Keresés

Részletes keresés

kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.09 0 0 429
Ki gondolta volna, hogy a topic címe még mindig aktuális?!!! Kísértet járja be a Várat, OVi kísértete.
Szegény pici OVi gyerek: "ha már nem költözhetek be a Sándor palotába, legalább még egy kedden mehessek a Várba. Majd azt mondjuk, hogy kormányülünk. ... Doktor néni ..., csak még egy picit hagy legyek ott ... Na, vigye már innen azt az injekcióstűt!!! És mit akar azzal a zubbonnyal?"
FELHÍVÁS! Aki egyetért, szavazzon a nepszabadsag.hu-ban az ellen, hogy miniszterelnöki rezidencia legyen a Sándor palotában! (május 14-ig lehet szavazni) Ugyanis a Miniszterelnöki Hivatal és az Informatikai Kormánybiztosság teljes gőzerővel nyomatja ott a saját elképzelését
csomó Creative Commons License 2002.05.07 0 0 428
Nincs kedvetek átjönni egy másik topicra? A címe:

50 EZREN a Dísz téren
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9066576

Ez megy most, meg a bárányfelhők.

kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.07 0 0 427
Úgy tűnik, Jánoska elhagyott bennünket és most másokat szórakoztat (pl. Mennyiért ülnél át a Fidesz frakcióba vagy mi topicosokat). Szép kis csapata van OVinak, ez az a tömeg, amelyikra a "szintén bolsi" Dolfi azt mondta, hogy ostoba és demoralizálható.
Előzmény: Törölt nick (425)
kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.07 0 0 426
Kedves Jánoska! Te ugye még alsós vagy az ált. suliban? Ez esetben megbocsátom neked, hogy nem hallottál még Nagy Lajos királyunkról. Tipikus bolsi volt szegény több száz évvel ezelőtt. De miért nem vagy Te még ilyenkor ágyban, Jánoska? Mindjárt szólok anyukádnak.
Előzmény: Keveházi János (424)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.07 0 0 425
óóóóóó, ezek szerint a szent inkvizíció is bolsik gyülekezete volt
(kedves szpiki-klón, te végzetesen hülye vagy)
Előzmény: Keveházi János (424)
Keveházi János Creative Commons License 2002.05.07 0 0 424
A kivégzés a bolsik műfaja.
Előzmény: kisérőlevél (423)
kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.06 0 0 423
Azt tudtátok, hogy a Dísz tér Nagy Lajos korában a kivégzések színhelye volt?
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.06 0 0 422
A társadalom kivár. Új „háború” kezdödött...."

...eszementek...

Előzmény: Törölt nick (418)
kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.06 0 0 421
Ez nem olyan vicces. Képzeld el, hogy ki volt plakátolva az I. ker.-ben, hogy minden nap 13 órától a Fityisz I. ker. irodájában, Fő u. mittudoménhányszám alatt megtekinthetők OVi beszédeinek videós válogatásai. Szánalmas nem?
Előzmény: CXVIII. Lajos (420)
CXVIII. Lajos Creative Commons License 2002.05.06 0 0 420
OVI a népnemzeti-konzervatív-polgári kolbásztöltés után megkezdi a 4x365=1460 részes, a happy end és az ezüsthajó által róla készített kalandfilm-sorozat nyilvános vetítését.

Egyébként minden részt a maszop ingyenes TV-jében naponta 3szor ismételni.

kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.06 0 0 419
"Orbán eltünt, de nem tanácstalan. Amíg a polgári vezérkar sorait rendezi és a kormányváltók egymással egyeztetnek, addig a fiatal stratéga ugyanezt teszi, de talán egy „felsöbb értelemmel”, ..."
Érdekes megfogalmazása ez az ideggyógyászati kezelésnek. A "felsőbb értelemmel" pedig bizonyára akkor találkozik, amikor a kezelés részeként lealtatják. (Az orvosokat is köti a titoktartás?)
Előzmény: Törölt nick (418)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.06 0 0 418
"...Orbán Viktor elsŚ kétszáz napja
2002. április 29. 6:28
Veress Márton (MNO)
Orbán eltünt, de nem tanácstalan. Amíg a polgári vezérkar sorait rendezi és a kormányváltók egymással egyeztetnek, addig a fiatal stratéga ugyanezt teszi, de talán egy „felsöbb értelemmel”, amit a Millenárison, utolsó nyilvános beszédében említett . A csata véget ért. A társadalom kivár. Új „háború” kezdödött...."

Ezt nem hittem el.
Ez mar istenhit.
Furcsa, hogy ismet "haborut" emleget a jobboldali berkekben nyilvan nagyon ismert szerzo.
Talan ezt most mar nem kellene.

A "Felsobb ertelem" pedig kit takar?
Vermer?
Berlusconi?
Le Pen?
Köver?

Vagy ahogy William S. Burroughs mondta:
"...language is a virus from outer space..."

Szoval, elkepzelheto, hogy ezuttal is egy virussal van dolgunk?

kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.06 0 0 417
Mielőtt rákérdeznél, azért küldtem 2x, hogy TE IS MEGÉRTSD OREGTITAN, TE IS MEGÉRTSD OREGTITAN.
Hajrá Magyarok! Hajrá Magyarok!
Előzmény: kisérőlevél (416)
kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.06 0 0 416
Ha valakinek fáj valami az Te lehetsz. Az fáj Neked, hogy Te nem ott laksz, ahol én, ezért minden áron - ha másképpen nem tömeggyűlés formájában - belepofátlankodsz az életembe!
Az is fáj Neked, hogy én nem unom magam halálra és demonstrációk nélkül is remekül el tudom foglalni magam. Szeretem a páromat és érdekel a munkám is. Van baráti társaságom, akikkel valódi polgári társasági életet tudok élni. Sőt polgári szórakozásaim vannak: színház, hangverseny, kirándulás. Nem vagyok rászulva senki dumájának a hallgatására és visszaböfögésére. Neked az fáj, hogy mindez hiányzik az életedből . Végül is a proletárok múlatták mindig az időt a tömeggyűléseken, mert nem volt pénzük másféle szórakozásra, csak az ingyencirkuszra. Ezt már a római császárok is tudták ezért rendeztek cirkuszi viadalokat a római proletároknak. Ja, a tudatlanság is fájhat neked. Szánalmas vagy.
Előzmény: Törölt nick (409)
kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.06 0 0 415
Ha valakinek fáj valami az Te lehetsz. Az fáj Neked, hogy Te nem ott laksz, ahol én, ezért minden áron - ha másképpen nem tömeggyűlés formájában - belepofátlankodsz az életembe!
Az is fáj Neked, hogy én nem unom magam halálra és demonstrációk nélkül is remekül el tudom foglalni magam. Szeretem a páromat és érdekel a munkám is. Van baráti társaságom, akikkel valódi polgári társasági életet tudok élni. Sőt polgári szórakozásaim vannak: színház, hangverseny, kirándulás. Nem vagyok rászulva senki dumájának a hallgatására és visszaböfögésére. Neked az fáj, hogy mindez hiányzik az életedből . Végül is a proletárok mulatták mindig az időt a tömeggyűléseken, mert nem volt pénzük másféle szórakozásra, csak az ingyencirkuszra. Ezt már a római császárok is tudták ezért rendeztek cirkuszi viadalokat a római proletároknak. Ja, a tudatlanság is fájhat neked. Szánalmas vagy.
Előzmény: Törölt nick (409)
CXVIII. Lajos Creative Commons License 2002.05.06 0 0 414
OVI a börtönválogatott keretében bemutatja a kolbásztöltés rejtelmeit.
epdm2 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 413
Köszi.

Előzmény: sesebese (411)
kiski Creative Commons License 2002.05.06 0 0 412
Kezdj el a környéken molyolni reggel nyolctól, akkor tuti nem késed le.
Előzmény: epdm2 (410)
sesebese Creative Commons License 2002.05.06 0 0 411
19 órakor lesz!
Előzmény: epdm2 (410)
epdm2 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 410
Tudja valaki, hogy hány órától lesz? Fontos lenne.
kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.06 0 0 408
De eléggé aktuális, különösen az, hogy "Mi dolgozni akarunk, nem érünk rá fecsegni."
Elegem van abból, hogy megzavarják a munka utáni pihenésemet. A múltkor a Lánchídon és a rakparton még éjjel 11 órakor is akkora zaj volt, hogy nem lehetett aludni. A közlekedésről nem is beszélve! (Lánchídon átkelés 1,5 óra.)Egy be nem jelentett Fityisz rendezvény miatt. Most meg itt akarnak "zászlót bontani" a lakókörnyezetemben. Ez igazán polgári!Honnan veszik a bátorságot, hogy mások (felteszem a többség, aki nincs jelen egy ilyen "demonstráción")nyugalmát zavarják? Miből ered erre a felhatalmazás? Másnap meg menjek kialvatlanul dolgozni.
Hajrá Magyarok!
Előzmény: Szerintem (406)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.06 0 0 407
és ugye ezt a "nemzetgyűlést" is egyenes adásban közvetítitk, és legalább naponta háromszor megismétlik majd?
Szerintem Creative Commons License 2002.05.06 0 0 406
Gyerekek!

A gyulesekkel kapcsolatban, ide masolok KARINTHY Frigyes 1921-ben kiadott kotetebol egy "plakatot"

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Felmetes, hogy mennyire aktualis!!!(sajnos)

Azert a kotet cimlapjat is erdemes elolvasni. Ime:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Miert ne lehetne ezt a felszolitast megfogadni?
Kinek az erdeke, hogy ne igy legyen?

kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.05 0 0 405
A Heti Hetes helyett pedig inkább olvass könyveket. /Ha már elmulasztottál meséket olvasni a gyermekeidnek./
Előzmény: kakktusz (403)
csomó Creative Commons License 2002.05.05 0 0 404
Most már értem, miért nézett téged kiskorúnak kisérőlevél. Te még a népmesékig sem jutottál el. Ha javasolhatom, naggyűlések helyett inkább gondolkozzál önállóan.
Előzmény: kakktusz (402)
kakktusz Creative Commons License 2002.05.05 0 0 403
"A következő ötven évben hatezer kilométer épül majd belőle, mint tuggyuk... "

Látom Te is a Heti Hetesen szocializálódtál.

Előzmény: PuPu (401)
kakktusz Creative Commons License 2002.05.05 0 0 402
Téged megcsókolni? Hülye vagy? Csókoljon meg a lendvayildikó.
Hajrá Magyarok!
Előzmény: csomó (399)
PuPu Creative Commons License 2002.05.05 0 0 401
Igazad is van!
Az a jó autópálya, amelyiket kifizettek a kivitelezőnek, de még egy centi sem készült el belőle.
At ugyanis nem kopik, - így aztán évekkel is el lehet halasztani a felújítását, - ami ugye kész haszon.
Lgjobb autópálya a Fidesz autópálya. A következő ötven évben hatezer kilométer épül majd belőle, mint tuggyuk...
Neked nem snassz egy kicsit ez a balhé, kedves Torres?
:O))))
Előzmény: Törölt nick (396)
kisérőlevél Creative Commons License 2002.05.05 0 0 400
Már lenyelte.
Hajrá Magyarok!
Előzmény: csomó (399)
csomó Creative Commons License 2002.05.05 0 0 399
... és napjában hányszor csókolgatod a békát, királylány?
Előzmény: kakktusz (397)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!