Keresés

Részletes keresés

Bumburnyák Creative Commons License 2002.06.20 0 0 67
Medgyessy az ember...a D-209-es ember...
Bumburnyák Creative Commons License 2002.05.27 0 0 66
...Itt az idő...a sunyi bolsevik... az ügynök...a bankár...feljutott a csúcsra...de ez a csúcs a mond te verest
helyi pógár Creative Commons License 2002.05.22 0 0 65
De azért válaszolsz, ki nem bírnád szó nélkül.
Előzmény: Little Boy (64)
Little Boy Creative Commons License 2002.05.21 0 0 64
Nagyon megküzdesz érte, hogy felhozd ezt a halvaszületett topikot, de a "Hát ember az ilyen?" című beszólásban nem találok olyan érvet, amit egyátalán cáfolnom kellene...:)))
Előzmény: helyi pógár (63)
helyi pógár Creative Commons License 2002.05.21 0 0 63
Hát ember az ilyen?
Bumburnyák Creative Commons License 2002.05.14 0 0 62
Itt lehet az alanyt összehozni az állítmánnyal...

Csaba

swill Creative Commons License 2002.05.13 0 0 61
Medgyessy olyan ember, aki nem tudja az alanyt egyeztetni az allitmannyal.
Little Boy Creative Commons License 2002.05.13 0 0 60
1. Akkor ne csapkodd, merthogy én nem állítottam, hogy KB-tag volt. :))) De ismétlem: Medgyessy-t előző rendszer-beli pozíciójának ismeretében akarta a magyarok többsége miniszterelnökének.
2. Én sem, úgyhogy ezt kitárgyaltuk.
3. Nem akarom itt lejátszani veled az egész pert, de a kamionosokért a főnökeiket, vagyis a Voláncamion vagy a Volán-Tefu (vagy tudomisénhogyhívták) vezetőit lehet felelősségre vonni. Ők pedig nyilvánvalóan nem a Minisztertanácstól érdeklődtek, hogy most akkor sugároz-e Csernobil.

Tehát egy próbaper folyik, amely alapján, ha indítanak is pert, az az állam ellen fog indulni (hiszen ha van is, nem lehet egy ember felelősségét megállapítani ebben az ügyben) és nem Medgyessy Péter ellen. Részemről most vált kétségtelenné, hogy 3. pont is kilőve.

Előzmény: helyi pógár (59)
helyi pógár Creative Commons License 2002.05.13 0 0 59
1. Ez azért nem KB tagság, ha nem tudnád más csapba szarni és szarba csapni.
2. Szerintem az lenne a korrekt. De nem tudom, hogy vád alá helyezik-e.
3. Jó akkor beszéljünk konkrét esetekről, és neked annyiban igazad van, hogy nem itthon sugárdózist kapottakról lesz szó. Több kamionost vezényeltek Csernobil közelébe akkoriban, és közülük bizonyítottan az ott szerzett nagy dózis miatt betegedtek meg, illetve haltak meg. Ők se mentek volna oda, ha korrekt felvilágosítást kaptak volna, és ez a lényeg, nem az, hogy ennyi, vagy annyi volt a csipogás a számlálón a Rákos-mezőn.

A perről mag annyit, hogy már zajlik per az állam ellen ebben az ügyben (nem is egy), ennek kimenetelétől függ afelelősség megállapítása iránt indítandó kereset is. Ha veszt az állam, akkor lesz per, ha nem akkor nem érdemes.

Hakell magam indítom.

Előzmény: Little Boy (58)
Little Boy Creative Commons License 2002.05.13 0 0 58
1. Az egyetem elvégzése után, 1986.
február-szeptember között az MSZMP KB Társadalomtudományi
Intézetének ifjúságkutató csoportjában dolgozott
tudományos segédmunkatársként (forrás: www.mkogy.hu)
- azt hiszem, ebbe "kb" beleesik az 1986. április 26 utáni időszak is.
2. Lehet. Épp anyira lehet ez a kimenetele, mint az, hogy nem. Szerinted ha vád alá helyeznék, lemondana?
3. Jó, ne beszéljünk szakemberekről (ami a gátat illeti, vannak szakemberek, akik szerint nem kell gát, és van egy bizonyos szakember, aki szerint igen - ő pedig ugyanaz, aki annak idején megmentette a Balatont az elmocsarasodástól), akkor beszéljünk földrajzról, amit mindenki tud: Kárpát-medence. Ez az, amiért a radioaktív felhő nem juthatott be veszélyt jelentő mértékig országunkba (de erről már beszélt vki lejjebb).

Még mindig adósom vagy a kért információkkal a per kezdeményezéséről; én utánanéztem Kövér önéletrajzának, kérlek most már te is szolgáltass valamit.

Előzmény: helyi pógár (56)
Bumburnyák Creative Commons License 2002.05.13 0 0 57
..szerintem sok nem jön ki ebből, de mindenesetre pikáncs..
helyi pógár Creative Commons License 2002.05.13 0 0 56
Kisfiú
1. Más dolgozni egy pártépületben, és más ott vezetőnek lenni. Ha már ennyire mindent tudsz, akkor világosítsd meg már az elmémet, hogy 1986 április 26-át követően milyen beosztásban (nem mintha ide tartozna) dolgozott a "fehér házban" Kövér László. Mert Medgyessyt az tudjuk. Miniszterelnökhelyettes és KB tag.
2. Bármi történjék, én bízom az igazságszolgáltatásban. Mindenesetre van vizsgálat, aminek lehet a kimenetele, hogy a leendő miniszterelnököt gyanusítani fogják.
3. Én nem beszélek szakemberekről, ugyanis csak példaként említem meg, hogy vannak szakemberek akik azt mondják kell, és vannak szakemberek akik azt mondják nem kell gát a Dunára. Én lajikus vagyok. Pusztán azt állítottam, hogy adva van egy ember, aki az emlkezetes esemény idejében felelős beosztásban dolgozott, és részese volt a mindenható párt vezetésének, és akkor ezek a felelős beosztásban lévő emberek belehazudtak a lakosság képébe, mert nem mondtak semmit, vagy ha mondtak, akkor nem az igazat. Miért tettek óvintézkedéseket az egész nyugaton, és nálunk nem? Mert hazug és aljas volt a rendszer. És ebben a rendszerben egy fontos ember volt Medgyessy a (gaz)ember.
Előzmény: Little Boy (17)
helyi pógár Creative Commons License 2002.05.13 0 0 55
Polgártárs
Lehetséges, hogy igy van, de akkor talán szerencsésebb lenne azt mondani, hogy a rendőrség, vagy az ügyészség vizsgálja, hogy történt e bűncselekmény, ahelyett, hogy ismeretlen tettes ellen indult nyomozás...

Csak hogy kimagyarul fejezzem magam.

Előzmény: Józan Polgár (15)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2002.05.13 0 0 54
A kurvannyát a faszista, árokásó, puncsista Orbánnak:-))))
Előzmény: Törölt nick (16)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.13 0 0 53
:-) Meglehet, megtaláltuk a bölcsek kövét...(emberét)...
Előzmény: Antisystem (52)
Antisystem Creative Commons License 2002.05.13 0 0 52
Csak ugyanúgy mint Orbán...
(ember-e a politikus?)

ÜdV

Előzmény: rinpoce (51)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.13 0 0 51
Medgyessy ember???????????????
Antisystem Creative Commons License 2002.05.13 0 0 50
Na ja, naponta legalább 3x. :-))))

ÜdV

Előzmény: Andy Capp (49)
Andy Capp Creative Commons License 2002.05.13 0 0 49
Köszi a tanácsot, de én manapság inkább a mindennapok realításainál maradnék.
Wigyazz is, mert az absztrakt gondolkodas csak olyan anarchista ize...:))) Tozsdezni is szoktal?:)
Előzmény: Antisystem (48)
Antisystem Creative Commons License 2002.05.13 0 0 48
Köszi a tanácsot, de én manapság inkább a mindennapok realításainál maradnék. Ha majd nyugodt lesz a közérzetem, akkor olvasgatok ilyesmit is.

ÜdV

Előzmény: Andy Capp (47)
Andy Capp Creative Commons License 2002.05.12 0 0 47
Weszekedni utálok, witatkozni szeretek.
Akkor olwasgassa egy kicsi Koestlert. Es egy kicsi Tony Benn is lyokor lyohet meg.
Előzmény: Antisystem (44)
Antisystem Creative Commons License 2002.05.12 0 0 46
Ha lett volna, az elmúlt 4 évben nem nagyon mozdultam volna ki belőle...:-)

ÜdV

Előzmény: rinpoce (45)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.12 0 0 45
Joféle atombunkerod nincs? Most, hogy a Csehák mama megint eü miniszter lesz, ki tudhassa....
Előzmény: Antisystem (35)
Antisystem Creative Commons License 2002.05.12 0 0 44
Weszekedni utálok, witatkozni szeretek.

Ön dönt...:-)))

ÜdV

Előzmény: Andy Capp (43)
Andy Capp Creative Commons License 2002.05.12 0 0 43
Akkor konkrétan: kit tartasz rendpárti neoliberális anarchistának?
Biztos, hogy ossze akarunk weszni?:)
Előzmény: Antisystem (42)
Antisystem Creative Commons License 2002.05.12 0 0 42
:-))))

Akkor konkrétan: kit tartasz rendpárti neoliberális anarchistának?

ÜdV

Előzmény: Andy Capp (41)
Andy Capp Creative Commons License 2002.05.12 0 0 41
1
Előzmény: Antisystem (36)
Antisystem Creative Commons License 2002.05.12 0 0 40
1, Naaaaaa....(Maradjunk a polgárelvtársnál :-))))

2, Yo.

3, Nincs mit. Azért szerintem az OSSKI (www.osski.hu) akkoriban is eléggé megbízható műszerparkkal rendelkezett, lévén, hogy ők ebben a témában a magyar csúcsszerv. Hozzám meg elég közel vannak, dolgozott ott ismerősöm, meg érdekelt.

ÜdV

Előzmény: vampier (39)
vampier Creative Commons License 2002.05.12 0 0 39
(1)Papuci!

(2)Az az igazsag, hogy nem en epitettem a muszert, de gondolom, hogy mukodott. Az is lehet, hogy az is honvedsegi selejtezesbol szarmazott, es okl. vill. mernok keresztfaternel csak javitasra hagytak ott (orokre). De majd megkerdezem tole pontosan.

(3)Koszonom a felhomalyositast.

Előzmény: Antisystem (35)
Antisystem Creative Commons License 2002.05.12 0 0 38
Különben, ha Csernobilról a valóság érdekel, ajánlom ezt a linket (angol):
http://www.world-nuclear.org/info/chernobyl/inf07.htm

Mint láthatod, a Nemzetközi Atomenergia-Ügynökség...

ÜdV

Előzmény: vampier (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!