Keresés

Részletes keresés

alineakiado Creative Commons License 2008.04.10 0 0 76
A Tőzsdemámornak megjelent a paperback kiadása is: kézhezállóbb formátum, frissebb borítóterv, kicsit olcsóbb. Néhány apróbb dologban javítottunk, de alapvetően az eredeti könyv.
Stanlex Creative Commons License 2003.01.20 0 0 75
Köszönöm, megkaptam!

Nagyon jó a könyv! Sokkal jobb, mint vártam!

Ksözönöm!

Előzmény: alineakiado (74)
alineakiado Creative Commons License 2003.01.19 0 0 74
Stanlex! Szerintem holnap csenget a postás - az új - könyveddel.
Előzmény: alineakiado (73)
alineakiado Creative Commons License 2003.01.09 0 0 73
Stanlex!

Ha lassan is, de küldtem egy mailt.

Stanlex Creative Commons License 2002.12.15 0 0 72
Hello!

Próbáltam küldeni, de az alinea@index.hu címről hibával visszadobta a levelet.
Próbálom majd később, vagy adj meg egy másik címet az én címemre.

Köszi!

Előzmény: alineakiado (69)
alineakiado Creative Commons License 2002.12.15 0 0 71
Zoltayné Paprika Zita: Döntéselmélet, ISBN 963 863 0612

Ha boltban nem látod, az nem a te hibád. A nagyobb tételt csak most csütörtökön szállította le a nyomda, így még nem jutott el sok boltba. Ahol biztosan van, az néhány szakbolt Bp.-n, pl. Pont (V., Nádor u.), verzál (V., Kálvin tér), Széchenyi (V. Szent István t.) Szerintem a netes könyvkerekedők sem vették fel az adatbázisukba. A nagyobb boltokban biztosan lesz, de december közepén nyilván más könyvekkel van elfoglalva a könyvesboltosok többsége. Mi csak azért jelentettük meg éppen ilyenkor, mert van néhány kurzus, ahol a résztvevőknek mindenképpen most kell.

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.15 0 0 70
Nézegetem a könyvesboltok kínálatát, de egyelőre nem találom a könyvet, hogy belenézzek. Tudsz egy ISBN számot mondani?
Előzmény: alineakiado (69)
alineakiado Creative Commons License 2002.12.15 0 0 69
Stanlex!

Még nem küldtem az igért Döntéselmélet könyvet, de most éppen a címed sem találom. Küldj el mailt, hogy hova küldjem!

alineakiado Creative Commons License 2002.12.03 0 0 68
Nekem is kötve a kezem: 20 százalék és a kiadó oldja meg a szállítást.

A könyvet most még nem keresd a boltokban, inkább majd csak a jövő hét után.

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.28 0 0 67
Nem kilóra mérem a könyveket :-))

A tartalomjegyzéke ígéretes. Majd belelapozok valahol, ha eljutok egy könyvesboltba, aztán meglátom.

Esetleg, mint első vevő felajánlhatnátok 45%-ot. Úgy is elég sok reklámot csináltam már a kérdezősködéssel :-)

Előzmény: alineakiado (66)
alineakiado Creative Commons License 2002.11.28 0 0 66
Mivel a címe már adott, ezért erre nem ajánlhatunk fel semmilyen díjat. A korábban emlegetett 20 százalék kedvezmény azonban erre is igaz. A bolti ár (bruttó) 5700 forint, amiből ezek szerint 1140 jön le, azaz 4560 marad. Persze még ez sem kevés, de egy szép, nagy, vastag könyvről van szó.
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.22 0 0 65
Megkaptam emailben. Érdekel a dolog. Esetleg meg lehet nyerni vagy meg kell majd vennem? :-)
Előzmény: alineakiado (64)
alineakiado Creative Commons License 2002.11.22 0 0 64
Íme a Döntéselmélet könyv rövidített tartalomjegyzéke (a teljes elég hosszú, betördelve 8 oldal, ezért azt ide nem rakom be, de elküldöm mailben:

A problémamegoldás elmélete
Döntéselméleti irányzatok
A korlátozott racionalitás elmélete
Kreatív döntéshozatal
A döntéshozatal pszichológiája
Tudásmenedzsment
Csoportos döntéshozatal
Konfliktuselmélet
Társadalmi döntések
Kultúra és döntéselmélet
Döntések és etika
Kockázat
A döntéselmélet módszertana

Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.20 0 0 63
Ígértél erről a könyvről egy tartalomjegyzéket. Láthatnánk?
Előzmény: alineakiado (61)
Stanlex Creative Commons License 2002.11.18 0 0 62
Köszi, már várom!
Előzmény: alineakiado (61)
alineakiado Creative Commons License 2002.11.18 0 0 61
Stanlex!

Az igért Döntéselmélet könyved már a nyomdában van. Ha minden igaz, akkor a hónap végén szállítják le.

A könyv jó, alapos, átfogó és az átlagos gazdasági könyvekhez képest nagyon szép. (Persze én most is elfogult vagyok, de tényleg nagyon szép.)A könyv aktualitását növeli, hogy éppen pár hete kapott Nobel-díjat a döntéselmélet egyik atyjának számító Kahneman. A fickó, meg az azóta meghalt haverja (Tversky), a Tőzsdemámorban is sokszor szerepelt. A Nobel-díj persze nem garancia, hiszen a Közgázon éppen most - amikor elkészült a téma új könyve - akkor akarják visszaminősíteni a Döntéselmélet tárgyat.

798081 Creative Commons License 2002.10.03 0 0 60
Igaz, igaz. Alapjában véve csak az ajánló vége nem tetszett.
Előzmény: alineakiado (59)
alineakiado Creative Commons License 2002.09.30 0 0 59
Örülünk ha tetszett.

A Jaksity ajánlója szerintem nem rossz, de azért abban teljesen igazad van, hogy a szöveg vége (a "ne akarjunk gyorsan meggazdagodni" típusú rész) nem fedi a könyv tartalmát. Az mindenestre jól mutat egy tőzsdével foglalkozó könyvön, hogy a tőzsde elnöke ajánlja. Ez persze a szerencsén is múlott, hiszen amikor írta, akkor még nem is volt elnök.

Mindenki másnak: a meghirdetett kedvezményel van még néhány könyvünk. Aki szeretne, az tudja, hogy hova küldjön mailt.

Előzmény: 798081 (58)
798081 Creative Commons License 2002.09.24 0 0 58
Végigolvastam én is. Nagyon tetszik! Ami a hazai szakirodalomban is ritkaság: rendkívül jól sikerült a fordítás. Egy észrevétel: ne kérjetek Jaksitytól ajánlót. Nagyon jó szakember, de könyvajánlót írni, azt nem tud. Állandóan ez a "ne akarjunk gyorsan meggazdagodni" a vesszőparipája. Igaza van, de minek ezt elmondani egy olyan könyvről, ami nem erről szól?

Mégegyszer köszönöm a kiadónak a könyvet!

alineakiado Creative Commons License 2002.09.22 0 0 57
Ha egy kicsit nagyobb, akkor talán szebb

alineakiado Creative Commons License 2002.09.22 0 0 56
Stanlex
Örülünk ha jó, nekem különösen a címe tetszik :-)
A Döntéselméletet most tördeljük, előbb-utóbb könyv is lesz belőle, akkor majd időben jelentkezem.

A könyvet elég sok helyen lehet kapni: gazdasági könyvszaküzletek, a Líra, az Alexandra hálózata, stb. A nagyobb boltok közül egyedül a Libri nem rakta még ki a polcokra, bár már több hete oda is leszállítottuk a könyveket.
A korábbi ajánlat még áll. A topic olvasói számára van néhány kedvezményes árú könyvünk. Aki akar, az 20 százalék kedvezménnyel kérhet a Tőzsdemámorből úgy, hogy a csomagolási és a postai költségeket is a kiadó állja.


Stanlex Creative Commons License 2002.09.18 0 0 55
Köszönöm, megjött a könyv!
Nagyon jó!!
Előzmény: alineakiado (53)
loggol Creative Commons License 2002.09.18 0 0 54
hun lehet kapni?
alineakiado Creative Commons License 2002.09.10 0 0 53
Stanlexnek postáztuk a Tőzsdemámor könyvet, 798081-nek meg ment egy mail.
798081 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 52
Birkabőr!

Akarom mondani juhéj!

Előzmény: alineakiado (51)
alineakiado Creative Commons License 2002.08.30 0 0 51
MEGJELENT!!!

Ma leszállította a nyomda a "Tőzsdemámor"-t. A nyerteseknek holnap postázzuk a könyvet, a jövő hetet így már olvasással tölthetik...
A nagykereskedőknek ma és holnap szállítunk, így a jövő héten már minden bizonnyal a könyvesboltok polcain is megjelenik a könyv, de aki hozzászólt a topickhoz, annak jó esélye van arra, hogy a kiadó felajánljon némi kedvezményt.

alineakiado Creative Commons License 2002.08.25 0 0 50
Még nincs, a nyáron egy kicsit lelassultak a dolgok. Az aktuális ígéret az, hogy csütörtökön szállít a nyomda. utána én is postázom a könyvet.
Előzmény: Stanlex (49)
Stanlex Creative Commons License 2002.08.17 0 0 49
Könyv még nincs?
Előzmény: alineakiado (47)
798081 Creative Commons License 2002.06.24 0 0 48
Üdv!

Nem tudok e-mailt küldeni nektek, vmiért visszadobja. Pls írjátok meg az igazi mail címeteket, vagy telefonszámot. Köszönöm.

Előzmény: alineakiado (47)
alineakiado Creative Commons License 2002.06.23 0 0 47
Játékelméletes nincs. A "döntésest" meg én még nem láttam teljesen (még a pontos címét sem tudom), de előbb-utóbb erre is sor kerül. Ha lesz tartalomjegyzéke, akkor majd küldök egyet.
Előzmény: Törölt nick (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!