Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

irba Creative Commons License 2002.06.05 0 0 9
A motorjával nincs gáz (CIH), ilyen van rengeteg régi opelben: ascona, manta, rekord, kadett c, etc. Általában a GT-kben 1.9 szokott lenni (lehet hogy csak azzal csinálták? , nincs kedvem utánanézni :), amit 2.0 alapméretre lehet fúrni, szóval az 1.9 blokk jó indulásnak.

Én is németből hoznék inkább egyet, mivel úgy tudom, a veterán autók vámmentesen behozhatók. És ott aztán van választék.

Előzmény: Tschangow (8)
Tschangow Creative Commons License 2002.06.04 0 0 8
Szerintem ennyi pénzért kicsit sok.
a hajó 1000 USD.
1500 USD így a gép ami kb 4000 Dem, ennyiért németeknél is van, némelyik nem is rossz állapotban, egyébkén kinnt alkatrész is van hozzá, ráadásul vmelyik opel kompatinűbilis is vele asszem.
Előzmény: Thomaster (7)
Thomaster Creative Commons License 2002.06.04 0 0 7
Köszi a hozzászólásokat... reméltem hogy horogra akad valaki, akinek van ilyen gépe és konkrét segítséget tud adni. Sajnos a konténeres szállítás mások szerint is ilyen drága. Ha rendes, forgalomban levő autóként gurul fel a hajóra, akkor olcsóbb és valószínűleg így fog hazajönni - pár év múlva. Ugyanis a legújabb helyzet az, hogy srác kint marad Amerikában és ott próbálja meg felújítani. Amúgy nem idegen neki a felújítás, itthon veterán motorjai vannak meg egy 23 éves Fiat X1/9-e.
Dannert Creative Commons License 2002.06.03 0 0 6
Opel GT



Elég nagy munka rendbehozni, egy olyan autót, ja és drága. De nem semmi tudni azt, hogy nem sok embernek van Opel GT-je... Vezetni se lehet semmi.
Opel GT alkatrészügyileg kétlem, hogy tömve lennének vele a magyar bontók, de egy kis külföldi kapcsolattal, lehet ellátni a masinát.

Dannert

frundsberg Creative Commons License 2002.06.03 0 0 5
Hali!

Jobban jártók, ha előtte utánanéztek a dolog szállításí/papir és egyéb mocskos bürokratikus dolgainak, mert nagyot lehet szívni, ha sok pénzért nagy nehezen hazajön az autó és akkor szarakodnak a vámnál!!
Egy konténer (amibe 2 autó fér) asszem 1-2000 USD amivel Hamburgig jön el a cucc.

eszgab Creative Commons License 2002.06.02 0 0 4
Hali!

http://www.opelgt.org.uk/
http://www.klassiskebiler.dk/museum/indhold/tyskland/opel/opelgt/opelgt.htm

Előzmény: Törölt nick (2)
irba Creative Commons License 2002.06.02 0 0 3

Az Opel Kadett C Coupé topic foglalkozik régi opelekkel, próbálkozz ott érdeklődni.

Üdv.: irba

Törölt nick Creative Commons License 2002.05.16 0 0 2
Az Opel GT olyan ritkaság, hogy mindenképp vegye meg... (vazze, nem találok róla képet :-((
Előzmény: Thomaster (-)
avantage Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1
Hat... Erteni kell a restaurualashoz, szerintem.
Ha nem, akkor nem nagyon eri meg a dolog, mert az igen-igen sokba lesz.
Előzmény: Thomaster (-)
Thomaster Creative Commons License 2002.05.16 0 0 topiknyitó
Egy barátom és kollégám számára kérek segítséget. Most Amerikában van munkaügyben és talált egy romos Opel GT-t 500 dollárért. Csinált róla egy pár fotót és szeretne róla műszaki dolgokat kérdezni így e-mailben, hogy eldöntse, érdemes-e megvenni és hazahozatni és felújítani. Ha valaki ért a típushoz és van kedve segíteni, kérem jelezzen vissza nekem vagy egyből neki: Takács Kálmán, e-mail még 2-3 hétig: hun_liason@nabiusa.com . Előre is köszönjük!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!