Keresés

Részletes keresés

U-boat Creative Commons License 2002.05.20 0 0 39
andd

És arról mi a véleményed, hogy kiálltunk Simon Tiborért és ti megtámadtatok 5 embert 40-en a nagy gyászban?

Arról mi a véleményed, hogy Újpest sálakat helyeztek el a szórakozóhelynél a több tucat Újpest szurkoló de már a temetésen 2-3 ember volt csak.

U-boot

Előzmény: Törölt nick (38)
badhool_16 Creative Commons License 2002.05.19 0 0 37
Te kis okoska direkt irtam igy,csak egy kos lehet ennyire szellemileg alultaplalt.Nem tudtam,hogy sertodos vagy probaltam csak vazzegozni es hujezni(nagyon durva voltam!),hatha elolvasod megeccer amit leirtal.Amugy abszolut nem erzek kenyszert a veled valo tarsalgasra,csak sajnalom,hogy egy magat muveltnek tarto embertol ilyen hozzaszolasokra telik.En nem szolok hozza olyan dolgokhoz amirol fogalmam sincs,ellentetben veled.Persze ha szeretsz frappans(?) valszokat irni,lelked rajta.Csak elotte tajekozodj.Hidd el neked sem art,es ez igy meg barokkos(paraszt)tulzas:)
Előzmény: isz-akos (36)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.19 0 0 36
badhool_16

Amíg nem tudod HELYESEN leírni azt hogy isz-akos addig ne csörgedzz itt kispatak!
Különben Te is úgy jársz mint Kavics...Téged is kihívlak majd egy focimeccsre...
Amúgy meg nem hiszem hogy értelmes normális okos tanult emberek (mint Te) szóba állnának "nagyon huje" "szutyokkal"
Úgyhogy kérlek ha nincs semmi értelmes mondanivalód felém akkor mellőz de ha mindenáron kielégíthetetlen kényszert érzel arra hogy írj nekem akkor kéretik úgy beszélni velem ahogy én beszélek a többiekkel...
Tehát alpári paraszt-barokk stílust kéretik felváltani normális emberi kommunikációra...
Persze csak ha nem túl nagy kérés!

Előzmény: badhool_16 (35)
badhool_16 Creative Commons License 2002.05.19 0 0 35
Isza-kos!
Te nagyon huje vagy vazzeg.Amit ide leirtal ...hihetetlen.
Előzmény: isz-akos (20)
BELABACSI Creative Commons License 2002.05.19 0 0 34
Az az egész meccs, kb kétszer félperc dalolás volt, egy enyhe(semmiképp nem durva) célzással, a kegyuratokra.

Persze elhiszem, hogy ez benneteket nagyon érzékeny pontotokon érint.Erről viszont nem mi tehetünk.El kell zavarni a gazdát, oszt megint beszélhettek marhaságot, hogy ti vagytok a nemzeti kincs.

Előzmény: Törölt nick (32)
Professzor úr Creative Commons License 2002.05.19 0 0 31
Ez a srácot személyesen ismerem.

Maradjunk annyiban, hogy Fradi drukkerként, ferencvárosi lakos létére eddig egyszer volt meccsen az Üllői úton. Állítólag a szülők féltik a csúnya bácsiktól...:-))

Előzmény: Törölt nick (10)
U-boat Creative Commons License 2002.05.19 0 0 30
Uomini donore

Azt is mondta Lucifer barátod...akkor lesz megbeszélt box korrekten ha addottak lesznek a feltételek.
Milyen feltételek?
Pl. a megbeszélt helyre ne a rendőrök érkezzenek először. Nincs ennek kultúrája Magyarországon...

Ja és az internet az a hely ahol jó kis sztorik ugranak elő amit természetesen ismét a rendőrök olvasnak...

Ezért ez a topic is el fog sűlyedni!

U-boot

Előzmény: Uomini donore (25)
_Zoltán_ Creative Commons License 2002.05.19 0 0 29
"Mint pl. a:a vesztes gratulál a gyöztesnek."

Persze, a boxmeccs után meg melegítőt cserélnek egymással, nem?

Előzmény: Uomini donore (25)
lg18 Creative Commons License 2002.05.19 0 0 28
jól teszed :)
Előzmény: isz-akos (27)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.19 0 0 27
lg18 részemről t-ma lezárva

Előzmény: lg18 (26)
lg18 Creative Commons License 2002.05.19 0 0 26
Jesszus, ilyen primitív egy topikot...

Isz-ákos, hagyd már ezt az újdonsült zöldet...

Uomini donore Creative Commons License 2002.05.19 0 0 25
Bocsi,de...
Azért mert te nem hallotál dolgokrol,azért azok még létezhetnek!!Mint pl. a:a vesztes gratulál a gyöztesnek és a:csak a box ideje alatt!!Ez egy kicsi ország kicsi városokkal!Mindennap vannak találkozások,boxok pedig nem!Ami az ellenséget illeti azokat likvidálni kell,bármely eszközzel!Ellenség a román,szlovák stb! Angol-német,német-holland,skot-angol stb.
Vége...
Uomini d'onore
Előzmény: isz-akos (24)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.19 0 0 24
hát ez elég meddő vita sajnálom hogy ilyen sokat írtál és mégsem mondtál semmit sem...
bár jó hallani hogy pl. a lila huligánok azok nektek nem ellenségetek csak ellenfeletek...
bár a boxolos hasonlat elég gagyi volt mert olyat még nem láttam huligánok közt hogyha az egyik kiüti a másikat akkor a végén egymás ölébe borulnak és még kezet is fognak illetve a vesztes gratulál a gyöztesnek...
Persze tudom én járatlan vagyok ebben és rosszul tudom és csaka box ideje alatt vagytok ellenfelek utána a vesztes gratulál a győztesnek aztán békésen odébbállnak...
Kár hogy nem tudtuk megtalálni a közös hangit engem tényleg érdekel a huliganizmus mélyebb lélektana az ok okozati összefüggés és a miértekre a válaszok de azt hiszem másik vitapartnert kell keresnem...
Azért kösz hogy legalább eddig szóbaálltál velem.
Bye!
Előzmény: Uomini donore (23)
Uomini donore Creative Commons License 2002.05.19 0 0 23
Te voltál mostanában meccsen?????????
"Érdekes mód én qrva rég hallottam mocskos zsidózást (ti sem csináltatok olyan drapit mióta Várszegi meg vette a klubotokat kilora mint azelőtt pl "minket nem vertek meg orhosszal")"
Mondjuk miota vg itt van azota rendszeresek a miép zászlok,a nyilaskereszt és a magyar zászlok!Mint pl.a VOLTUNK.VAGYUNK.LESZÜNK ami egy nyilas csatakiáltás!De ezt csak a tagok tudták!Eddig!
A legutobbi két mtk meccsen is felhangzott a zsidozás!Vagy ajánlom a meccse elötti kocsmai:INKÁBB LENNÉK TÁLIB MINT ZSIDO...
"Sörösüveg hogy jön ide? Olyat be sem lehet vinni a stadionba... (aki bevisz olyat az máris törvényt sért ez a belépőjegy hátán is világosan le van írva ugyanez a helyzet a petárdával is bár én az utobbit biztonsági intézkedések szigoritás mellett (pl kijelölt petárdázó rész elkülönitve) engedélyezném mert ez fokozi a futbalmeccs hangulatát... "
Tehát nincs bevive a sörösüveg és nincsen petárdázás!Remek!Akkor a liga jogtalanul bütett minket állandoan!Majd beszélek a bipsi jozsival,hogy hivatkozzon rád!
"gondolom annak árt akikkel megbeszélik és akiket megvernek"
Azért megy oda,hogy verekedjen!Az ellenfél is!Hisz megbeszélt!!Akkor árt neki??A boxol árt az ellenfelének?Olyat még nem hallotam,hogy feljelentette az egyik versenyzö a másikat,mert orrba vágta??Te igen???
Engedelmeddel doblak,mert fáraszto napom volt,és hát mivel nálad az alapoktol kell kezdeni igy ez most...
Uomini d'onore

Előzmény: isz-akos (21)
Uomini donore Creative Commons License 2002.05.19 0 0 22
Szivem!Az értelmes választ te magad adtad!
A tükör! Lássuk..
brfk-orfk
hatalmas ellentét,ellenségeskedés.egymás ellen is nyomoznak,lejáratják a másikat!
lakotelep?
a diszkokban rendszeresek a lakotelepi fiatalok bandákba verödve csapnak össze..
Vallás?
Te kajak hülye vagy!Ne égesd le magad,mert nekem kellemetlen!
pártok?
esetleg nem támadtak meg embereket párt szimpátiájuk miatt????
taxisok?
Amikor elkergetik a drosztra tévedt társakat a helyiek...
A lényeg:A különbség az,hogy ezek mind sunyi,piti ellentétek!Az igazi huliganizmus-ami persze nincs nálunk-az inkább tekinthető egy box meccsnek!Korrekt!(német huliganizmus)Nálunk inkább az ugyn. alkohol vagy angol huliganizmus van,amelyik néha összemosodik a vandalizmussal, thug-gal,de még a szutyokkal is!
Az meg hogy ki a gonosz:a rendbonto(bár nem sok törvényt sért a városligeti box) vagy törvény védelmét élvező tolvaj politikus,hát ....
A 38-as vb-röl nem sokat tudnak szerintem,de azt igen hogy hol a stadion pl. pozsonyba vagy bukarestben?
És te?
Uomini d'onore
Előzmény: isz-akos (20)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.18 0 0 21
Érdekes mód én qrva rég hallottam mocskos zsidózást (ti sem csináltatok olyan drapit mióta Várszegi meg vette a klubotokat kilora mint azelőtt pl "minket nem vertek meg orhosszal")
Szóval hál isten a zsidozás eltünt ellenben a cigányozás reneszánszát éljük... (talán nem véletlenül mivel MINDEN táborban kivétel nélkül akad pár ember aki nem az idén barnult le hol kevesebb ilyen van hol több...az arányokról fogalmam sincs bár ez a téma nem is érdekel)
Engem azért nem zavara cigányozás mert a cigányok ugyanolyan nép mint mondjuk a görögök...ennyi erővel azt is lehetne kiabálni a "CIGÁNYOK CIGÁNYOK" helyett hogy GÖRÖGÖK GÖRÖGÖK...

Sörösüveg hogy jön ide? Olyat be sem lehet vinni a stadionba... (aki bevisz olyat az máris törvényt sért ez a belépőjegy hátán is világosan le van írva ugyanez a helyzet a petárdával is bár én az utobbit biztonsági intézkedések szigoritás mellett (pl kijelölt petárdázó rész elkülönitve) engedélyezném mert ez fokozi a futbalmeccs hangulatát...

"Ha egy huligán csoport megbeszélt boxot csinál,akkor kinek árt???"

gondolom annak árt akikkel megbeszélik és akiket megvernek...

még nem válaszoltál hogy a huligánok miért boxot és miért nem valami békésebb dolgot beszélnek meg?
(mert ehhez értenek csak? mert nincs máshoz eszük és tehetségük?)

Előzmény: Uomini donore (19)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.18 0 0 20
szóval a BRFK minden héten háborúzik (és háborúra hívja) az ORFK-val...

A Taxis csapatok titokban a népligetben szoktak egymással bunyozni (és mondjuk ha megölnek egy taxist - utobbi idöben volt rá sajnos sokszor példa - akkor egyetlen egy taxis sem fog szolidaritásból fekete szalagot kitüzni a kocsira vagy éppen nem emlékeznek meg a taxisok a másikról...legyen akármelyik taxi vállalat alkalmazottja)

lakótelep kontra lakótelep...
(ez elég érdekes mert a mamám a keresztanyukám a nagybátyám a barátnőm és a 2 legjobb barátom is más más lakótelepen lakik és mégis őket szeretem a legjobban természetesen a szüleimmel együtt...ugyancsak érdekes hogy én a régi Vorosi lakótelepen lakom és mégis a Münichre járok focizni minden hétvégén és mindne lakótelepről megtalálhatók ott az emberek... és egymás ellen BARÁTSÁGBAN tudunk focizni)

vallás - vallás
Multkor 200 katolikus pap bunyozott 300 reformátussal persze előre jól lebeszélték az egészet és szombatra tették hogy ezzel kiváltsák a zsidó papok haragját...Aztán 1 héttel később katolikus papok a földi rombolták a dohány utcai zsinatot...láttad Te is a tv-ben??

párt-párt

emlékszel a FIDESz Kossuthtéri nagy gyülésére (jahh nem hiszem mert pont akkor volt Fradi meccs)
Szóval ott volt rengeteg ember és ha jól láttam akkor Kovács kókó László életveszélyesen megverte majd megrugdosta Orbán kobra Viktort.. és egymás fejéhez sörösüvegeket vágtak)
És ők nem hisznek a szeretet és összefogás erejében

nép - nép

Itt mire gondolsz?

A szurkoló tábor (jó ha itt ott eléri a 2000 főt) lenne a társadalom tükre?????

de hogy kerülnek a képbe a huligánok??? Ők nem szurkolók hanem rendbontók...
megnézném én hány huligán tudna felsorolni (fejből és nem utánanézésből) mondjuk 5 játékost az 1938-as vb ezüstérmes magyar válogatottbl és azt megmondani mennyi Fradi játékos volt a keretben...
Ismerik egyáltalán a huligánok a klub történetét? (jó erre nem kell válaszolni mert tudom hogy itt nincs 1 huligán sem és nem kell más nevében válaszolni)
Viszont a 17es hozzászólásod kb ovodás szintű reagálás a 15-ös hozzászólásomhoz...
Sajnos ahogy vártam értelme választ nem tudsz adni...

Előzmény: Uomini donore (17)
Uomini donore Creative Commons License 2002.05.18 0 0 19
Válaszoltam!
DE:::a szidalmazó ultra (mutass már itt olyat) nem teszi tönkre egy másik ember életét, nem okoz neki testi (esetleg lelki) sérüléseket, nem kerül a törvénnyel szemben nem okoz több milliós károkat és nem riaszt el rengeteg futbalbarátot vagy éppen családot a stadionokból...
Hát nem tudom!Mondjuk amikor mocskos zsidozik vagy inditja a vagont akkor mi is van a törvénnyel???
Amikor fasszopozik akkor mi is van az elriasztással,a családdal??Vagy esetleg megmagyarázodd a kislányodnak,hogy mit is jelent?Elöbb utobb megtudja,hisz ilyen világban élünk!A társadalom tükre...
Ami a millios károkat illeti pl.szotyiszacsko vagy sörösüveg,metrofogantyu,petárda?????
Vagy ezeket is a huligánok nyakába varrod!
ellenben a huligánok ezeknek az ellenkezőit (sőt még sokkal több mindent is) mind véghezviszik...
Ha egy huligán csoport megbeszélt boxot csinál,akkor kinek árt???
Vagy ki árt többet?
Uomini d'onore
Előzmény: isz-akos (18)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.18 0 0 18
a szidalmazó ultra (mutass már itt olyat) nem teszi tönkre egy másik ember életét, nem okoz neki testi (esetleg lelki) sérüléseket, nem kerül a törvénnyel szemben nem okoz több milliós károkat és nem riaszt el rengeteg futbalbarátot vagy éppen családot a stadionokból...

ellenben a huligánok ezeknek az ellenkezőit (sőt még sokkal több mindent is) mind véghezviszik...
Kár hogy nem válaszoltál (talán nem is tudsz és talán senki sem tud) a 15-ös hozzászólásomhoz...
nagyon nagy kár...

Előzmény: Uomini donore (16)
Uomini donore Creative Commons License 2002.05.18 0 0 17
Egyszer egy barátom-Lucifer-elmondta:
brfk kontra orfk
taxis csapat kontra taxis csapat
lakotelep kontra lakotelep
vallás kontra vallás
párt kontra párt
nép kontra nép
A szurkolo tábor a társadalom tükre!
Hát pont mi maradjunk ki ebböl?????
Uomini d'onore
Előzmény: isz-akos (15)
Uomini donore Creative Commons License 2002.05.18 0 0 16
Megjött az eszük?Mikor?Amikor a koszálo kis csoportokat verik?Mint az irás szerinti szutykok?Valaki erőnek érzi magát,majd ha jön a megmérettetés,akkor már nem jo az időpont,meg a helyszin,meg a ...
Ami a primitiv gondolatokat illeti,mi a különbség a szidalmazo ultra és a verekedő huligán között?Nem sok!És ami a jövöt illeti az irás végén hogy is van:Ahol – talán – sikerült
De hát nem!!!
Uomini d'onore
1.döntse el mindenki,hogy megjött-e az eszük vagy csak...
2.primitiv az anyukád
3.ezt valami rendörvizsgán irtad?
Előzmény: isz-akos (14)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.18 0 0 15
akkor felvilágosítalak (gondolom még nem tették meg ezt)
Én nem vagyok huligán. Kevés embert ismerek aki nálam jobban elitéli a huligánokat és az erőszakot. "A PRIMITIV EMBER LEGUTOLSÓ VÉDESZKÖZE AZ ERŐSZAK"

Áruld el miért csak boxban lehet eldönteni hogy ki a jobb? (egyáltalán miért kell eldönteni hogy ki a jobb?)
Ne érts félre - ellenben az elözö ironikus hozzászólásmmal amikor a rendőrverést elég ironikusan emlitettem - ez most halálkomolyan érdekel.

Most próbáljunk meg (ha lehet) normálisan beszélni mert ezt tényleg szeretném tudni.

Miért kell verekedni? Miért kell jobbnak látszani a másiknál? Miért nem tudjátok eldönteni békésebb módszerekkel hogy ki a jobb??
Annyi de annyi lehetőség van.
Pl. lehetne foci-kosár-jégkorong mérközésen összemérni a tudásotokat. vagy lehetne éppen sakkozni (bár oda gondolkodni kell jó sokat) 11-es rúgó versenyt rendezni vagy éppen 11 es védő versenyt rendezni de még számtalan dolgot fel lehetne sorolni. Miért nem hivtátok meccs után 3 órával a lilákat egy semleges keületbe egy jó kis focimeccsre ahol 11 ember 11 ember ellen küzdhetne?
Miért csak a verekedés a rombolás és az erőszak az ami eldöntheti azt hogy ki a jobb?
MIÉRT???

Előzmény: Uomini donore (13)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.18 0 0 14
szerintem egy jogi egyetem 3ikas jogász jelöltje kicsit jártasabb a jogi dolgokban int mondjuk Te vagy én és mivel odairtam hogy "huliganizmus más szemszögből" így hiszek ennek a diplomamunkának amely azért igazságokat is tartalmaz.

egyébként miért kell azzal dicsekedni és úgy beállitani magatokat mintha gyöztetek volna a lila szurkolók ellen? Miért nem azon gondolkodtok el hogy vajon mi lehet az oka hogy már hosszú ideje (HÁLA A JÓ ISTENNEK) nem tudtok egy egészségeset bunyozni a lilákkal és igy a feszültséget csak a kis vidéki csapatok szurkoloin tudjátok levezetni...
Vajon lehetséges hogy a lilák már nem akarnak bunyozni mert NEKIK MEGJÖTT AZ ESZÜK és rájöttek hogy nincs értelme annak hogy minden évben 2szer halálra verjék egymást...
Miért kell egyből arra gondolni hogy beszartak a lilák?
Bizonyitsad már be nekem hogy azért nem mentek el mert féltek tőletek és nem azért mert esetleg rájöttek hogy ha leállnak veletek bunyozni akkor ök is olyan primitivek lesznek mint a kihivok...

Remélem egyszer eljön az idő amikor a többségben lévő értelmes fradi szurkolók kiközösitik a mindenáron balhézni akarokat...

Előzmény: Törölt nick (10)
Uomini donore Creative Commons License 2002.05.18 0 0 13
Érdekes irás!Olyan lehetsz,mint a Som!Rá is azt hitték,hogy huligán,pedig csak szutyok!De ha jobban beleovasnál akkor tudnál dolgokat!PL.:nem szeretjük a pályán valo akciokat-meg is dorgáltuk a tagjainakt!Hiába vertük volna meg a rendöröket,mint irtad az ismeretség elég nagy,igy másnap igen komoly begyüjtés kezdödött volna!Ami az erő viszonyokat illeti,külföldön nem voltam még olyan szituban,ahol többen lettünk volna!De mint irtam ez nincs a monikában,se a som könyvében!Tudod pozsonyban se minden ugy volt ahogy...
Uomini d'onore
Előzmény: isz-akos (11)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.18 0 0 11
bazz voltatok legalább 2000en ma liláknál miaz a 600 rendőr????
3 fradistára jut egy rendőr de gondolom rendőrverésbe besegitettek volna a lilák is tehát akkor máris 6 embernek jut egy rendőr...miután a rendörökön bemelegitettetek utána már senki sem zavarta volna a kis SZINPADIAS fellépéseteket...
Amugy volt már olyan bunyotok amikor 1 emberre 2nél kevesebb fradista rontott rá????
Előzmény: Uomini donore (9)
Uomini donore Creative Commons License 2002.05.18 0 0 9
Látom evil te vagy az agy!Akkor figyelmedbe ajánlom a vidi-ftc meccs kb 200 rendőr felügyelete alatt zajlott,kik az ftc szurkolokra figyeltek,addig az ute-ftc meccsen kb 600 rendőr volt kivezényelve ute,ftc oldalra is!Ezért nem lehetnek itt boxok!Ezért volt most is megbeszélve máshova,más időpontba!
Uomini d'onore
Előzmény: The Evil (3)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.18 0 0 7
300 lila 500 fradista ellen??????
mintha az arányok nem lennének összhangban...
Persze tudom buta vagyok de azért ha tudsz olvasni olvasd már el ezt!

http://www.invisible.hu/regi/staufoci.htm

Szóval ha hiszed ha nem kicsit többet tudok róla (más szemszögből) mint Te...
Bocs sorry de ez van!

Előzmény: Uomini donore (5)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.18 0 0 6
:-)))))))lol
Jó észrevétel Evil!

De szerintem nem kell ennyire "letámadni" a fradisokat mert megint csomo zagyvaságot meg ellentmondásokat fognak elsütni mint a multkor:-))

Előzmény: The Evil (3)
Uomini donore Creative Commons License 2002.05.18 0 0 5
Iszakos nem kéne ennyi kommersz!Kezdenek elhalni a sejtek!Már ha eddig nem haltak el a trágyaszagban!Mit tudsz te a huliganizmusrol?Azt,hogy 50fradista,fiatalok,ultrák vegyesen hullarészegen kizavart titeket a stadionbol?Vagy a tavalyi kupadöntö?Mikor 60 fő beterrorizált titeket?Szerinted ennyi? Mit tudsz te arrol,mikor pár éve 300 lila és kb 500 fradista csapott össze?Vagy a mostanában divatos megbeszélt boxokrol?Semmit,mert ez nincsen a monika showba!!
Buta vagy,és ezt még reklámozod is!Inkább vidd vissza az üres üvegeket,hátha kijön belölük valami kannás!
Uomini d'onore
Előzmény: isz-akos (0)
isz-akos Creative Commons License 2002.05.18 0 0 4
Ne legyél már megint ilyen kis butuska!
Látom nem olvastad el amit a multkor ajánlottam Neked! Én az ominozus 4-1 es meccs utániakért egy szóval nem hibáztattam a lilákat sőt elég kemény kritikával illettem a vidisek viselkedését. Egyébként a meccs után Pestre (ahogyan meccs előtt fehérvárra is) egy ÚJPESTI SZURKOLÓ (DK-s srác) VITT HAZA...Érdekes nem hogy 2 tábor jól összecsapott mégis lila haverral mentem haza nem?
Persze gondolom Te el sem tudod képzelni miről beszélek mert tudod "vannak dolgok amiket személyesen kell átélned"...

Egyébként meg ez egy nyilvános forum és abba szólok bele amibe nekem jól esik (Hála Istennek szabad országban élünk és míg a tetlegességet brutalitást büntetik addig a szabad véleménynyilvánitást nem büntetik)

Bye-bye!

Előzmény: Törölt nick (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!