Keresés

Részletes keresés

javított állomány Creative Commons License 2007.12.13 0 0 49
Ha az ország vezetői lehetnek kispályások. :-))
Előzmény: Xlen (48)
Xlen Creative Commons License 2007.12.13 0 0 48

Egyébként meg nálunk lesz a teremfoci(futsal) EB!!

Azért a gombfocinál mégiscsak több!

Xlen Creative Commons License 2007.04.19 0 0 47

Mégis megnyertük?

"Az ukrán maffia közleményt adott ki, amelyben bírálaltát fejezi ki, amiért ennyire sokba került a végrehajtó-bizottsági tagok 'megvétele'. 'Ezeknek az Isten pénze se lett volna elég'-nyilatkozta egy maffia-adminisztrátor, de hozzátette, azért sikerült az ügy végére pontot tenniük."

Előzmény: Luvasutass (46)
Luvasutass Creative Commons License 2007.04.19 0 0 46
húha de jó vplt. Ügyes a Wekkeres
wendriner úr Creative Commons License 2002.05.13 0 0 45
miert is volnek nicktolvaj?
azert kotekodom, mert kilog a lolab. jo adag provokacio van a topicban benne neki.
Előzmény: Probatbicol (23)
Tamás Creative Commons License 2002.05.10 0 0 43
:-))))))))))
Előzmény: vamzer (42)
vamzer Creative Commons License 2002.05.10 0 0 42
Ja, meg Földi most úgyis ráér.
Előzmény: Tamás (39)
Galiciai jövésmenés Creative Commons License 2002.05.10 0 0 41
vannak virtualis stadionok, rendezzunk virtualis EB-t!
:)))))))))))))))))))))))))))
esetleg arra futja :)))))))))))))))))))

(ha valaki az elkovetkezo 4 evben meg mereszel focira kozpenzt pazarolni, azt statarialisan le kell loni!)
:)))))))))))))

Probatbicol Creative Commons License 2002.05.10 0 0 40
Akkor jó, ez nagyon fontos.
Előzmény: Tamás (39)
Tamás Creative Commons License 2002.05.10 0 0 39
A magyar hírszerzés legendásan jó... komoly.
Előzmény: Probatbicol (38)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.10 0 0 38
A közbiztonság alatt nem csak a hétköznapi bűnözést értem. A WTC óta a terrorelhárítási képesség elsőszámú követelmény. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy állunk ebben, de valami azt súgja, hogy itt csak az nem robbant, aki nem akar. Bárcsak ne lenne igazam!
Előzmény: vamzer (37)
vamzer Creative Commons License 2002.05.10 0 0 37
Igazad van, előbb akartam is írni, hogy azért ez nem egy vízilabda-EB, infrában rákell még készülni. Nemcsak fizikailag, hanem agyilag-logisztikailag, és még akkor is lehet szívás a dologból.

Egyébként ez a pályázat megtekinthető valahol?
Az a része érdekelne, hogy milyen pü számítások vannak benne, nem elsősorban rentabilitás szempontjából, hanem a beruházási ktg-eket iletően, garanciák stb.
A közbiztonságban nincs feltétlenül igazad, ez nem lehet a rendezés elsőszámú szempontja.
Kirándulásnál, utazásnál nem az az első számú szempont, hogy hány rendőrt látsz. (Kirívóan veszélyes helyekre persze nem szívesen megy az ember.)

Amúgy az infra, meg a közbiztonság szempontja nem csak egy EB-rendezésnél merül fel, hanem nap, mint nap EB nélkül is.

Előzmény: Probatbicol (30)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.10 0 0 36
Sajnos azt kell mondanom, hogy a magyar "sportdiplomácia" lelkendezései ritkán vannak szinkronban a valósággal, de ezt azzal szokás manapság elütni, hogy aki nem álmodik nagyot, az kösse fel magát.

Én például kurvára szeretnék 3 métert ugrani felfelé, de valahogy nem megy. Pedig erről álmodom folyvást...

Előzmény: Törölt nick (33)
rtlosz Creative Commons License 2002.05.10 0 0 35
2008 tök jó. Nem térek magamhoz. És ez miért is jó nekünk? Egy csomó focibuzi itt verheti a nyálát, meg Viktor meg Tomi is az első sorban. Hát köszönöm én ebből nem kérek. Ez is csak arra megy ki, hogy az eddig is undoritó foci buzulást még magasabb szinten művelhessék. Őszintén értékelhető egyáltalán a magyar foci eredménye? Itt az eredmény is erős szó. Ennyit a fociról. Akkor már inkább olimpia, mint foci. Ott legalább értelmes sportágak is vannak, nemcsak foci,foci,foci,foci,foci,foci,foci,foci,foci,foci,foci,foci,foci meg még a nevüket is leirni képtelen focisták akik a nulla teljesitményért kurva sok pénzt kapnak. Eléggé iritáló...
Előzmény: Probatbicol (-)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.10 0 0 34
Az oroszok - ha megkapják - majd "lezsírozzák" az állami támogatást. Elég jelentős arrafelé az állam befolyása, ha jól vagyok értesülve. A GAZPROM mellényzsebből megfinanszíroz egy ilyet, és Putyinnak baromira kell minden ilyesmi, ami kiszabadítja a kalodából.

Két jelentős országcsoportról is írod, hogy nem kellően átgondolt. Ezzel nem tudok mit kezdeni, ha volnál szíves ezt konkretizálni, hogy mennyiben átgondoltabb a miénk, mint ezek?

Abban például biztos vagyok, hogy egy pán-skandináv rendezésnek óriási támogatottsága lehet, és az általad megjelölt akadály lényegtelen, mivel Svédország és Dánia "önerőből" is könnyedén bejut, ha nagyon akar, és a norvégok se számítanak a gyengék közé.

Végül: pontosítanád a "legtöbb szakember" csoportot? Kik ezek, hol írták, hol mondták és kinek mondták?

Előzmény: Törölt nick (31)
akito Creative Commons License 2002.05.10 0 0 32
Rendezzünk női foci EB-t, talán a csajokkal nem égnénk akkorát!
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.10 0 0 30
Jó lenne megrendezni, mert egy foci EB az egy kvázi VB (Brazília, Argentína, Nigéria hiányzik csak). A focielit Európában van.

Egy foci EB jelentősége ezért nem sokban marad el egy VB vagy akár egy Olimpiai fontosságától. A televíziós közvetítés nézőszáma általában 70 %-a az olimpia közönségének, tehát óriási. Tehát az elvárások is hatalmasak.

Ha megrendezhejük, akkor ez azt jelentené, hogy 6 éven belül infrastruktúrában, ellátottságban, közbiztonságban, miegyebekben erre a magas szintre jutottunk. Bárcsak így lenne...

Előzmény: vamzer (29)
vamzer Creative Commons License 2002.05.10 0 0 29
Valamint Bozóky csúfos bukása a minap sem ad okot sok reményre.( Az úr utolsóként végzett az UEFA bizottsági tag jelölésen két hete.)

Egyébként ezt valószínűleg meg tudnánk rendezni, csak kevés sanszot látok futballunk jelen állapotában.

Előzmény: vélemény (25)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.10 0 0 28
Na, húzz a sunyiba, balfék.
Előzmény: sarpy (27)
sarpy Creative Commons License 2002.05.10 0 0 27
Kedves Probatbicol! Elképesztő mennyire negatív vagy.Ugye te akkor bontanál pezsgőt, ha úgy döntenének, hogy nem mi kapjuk a rendezést. Mert ugye mi egy tehetségtelen nép vagyunk, meg se próbáljuk semmit mert csak körberöhögnek minket.
Ha meg esetleg megkapjuk, akkor meg lesnéd , hogy hol lehet fúrni minden oldalról, hogy igazold saját kicsinyes álláspontodat.
Akkor most TEGYÜK FÖL, /hangsúlyozom TEGYÜK FÖL/,hogy tényleg komolyan azt gondolod, hogy mi nem vagyunk képesek EB-t rendezni, akkor én meg azt javasolnám, hogy sétálj le a pincébe és...
Előzmény: Probatbicol (7)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.10 0 0 26
Igazságtalan vagy; én nagyon örülnék, ha a terv sikerülne. Tényleg.
Előzmény: peterk2 (24)
vélemény Creative Commons License 2002.05.10 0 0 25
Valamelyik UEFA főnök mondta néhány hónapja ,hopgy olyan országnak nem adják a rendezés jogát, amelyik nem tudna önmagától bejutni. Mikor voltunk utoljára EB döntőben. szerintem 1972-ben. Az utolsó két válogatott meccs alapján ez a topic nem igazán aktuális.
peterk2 Creative Commons License 2002.05.10 0 0 24

Kedves Probatbicol,

Nyilvánvaló marhaság az Olimpiai rendezés, és nyilvánvalóan sok marhaságot csinált a Fidesz kormány rendezősdi ügyében. Ugyanakkor én azt is nyilvánvaló marhaságnak tartom, ha csípőből lezúzunk minden tervet csak azért, mert az Fidesz berkekben jutott valakinek eszébe, sőt netán még kampánycélból is felhasználtatott. Márpedig kegyed hangvételéből én nagyonis ilyen szándékot vélek felfedezni...

A foci EB szerintem egy olyan esemény, amit egy Magyarország méretű ország minden további nélkül képes megrendezni, és - ami ennél fontosabb - képes el is nyerni annak rendezését. Nem állítom, hogy mi vagyunk az EB rendezés legnagyobb esélyesei, és a sz*r magyar futball is hátrány, de nem kerül a pályázat annyiba, hogy ezt ne érné meg ennek ellenére is megpróbálni.

A Népstadion úgyis rekonstrukcióra szorul (ez lenne a legnagyobb összeg), a többi pedig vagy jó beruházás (pl. a Fradi pálya), vagy nem kerül annyiba, hogy azt ne lehetne 'megkeresni' az EB-vel.

Szóval én - az Olimpiával ellentétben - nagyon örülnék annak, ha sikerülne egy ilyen rendezvényt idehozni.

Előzmény: Probatbicol (-)
Probatbicol Creative Commons License 2002.05.10 0 0 23
Mit kötekedöl, nicktolvaj?
Előzmény: wendriner úr (22)
wendriner úr Creative Commons License 2002.05.10 0 0 22
baromi frusztralt ember lehetsz.
a vilagkiallitasra mit mondtal anno?
Előzmény: Probatbicol (15)
csabiman Creative Commons License 2002.05.10 0 0 21
Ja, majd ezt is jól lemondják :(
Előzmény: Sörnemissza (18)
DRT Creative Commons License 2002.05.10 0 0 20
Bezzeg a huszáros jobb!!! Lásd az atléktika VB-t, de megnyertük...Biztos komcsik ülnek mindenhol a világon, rohadt büdös ballib árulók...
Előzmény: Sörnemissza (18)
DRT Creative Commons License 2002.05.10 0 0 19
Ki akar fogadni, hogy szart sem fogunk rendezni? :) És arra, hogy az Olimpiai cirkusznak is vége?
Sörnemissza Creative Commons License 2002.05.10 0 0 18
a ballib alkalmatlan ilyennek az elôkészítésére
pert1 Creative Commons License 2002.05.10 0 0 17
Nem szólt valaki a Deutschéknak, hogy az EB rendezés jogát nem a vidékiek, hanem az UEFA dönti el?
"Előny, hogy másodszor indulunk a rendezésért, így a korábbi tapasztalatokra építhetünk." - lehet,
hogy majd a tizenötödszöri pályázásunkkor (2060-ban) már behozhatatlan előnyre teszünk szert a többi pályázó
előtt :-)
Előzmény: Probatbicol (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!