Keresés

Részletes keresés

aarnyeek Creative Commons License 2002.05.15 0 0 132
mer mi lesz?

nemulass?

Előzmény: fxor (131)
fxor Creative Commons License 2002.05.14 0 0 131
most fejezd be. ok?
Előzmény: aarnyeek (130)
aarnyeek Creative Commons License 2002.05.14 0 0 130
MIÉRT MI EZ?

A "SZENT TOPIC" ?

mellesleg szerintam az idegbajosok már itt voltak, mielőtt én idejöttem volna.beleolvastam..

Előzmény: fxor (129)
fxor Creative Commons License 2002.05.14 0 0 129
"Apropo:) a Duray mennyit sikasztott, hogy le is ültették???????????? " _ezt_ itt ebben a topicban nagyon gyorsan fejezd be. itt nem fogsz provokálni, és ide vonzani az idegbajosokat. ok?
Előzmény: aarnyeek (126)
aarnyeek Creative Commons License 2002.05.14 0 0 128
penig nem is beszéltünk össze:))

neked honnan jutott eszedbe??????

Előzmény: Probatbicol (127)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.14 0 0 127
Csurka speciel bemehetett volna felváltani.
Előzmény: Igazságkutató (125)
aarnyeek Creative Commons License 2002.05.14 0 0 126
Na épp itt lenne az ideje, hogy cseréljenek...

Mondjuk várhatná a Csurit a Duray x év múlva.

Apropo:) a Duray mennyit sikasztott, hogy le is ültették????????????
Mert a Csurka nem bírt annyit sikkasztani edddig...

hah!!waaaah!!!spriccen! spriccen!ooooh!aaaah!Waaaaaahshhh!spriccen!!!

hí apám, most veszem észre, hogy tisztára elélveztem.

Köszönöm, Duray Miklós!
Köszönöm Csurka Pityu!
Köszönöm Igazságkutató!

De fasza volt.
Máskor is jövök ide.A Giza úgyis drága, és néha büdös is. Tik meg sokkal tisztábbak vagytok , oszt ócsók.
Haway.

Előzmény: Igazságkutató (125)
Igazságkutató Creative Commons License 2002.05.13 0 0 125
Azoknnak,akik itt lassan elélveznek Duray Miklós fikázása közben:

Duray Miklós akkor éppen börtönben ült Szlovákiában,amikor idehaza Kovács,Medgyessy és Horn elvtársak a szocializmust építették nagyban.
Durayt szabadulásakor két ember várta a kapuban.Mészöly Miklós és Csurka István.

kábelbúvár Creative Commons License 2002.05.13 0 0 124
Én nem néztem végig a műsort, de vasárnap délután a "Mi időnk"-ben hallottam egy objektív véleményt,
amit egy betelefonáló sütött el:

"A móri mészárlás a mostani ellenzék 3 és fél éves politikájának a következménye"....

Előzmény: Mercurius (118)
Xlen Creative Commons License 2002.05.13 0 0 123
aarnyeek:
"Popper objektív volt.Az objektivitás a polgári közhiedelemmel ellentétben nem azt jelenti, hogy az ember jobbos... "

Mégis a te mondatod a jó kis Népszavás kinyilatkoztats, mert azt, hogy Popper mennyire objektív, nehéz eldönteni. De te itt is kinyiltakoztatsz: Popper objektív. Mi alapján mondod ezt?

Félre ne érts, elfogadom, ha valaki utálja Orbánt és a Fideszt, nem is akarom az ellenkezőjéről meggyőzni. De pont ez a "mi megmondjuk, hogy mi a jó és mi a rossz" magatartás, ami a baloldali sajtó alapeszköze - ez az, amivel nagyon nem tudok azonosulni. Főleg, ha az adott személy(ek) ráadásul körömszakadtáig állítják, hogy függetlenek.
Függetlenek? Kéri, Lengyel, Aczél, Juszt?
Ha ők függetlenek, akkor Orbán tényleg diktátor.

Előzmény: aarnyeek (117)
Xlen Creative Commons License 2002.05.13 0 0 122
aarnyeek:
'"orbán diktátor"-ez kétségtelenül nem igaz, viszont baromira szeretne az lenni, ha már rendes politikusnak nem vált be '

Nehéz ám elfogadni az ilyen kinyilatkoztatásokat, mert nem tudom, hogy mire alapozod mindezt. A véleményed lehet ez, de objektív igazságnak nem tudom elfogadni.

hamarib.:
Mi volt a válaszodban, hogy így köddé tudott válni??

Előzmény: aarnyeek (117)
hamariberkenye Creative Commons License 2002.05.13 0 0 121
Xlen,

Én válaszoltam neked. Az volt a 116-os hozzászólás.. A biztonság kedvéért eltűnt azóta.

Előzmény: Xlen (116)
Cyrano de Karma Creative Commons License 2002.05.13 0 0 120
Már megbocsáss, de ezt nem állította! Az viszont kétségtelen, hogy a Fidesz egyes vezetői, és az ország miniszterelnöke -- ami önmagában nagy szégyen -- felszította az indulatokat, és ezen még az sem változtat, hogy a Kossuth téren már próbált kicsit egyensúlyozni, és a szeretetre (sic!)hivatkozni. És ez lelkileg sok emberből kihozza az agresszivitást, erről beszélt Popper. És még csak azt sem állította, hogy csak a "jobbakból:))"! Ez a fesztiválcsinálás mindenkire hatással van...
Előzmény: Mercurius (118)
Cyrano de Karma Creative Commons License 2002.05.13 0 0 119
Érdekes! Hirtelen rájöttél mik a pszichológia eszközei???
Előzmény: prolika (57)
Mercurius Creative Commons License 2002.05.13 0 0 118
Aki itt porgárháború rémét vizionálja, meg azt állitja, hogy a móri vérengzés a FIDESZ kampány miatt van, az nem objektiv, hanem szépen fejlett üldözési mániája van.
Előzmény: aarnyeek (117)
aarnyeek Creative Commons License 2002.05.13 0 0 117
1.Popper objektív volt.Az objektivitás a polgári közhiedelemmel ellentétben nem azt jelenti, hogy az ember jobbos...

2.Az érzelmi érintettség úgy jött szóba, hogy az zavarja az objektív látásmódot.Popper általában az érzelmi érintetttség és az objekitivcitás viszonyáról beszélt, jobb, bal oldaltól függetlenül.

Fűrered valóban szokott olyat mondani, hogy aszongyahogyaszongya pl.: 56-ról csak egyféleképpen lehet gondolkodni .Meg egyéb baromságok.

3.A balos sajtó pl. azért van, hogy ne csak jobbos legyen. Nem akarja senki szemét felnyitni.Én sem gondolom, hogy a demokrata azért van, hogy felnyissa az én szememet. Viszont legalább látom belőle, hogy mi ellen szavaztam.

4."orbán diktátor"-ez kétségtelenül nem igaz, viszont baromira szeretne az lenni, ha már rendes politikusnak nem vált be .

5. " hogy orbán nagyformátumú, nemzetközi mércével mérve is jelentős politikus" hát ez valóban jól hangzik, de nem igaz, és nem is a te véleményed -jól betanultad valahonnan.Bármelyik mérvadó jobbos lapban benne van.Igaz, mert megírták.

Orbán szánalmas kis köcsög , aki itt kapálózik -ez itt például az én véleményem. Nem hiszem, hogy valahonnan elő tudod szedni azt az újságot, ahol ezt olvashattam...

Előzmény: Xlen (116)
Xlen Creative Commons License 2002.05.13 0 0 116
hamarikberkenye:
"Megértem, hogy nehéz szembenézni azzal, ami elhangzott. Popper nagyon jól látja a lényeget. Én is pontosan így gondolom. Mellesleg szó volt arról, hogy akik érzelmileg érintettek, ők nem tudnak más nézőpontból hozzáállni ehhez a kérdéshez."

Az utolsó mondattal tehát azt mondja, hogy aki nem azt mondja, amit ő, az azért van, mert érzelmileg érintett, így viszont a véleménye nem vehető figyelembe...

Aki tehát jobboldali gondolkodású, az érzelmleg érintett, ettől viszont össze van zavarva, tehát nem látja a dolgokat olyannak, ameilyenek.

Mert a dolgok egyébként objektíven olyanok, amilyennek Popper Péper látja. Szóval mindenki csüngjön a szaván, de főleg a jobbosok, mert őket összezavarja Obán, de szemüket felnyitja Popper!
Egyébként az egész baloldali média szerepe pusztán ez: felnyitni a jobboldali gondolkodásúak szemét! Megmutatni, hogy KovácsMedgyessyKuncze az igaz, országáért tettrekész politikusok, OrbánKövérPokorni pedig áruló, bűnöző csapat. És Orbán persze diktátor is - ez is le van írva.

Milyen nagy mázli, hogy segítenek eligazodni, és mutatják az utat - piszkosul fére lennénk ám vezetve, ha nem lennének ők.
Én például a mai napig azt gondolnám, hogy Orbán Viktor egy nagyformáűtumú, nemzertközi mércével mérve is jelentős politikus - de szerencsére Popperék segítenek az én primitív felfogásomat a jó irányba terelni.

Örök hálám érte!

Előzmény: hamariberkenye (22)
fanyűvő Creative Commons License 2002.05.12 0 0 115
Elmegyek az éjszakába, keresni valahol cigarettát!
Miért kérdezel fontos dolgok helyett hülyeségeket tőlem?
Előzmény: Törölt nick (113)
fanyűvő Creative Commons License 2002.05.12 0 0 114
Most vettem ezt észre. Soha nem fogsz rájönni, mennyire megdícsértél!
Előzmény: Probatbicol (105)
fanyűvő Creative Commons License 2002.05.12 0 0 112
DakotaPress, elvesztettem a fonalat!
"Lyó. De mondta, vagy sem?"
Mit?
Előzmény: 81713 (106)
HJM Creative Commons License 2002.05.12 0 0 109
OFF ON
Hmmm...
kb. úgy tizedére nyomódik össze...
30 perc úgy kb 6 MB-ra gyön ki..
Nízzed meg amiket korábban digiztem real-ban
Azt csinálsz amit akarsz, úgyis átalakul arra amire én akarom ;-))
De ma már nemigen, mer minnyá menek alunnyi..
Csinálg meg, emilezz, hogy hol van és in is megcsinálom holnap kora este és visszanyomom neked..
oszt oda teszed ahova akarod...

Üdv:
HJM

Ui:
De azzé-es helyről kelljen többzsáz megát lerszednem ;-))
a többszáz rendben, csak a MODEM nem ;-)
OFF OFF

Előzmény: 81713 (107)
fanyűvő Creative Commons License 2002.05.12 0 0 108
"Duray egy fidesz-fan, ez ok, magánügy, csak kicsit elvétette a hívószavakat "

Nem szemtelenségből másoltam be, csak azért, mert erre akarok válaszolni.
Duray lehet más, mint "fidesz-fan"? A mostani (Medgyessy) kormány felvállalja azokat az értékeket, mint Duray? Ezek a péniszek kormányon voltak 1994-1998-ig. Majd adok egy listát, hogy Horn Gyula hol kért bocsánatot a magyarok által elkövetett bűnökért!

Előzmény: Törölt nick (103)
81713 Creative Commons License 2002.05.12 0 0 107
OFF
Mekkora méretig mehetek el? Kép- és hangfelbontás tárgyában.
ON
Előzmény: HJM (101)
81713 Creative Commons License 2002.05.12 0 0 106
Lyó. De mondta, vagy sem?

dP

Előzmény: fanyűvő (97)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.12 0 0 105
Hmm, látatlanban lefogadom, hogy jobban ismerem Durayt (személyesen), mint te. Nem tőled gofok értesülni róla.
Előzmény: fanyűvő (102)
fanyűvő Creative Commons License 2002.05.12 0 0 102
Probatbicol, mondj híreket, mert a kapcsolataid irigylésreméltóak.
Itt viszont nem tudod, hogy kiről beszélsz!
Előzmény: Probatbicol (98)
HJM Creative Commons License 2002.05.12 0 0 101
OFF ON
Rakd fel valahova és csinálok belőle
RealMedia file-t
OFF OFF
Előzmény: 81713 (94)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2002.05.12 0 0 100
Mégsem? Pedig állandóan a Fidesz terrorjáról olvastam...
Előzmény: Törölt nick (83)
fanyűvő Creative Commons License 2002.05.12 0 0 99
BÉKÉS forradalmi helyzet! Az bizony!
Csak emlékeztetlek: "tetszettek volna forradalmat csinálni!"
Ez a négy év kellett volna még, hogy az elvtársak eldobják a noteszeiket!
Így megmaradt nekik minden. A választások óta kivirultak!
Előzmény: Törölt nick (96)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.12 0 0 98
Duray fel akarta kicsit javítani az árfolyamát, de senki nem vette igazán a lapot. Aztán megkapta a nyílt levelet, hogy hagyja már abba. Aztán Bugár Béla leült Kováccsal.

Ezek valahogy nem Duracell napjai...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!