Keresés

Részletes keresés

maher Creative Commons License 2002.05.16 0 0 82
155
Előzmény: bogyó (81)
bogyó Creative Commons License 2002.05.16 0 0 81
A butaság nem IQ kérdése. Szemlátomást :-)
Előzmény: maher (77)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.15 0 0 80
Tök mindegy. De akkor mit izgat annyira?
Előzmény: Keveházi János (79)
Keveházi János Creative Commons License 2002.05.15 0 0 79
Ki a sz'rt érdekel, hogy mit gajdolnak rólunk Brooklinban?
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.15 0 0 78
Nagy-Britannia = parlamentáris monarchia. Az uralkodó nem kormányoz.

Alkotmányos monarchia = Jordánia, Marokkó, Thaiföld. Az uralkodó kormányoz.

Előzmény: velo (70)
maher Creative Commons License 2002.05.15 0 0 77
145
Előzmény: bogyó (76)
bogyó Creative Commons License 2002.05.15 0 0 76
Ne köcsögözzél, barom!

Amúgy meg mit pattogsz? Arra reagáltam, hogy a XXI. században Nyugat-EU-ban mindenhol a múzeumban van a korona. Azt mondtam, hogy kivéve, mikor a királynô fején.

Egyébként meg szemlátomást buta is vagy.

Előzmény: maher (75)
maher Creative Commons License 2002.05.15 0 0 75
Ne barmozzál, köcsög!

Nálunk van királynő? Nincs.
Van királyság? Nincs.
Ki akarja felrakni a fejére? Senki.

Mi a különbség végül is? Ott még az erősebb hagyományok ellenére IS múzeumban tartják...

Mire akkor ez az ájtatoskodás, meg államiság szimbolizációja? Utoljára Horthy-nak kellett, mert ő még el akarta hitatni, hogy királyság, király nélkül...

Már csak buta propaganda klerikális vonalon.

Előzmény: bogyó (58)
Björn N. Frantz Creative Commons License 2002.05.13 0 0 74
Szeretem ezt az álságos stílust. Nincs mögötte semmi őszinteség, csak az "osztd meg és uralkodj" vágya. A halott Antall jó Antall, az élőt gyűlöltétek ugyanúgy mint most a Viktort... Jó lenne, ha 2006-ban az "önálló MDF" elvinne pár százalékot a Fidesztől és szépen kiesne 4,5%-kkal, igaz? :)
Én elvben örülnék egy önálló és erős MDF-nek, de van erre esély? Nincs.
Előzmény: micacska (73)
micacska Creative Commons License 2002.05.13 0 0 73
"... Mr Orban now has the right-of - center spectrum entirely for himself..."
Itt a lehetőség az MDF számára, hogy bebizonyítsa: "not entirely".
Ez nem csak megmaradásukat jelentené, hanem az országnak is kívánatos lenne az utca helyett a parlamentarizmust választó becsületes konzervatív politika.
üdv. mic.
Előzmény: gedeon_2001 (-)
bogyó Creative Commons License 2002.05.13 0 0 72
Ja, hogy te is intelligens vagy? Jó, akkor tartsunk.
Előzmény: Zsiger (68)
bogyó Creative Commons License 2002.05.13 0 0 71
Jézus Mária! A XXI. században létezik alkotmányos monarchia? Ez tarthatatlan! Ez nem modern! A demokrácia nevében szólítsuk be a demokrácia bevezetésére ôket! És Hollandiát is! És Svédországot is!

Szerintem te vagy a barom (te is), mert nem olvastad el, hogy mire reagáltam. Úgyhogy leszel olyan szíves átfáradni a meakulpába jól.

Előzmény: velo (70)
velo Creative Commons License 2002.05.13 0 0 70
na ja, Nagy_Britannia allamformaja alkotmanyos monarchia Magyarorszage pedig koztartsasag
kulon fel kell ra hivni a figyelmet hogy mi a kulonbseg a 2 kozott

most gondold at hogy ki a barom

Előzmény: bogyó (58)
gedeon_2001 Creative Commons License 2002.05.13 0 0 69
Te aztán a gyökerénél ragadod meg a dolgokat.
A kis radikális.
Előzmény: Devil Inside (65)
Zsiger Creative Commons License 2002.05.13 0 0 68
En ??????
Ki mondta ??????

Csak legalabb "mi inteligenccsek" tarcsunk ossze !

Előzmény: bogyó (67)
bogyó Creative Commons License 2002.05.13 0 0 67
Ideges vagy? Nyugi. Semmi baj.
Előzmény: Zsiger (66)
Zsiger Creative Commons License 2002.05.13 0 0 66
Mondtam en mar regen, hogy kiraly ko ide !
Meg korona !
Meg Kooh-I-Noor a tetejibe !
Na kinek a fejire passzolna ilyen ?????
Na, kinek ??????? Na kinek ????????
Vi-kinek ????????
Előzmény: bogyó (58)
Devil Inside Creative Commons License 2002.05.13 0 0 65
Ja létezik egy kategóriarendszer.

Csak az nem emberi jogokról meg ideákról szól, hanem F16-osokról meg szabadpiacról (értsd: szabadon lerabolhatjuk egy ország gazdaságát, aztán angolosan és szabadon távozunk).

Előzmény: gedeon_2001 (39)
haver Creative Commons License 2002.05.13 0 0 64
"Ezért volt itt Ron Werber is"

Pajtika, az Andy Wermert elfelejtetted említeni... Meg a Lovas Pityut.

Előzmény: Gonda László (55)
Magon Creative Commons License 2002.05.13 0 0 63
Az a helyzet, hogy ha azt mondom, hogy zsidó vagy cigány vagy néger stb., az egyből gyanús lesz, ha én magam nem vagyok az. Egyből mindenki hegyezni kezdi a fülét, máris burkoltan elkezdenek rasszistának bélyegezni. Ez nem könnyen fog kiveszni az emberekből. Addig főleg nem, amíg az emberek megjegyzik, hogy xy zsidó. Nincs ugyan semmi baja (emiatt) vele, de megjegyzi, és automatikusan társítja hozzá. Ezt nem tudom hogyan fogjuk kinőni.
(Az afroamerikaiaknál, ha egymást közt beszélnek, azt mondják a másikra, hogy néger. Ha ezt egy fehér mondja nekik, akkor ugranak. Nálunk valami hasonló van a romáknál is.)

Azt meg külön utálom, hogy elég sokan Izraelre mutogatnak, hogy natessék, mit csinálnak. Attól, hogy Izrael tényleg bír gusztustalanul agresszív lenni, nem kell mindjárt az egész népcsoportra igazoltnak látni bizonyos elképzeléseket.

dez1 Creative Commons License 2002.05.13 0 0 61
Szerencsére ez a cikk inkább használ mint árt szerintem, még jobban rádöbbenti az embereket, hogy valami nagyon nincs rendben a liberális világgal.
turulfioka Creative Commons License 2002.05.13 0 0 60
"megprófétálta hogy e világkorszak végén összegyűjti a szidó népet a saját földjén,és ez akkor is így lesz ha néhány politikus-emberke visitozva hüppög sértődésében. "

Hüppög a rosseb. Le Pennek, Csurkának, Haidernek sincs höbb vágya, minthogy így legyen.

Meg még nagyon sok embernek.

Ehelyett a Haraszti-félék itthon játsszák Soros úr kebelén a megélhetési elnyomottakat, persze mind-mind izraeli állampolgársággal a zsebükben.

Ugyan már miért nem mennek "haza" ezek az emberek? Mert ha egyszer ott állampolgárok, akkor hogy lehet nekeik "haza" itt Magyarországon????

Előzmény: mennon (59)
mennon Creative Commons License 2002.05.13 0 0 59
Kedves Gonda barátom!
Isten mégis csak a zsidóknak adta e földet, (erről három darabos aláírt, földszerződés is van,jogilag tehát Dávidé és leszármazottaié a föld ezen a területen) és nem véletlen hogy Bibliai hitre épülő Usa a zsidókat támogatja.
Isten Igéje 2800 éve megprófétálta hogy e világkorszak végén összegyűjti a szidó népet a saját földjén,és ez akkor is így lesz ha néhány politikus-emberke visitozva hüppög sértődésében.
Palesztinoknak nagyobb a zsidó államban a jogaik például mint saját hazájukban Jordániában vagy Szíriában
Minek is még egy palesztin állam?
Előzmény: Gonda László (55)
bogyó Creative Commons License 2002.05.13 0 0 58
Az már nem esik le a kisagyúaknak, hogy ez itt a XXI-ik század, és civilizált helyeken már régóta a múzeumban van a kurva korona, de ki nem szarja le, maradjon a parlamentben.

Ja, pl. Angliában. A Toweren van kiáallítva, rajta a Kooh-I-Noor, az egyik legnagyobb létező gyémánt. Csak az a különbség, cukorfalat, hogy ott a királynő használja is, néha felteszi a fejére. Mecsoda különbség, ugye? Barom.

Előzmény: maher (11)
Gonda László Creative Commons License 2002.05.13 0 0 57
Nem értelek. Német László tehet a német megszállásról? Csak névrokonság...:-)
Előzmény: Törölt nick (48)
Gonda László Creative Commons License 2002.05.13 0 0 56
Lovas sehol nem kollektivizál, mint azt benes az ő dekrétumaiban tette, vagy ahogyan a fél országot, lassan, teszik kollektív antiszemitává, nácivá, fasisztává, hitlerjugenddá, akik nem akarják, hogy a magyarság újra egyenrangú legyen a szomszédaival, akik mind, egytől-egyig magyar területeket és magyarok százezreit hódította el. Sőt folyamatosan, szisztematikusan és következetesen folytatja a "megemészést" és a gáncsoskodást. Csak akkor békülékenyebbek, ha szükségük van ránk. De csak addig!!!
Előzmény: mennon (54)
Gonda László Creative Commons License 2002.05.13 0 0 55
A II.VH kb. 50 millió halottja előtt. A holocauszt előtt.

Már akkor is ez volt a fő kérdés!?!?!

Pár hónappal azután születtem, miután Izrael megkapta az ENSZ-től, Palesztina egy részét. Azóta sok háborút vívtak egymással, amelyet rendre USA-Izrael nyert meg. Azóta Izrael százával hozott létre zsidó telepeket, azon a területen, amelyet az ENSZ nem nekik adott, hanem meghagyta palesztinoknak. Azokon a területeken, amelyeket át- meg átszövik a kizárólag Izraeliek álltal használható autópályák. Azokon, amelyekben a palesztinok, úgy 3 millióan szinte egy nagy gettóban élnek.

Azóta ez a világpolitika folymatos témája. Ez az etalon, ezért van a New York Times is. Ezért volt itt Ron Werber is. Ezért nyilatkozik a Haraszti is, az ottani zsidók által vezetett ujságnak. Ezért lesz valaki kirekesztve, mert mindennek ez a mércéje. Izraelnek csak kirtani nem szabad a Paleszitnokat. Egyébként minden mást megtehet velük.

Nekünk nem szabad statusztörvényt létrehozni.

A zsidók még telepeket is létrehozhanak, idegen földön.
Nekünk nem.
A románoknak szabad még kettős állampolgárságot is adni a moldáviaiaknak.
Nekünk nem.
A szlovákoknak szabad '97 óta statusztörvényt alkotni, amelyben sokkal több jogot adhatnak mint mi.
Nekünk nem.

Miránk bármit lehet bélyegezni, mert már hadseregünk sincs, mert már potenciális palesztinok vagyunk.

Nem én takarodzom, hanem azok takaródznak az antiszemitizmus vádjával, akik rasszisták: Mert minden ami zsidó, az hibátlan; mindig mindenben a a másik a hibás.

Aki meg azt a szót leírja, hogy zsidó, az már antiszemita. Ez egy morális terror.

"Hogyan születik az antiszemita?" Javaslom, Varga Domokos György könyvét, Média arcok, Média harcok alcímmel elolvasni. Szépen le van írva, hogyan csináltak belőle is "konok antiszemitát" 1990-ben, a Népszabi, azóta már négyszemközt megbánt, "manipulátorai".

Van remény a józan hangra, de mintahogyan egy házasság, egy zsidó-magyar, egy palesztn-zsidó együttélés sem múlik csak az egyik féltől, így ezen is el kellen gondolkodni.

Ezek a cikkek, vagy Popper Péter közös igyekezet Juszt Lacival is csak egyet eredményeznek a másik félnél; növelik az ellenszenvet!!!

Előzmény: gedeon_2001 (44)
mennon Creative Commons License 2002.05.13 0 0 54
"...ha családja nem változtatott volna nevet, Lichtnernek hívnának. Ha Franka mondhat olyanokat, hogy „Kohn Kun Béla” vagy hogy „Singer Gerő Ernő”, akkor miért ne lehetne Lichtner Lovas István?..."

"...Nos, Lovas István a Fidesz-rohamosztag, az úgynevezett „jobboldali értelmiség” oszlopos tagja, szimbolikus figura, átitatva szélsőjobboldali érzelmekkel és nézetekkel. Ő az olyan határon túli magyarokat, mint a forradalomra buzdító Duray Miklós, elvbarátjának tekinti, ám az Izraelben élő magyar származású zsidókat gyűlölt ellenségnek. Ez az ember 1998 után jelentős pozíciókhoz jutott. Már a 90-es évek elején az MDF körül bábáskodott, de valamiért kegyvesztett lett, igaz, előtte belekóstolt az SZDSZ-be is. Igazi ideje azonban az Orbán-érában jött el. A Fideszhez kötődő barátok – és ezt ki kell hangsúlyoznom – segítik egymást. Lovas rendszeresen publikált a Demokratában, naponta szemlézi a nyugati lapok Izraellel kapcsolatos írásait, sajátságos nézőpontból. Tanít a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen és a TV-akadémián. Sajtóklubot vezet péntekenként, ahol következmények nélkül lámpavasazhat és zsidózhat a négy Fidesz-közeli."
1996-ban családjával együtt az alija-(hazatérési)-törvény alapján beadta kérelmét. Akkor meg is kapta az engedélyt, de nemrég, ahogy arra Kende Péter is utalt a Napkeltében – Magyarországon egyedüliként –, Izrael Állam visszavonta a bevándorlási engedélyét, tekintettel arra, hogy megszegte az abban foglalt nyilatkozatát: „Kijelentem, hogy nem követtem el semmilyen, a zsidó nép elleni cselekedetet, sem Izrael Államát veszélyeztető cselekményt.” Ez eredeti dokumentumokkal igazolható. Lovas pszichopatológiájához tartozik, hogy az egész családja, tehát mind a négy nagyszülő zsidónak született, majd a család egyik fele elhagyta a zsidóságot. Azt, hogy Lovast mi vihette rá arra, hogy Izraelbe szándékozzon menni, elképzelni sem tudom. Azt viszont tudom, hogy a lánya egy ideig a Lauder Javne zsidó iskola tanulója volt. Talán Soros mellett ezért szidja állandóan Laudert is. Amíg sajtóklubos társainak csak az MSZMP-s múlttal kell megbirkózniuk (mint Bencsik Andrásnak vagy Járai Juditnak), vagy azzal, hogy a Népszabadság főmunkatársa volt (Bayer Zsolt), addig Lovasnak néha a zsidó temetőbe is ki kellene mennie a nagyszülei sírjához. Képzelje el, ha ott valaki meglátná kipával a fején!

Előzmény: Dr Ványék (51)
Molaf Creative Commons License 2002.05.13 0 0 52
Attól, hogy én holnap elkezdem híresztelni, hogy az összes épkézláb gondolatod tőlem származik még nem következik automatikusan, hogy ez igaz.
Előzmény: Törölt nick (49)
Dr Ványék Creative Commons License 2002.05.13 0 0 51
Lovasról hallottam már ezt, de olyan jó lenne, hogyha a sok "állítólag" után valaki némi konkrétumot is adna.
Orbán-Orsós párhuzam, meg egyszerűen hazugság! Persze nincs konkrét adatom, de látván a szüleit, és gyerekeit...hát ha ezek után nálad az Orsós annyit tesz, hogy Orbán cigány származású, nos úgy hiszek a fehér négerekben is.

Üdv,
dr

Előzmény: mennon (40)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!