Keresés

Részletes keresés

Ozagen Creative Commons License 2003.06.01 0 0 209
Ez jól esik. :) (Zutty.) Ám, és ez korrektívum, nem leplezek semmiféle imaginárius értéket. Szegénységem, értéktelenségem itt van keterítve, kereshető minden feltétel alapján. Néha rossz ezt leírni, most azonban nem.

Hát így vagyok. :)

Előzmény: AgyProTézis (208)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.05.31 0 0 208
Be kell valljam, hogy értékes figurának tartalak, bármennyire is titkolod szemérmesen értékeidet. Ezt meg kell mondjam, nehogy a közömbös emberek közé végy.
Mi a kérdés mostanában amúgy Veled?
Remélem, Hogy vagy??
SSSSmyLee-özön
Előzmény: Ozagen (207)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.31 0 0 207
Jóejt, fórum.
Ozagen Creative Commons License 2002.12.21 0 0 206
"Ozagen Válasz erre | Adatok | e-mail 2001-12-29 17:12:49 (1)


Ha céklát csinálsz, jééééé, nem árt, ha ledarálod. Boltokban csak nagy tömböket kapol. A répa meglehetősen bántó ízét elveszi, ha megfelelő mértékben elegyíted tormával. Ám a trükk lényege: reszeljél hozzá egy db. jonatán almát. És akkor megtudod, mit jelent az: a Hatalom Akarása. :)"

Ps.: Multiplikálódik az elmúlás, az érvényesség érvénytelensége. Hö.

Ozagen Creative Commons License 2002.10.19 0 0 205
Ezt a topicot valaha afféle jelenléti-ívnek szántam.

Nem sikerült, lógatom most az orromat, hajlik böszme ember busa feje. Nyilván nem tettem megfelelően világossá nézeteimet erről a topicról.

Funkciók megváltoznak.

Hadakozzak itt az élet igazságtalanságai ellen? Vonjam kérdőre, majd felelősségre a Sorsot?

Mármint-tulajdonképpen-őszinténszólva-mindazonáltal azért, mert mostanság csak IRL-fáradt gondolataimat vagyok képes idevonszolni?

Tehát az új funkció: testreszabott Mea Culpa. Maximissa.

Ozagen Creative Commons License 2002.10.17 0 0 204
Hályogot von szememre a fáradalom.
Megyek álmodni, hogy megint lássak ilyen szépet.
Ha ébren ér a viszont-cupp,
hátad azért ne lúdbőrözzön.

On-szmájli.

Előzmény: York (203)
York Creative Commons License 2002.10.16 0 0 203
Szervusz! Tényleg Te volnál, ama híres, nevezetes Ozagen?
Nos ha igen, akkor jól látom, hogy éppen alszol.
Nem zavarlak. Szundíts nyugodtan!
Csak álmodban küldök neked is egy puszit. Cuppp!
Jó éjt!
:-)
Előzmény: Ozagen (202)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.09 0 0 202
On

Jó éjt, fórum, én most megyek hajcsikázni.

Legyél jó, fórum, ameddig nem látlak.

Igyál te is langyos tejet lefekvés előtt.

Puszi, mert nehéz éjszaka lesz, föntről jön lefelé a melegfront.

Ozagen Creative Commons License 2002.10.05 0 0 201
Látva a topic utózmányát, aszondom, hagyjuk, bár annyit azért idebiggyesztek: Béla bácsi miatt is a hangulatjelentésektől kiveri homlokomat a verejték, porokat szedek ellene, de a kutyákat nem verem meg.

Mi a pálya, mesterem? Cucc rendben van, várom a fejleményeket és fejlesztéseket. (Elnézést a késői reakcióért.)

Előzmény: velorex0 (196)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.05 0 0 200
tautógia = tautológia. Jav. a Ps-ben.
Előzmény: Ozagen (195)
velorex0 Creative Commons License 2002.09.29 0 0 198
én csak annyit, hogy félreértettél. :-(

..

Előzmény: Törölt nick (197)
velorex0 Creative Commons License 2002.09.28 0 0 196
hä?

ez nem jellemzés, hanem hangulatjelentés, csak olyan ez mintha vadpontyot akarnál fogni, még a kezedben sem biztos.

..

Előzmény: Ozagen (195)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.28 0 0 195
Velo Király, ez nem van így.

Kettő-Hatvan-Négyről szerintem csak divatos azt mondani, hogy hisztizik.

Subtrendy azt mondani róla, hogy hiperaktív.

Szerintem meg az van, hogy küzd. Harcol. Máshol megvívott küzdelmeiről itt vitatkozni szerintem aligha érdemes, de ha mégis nagyon
offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
akarok lenni, akkor azt mondom,
a küzdelem lényege a következetesség,
következetes meg csak az tudni lenni,
aki őszinte, és
félrekúr
néha
néhány
elcseszett karaktert hö. Bájng. :)

Ps.: Mondandóm vége tömény tautógia.

Előzmény: velorex0 (192)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.28 0 0 194
Afféle közbevetés, nem érdemi:

hogy a francia vacsik lassúságáról ne is beszéljünk, hö.

Előzmény: Törölt nick (191)
velorex0 Creative Commons License 2002.09.28 0 0 192

felépíted a magad kristálypixelgömbjét, de leszarják - és mégcsak nem is ott, ahol vártad.

elfog a félelem és keresed a fonalat, de Ariadne éppen sálat köt belőle.

hisztizel, de nincs kire fogni.

gondolataid ki vannak sámfázva az illetlen valóság ösztöneivel.

eljutsz a kicsorbult amplitudók függökertjébe, de nem tudod hova köpjél.

torkodat marja a keserű szenteltviz.

kérsz egy aszpirint.

ostya van.

..

Előzmény: Törölt nick (191)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.27 0 0 189
Egyébként mindenféle helyzetek vannak, elfogyott a Superlong Pall Mall-készletem, szar Marbli Lájtot szívok éppen, fáj tőle a torkom, köpetem állaga több, mint gyanús.

Ettől pozitív kisugárzás-képességem csökkenőfélben, és nagyon, de nagyon csodálkozom emiatt. Szabadság-szigetek, ojh.

De nem erről akarok írni.

Arról akarok, hogy ami a jelenlegi 185-ös hozzászólásban olvasható, az irodalmilag, félreütésileg roppant figyelemreméltó. Az előbb említett szöveg a Márai-követelménynek mindenben eleget tesz, ez az értékítéletem.

Nem tudom, hogy a 185-ös miatt jobbá válik-e a világ. Hogy hány ember tudja meg, mi az összefüggés a félreütések és az őszinteség természete között. Tényleg, fingom sincs róla.

Szóval akkor álljon itt az idézet:

"mondjam úgy, hogy minôségi változás amikor valaki a pofalemezével csak néz bele az arcunkba és látod, amint a gondolat megszüklletik, vagy látod, amint rágja a csirkenyakat?"

Ps.: Ez 264 dumája volt, és rágom magam bele a földbe, amiért ez nekem soha nem jutott az eszembe, hö. És aki ezt gúnyolodásnak veszi, az menjen a picsába.

Oz, itt

Előzmény: Törölt nick (186)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.27 0 0 188
Nos.

Ez így van jól.

Márait mindenféle fiókokból elő lehet húzni, tudom, használják eleget.

Félreütésekkel, betűcserékkel és torlódásokkal, fölös betűkkel - ez így van jól.

Történetesen Márai írta egyszer, hogy egy író úgy írja le minden egyes mondatát, mintha életének utolsó kiejtett mondata lenne.

Ez szerintem egy érvényes megfogalmazás. Egy érvényes értékítélet bizonyos szövegekkel kapcsolatban.

Szerénytelenségnek hat, de ezt az értékítéletet elfogadom.

Nos.

Előzmény: Ozagen (187)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.27 0 0 187
"Bazmeg", kérdezed, "miket írok?"

Összpontosítsunk az utóbbi hozzászólásodra, ez a szerény javaslatom.

Most értékítéletet mondok erről a hozzászólásról. Elmondom a véleményemet róla. Nem elemzem, csak elmondom, miként vélekedek erről a szövegről. (Előre kell bocsátanom, nem használok most és kivételesen URL-ikonokat, tehát szmájlit sem.)

Az első megközelítés: ez a hozzászólás hemzseg a félreütésektől.

Félreütések alatt azt értem, hogy a szövegben szereplő szavakban bizonyos betűk összetorlódtak, ha jól látom, felcserélődtek, illetve fölös betűk is keveredtek a nem fölöslegesek közé.

Rövidesen folytatom.

Előzmény: Törölt nick (186)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.24 0 0 185
Kétségtelenül, nem regény. Ha vannak segédfogalmaim róla, akkor azt állítom: a regény meglehetősen magányos műfaj. Nem kifejezetten interaktív, és, basszuskulcs, megint leírok egy idegen szót: nem interperszonális.

Becsapás? Vagy netán színlelés? Hajazni valamire, ami nem van?

A kérdés beállítása nem jó. Talán inkább valamiféle minőség megteremtése. Egyáltalán: valaminek a megteremtése, ami eddig nem volt, nem is lesz, és nem van IRL.

Szóval ha nem IRL-kérdésirányos a kérdés, akkor, nosza, vágjunk bele. Állok elébe. Bokázok és csattogtatom a kurzoraimat. :)

Előzmény: Törölt nick (183)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.21 0 0 182
Off

Tanulmányozd, tisztelt barátom, az Esterházy-topic előzményeit. :)

On

Kereskedelmi csatahajó?

Kikérem magamnak. :)

Részleteznéd célzásrendszered lényegét, hö?

Kalóz-szmájli.

Előzmény: Törölt nick (179)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.21 0 0 181
Akkor az van, hogy kigyaloglok a szabad ég alá. Ha reám hull egy esőcsepp, azt mondom, ez szép és jólesett. Jó napom van, ha záporba kerülök.

Vagy nem. Ha csak süt a nap. Ha eltelik 6 (hat) óra, és nem kezd ugrándozni a zsebemben a telefon. Vagy ha van tökéletes 7 óra ágynyugalom. Jó álmodni, és pozitív élmény, ha emlékszem a legutolsó REM-ciklus fejleményéire, és nem elfelejteni azt 2 órán belül (mert nem jegyzem fel, én balga).

Ügyelni a helyesírás szabályaira, jó dolog.

Megsimizni kutyákat, jó dolog.

Pink Floydot hallgatni, jó dolog.

Nem tudni, ki vagyok, jó dolog.

Előzmény: Ozagen (180)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.21 0 0 180
Hogy mi a rajz? Erről már rég szerettem volna vmit írni, hö.

A rajz lényege: a bogárrá változás.

Valahol már írtam URL, hogy naponta kétszer megmentem a világot.

Ez egy könyökvédős feladat. Hozadéka: 52 tányér egyszeri pörgetése.

Egy Zeusz-minősítésű titkos akcióban veszek részt, a fedőneve: S. A. M. S. A. (StrAtegic Models for Special Armament).

Húúú, ez nagyon kényes ügy. Ez nagyon nagy erőfeszítéseket igényel. Ám hivatalnoki tevékenység. Íróasztalhoz köt. Papírgyártás. Lajstromozás. Értelmetlen csevegés a Rizslánnyal.

De mi van akkor, ha elszabadultál az asztalodtól? Van csekély szabadidőd. Mi történik akkor?

DETAILS SOON.

Előzmény: Törölt nick (175)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.21 0 0 178
Vagy ami rövidesen trendy lesz a hírügynökségi jelentésekben:

DETAILS SOON.

MORE SOON.

Meg ilyenek a nagy BREAKING NEWS után. (Full piros lécben fehérrel beforgatva és verzál, legalább 8 pont boldból, ha érti valaki is ezt az őrületetet, ahhhhhhhh.)

Előzmény: Ozagen (177)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.21 0 0 177
Ó, mi a rajz?

Köszönöm kérdésedet.

Nem érted félre, ha azt mondom,


Sok

Napot

gondolkoztam a válaszon?

Ebbe az ablakba már nem is fér bele a válasz, most látom csak. Nyálazzuk meg valamelyik ujjunkat, és lapozzunk, hö.

Folyt. köv.

Előzmény: Törölt nick (175)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.09.16 0 0 176
Assziszem, a nyócvanas évek eleje tájékán/magasságában/ láttam az ÚjTükör c. képpes újság 'tarka-fénykép-tallózó' rovatában egy am.-i /viztároló/ hidroglóbuszt, ami olyan bumfordira sikerált, hogy egynihány kila fösték hozzájaadásával két szemet meg felfelé görbülő zárt ajkakat kelletett reája rittyenteni, hogy egyáltalán valahogy kinézzen az árva...
A baj az, hogy a mosoly szájive vizszintes orientációjú volt, ezért nem teljesen 'on' a hozzászólás...
Hja, kompromisszum nélkül néha nincs megoldi...
(vizszintes kerek zárójel felett pötty pötty)
Előzmény: Ozagen (174)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.13 0 0 174
Egyébként meg a szmájliról ennyit:

"Mike Jones, a Microsoft egyik fejlesztőrészlegének kutatója idén februárban egy olyan projektet hívott életre, mely célja megtalálni a számítógépes smiley, vagyis a kettőspontból, kötőjelből és zárójelből álló karaktersorozat az első előfordulását. Jonesnak sokan segítettek a keresésben, amely végül eredményhez is vezetett.

Jonesék úgy hiszik, hogy a smiley feltalálója egy Scott Fahlman nevű úriember, aki 1982 szeptember 19-én használta először a mosolygó fejecskét a Carnegie Mellon Egyetem elektronikus hirdetőtábláján közzétett üzenetében. Fahlman az üzenetben azt javasolja, hogy a viccesnek szánt hozzászólásokat a hirdetőtábla használói jelöljék :-) karaktersorozattal, ennek ellentétjét pedig :-( karakterekkel."

Most már csak az a kérdés, hogy ki volt az első, aki a :-)-t visszafordította a szövegben smiley-vá (szmájlivá).

P. s.: hogy egyeseknek mi mindenre van ideje, hö.

Előzmény: Ozagen (173)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.13 0 0 173
Hát, ember, te igazán ritkán dobálsz nekem szmájlit, de most tényleg nem értem, mivel érdemeltem ki.

Valtech, Valtech, jó, de melyikre gondolsz?

Előzmény: velorex0 (171)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.13 0 0 172
Jónapot kivánok!

Mi a helyzet itten? Azon kívül, hogy kurva hideg van.

velorex0 Creative Commons License 2002.09.07 0 0 171
valtech

:-)

..

Előzmény: Ozagen (170)
Ozagen Creative Commons License 2002.09.07 0 0 170
Összetévesztesz vkivel.

Védett madaraim csiripelik, hogy Béla van Buenos Airesben.

Visszatért régi gaztettei helyszínére.

Egyébként miért feltételezed, hogy nekem kedvem lenne egy ilyen politikailag zilált országban leledzenem? Hö?

Előzmény: velorex0 (168)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!