Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Bor Zong Creative Commons License 2002.06.06 0 0 5
Sziasztok !

A Shell V-Púder racingnél a tájékoztatóban az volt, hogy ebben nincs ólompótló adalék, úgyhogy a régebbi motoroknak kell külön tenni a benyához.

A MOL új benzinnél ez hogy van?
Tudja valaki?

Köszi.

RAFi Creative Commons License 2002.05.15 0 0 4
Avantage !

Tatabányán fölmentem az autópályára és Tatánál lejöttem (a 100-as út tehermentesítése miatt ezen a szakaszon matrica nélkül használható az M1-es!)

Ez az autópályaszakasz kb 5 km :) de már féltávnál megvolt a 200 :)))

Előzmény: avantage (3)
avantage Creative Commons License 2002.05.15 0 0 3
>Tatabányán tankoltam és Tatáig nyomtam egy kövér gázt a Puntónak
Tatabanyan hol? Onnan Tataig gyorsult fel 200-ra?

Az EVO magazinban most volt egy tesztsorozat a V Power Racingrol (Angliaban Optimax) es muszeresen is ki tudtak mutatni nemi javulast a gyorsulasokban.
Azon kivul tisztitja a szelepeket, ezt is fotokkal tudtak igazolni.

Vegulis a MOL EVO is tudhatja ugyanezt.

Előzmény: RAFi (1)
cinqsporting Creative Commons License 2002.05.15 0 0 2
Nekem csak negativ tapasztalatom volt vele :((
Lecsökkent az alapjáratom,
megnőtt a fogyasztás,
és hamarabb tiltott a gép ???

Én a többiektől jókat hallottam úgyhogy nem értem lehet hogy sima benzit kaptam 99EVO árban én ezt tudom elképzelni. Lehet hogy teszek egy másik próbát egy másik MOL-nál.

Cinq

Előzmény: RAFi (1)
RAFi Creative Commons License 2002.05.15 0 0 1
ABTGolf4 !

Nekem is hasonló a tapasztalatom !

A Shell VPower Racing-et eddig már 3x tankoltam, de egyszer sem hozta meg a kívánt hatást... sőt úgy tűnt, mintha "jobban melegedett" volna tőle a motor - ez lehetséges ????

A MOL 99EVO-ja viszont tényleg bejött :)
Tatabányán tankoltam és Tatáig nyomtam egy kövér gázt a Puntónak. Szkeptikus voltam, de engem is meglepett, hogy most simán elérte a 200 km/h-s sebességet. Azelőtt többször is próbáltam már, de 180 fölött mindig "ellustult a járgány" - most viszont teljesen normál tempóban ráfeküdt a 200-ra a mutató... :) ja és ment volna még tovább is (egy keveset)

Előzmény: ABTGolf4 (-)
PÍT Creative Commons License 2002.05.15 0 0 0
Én még 0x probáltam.:o)
Előzmény: ABTGolf4 (-)
ABTGolf4 Creative Commons License 2002.05.15 0 0 topiknyitó
Pénteken kipróbáltam, bár drága, de a pesti utamra próbaként ezt tankoltam. Már régebben írtam az autómnak legjobban az ÖMV 95-98-as benzinjei tetszenek, a Shell V-Power Racingje nem jött be. Na a MOL EVO-ja nagyon tetszett a gépnek. Kiváló rugalmasság, élénkség a motor felől, 4 személlyel emelkedőn 90-nél padló és a mutató kúszik szépen fefelé rendületlenül. Hazafelé az M7-en nem tudtam olyan kis gázt nyomni, ugye az útépítés miatt, hogy az autó 5-ben tartsa a 70-80-as sebességet, mert elkezdett gyorsulni. Szóval a Golf motorjának ez eléggé megfelelő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!