Keresés

Részletes keresés

double.up Creative Commons License 1 napja 0 0 19956

ma olvastam hogy csak 11-en indul a pre season nálunk, érdekes mert pár csapat már elkezdte az edzéseket június végén PL-ben.

nyilván akik nemzetek ligáját toltak azok meg lehet még később csatlakoznak, de akiknek nem volt, azok felőlem már edzhetnének. pláne hogy a szezon korábban kezdődik.

2 barátságos meccs szintén nem sok a naptárban.

9dark_side9 Creative Commons License 2 napja 0 0 19955

Barcelona have today paid the first set of instalments to #ManCity for Ferran Torres.

na meg ez a penz is elkezd megerkezni

9dark_side9 Creative Commons License 2 napja 0 0 19954

pedig ugy nez ki csomagban akarja vinni a Chelsea Sterling+Aket

Sterling 45+10 a pletykak szerint, Ake 40m lehet

Akenak ha beigerik a kezdocsapatot akkor sztem menni fog, annyibol tobb eselye van ott hogy Tuchel sokszor 3 vedos rendszert jatszik es elment Rudiger, Azpilicueta is menni keszul de cserebe oreg is, es Tiago Silva is mar veteran plusz tavozott Christensen is

Előzmény: cityzen_ (19951)
9dark_side9 Creative Commons License 2 napja 0 1 19953

“This is a fantastic move for me,” he said. “Manchester City are an amazing team – a squad with world-class quality in every area. To be given the chance to join this group of players and help continue the Club’s success is a dream for me.

Stefan Ortega: “I think I am a modern goalkeeper, good with my feet and a good shot stopper. But I think I am not at my highest level now, so I hope Xabi [Mancisidor, #ManCity Goalkeeping Coach] can help me a lot.”

Stefan Ortega: “I think I am a good teammate and I make a lot of jokes! But on the pitch, I want to win every game. Whether it is a training game or a real game, I am ambitious and I want to reach the top…”

Director of Football Txiki Begiristain added: “This is a very good deal for City. 

“Stefan has excellent pedigree – his career speaks for itself.  

“We are signing a goalkeeper who has vast experience, and he will help us in our quest for more trophies.  

“He has joined to compete with the other goalkeepers and help our youngsters, so it’s a transfer we are really pleased to have secured.” 

9dark_side9 Creative Commons License 2 napja 0 1 19952
cityzen_ Creative Commons License 3 napja 0 0 19951

Steffen:

hat nem sejtettem hogy lesz kapusvaltas nyaron, fogalmam sincs milyen kapus Ortega, valogatottig nem jutott el, ha nem rosszabb mint Steffen, akkor nincs valtozas, ha jobb nala, akkor igyen nem rossz. gondolom megint az lesz hogy Carabao, FA meccseket megkapja illetve ha Ederson serult...

Ake:

csak megfelelo potlassal adnam el, siman kell egy hosszu szezonban 4 vedo, Stones megint sokat volt serult, szezon vegen kidoltek a vedoink egyszerre, sot meg Ake is mikor serulesek miatt pont befert volna akkor o is megserult.

de mivel multifunkcios, ezert meg inkabb hasznos csere.

legalabb a rakoltott 40m fontot vissza kene kapni erte, de az ra is menne egy belso vedore sztem. es hat igen, tul jo vedo nem fog eljonni 4. szamunak. ha lehet megtartanam inkabb.

Zinchenko:

ugyanezen okobol megtartanam. nagy harcos, lehet ra szamitani, nem elit balbekk a biztos, de nem sir a fix kezdohelyert es tud hasznos lenni.

cityzen_ Creative Commons License 3 napja 0 0 19950

tobbet fog jatszani talan, ha nem erkezik szelso es tavozik Steling is, de azert olyan sokra ne szamitsunk sztem jatekidoben. tavalyi 100 percet ha PL-ben felviszi 500 percre az mar elorelepes lenne plusz ha kap Carabao meg 1-2 simabb BL meccset.

egyebkent Gnabry lehet nem hulyeseg, olcsobbert elhozhato, Bayern allitolag azzal fenyegeti ha nem talal maganak uj klubot nem jatszatjak utolso eveben. ilyen 30/35 font. de igazabol Jesus meg Sterlingnek nem jobb, de hellyel kozzel tudna lenni egy potlas helyettuk.

Előzmény: 9dark_side9 (19942)
wizardry8 Creative Commons License 4 napja 0 0 19949

Nem Robbie Fowler?

Előzmény: 9dark_side9 (19946)
9dark_side9 Creative Commons License 4 napja 0 0 19948

Egan Riley veglegesen tavozik a Burnleyhez, vmi apropenzt ad a Burnley erte, Harwood-Bellis pedig kolcsonben csatlakozhat hozzajuk, ezt a kettot is le lehet zsirozni meg a heten

kozben azt hiresztelik Romeo Lavia is mehet, 10m fontos csomag reszekent a Sotonhoz, buyback opcioval o is...

1 ev meg fiatal Fernandinhonak volt kikialtva, es Kompany is nagyon sztarolta mikor elhoztuk az Anderlechtbol

de meg most is fiatal csak 18 eves

nem tudom Txiki megszunteti-e az ifireszleget mert mkit elad egyelore:D

9dark_side9 Creative Commons License 4 napja 0 0 19947

Ortega szerzodese amint lejar bejelenthetjuk meg a heten, Steffent pedig elviszi a Boro kolcsonben 1 evre, ez a terv pillanatnyilag

neztem 1-2 videot Ortegarol, nyilvan nagyobb vedeseit osszevagva, hat ilyet minden kapusrol lehet nyilvan csinalni, de ami kitunt hogy labbal eleg jol ved, ami neha kicsit hianyzik Edersonnal talan

9dark_side9 Creative Commons License 4 napja 0 0 19946

BREAKING: Manchester City have signed Australian international forward Mary Fowler on a four-year deal.

meg egy tamado:)

wizardry8 Creative Commons License 5 napja -1 0 19945
oklevél Creative Commons License 5 napja 0 0 19944

Mivel a Digisport és még néhány csatorna megszünik,kell helyettük másik.

Előzmény: wizardry8 (19941)
9dark_side9 Creative Commons License 5 napja 0 0 19943

Raheem Sterling could become a Chelsea player as soon as this week after new owner Todd Boehly contacted Man City to speed up a deal for the first statement signing of a new era at Stamford Bridge.

jobbat nem tudunk minthogy annyit kerunk amennyit csak lehet a Chelseatol

es akkor meg erdeklodnek Ake es Zinchenko irant is, es plusz De Ligt, Kounde, Dembele stb...

Chelsea tulaj elegge elfoglalt lesz klubokkal, jatekosokkal, ugynokokkel targyal egesz nyaron most:)

Jesus kozben atesett az orvosin Londonban

9dark_side9 Creative Commons License 5 napja 0 0 19942

lehet nem is kell szelso majd

atallunk 352-re, wingbackekkel vagy karacsonyfa formacio es mehet  41212, lehet ez lesz a nagy ujitas ezert is jon az olasz Maresca a stabba:)

viccet felre teve en Palmerben most bizok, jo gyerek, nem fog sztem megijedni a lehetosegtol ha megkapja, jonnek a meccsek osszel nagyon gyorsan, meg a serulesek, be fog tudni ugrani par meccsre sztem

Előzmény: cityzen_ (19939)
wizardry8 Creative Commons License 5 napja 0 0 19941

A DIGI Magyarország augusztus 5-től veszi fel kínálatába az ARENA4, valamint az újonnan induló MATCH4 televíziós sportcsatornákat

cityzen_ Creative Commons License 6 napja 0 0 19940

ilyet en is lattam, CR, Neymar, Sterling trio fog osszeallni a Chelseanel.:)

Előzmény: wizardry8 (19938)
cityzen_ Creative Commons License 6 napja 0 0 19939

en is azt csinaltam volna, Sterlinget adtam volna el mert lathatoan rengeteget vacillalt a hosszabbitassal, sztem a formaja is visszaesett korabbi evekhez kepest, ezzel egyutt egy kicsit a jatekideje is, ami nem is tetszett neki, neki most egy kornyezetvaltas jot fog tenni sztem egyenileg. cseppet beleszurkult a Citybe. fiatalon erkezett, es a 3-4. szezonja sokkal jobb volt mint az utobbiak tehat volt egy lefele meno tendencia is benne.

de Jesussal meg hosszabbitottam volna, Mahreznek kora miatt pedig pedig csak egy rovidebb +1 esetleg 2 eves hosszabbitas. Jesuson nem ereztem azt hogy nagyon elegedetlen a jatekidejevel, szerepevel. ennel sokkal tobb nem nagyon volt benne a Cityben sztem, de nagyon hasznos es fontos kerettag rotacioban. azert Kun rengeget serulesenel meg mikor lemaradtunk Kane-rol mar Kun tavozasa utan az elmeleti lehetoseg ott volt hogy Jesus magaeva tegye a kilences posztot, feltetelezve hogy most azert igazol az Arsenalba hogy ez sikeruljon. bar ehhez meg szintet kell lepnie, visszafele, es lehet nem lesz BL-ben 1-2-3 evig. 

anyagiakat nezve tudtommal Jesus fizetese alacsony volt kereten belul 100K korul, Sterling 300K korul keres hetente, egy hosszabbitas Jesussal kijott volna 200K-bol kb.

attol kicsit tartok ha nem erkezik egy gyors szelso, es csapaton belul fogjuk potolni oket. Mahrez pl. golszamban elete szezonjat hozta tavaly, logikus egy visszaeses tole ebben a tekintetben. meg hat o egeszen mas tipusu szelso mint Jesus vagy Sterling. azert Haaland egymaga nem fog 100 golt loni, es Sterling meg Jesus ketten egyutt azert a 20 golt meglottek atlagban, neha 25/30-at is es ez csak a bajnoksag. ennek felet kb. szelrol, nem hamis kilencesbol lottek.

Alvarez lehet egy meglepetes, de nem tudjuk rola hogy mit tud PL szinten, lehet berobban az europai fociba, de lehet csak csere lesz es jo ideig nem veszi fel a csapat tempojat. en elsore neki a Torres fele szerepkort adnam, amolyan mindenes a tamadosorban, ahol eppen kell rotacioban bevetni, es ha elkapja a ritmust, es veszi az akadalyokat meg el a lehetosegekkel, kupameccsek stb., akkor jobban bevonni.

masik Grealish, neki sokkal jobb 2. szezont kell hoznia, gol+golpassz mutatoban, mert o benne sokkal tobb van mint amit bemutatott eddig. ha o tudna robbantani meg Haaland az segitene Jesus es Sterling szamainak potlasaban.

sajnos Palmer meg McAtee sztem meg nem all keszen az elso csapatra azon kivul hogy meccs vegen bejojjenek meg Carabao meccseken kapjanak par felidot. kolcson sem adtuk oket tavaly, ahol gyujthettek volna nemi tapasztalatot. iden ha maradnak a felnottcsapatnal az 5 csere meg a vb miatti hulye naptar miatt lehet kicsivel tobb lehetoseg jut nekik, de addig nem mennek el hogy ok golokat fognak loni szelrol rendszeresen.

Előzmény: 9dark_side9 (19929)
wizardry8 Creative Commons License 6 napja 0 0 19938

Azt mondják hogy ennyi idő után illik is munkahelyet váltani

Neymar a PL-be tart. Hozzánk?

Előzmény: 9dark_side9 (19937)
9dark_side9 Creative Commons License 6 napja 0 0 19937

Boehly meginditotta az uzletet Sterlingert, meg a heten meg akarjak venni

7 szezon utan eljott a valtas ideje Sterlingnel

amortizalt erteke valszeg 7 szezon utan nulla, vagy ha nem akkor is maximum 5 milla ha meg huztuk mint a retestesztat, ugyhogy ez most nagy profit lesz  a konyvelesben

9dark_side9 Creative Commons License 6 napja 0 0 19936

remlik olyan nekem is de annak mar jo par eve

redditesekbol ki lehet fogni 1-2 jobbat, ha 1-2 szer frissiteni kell az belefer minoseg pedig legtobbszor nekem jo szokott lenni, nem mint regebben 1-2 stream tiszta kasas volt

Előzmény: Ireland7 (19933)
9dark_side9 Creative Commons License 6 napja 0 0 19935

nem Cicurella:)

Előzmény: wizardry8 (19934)
wizardry8 Creative Commons License 6 napja 0 0 19934

Cucurella???

Már női focisták is játszhatnak?

Előzmény: 9dark_side9 (19930)
Ireland7 Creative Commons License 6 napja 0 0 19933

A reddites sztrímek mindig 2 percet késnek, de volt amelyik többet is. és sokszor be is fagynak. Régebben volt vmi orosz portál, de az megszűnt, na ott találtam ilyen acestream lejátszóhoz linkeket amik gond nélkül mentek kristálytisztán, igaz ott meg a vírusírtó jelzett rendszeresen.:)

Viszont én egy ismerősöm által kölcsönzött digionline belépéssel elég jó el voltam most tavasszal, m4, sport1,2, digisport 1,2 jó minőségben működött. :)

Remélem ezt platformot nem tünteti el a Digi...

Előzmény: 9dark_side9 (19932)
9dark_side9 Creative Commons License 6 napja 0 0 19932

most eddig a Digisport es Spiler adta a PL meccseket, de a Digisport megszunik napokon belul, minden sportcsatornajuk, igy valszeg a Spiler es az Arena 4 fogja elosztani a PL meccseket

allitolag az Arena4 bekerulhet a Digi csomagjaiba akinek a Digivel van tv/net stb

BL elvileg marad ahogy volt, M4 es Sport1

Liga-kupa, FA-kupa, fogalmam sincs, majd menet kozben kiderul:)

de valszeg a jo kis reddites PL streamek is mukodnek majd vegszukseg esetere

9dark_side9 Creative Commons License 2022.06.27 0 0 19931

Alvarez meg mindig nyomja a meccseket a River Plate csapataban, elvileg jovo heten meg van vmi libertadores kupa meccs es utana csatlakozik pre seasonra a Cityhez

nehogy leseruljon...

9dark_side9 Creative Commons License 2022.06.27 0 0 19930

Jesusrol megegyezett a 2 klub, Arsenal 45m fontot ad es meg bonuszokat( 5-10m fontrol olvastam)

erdekes amugy de Txiki kiarusitast tart ifiknel is, Bazunu 10m+ bonuszok (Soton), Gyabi 5m (Leeds), Egan-Riley kb. 1m fontert a Burnleyhez tart,Edozie aki eleg ugyes es gyors szelso a Leverkusenbe igazolhat

Samuel Edozie is set to join Bayer Leverkusen in a deal that could net #ManCity around £10M in instalments.

Cucurellara meg felre van rakva kb. 40m font, azzal egyutt Cucurella+Phillips+Haaland 130m fontbol meg van

tavozoi oldalon a fenti ifik hoznak 25m-t kb. Jesus meg 45-ot, Sterling is kb. ennyit ha tavozik

pluszban leugrik Dinho, Sterling, Jesus fizetese ami nem keves

ha ez igy megy, meg net spend trofeat is megnyerjuk nyaron:)

hat ha meg belevesszuk a januari eladas/vetelt, Torres sokkal tobbert ment el mint Alvarez ara...

az a durva hogy ezen felul is van meg erdeklodes Bernardo, Zinchenko, Ake irant

9dark_side9 Creative Commons License 2022.06.27 0 0 19929

nem tudom ez hogy lesz, vannak szelsok a piacon, akiket lehetne hozni, Gnabry pl. hasonlo szituban van Bayernnel mint itt Jesus es Sterling volt

Milanban Leao, de o sokkal dragabb lenne

Nkunku asszem vmi erdekes opcioval hosszabbitott, viszonylag akcios aron ki lehet majd vasarolni 1/2 ev mulva asszem

igazabol Cancelo is el tudja jatszani a jobbszelsot ha kell:)

Sterling ritkan jatszott jobbszelsot pedig onnan sztem jobban fekudt neki a jatek, de lehet csak azert mert Jesus es  Mahrez a keretben voltak

Bernardo is lehet jobbszelso, olyan meccseken ahol pl. elovesz egy Rodri-Gundo-KDB vagy Rodri-Phillips-KDB kp-t Pep

de en nyar elott ugy gondoltam hogy a 3 musketasbol 1 tavozik, a masik kettovel hosszabbitunk, Jesus, Mahrez, Sterlingnel, de most nagyon ugy nez ki, hogy 2 tavozik es csak Mahrez hosszabbit

de mivel most meg jo penzt lehet kapni ertuk, most kell eladni mintsem ingyen jovore

azert kar hogy angol rivalisokhoz mennek, La Liganak jobban orultem volna...

Előzmény: cityzen_ (19927)
wizardry8 Creative Commons License 2022.06.26 0 0 19928

De mi baj van a Zijech, Werner, Pulisic sorral? Nemrég hülyét csináltak belőlünk. +Haverz

Előzmény: cityzen_ (19927)
cityzen_ Creative Commons License 2022.06.25 0 0 19927

42m fontert tenyleg nem draga. tekintve hogy angol valogatott, emiatt is dragabb, ez igy oke sztem. 

ha egy kis versenyt tud kialakitani Rodrival, plusz megfelelo rotacios lehetoseget tud biztositani kozepen akkor ez par evre rendezheti a vkp posztot.

talan lattam ot belso vedokent is a Leedsnel ritkan amikor Bielsa kiserletezgetett, akar meg ott is bevetheto C/D tervkent...

Bielsa miatt szokhatta a Pep foci alapjait is, tehat nem lesz annyira stilusidegen neki a mi jatekunk mint pl. Grealishnek akinek foleg brit edzoi voltak elotte. bar a jatek szintje, eredmenykenyszer meg a keret jatekereje nyilvan kell egy kis ido hogy beleszokjon.

es igen, Aston Villa, WHU stb. csapatok boldogan megveszik tolunk ha ugy dontunk hogy megse valt be 2 es mulva, vagy o akar valtani idovel stb.

eddig korrekten halad Txiki, most jobban kezben vannak tartva a dolgok, tavaly nyaron az a Kane erdeklodes kicsit elvette az energiakat es vegul ossze sem jott (jobb is mert most nem jott volna Haaland akkor...), most ugy tunik boven idoben elkezdtunk puhatolozni  es most nyaron gyorsan le lehet rendezni a dolgokat es betomni 1-2 hianyzo posztot.

balhatvedre Cucurella a kovetkezo celpont akkor nem? ha igy halad Txiki, 1-2 heten belul az is le lesz rendezve.

amugy olvastam hogy Tuchel mar beszelt Sterlinggel lehetseges valtasrol, de ajanlat nincsen. hat jo magas fizut kell ajanlaniuk neki, de mivel kell oda csatar is es szelso is, adna magat hogy megprobaljak Sterlinget. tobbre mennek vele mint Zijech, Werner, Pulisic sorral.

viszont nem tudom nem-e tul rizikos elengedni Torres utan Jesust, Sterlinget is. Alvarezrol nem tudjuk hogy o szelrol tud-e jatszani magas szinten, Foden/Grealish megoldjak a balszelt, de Mahrez ha leserul akkor jobbra max Palmer es Bernardo van, vagy KDB huzodik ki.

Nkunku most hosszabbitott, ot ki lehet huzni a listarol mint esetleges szelso. vannak pletykak esetleg szelso erkezeserol?

Előzmény: 9dark_side9 (19925)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!