Keresés

Részletes keresés

gReg Creative Commons License 2002.05.02 0 0 2
Ezt én is megerősíthetem, mert jómagam is a DataNet-nél vagyok előfizető. Szvsz jobban jársz az ADSL-lel, max. +/- 5-10% ingadozás apasztalható az átviteli sebességben, ha esik, ha fúj. Ezzel szemben kábelen igencsak megérzed, ha mindenki egyszerre tölt a L!cker-ről! ;-)

gReg

Előzmény: Phnx (1)
Phnx Creative Commons License 2002.05.02 0 0 1
Chelloval tenyleg az a gond, hogy attol fugg, hogy hol laksz. van chellos haverom akinek este szinte "hasznalhatlan", alig eri el a 25k/sec-t, mashol meg mindig megy jol. ADSL viszont szinte az osszes szolgaltatonal egyforma, minden idoszakban a maximumot hozza. nekem datanet adsl-em van, tokeletesen megy.
Thas Creative Commons License 2002.05.02 0 0 0
Hajaj. Most nehezet kérdeztél. Azt hiszem mégiscsak jobb lesz ha beleolvasgatsz a topicokba. A szolgáltatás milyensége nagyon függ attól, hogy hol laksz.
Nekem Chellom van, és tulajdonképpen meg vagyok vele elégedve. A letöltés sebessége kissé napszakfügg?, de velem még nem fordult el? hogy ne lett volna net. Illetve ez nem igaz, mert pont ma állt a rendszer fél órát, igaz áramszünet miatt, úgyhogy TV sem volt.

Üdv.: Thas

ps.: Ha még valaki nem tette volna meg: 0

Előzmény: Sfakutya (-)
Sfakutya Creative Commons License 2002.05.02 0 0 topiknyitó
Tudom, hogy UPC-ről és ADSL-ről is sok beszélgetés volt, de nem akarom végigolvasni.
Mondjatok véleményt, hogy melyikre érdemes szerződést kötni.
Van-e a kettő között különbség?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!