Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.24 0 0 80

Csak a halál választhatta el Pumuklit és Éder mestert

 

http://www.borsonline.hu/celeb/csak-a-halal-valaszthatta-el-pumuklit-es-eder-mestert/140037

gyongyos80 Creative Commons License 2011.08.20 0 0 79

Nekem megvan szinte az összes rész dvd-n. :) Töltöttem fel youtube-ra is néhányat.

elistvan Creative Commons License 2011.08.20 0 0 78

vaterán lehet kapni vagy ebayen Easycap a neve szoftvert is adnak hozzá ha az összekötés megy a géppel akkor a töbnbi már nem olyan nehéz, de ha kell a 2részt be tudom digizni ha eljutatod a kazikat nekem.

Előzmény: lisszike (61)
elistvan Creative Commons License 2011.08.20 0 0 77

Hello!

 

Akkor a 13, 35 és a 40-es Rigolyás vevő című is megvan? Feltennéd valami tárhelyre? A hang a lényeg mert van jó minőségű német képforrásom aztán összeraknám a kettőt.

Előzmény: sajtkukac_ (62)
lisszike Creative Commons License 2009.10.17 0 0 75
Szia,
engem azóta is érdekelne, ha esetleg akkor feltöltenéd, akkor nagyon-nagyon hálás lennék, és ha azóta megszerezted a többi hiányzót is, az szuper lenne, mert én nagyon kitartó nyomozással sem tudtam még mindig megtalálni őket. Előre is köszi, üdv!
Előzmény: sajtkukac_ (62)
szalámi Creative Commons License 2009.07.18 0 0 74
És merre járjak a sok DVD-vel? Mert mennék :)
Előzmény: pleiades (71)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.08 0 0 73
Szia,

engem is érdekelnének az említett pumuklik. esetleg sikerült feltölteni őket vhova? köszi és üdv
sz.
Előzmény: sajtkukac_ (62)
pleiades Creative Commons License 2009.01.23 0 0 72
Helyesebben: nem az összes, csak sok :) A lent felsoroltak nagy része nekem sincs.
Előzmény: pleiades (71)
pleiades Creative Commons License 2009.01.23 0 0 71

Nekem megvan az összes digitalizálva, különböző minőségben.

Postázást nem vállalok, de ha valaki erre jár pár írható DVD-vel, viheti.

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.06 0 0 70
Sziasztok!

Nekem régen megvolt az összes rész, egy kivételével, videón, de úgy tönkrementek a kazetták, hogy ma már élvezhetetlen a minőségük. Egyetlen rész hiányzott, a Pumukli forró nyomon című. Most interneten sikerült sok részre ráakadnom, de sajnos a régiek közül néhány rész hiányzik.

- Az ezüst kuglibábu
- Kísértet a vikendházban
- Malacpecsenye
- Pumukli és a gyümölcsfák
- na, ennek a címére nem emlékszem, az a rész, amikor Pumukli ellop egy tűpárnát karácsonyra Édernek, és ráragad egy Mikulás papírra, mert azzal akar bevonni egy dobozt.


Ha valakinek meglennének ezek, nagyon hálás lennék.

Köszönöm.
misamaci Creative Commons License 2008.07.21 0 0 69
Hali!
Engem is érdekelne az Éder-Pumukli sorozat minden epizódja .Egyik kedvenc mesesorozatom. Az utána készült részek, Éder nélkül már nem tetszettek, az a széria volt a legszórakoztatóbb, mikor együtt szerepelt a két jó barát. Néhány epizód van csak meg, de videón. Sajna, DVD-n még én sem láttam, csak a Pumukli tengeri kalandjait és a cirkuszos nagyfilmet. Ha valakinek van gyűjteménye és DVD-re tudná írni, annak örülnék.
Tusy4 Creative Commons License 2008.06.19 0 0 68
Én is az után érdeklődöm. Tavaly volt valaki, akinek nagyon sok rész megvolt. Olyan Pumuklit nem ismerek, ami tiszta rajzfilm lenne.
microgold1 Creative Commons License 2008.06.19 0 0 67
Valaki segíthetne nekem is. Azért az nem igaz, hogy minden sz@rt megjelentetnek DVD-n, csak a régi jó meséket nem. Nekem nem rajzfilm kell, hanem az eredeti Eder mesteres, animált film, ahol csak Pumukli rajzfigura.

SOS, valaki segítsen!
elefantkillah Creative Commons License 2008.06.14 0 0 66
szerintetek éder mester berakta a kis pumuklinak?

Tusy4 Creative Commons License 2008.06.12 0 0 65

Szia.Örülök, hogy egyáltalán valami kis esély van. Annak persze még jobban örülnék, ha lenne is belőle valami. Nekem sajnos a régi részekből semmi sincs meg. Talán még videónk sem volt.Nagyon öreg azért nem vagyok, de anno eszembe sem jutott, hogy felvegyem.Üdv.

^Valööörie^ Creative Commons License 2008.06.11 0 0 64
szijjasztok
huuu régen rengeteg Pumukli részem megvolt,videokazettán dehát a videonk besz@rt és hát igy már azok sem érnek sokat.rákéne feküdni már a dvd-s megoldásra,régen eszembe volt dehát már elis felejtettem.mostmár megint eszembe jutott :-) csak sajna amit eddig tudtam volna szerezni az német és sokat nem ér mert nem tudok németül :ooo
deh mostmár akkor is ráfekszek a dologra .KELL :D
Tusy4 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 63

Sziasztok Sajtkukac és a többiek.

Remélem levelem olyan olvasókra talál, aki tud nekem segíteni. Olvastam korábban írt levelezgetéseiteket Pumukliról. Régen én is néztem a TV-ben és imádtam. Azóta három gyerekes anyuka vagyok és a boltban kapható hajós részeket már a gyerekeim is ismerik. Szeretném megismertetni őket az Éder mesteres részekkel is. Ha tudna valaki seggíteni ebben, annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm. Üdv

sajtkukac_ Creative Commons License 2007.11.23 0 0 62

Szia!

 

Sajnos nincs meg mind az 52 rész nekem sem. Szalámi nem válaszolt a levelemre, így valószínűleg nem is lesz. A 19., 28., 34. és 46. részek változatlanul hiányoznak, a többi rész zömmel TV-ből lett felvéve, és van pár olyan epizód, melyeknek a stáblista felbukkanásakor vége van, pedig akkor még pár mondatot szokott beszélgetni Pumukli és Éder mester. Nem emlékszem, melyek ezek, de meg tudom nézni. A 13. rész nem valami híres minőségben van meg, a 35. és 40. részek minőségéről ellenőrzés után tudok nyilatkozni. De ha majd igényled, mindhármat feltöltöm valami olyan oldalra, ahonnan aztán le tudod szedni. Hangsúlyozottan: ha érdekel.

Előzmény: lisszike (61)
lisszike Creative Commons License 2007.09.23 0 0 61
Szia!

Jól látom, hogy Neked megvan mind az 52 rész?!?!?! Nekem hiányzik még pár, azt hiszem negyvenvalamennyi van meg. Nem vagyok túl jó németes, de megpróbálom...ami nincs meg:
13. karácsonyi ajándék -ez kazin megvan, de én nem tudom digitalizálni
19. Kismalac
28. gyümölcsfák
34. kísértet a vendégházban (Ti itt kerti laknak írtátok)
35. rejtélyes hinta - ez is kazin van meg
40. ein schweriger kunde....
46. ezüst bábuk

Nagyon-nagyon örülnék, ha tudnál segíteni!!!

Előzmény: sajtkukac_ (60)
sajtkukac_ Creative Commons License 2007.07.03 0 0 60

Szia!

 

Írtam Neked egy emailt.

Előzmény: szalámi (59)
szalámi Creative Commons License 2007.06.14 0 0 59
Sajnos nem haladtam. Nem azért mert egy lusta dög vagyok, hanem egy csomó melóm van. De vasárnap-hétfőn rávetem magam. :oD
Előzmény: Hajnesz3 (58)
Hajnesz3 Creative Commons License 2007.06.14 0 0 58
HALIHÓ!

Pumuklival hogy haladsz? Bírod még?
szalámi Creative Commons License 2007.05.08 0 0 57

Helyesen:

 

sorba rakom és beírom a listát, aztán DVD-re veszem és kiválogatom a legjobbakat, mert sok rész többször is megvan

Előzmény: szalámi (56)
szalámi Creative Commons License 2007.05.08 0 0 56
Alakul a dolog. Vettem egy új videót. A Pumukli kedvéért. A régi kibírhatott volna még egy keveset, úgyse fogok többet videót használni. Összeírtam mik vannak meg, sorba rakom és beírom a listát, aztán DVD-re veszem és kiválogatom a legjobbakat, mert sok rész többször is. Csak ídő kell még, mármint szabad.
Hajnesz3 Creative Commons License 2007.05.04 0 0 55
Kösz!
Előzmény: szalámi (54)
szalámi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 54
Majd megoldjuk.
Előzmény: Hajnesz3 (53)
Hajnesz3 Creative Commons License 2007.04.28 0 0 53
Köszi. "Sajna" veszprémi vagyok.
Előzmény: szalámi (52)
szalámi Creative Commons License 2007.04.28 0 0 52

Először még nekem kellene megírni. Mint említettem a videóm besz@rt. Majd elhozom apósomét és ha lesz egy lélegzetvételnyi szünetem, akkor átveszem dvd-re, rendezem. Ezt két okból is, mármint a rendezést. Egyrészt egy-egy epizód többször is megvan. Ezekből majd a jobb minőségűt tartom meg. Másrészt, hogy sorrendben legyen.

Ha pesti vagy akkor személyesen is megejthetjük a küldözgetés helyett, ha nem akkor meg majd megbeszéljük. Szerintem ez hónap mármint május vége fele lesz aktuális.

Előzmény: Hajnesz3 (51)
Hajnesz3 Creative Commons License 2007.04.28 0 0 51
Nagyon rendes vagy, de ingyen nem kívánom senkitől, amúgy hová küldjem a dvd-t?
Előzmény: szalámi (50)
szalámi Creative Commons License 2007.04.28 0 0 50
Az összeget már meg is beszéltük: adsz dvd-t és én rámásolom :oDD
Előzmény: Hajnesz3 (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!