Keresés

Részletes keresés

kappad Creative Commons License 2002.05.16 0 0 56

Kedves CSamu !

Ne vedd a szívedre ! Mindenkiért úgysem tudsz/tudunk felelősséget vállalni hiába focizunk egy csapatban.

Előzmény: CSamu (55)
CSamu Creative Commons License 2002.05.16 0 0 55
Na huzuk a Mea culpaba mingyart :)
A baklovestol fuggetlenul.
Ez lesz a legnagyobb topic, ha mindketoldalrol elkezdjuk idezgetni a gyongyszemeket.
Előzmény: kappad (54)
kappad Creative Commons License 2002.05.16 0 0 54

Kedves CSamu !

A labda a jobb térfélen pattog !!!! Figyel csak ebből egyértelmű !

"
Mikor bukik meg a "nagy" hármas??

ajobbajobb válasz erre | adatok | e-mail 2002.05.16 13:46 (0)

Kérdésem, hogy a Bajszos Gengszter, a Búsképű Göbbelsz és a Dadogós Bankár által alkotott "nagy" hármas mikor bukik meg, mennyi idő után esnek egymásnak a koncért vívott osztályharc során.
Lehet tippelni arra, hogy hány hónapot bírnak ki együtt!

MAGYAR B: NE LEGYEN OKTATÁSI MINISZTER!

ajobbajobb válasz erre | adatok | e-mail 2002.05.10 12:38 (118)

MB, a Bajszos Gengszter haverjával együtt, már egyszer megmutatta, hogy mennyit ért az oktatáshoz(elefántok a porcelánboltban....)
"

Előzmény: CSamu (53)
CSamu Creative Commons License 2002.05.16 0 0 53
Előzmény: kappad (52)
kappad Creative Commons License 2002.05.16 0 0 52

Figyelmedbe ajánlom alábbi kedves "polgártársad" fiegyelemre méltó hozzászólását a "Járait menesztenék?" című topicba:

rotációs gereblye adatai
Felhasználónév: rotációs gereblye
Email-cím: fiatalember@freemail.hu
Homepage: http://
Üzenetek száma: 14
Státusz: Új vendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása
Bemutatkozás:

"rotációs gereblye válasz erre | adatok | e-mail 2002-05-16 11:51:07 (30)

Egyszer?:

Megy Járai és jön Surányi.
Hogy miért?Az is egyszer?:

Járainak nincs, Surányinak van sárga csillaga. "

Tudod hiába akarja a baloldal betemetni az árkokat ha ti óriási markolókkal folyton ástok.

Az ilyen beírásra a baloldalról csak az antiszemita megjegyzést kaphatja a jobboldal.

Felmerül a kérdés vajon ki ás itt és ki az aki próbál betemetni ?

üdv kappad.


Előzmény: tanácsos (-)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.16 0 0 51
Nemsokára eldurrannak és lenyugszanak.
Előzmény: bluetie (48)
CSamu Creative Commons License 2002.05.16 0 0 50
Ennek a mondatnak semmi ertelme sincs.
De ha mar a kulturanal tartunk:
mennyire kulturalt dolog, a masik felet erkolcsi, ertelemben lekiskoruzni?
"Tudod, a nagykorúság csak a jogi értelemezésben biológiai kategória ( = 18 éves korod után szavazhatsz), de erkölcsi értelemben, a hazájáért felelősséget érző polgár vonatkozásában inkább szellemi kategória."

Emelett komplexusos majd-hogy-nem kezelesre szorulonak beallitani, aki tele van komplexusokkal?
"És azok, akik bár elmúltak 18 évesek, de csillogó, könnyes szemmel hallgatják a vezérük szónoklatát, néha-néha ütemes "vik-tor-vik-tor-vik-tor" skandálással megszakítva, azok nem nevezhetők nagykorúnak. Sőt ha akár elmúltak 40 évesek, és ugyanezt teszik, akkor sem nevezhetők annak. Inkább megvezetett, "vezérkomplexusban" szenvedő (vesd össze: apakomplexus), gyámoltalan gyerekembereknek."

Előzmény: Ratman (49)
Ratman Creative Commons License 2002.05.16 0 0 49
Én viszont úgy gondolom, hogy nem kultúrált dolog beszólni a másik fél véleményének ismeret előtt.
Előzmény: CSamu (47)
bluetie Creative Commons License 2002.05.16 0 0 48
Probi! Ne bolondozz! "Egyetértünk demokrácia -...- ügyben" A baj az, hogy a demokráciát, mint olyat a két oldal különbözőképpen értelmezi. Persze, bírom én a feszültséget, de az a baj, hogy egyre kevesebb a nyugodt hely, idő. Pokorni is azt mondta, hogy szerinte jó ez az "izgalmi állapot". De nem kéne már kielégülni? :o)

Előzmény: Probatbicol (46)
CSamu Creative Commons License 2002.05.16 0 0 47
Ertem een!
Cafolni nem tudsz, inkabb lefikazod a masikat, es nagyvonaluan "olvasd man at mit irtal"-ra kotelezed.
Előzmény: Ratman (43)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.16 0 0 46
Talán furcsa ez tőlem, de szerintem egységes a nemzet.

Ha félretesszük a felelőtlen politika és a felelőtlen sajtó által megbolonditott emberek alkalmi megnyilvánulásait, a fő kérdésekben egyetértünk, és nem hiszem, hogy ezek mentén össze lehet bennünket ugrasztani. Ahhoz szerencsére kevés az a pár bajkeverő.

Egyetértünk demokrácia, a haladás, az európai felzárkózás ügyében és még sok alapvető ügyben. Kivertük a politikai magasabb régióiból a nemzetrontókat. Mi itt a baj?

Ennyi feszültség a legfejlettebb nyugati társadalmakban is van, és jól megvannak ezzel együtt. Időről-időre kirobban némi válság, de aztán a demokrácia rendbeteszi magát. (Hollandia, Franciaország éppen most, majd máskor máshol ugyanezÖ

Előzmény: bluetie (45)
bluetie Creative Commons License 2002.05.16 0 0 45
Én spec. büszke lennék, ha Hitetlen Tamáska barátja lehetnék. ÉN EL TUDOM ŐT VISELNI. A tegnapi Ovi beszédről meg csak annyit, hogy "ha vetünk egy pillantást a nemzet állapotára, akkor azt mondhatjuk, hogy a nemzet ma erősebb, egységesebb, szabadabb és bizakodóbb, mint bármikor volt a mögöttünk hagyott negyven esztendő során". Még hogy egységesebb? :o(
Előzmény: tanácsos (13)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.16 0 0 44
Kötekedől, Gyulus? Még mindig ennél a hülyeségnél vagytok leragadva?

OFF

Nekem nagyon tetszik annak a kísérletnek az eredménye, amit néhány jobbos ismerősömmel, kollégámmal végeztem el, akik fennkölten szoktak szónokolni nemzeti ügyekről. Kiderült, hogy egyikük sem tudja végig és hibátlanul a Himnuszt. Már a második strófánál megakadt a legtöbbje. Talán nem tűnik kevélykedésnek, de én tudom végig és hibátlanul.

A Kossuth téri pódiumon is vicces volt, ahogy a Kossuth-nóta második szakaszára csak tátogott például Harrach Péter, de nála jelentősebb emberek is. Tudod, az a rész, hogy "Esik eső karikára..."

Szóval, hagyjuk ezeket a dolgokat...

Előzmény: Veszely Gyula jr. (41)
Ratman Creative Commons License 2002.05.16 0 0 43
Tipikus jobboldali csúsztatásos hozzászólás volt.
Jó mestereid voltak a nemzetgyűléseken.

Én soha olyat nem mondtam, amit te tulajdonítasz nekem, sőt pont az ellenkezőjét állítottam.

Sajnos te is azok közé az indexen vagdalkozó fórumozok közé tartozol, akik a másik mondanivalójának minden 3., 4. szavát olvassák csak el, és képtelenek a leírt bejegyzés lényegéről vitázni.

Nem cáfolom tételesen a hozzászólásodat, hisz ha visszaolvasod, magad is rájöhetsz, hogy milyen oltári butaságokat írtál.

Előzmény: CSamu (36)
tanácsos Creative Commons License 2002.05.16 0 0 42
Hat persze Tamaska szeret.
Előzmény: kis pimasz (40)
Veszely Gyula jr. Creative Commons License 2002.05.16 0 0 41
Na mi az Probcsi, Te is valami új, lazább Hymnnust szeretnél?

Gy.

Előzmény: Probatbicol (33)
kis pimasz Creative Commons License 2002.05.16 0 0 40
tanácsos!
Olvastam Tamáska jónéhány hozzászólását más topikokban, sőt itt is, de egyáltalán nem úgy látom, hogy nálad jobban gyűlölködne - netán egyáltalán gyűlölködne.
Azt viszont látom, hogy Neked alapos fogalomzavar uralkodik a fejedben, ugyanis a jobboldal higgadt kritikáját Te következetesen gyűlölködésnek nevezed. Hol tanultad Te ezt a fogalmat? Ki volt az a tahó, aki arra tanított Téged, hogy a kritika az gyűlölet?! Hogy aki azt kritiálja, akit Te szeretsz, az gyűlölködik?!
Nem vagy Te épeszű, bizisten!
(Most jelentsd ki, hogy én is gyűlölködtem, holott kizárólag az intellektuális szintedre, netán az elmeállapotopdra tettem valós kritikát.
Előzmény: tanácsos (13)
tanácsos Creative Commons License 2002.05.16 0 0 39
Meg olyan szereto, megbocsato. Nem diktatorikus, a nem. Demokrata. Tolerans.
Előzmény: Boxster (38)
Boxster Creative Commons License 2002.05.15 0 0 38
Békés, toleráns, árokbatemetö

Boxster

Probatbicol Creative Commons License 2002.05.15 0 0 37
Mindenkire rátesznek egy kokárdát, és annak a Lendvay utca irányába kell elfordulni az illetőn. Csak ezek után veszik fel a választói névjegyzékbe.
Előzmény: CSamu (36)
CSamu Creative Commons License 2002.05.15 0 0 36
Javasolj egy uj valasztasi torvenyt, ahol te altalad szabadalmaztatott eljarassal megallapitjak ki a "hazájáért felelősséget érző polgár".
Ezutan csakis ezek szavazhatnak.

Igen, mi valojaban nem is szavazhattunk volna hiszen nem vagyunk "hazájáért felelősséget érző polgár".

Eltudsz viselni mas velemenyet a sajatoden kivul, vagy az olyan mertekben betolti az agyadat, hogy masnak ott nincs helye?

Előzmény: Ratman (29)
Tommy Hagen Creative Commons License 2002.05.15 0 0 35
... és aki emiatt szégyelheti is magát! -:)
Előzmény: Kis Vakond (32)
PAPEN Creative Commons License 2002.05.15 0 0 34
Akkor tessék az illető(ke)t feljelenteni.

De az tényleg igaz, hogy nagyon durva hozzászólásokat lehet olvasni bal oldalról.

Hogy milyen egy dühödt balos, azt 1919-ben '47 után megtapasztalhatta a magyar nemzet.

Előzmény: HitetlenTamaska (6)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.15 0 0 33
Ez a vaxerencse nekem is nagyon tetszett. Olyan drámai és méltóságteljes. Szóval tényleg.

Kár, hogy nem mondta a döghalált, a balsorsot, a Nemezist, akkor még ünnepélyesebb lett volna, de majd legközelebb, talán.

Előzmény: Kis Vakond (32)
Kis Vakond Creative Commons License 2002.05.15 0 0 32
Árokbetemetés Pokorni Zoltán módra:

>>Sokunknak fáj ugyan, hogy a kormányzás lehetőségét kiütötte a kezünkből a vakszerencse, a sors és a parlamenti matematika szeszélye, de az elmúlt hetekben kialakult összefogás megmarad - mondta Pokorni Zoltán pártelnök - frakcióvezető a Fidesz képviselőcsoportjának Batthyány- örökmécsesnél tartott cikluskezdő összejövetelén.

Pokorni szerint a választáson két és félmillión tettek hitet "a bennük lakozó hit" mellett, "ennyien álltak ellent az irigység csábításának, ami nagy eredmény a korábbi 40 év után.<<

Kisvakond, aki
- nem állt ellen az irigység csábításának
- és része volt a vakszerencsének, a sorsnak, meg a parlamenti matematikának

Fidélia Creative Commons License 2002.05.15 0 0 31
Egyszerűen nem tudom megérteni,hogy miért fáj nagyon sokaknak az hogy Orbán Viktorra nagyon sok fiatal felnéz,elfogadja és tiszteletben tartja?

Most akkor én is utaljak arra akik sok idős,szinte már szenilis nénit,a remélt 19000 ft reményében megetették hogy milyen jó lesz nekik?

Ők is ugyanolyan jogú szavazók mint a 18.életévüket betöltött fiatalok?

IGEN ŐK IS!

A jövő viszont a fiataloké,úgyhogy négy év múlva majd az újabb nagykorúságukat betöltő fiataloknál kiderül,hogy kire is szavaznak.

Előzmény: Ratman (29)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.15 0 0 30
Persze hogy nem olvashattad,mert azokat amelyek megközelítően ehhez hasonlóak voltak,azonnal törölték.
De Orbánról szinte mindenki amit csak akar.
Kettős mérce:O(
Előzmény: tanácsos (26)
Ratman Creative Commons License 2002.05.15 0 0 29
>nem a kiskorúak

Tudod, a nagykorúság csak a jogi értelemezésben biológiai kategória ( = 18 éves korod után szavazhatsz), de erkölcsi értelemben, a hazájáért felelősséget érző polgár vonatkozásában inkább szellemi kategória.

És azok, akik bár elmúltak 18 évesek, de csillogó, könnyes szemmel hallgatják a vezérük szónoklatát, néha-néha ütemes "vik-tor-vik-tor-vik-tor" skandálással megszakítva, azok nem nevezhetők nagykorúnak. Sőt ha akár elmúltak 40 évesek, és ugyanezt teszik, akkor sem nevezhetők annak. Inkább megvezetett, "vezérkomplexusban" szenvedő (vesd össze: apakomplexus), gyámoltalan gyerekembereknek.

De nincs minden veszve. Az idő meghozza a gyógyulást. Csak polgárként kell élni, dolgozni kell, felelőséggel gyereket nevelni, és idővel rájön az ember, hogy melyik politikai formációtól várhat olyan kormányt, aki nem jóságos hatalomként akar uralkodni rajta.

Előzmény: Fidélia (28)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.15 0 0 28
"Nem ehhez,hanem úgy általában"

Ha Te is minden topicot elolvasnál,akkor talán rájönnél,hogy ez nem igazán így van.
Itt ugyanis minden szentnek maga felé hajlik a keze.
Csőlátásból hozhatok Neked példákat,de inkább a további olvasgatás a megoldás,mindkettőnk számára.

A kérdésedre,hogy honnan vettem amit írtam,csak annyi volt a válaszod,hogy "honnan vettem ezt a butaságot?"

Onnan ahol ez elhangzott.

Szóval csak annyi tanácsot adj lécci,amit saját magadnak is javasolnál a jövőben!

A "Nagyvezérre" és pártjára viszont több mint 2millióan szavaztak,és nem a kiskorúak,
úgyhogy ezt is illene tiszteletben tartanod,hamár ennyire korrekt vagy.

Előzmény: Ratman (21)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2002.05.15 0 0 27
Kedves CSamu

Én kinosan megkülönböztem Orbánt, a Vezért, valamint maffiózó társait, azoktól a lóvá tett tömegektől akiknek a nevében ez a diszes garnitura ágál.
Ez utobbiakat sajnálom, átérzem fájdalmukat, és nagyon remélem, hogy az uj kormány müködése során vigasztalódnak és bizalmat fognak érezni iránta.
De az ez iránt a tömeg iránt való jóindulatom nem terjed ki, a megvezetőkre, akik valami hallatlanul ellenszenves, pimasz és balkáni módon viselkednek, lopnak, csalnak és hazudnak az utolsó utáni percig.

Előzmény: CSamu (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!