Keresés

Részletes keresés

suhodminyák Creative Commons License 2002.05.29 0 0 14
Ha nincs, akkor kérdezek mást. :-)
Lehet úgy gyorsítani a menüben való navigálást, hogy az adott menüpont számát írod be? Pl. az én panámon a számológép: menügomb, 4, 2. Vagy csak nyomni pörgetni kell / lehet?
suhodminyák Creative Commons License 2002.05.23 0 0 13
Arról van valakinek sejtése, hogy mi fog történni a j7/j70 árával június 1-étől? Eddig ugye csorgott lefelé talán 50e-ről kezdve, de most van egy ilyen "akció az akcióban", miszerint a j7 (a kék) bruttó 30e, 35-ről lejebb engedve. Mellesleg szerintem jobban néz ki, mint a szürke. Szóval van valakinek fülese?
HARLI Creative Commons License 2002.05.23 0 0 12
Látom mindenki hallgat a menü átrendezésrôl. Megvan az okosság: mindent ki kell irtani a WAP menü beállításaiból, vodafone hungaryt is kidobni, és abban a pillanatban a WAP menü helyébe lép az ÜZENETEK a középsô gomb megnyomásakor!!!
ÉJJJEEEENNN!!!!
suhodminyák Creative Commons License 2002.05.22 0 0 11
Azt azért nem lehet, mert nem az akksival, hanem a hangszórójával kelti a rezgést.
Előzmény: Cuoresportivo (9)
HARLI Creative Commons License 2002.05.20 0 0 10
Azt nem tud.
A menüt hogy lehet átrendezni???????????
Előzmény: Cuoresportivo (9)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.05.20 0 0 9
Sziasztok,

Valaki tudja miképp lehetne elérni, hogy csengjen és rezegjen egyszerre?

HARLI Creative Commons License 2002.05.19 0 0 8
Könyörgöm, segítsetek!

J-6-osomon sikerült áttenni a KÖZÉPSŐ GOMB-ra az ÜZENETEK menüt a WAP helyett. Számítógép és kábel és menü használat nélkül. (folyamatosan nyomogattam a menü /jog dial és a középső gombot. Soha többé nem sikerült, és most vettem egy J-70 et azon sem megy!!!!
Meg lehet csinálni, ez az egy, amit AKAROK módosítani a telefonomon!!!

Lécci címet, telefont, buherember, kikódoló, seftes, bárkit, aki tudhatja ezt, segítsetek!

cmdj70 Creative Commons License 2002.05.16 0 0 7
Sziasztok!
Akit érdekel, annak ajánlanék egy-két érdekes linket:
http://www.cmd-files.has.it/
http://gsm.sf2.hu/sonyj70.htm
Én mostanában jutottam hozzá a készülékhez, szerintem király, főleg ha valaki SMS-ezni vagy telefonálni akar.
Végül némi info a QN-3DS-ről:

Mobile Data Software
Sony Entertainment:
Download of 2 Wall Papers from PC over PC Cable to the phone
Compose up to 10 new ringer tones
Fone sync:
Synchronize phone book (address, telephone number and e-mail address) and calendar with common PIM’s (MS outlook, Scheduler and Lotus Organizer)
Fone note:
Sending/receiving SMS
Archive SMS
(http://www.sony-middleeast.com/gsm/cmdj5_ac.htm)

suhodminyák Creative Commons License 2002.05.14 0 0 6
Azt hallottam - bár főleg a j6osról -, hogy a hangja nem igazán fickós, azaz a vonal másik végén lévőt rossz minőségben, ill. halkan lehet hallani. Ez igaz a j7re, vagy orvosolták, vagy nem is volt soha ilyen gond - csak fel kellett volna hangosítani a telefont? :-)
Előzmény: BIGdaddy (5)
BIGdaddy Creative Commons License 2002.05.13 0 0 5
Nos, valószínűleg mindenki tud mindent erről a telcsiről és ezért nem érdeklődnek :))

Egyébként az előző hozzászóló (a nickedet most nem látom, bocs) kérdésére, a tapasztalataim jók erről a telóról, tudja amit kell és azt jól. A jog kicsit macerás, de meg lehet szokni. A banános játék isteni :)

Előzmény: suhodminyák (4)
suhodminyák Creative Commons License 2002.05.13 0 0 4
Gyanús ez nekem, hogy itt sincs semmi érdeklődés ez iránt a telkó iránt, meg a neten is csak egy német mobilos honlapon sikerült egyetlen egy összehasonlító tesztet találnom a j7 és a Panasonic GD75 között. Közben a boltokban folyamatosan kifogy, tehát veszik. Ennyire nem neteznek a vodafonosok? És pl. a mobilvilágban miért nincs teszt?
weekend warrior Creative Commons License 2002.05.10 0 0 3
Sziasztok! Nekem is sikerült beszereznem egy J70-t, szeretném használni az internet kapcsolatot, de nem wapon. Van egy adatkábelem /nem szervíz kábel/ soros portra, össze is csatlakoztattam a gépet és a mobilt, az Inetről mindenféle modem driver és hasonló progit leszedtem a Sony j** sorozathoz de nem sikerült összehozni a vasakat :) . Van valamilyen q3ds.... program amihez állítólag elég nehéz hozzájutni, ez kellene a csatlakozáshoz ??? Legyetek szívesek segíteni milyen progi kell, és milyen beállításokat kell a telefonos hál.-nál beállítanom. Win98se és WinXP van.
suhodminyák Creative Commons License 2002.05.10 0 0 2
H!
Hát a kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, viszont én is egy ilyen készülék beszerzését tervezem. Így aztán elkezdtem keresgélni a neten, hogy mit írnak a tesztek. De nem találok semmit, csak a száraz leírásokat (mhz, súly, hangok száma, stb.), meg a hivatalos marketing dumát.
Hol van teszt? Ill. linkeljen / illesszen be valaki ilyet, ha látott már.
Meg persze a felhasználók gyakorlati tapasztalataira is kíváncsi lennék.
Kösz, csá!
BIGdaddy Creative Commons License 2002.05.03 0 0 1
Senki többet? Senkisenem okos ilyen téren?
Segítsetek már enberek!
Előzmény: malenykij polgar (0)
malenykij polgar Creative Commons License 2002.05.02 0 0 0
Nem CMD0?
Előzmény: BIGdaddy (-)
BIGdaddy Creative Commons License 2002.05.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

a napokban vásároltam egy ilyen telefont és lenne néhány kérdésem.
Kezdjük lényeges és fonto skérdésekkel: a gyári háttérképek nem túl szofisztikáltak és hát gyarló ember lévén tennék helyükre másikat. Természetesen csak emiatt nem vásárolok kábelt. Adott tehát az első kérdés:

1. Hogyan lehet Sony CMD-J7 készüléken kábel nélkül a gyárin kívüli hátteret használni? Pl. rátölteni vagy pl. a puzzle-ben szereplő képeket használni?

Nos először ebben kérnék segtséget.

Köszi,
Bd

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!