp"

És az rossz neki?:)
Előzmény: hágé (145)
hágé Creative Commons License 2005.04.15 0 0 145

de star wars körökben igenis outsider leszel :-ppp

 

nem baj, majd tapsolsz egyedül, nem fognak hülyének nézni talán :DDD

Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.15 0 0 144

Háááát..... én 3 éve nem vettem észre, hogy rossz lett volna a hang. Azért előtte letesztelem egy másik filmmel is! :-))

 

Mivel a DP 9-es termébe már csak nagyon szélre kaptam jegyet, inkább megnézem középről, és tűéles képpel...... :-)))))))

 

Egyébként ebben a topikban ez nem minősül árulásnak!!!!! :-)))))))))))))))))

hágé Creative Commons License 2005.04.15 0 0 143

áruló! elvezetni!!!

 

és mi van ha megint sokol rádióból fog szólni a hang? :)))

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 142

Lesz digitális vetítés a MOM-ban, éjfélkor!!!!!!!!!!

Annyi a különbség a 3 évvel ezelőttihez, hogy most már lesz rajta magyar felirat.

 

Remélem azért majd lesz felirat nélküli vetítés is.....

 

 

Szóval én inkább oda megyek, és nem a Duna Plázába............. :-)))))))))

 

hágé Creative Commons License 2005.04.08 0 0 141
ja bocs... csak tod mindig elfelejtem, hogy a görénység, pofátlanság és a korrupció a magyar ember ismertetőjele :)
Előzmény: Törölt nick (139)
OPi Creative Commons License 2005.04.08 0 0 140

:-)

Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.07 0 0 139
...el ne higyjétek már..... :-)))))))
Előzmény: hágé (138)
hágé Creative Commons License 2005.04.07 0 0 138
na ez a durva :)))
Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.07 0 0 137

SZENZÁCIÓS HÍR!!!!!!

 

Most olvastam, hogy az ürge, aki február óta sátorozott egy amerikai kisváros mozija előtt, annak ellenére hogy ő volt az abszolút első a sorban, már csak a 3. sor szélére kapott jegyet... ugyanis szinte az összes jegyet előre lefoglalta a helyi Star Wars Fan Club!!!!

 

Az ürge megfogadta, hogy 6 év múlva, az Episode VII. bemutatója előtt már nem a mozi előtt, hanem a fanclub előtt veri fel a sátrát.

 

 

(tudósító: AP Press)

 

hágé Creative Commons License 2005.04.07 0 0 136

jónagyot kívánok :)

 

a klub bekap6ja! bár jó helyem van, de ez akkor sem fair... ha már a tisztességes versenyt kizárják, legalább sw fan mivoltukból következően állhatnának sorba, ha már pont ez a szubkultúra teremtett ebből hagyományt

Se7en Creative Commons License 2005.04.07 0 0 135

Na tök jó, odaértem 9h5perckor, és 10 perc sorbanállás után vettem 2 db jegyet közép-középre! :-) És csak azért volt 10 perces a sor, mert előttem valami fanatikus 30 ezerért vett jegyeket! Gondolom a SW klubosok a 9.-es termet foglalták le, én a 11-esbe vettem, 3 évvel ezelőtti tapasztalatok alapján ez csupán annyit jelent, hogy éjfélhez képest 15 perc csúszással indul a vetítés....

 

Egyébként aki nem éjfélre akar venni, az ne menjen, mert csak az éjféliekre lehet jegyet venni, semmi másra. A srác szerint talán jövő héttől indul a többi előadás árusítása, de nem volt túl magabiztos a szövege...

Előzmény: Törölt nick (134)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.07 0 0 134

Na........ elég gáz, de másfél órai sorbanállás után csak a 10. sor szélére kaptam már jegyeket. A klub lefoglalta szinte az összes jegyet. Ennyit a tisztességes versenyről... :-))))

 

Bár régebben klubtag voltam, remélem még el tudom valahogyan intézni, hogy jobb helyről nézhessem a filmet.

 

Egyébként az első vetítésen a hangulat a lényeg, utána úgyis megnézem többször, a legjobb helyekről :-))))

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.06 0 0 133

Mivel a MOM parkosok még nem tudták megmondani, hogy lesz-e náluk éjféli digitális vetítés, ezért természetesen marad a Duna Plaza.

 

Kicsit hamarabb megyek oda holnap reggel, kb. fél 8 után valamikor.

 

Veszek 3 jegyet, ebből kettőt majd eladok valakinek..... :-))))

 

 

Ha valakinek még kéne jegy, de nem tud eljönni, az üzenjen a 06-30-630-2738 számra, és veszek neki is (ha tutira kifizeti!!!!!).

 

 

:-))))

 

 

A digitálisat meg majd meglátjuk. Ha lesz, természetesen megnézzük ott is párszor... :-)

Se7en Creative Commons License 2005.04.06 0 0 132

Akkor te most a MOM parkban vagy a Duna Plazaban fogod megnézni? :-)

 

Én a magam részéről inkább a Duna Plaza-ba megyek, mert ott klasszisokkal jobb a hangzás. Még emlékszem, hogy 6 évvel ezelőtt fél 5-re mentem oda, most szerintem sokkal kényelmesebben fogom előadni, remélem nem szívom meg!!! :-) Úgyis mondhatnám: nehogymár felvásárold előttem az összes jegyet, mert irgum-burgum!

Előzmény: Törölt nick (128)
OPi Creative Commons License 2005.04.06 0 0 131
Azért egy nem digitális éjféli sem lenne semmi ? Esetleg arra ? Hmmm ?
Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.05 0 0 130

Válasz a MOM parktól:

 

 

Kedves Bence!

 

Nagyon örülünk az érdeklődésnek, azonban 100%-os jóhírrel még nem szolgálhatunk.

A mostani állás szerint úgy néz ki, hogy a Palace MOM Park a hagyományokhoz híven digitalis verzióban vetíti a Star Wars 3. epizódját, ezt azonban biztosra, csak a bemutató előtt néhány héttel tudom majd biztosra mondani.

Aggodalomra azonban semmi ok, ha tudunk bővebbet, akkor azt úgyis hirdetni fogjuk.

 

Üdvözlettel:

 

Kiss Dorottya

Palace MOM Park

OPi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 129

egy emilt küldj légyszives a opi_kukac_mailbox.hu - ra !

 

thx,

 

OPi,

Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.05 0 0 128

csütörtök reggel 9 órától lehet a Duna Plazában jegyet venni az éjféli vetítésre

 

én ott leszek már fél 9-től.... :-)))))

OPi Creative Commons License 2005.04.04 0 0 127

bámiféle éjféli, bemutató napján történő vetitésben benne vagyok (plusz jönne tesóm is)

Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.04 0 0 126

Üdvözletem az össze srégi és új rajongónak!!!!!!!! :-)))))

 

 

Gondoltam elnézek ebbe a topikba, hátha készülődik már valami...

Örömmel olvastam Opi hozzászólását!!!!

 

:-)))

 

Természetesen meg kell néznünk a digitális kópiát (remélem ismét lesz ilyen) a MOM Parkban!!!!! Most írtam nekik e-mailt, de lehet hogy holnap fel is hívom őket a jegyfoglalás ügyében.

 

Mobilom 06-70-339-0218, erre tudtok SMS-t küldeni. Mail címem pedig mondjuk ez legyen: starwars@benk-e.hu

 

 

Akit érdekel a digitális vetítés a bemutató napján (esetleg már éjfélkor), az lépjen velem kapcsolatba, vagy írjon ide a fórumba!!! :-))))

 

 

Előtte egyébként rendezhetnénk egy kis projektoros bulit, mondjuk az első 2 résszel... már van projektorom!!! Sőt, ma vettem egy Darth Vader voice changer maszkot is!!!!!!!!!!!! :-))))))))

Előzmény: OPi (125)
OPi Creative Commons License 2005.04.02 0 0 125
EP3 - ra közös megtekintés a bemutató napján ? Szervezés ?
F-BIT Bac Creative Commons License 2004.05.19 0 0 124
Többször is megnézte valaki? Amikor én láttam nagy gyenge volt a hang. El is rontotta a véleményemet a MOM moziról.
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.18 0 0 123
Rendezhetnénk valahol egy projektoros vetítést.... Tud valaki szerezni projektort? A filmet viszem DVD-n... :-)))
Se7en Creative Commons License 2003.10.30 0 0 122
?
Előzmény: ftc002 (121)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!