Keresés

Részletes keresés

John Howard Creative Commons License 2002.05.03 0 0 9
"* A Csevegő díjcsomag megrendelésének feltétele, hogy a szolgáltatóválasztási jogosultság keretében Ön minden hívásirányben a Matávot vegye igénybe."

Na, ebben éppen ez az izgalmas. Tehát ha előválasztó számmal más szolgáltatón keresztül kapcsolódok - akár csak egyszer is egy hónapban - ugrott a "Csevegő-kedvezmény"? Ha ez így van, csókoltatlak, Matáv Elvtárs! Én úgy tudtam, hogy tavaly december 23-án megszűnt a Matáv monopol helyzete, erre itt ilyen diktatórikus szöveggel (is) fenyegetnek?

Egyébként "jó": a Mindenkinek csomag "kiváltására" ajánlott csomag havi 7500HUF, majd' kétszerese a jelenleginek. De nem minden helyi hívásra, hanem csak az 51-es körzetre, és azon balül is csak havi 60 (napi 2) óra időtartamra. Erősen gondolkodom a vezetékes telefonom _teljes_ megszüntetésén: a jelenlegi előfizetési díjnál alig magasabb összegért lehet mobilelőfizetést (nem kártyás!) kötni, ebben ráadásul havi 45 perc beszélgetési idő és 20 SMS is benne foglaltatik. Jó, internet nem. De - úgy látszik - az nélkül kell(?) működnöm ezután... :-(

Kedves Matáv! Elvesztettél egy előfizetőt! (és még hányat, vajon?) Most örülsz?

Előzmény: paulinamartinez (7)
rage Creative Commons License 2002.05.03 0 0 8
Direkt azért nyitottam ezt a topicot, hogy
ne álljatok feleslegesen sorban egész délután.

paulinamartinez Creative Commons License 2002.05.02 0 0 7
azoknak, akik nem akarnak sorbanállni feleslegesen:

Tisztelt Ügyfelünk!

A Matáv kínálata a távközlési piac változásaihoz igazodva időről időre megújul. Ennek következménye, hogy az új szolgáltatások megjelenésével párhuzamosan néhány, eddig megszokott termékünk lekerül a kínálati piacról. Jelen levelünkkel is egy ilyen változásról szeretnénk Önt tájékoztatni.

A Mindenkinek átalánydíjas csomagot 2002. július 1-jétől megszüntetjük, ezért a csomag igénybevételére között előfizetői szerződést 60 napos felmondási idővel felmondjuk. Ezzel egy időben a 150 forintos kedvezmény is megszűnik.

Amennyiben Ön a Mindenkinek csomagot főként beszélgetésre használja, engedje meg, hogy figyelmébe ajánljuk a Csevegő díjcsomagot, mellyel már az 5. perc után 20%-os, a 10. perc után pedig 30%-os kedvezménnyel beszélhet. A díjcsomaggal Ön bárkit, bármikor, bárhol olcsóbban hívhat, hiszen a kedvezmény egész nap helyi, helyközi I., helyközi II., belföldi távolsági, nemzetközi és mobil hívásirányban is érvényes.

Ha Ön a csomaggal főkéne internetezik, kérjük, hogy a forgalmi szokásához legjobban illeszkedő csomag kiválasztásához keresse az internetszolgáltatókat, akár kapcsolatvonali internetszolgáltatást kíván igénybe venni, akár - mint nagyfelhasználó internetező - szélessávú internet-hozzáférést választ.

A Csevegő díjcsomagról* készséggel nyújtunk további információt a Választóvonal 08 80 30 50 30 zöldszámán és a szintén díjmentesen hívható 1212 ügyfélszolgálati számon.

Reméljük, továbbra is elégedett ügyfelünk marad.

Budapest, 2002. április 29.

Tisztelettel:
Matáv Rt.

* A Csevegő díjcsomag megrendelésének feltétele, hogy a szolgáltatóválasztási jogosultság keretében Ön minden hívásirányben a Matávot vegye igénybe.

sz Creative Commons License 2002.05.02 0 0 6
Laza a postás! :)
Előzmény: paulinamartinez (3)
tölgy Creative Commons License 2002.05.02 0 0 5
nálunk is kilógott a sor az utcára:-(
és közel 7 előtt (zárás) a biztonsági őr kérdi:ez máskor is így van? (ja új a fiú), de tényleg szemétség ezt tértivevényesen küldeni, igazi szivatás, rossz hírért még az időmből is ellopnak!)
:-(
Klammeraffe Creative Commons License 2002.05.02 0 0 4
Kedves rage,
köszi hogy nyitottad ezt a topicot. Én is a nevezett posta "hatáskörébe" tartozom, és a postásunk rendszeresen azt csinálja, hogy akkor se csönget be az ajánlott/tv-es levéllel, ha otthon vagyunk. :-( De most legalább tudom, mi várható, nem fogok érte bemenni.
Manapság mennyi egy tv-es levél? 150 ft körül?? Gondolom a legközelebbi telefonszámlában majd ez a tétel is szerepelni fog... :-(((((
Előzmény: rage (-)
paulinamartinez Creative Commons License 2002.05.02 0 0 3
nekünk csak simán be volt dobva a postaládába...ez hogy lehet? :)
Nerdy Creative Commons License 2002.05.02 0 0 2
mi nem kaptunk !
Előzmény: MrPete (1)
MrPete Creative Commons License 2002.05.02 0 0 1
nekem meg kihozta a postás bácsi. Gondoltam, esetleg nem kellene átvenni, de nem hiszem, hogy az meghatná a Matávot :)
rage Creative Commons License 2002.05.02 0 0 0
S gondolom, nem is ugrik el érte mindenki
még ma. Holnapra is telt ház várható a Postán...
rage Creative Commons License 2002.05.02 0 0 topiknyitó
A postaládámból ma hullott ki az értesítő,
gondoltam, el is ugrom érte most délután.

A Móricz Zs. körtér előtt lévő hivatal előtt hatalmas csődület, üvöltöző nyugdíjasok, dolgozó emberek tömkelege.
A sor az utcára áramlik, alig lehet a tömegen keresztülvergődni.

Beállok a végére, akkor hallom, a Matáv küldött valamit. Mindenkinek.

"Rövid" sorbanállás után kapom a kézhez a levelet,
mely aláírás, pecsét nélkül íródott.
Tértivevényes ajánlott küldemény.

Se név, se pecsét, se megszólítás, se aláírás
Olyan, Matávos színvonal.

Örömmel értesítenek, hogy fejlődünk, s megszűnik a kedvezmény. Vegyek más díjcsomagot, vagy kössek olyan Internet-szerződést, ami nekem tetszik.
Köszönjük szépen.

Esetleg, nem tiltanák be az Internetet , mint Afganisztánban? Lehet, az lesz a következő lépés?

Az emberek morgolódnak, a legtöbbjük nem is tudott róla, hogy volt 150 Ft. Mindenkinek.
Valaki megpróbálja elmagyarázni két nyugdíjasnak, hogy nekik nem feltétlenül fontos áttérni a Csevegő díjcsomagra.
-De akkor minek álltunk itt sorban a Postánál két órát? - kérdik.
Nem tud válaszolni senki.
Egy fiatalember csendben megjegyzi, elindultunk a Balkán felé.
Ebben mindenki egyetért

Tele van a töke a Matávval

Mindenkinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!