Keresés

Részletes keresés

wellington Creative Commons License 2002.06.12 0 0 32
Liv vs. Nat 100:100. Mindkettő BAROMI JÓ CSAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Csak az egyik 150 centi, a másik meg 180)
Firefly Creative Commons License 2002.06.08 0 0 31
Arwen szepsege es stilusa a filmben sokkal jobb, o nemes istenno, mig Amidala lagyszivu kiralylany. En pedig csak a filmbol tudom megitelni oket, mert mint embert egyiket se nagyon ismerem, csak a filmben lattam.

Firefly

Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.06.07 0 0 30
egyik se egy nagy szám
Előzmény: dzsonszmisz (-)
T-007 Creative Commons License 2002.06.04 0 0 28
Amidalat pedig az Erő válaszotta ki, hogy megszülje Luke-ot és Leiát. Azért ez is valami. :)
Előzmény: Jericho... (26)
Inner Circle Creative Commons License 2002.06.03 0 0 27
Ne tessék kötekedni. Arwen vagy Amidala? Ebben a sorrendben! :)))
Előzmény: Jericho... (26)
Jericho... Creative Commons License 2002.06.03 0 0 26
Most mi is a kérdés?
Arwen vs Amidala? vagy Natalie vs Liv?
Ha az elöbbi, akkor egyértelműen Arwen.
jójó, sokan azt mondjátok, hogy Amidala jobb, de ő csak egy Nabooi ember, míg Arwen egy elf, egy halhatatlan félistennő.
talán filmen nem jött át rendesen az elfekből sugárzó, nem is tudom minek nevezzem, erő, fény szeretet.
Még egy mezei csúnyácska tünde is nagy hatásal lehet az ember fiára, hát akkor Arwen.:)
De ha viszont az utobbi, a kérdés, ha az a kérdés, hogy Natalie, vagy Liv, na akkor viszont pedig, Akkor is Liv! hehehe
Inner Circle Creative Commons License 2002.06.03 0 0 25
Na igen. Amidala már nyakig felöltözve is meggyőző volt, utána minden jelenetnél mikor újra és újra egy-egy réteggel lengébben öltözve jelent meg, egyre jobban és jobban csábított a Sötét Oldal, a hálóinges jelenetnél már ezüsttálcán adtam volna a lelkem Darth Sidiusnak :))
Előzmény: T-007 (24)
T-007 Creative Commons License 2002.06.03 0 0 24
Hát nem tudom, de mielőtt Anakin lesmacizta Amidalat, és megláttam abba a könnyed kis cuccban, megértettem (persze már előtte is), hogy még egy kiválasztott is megrészegedhet egy ilyen látványtól. Persze nem csúnya csaj Liv Tyler, de Portman előtte van.
Jujjj! Majdnem elfelejtettem. A mindent eldöntő jelenet: Amidala kimegy kora hajnalban kis hálóingjében Anakinhoz!!! Ott (is) nagyon szép.
Inner Circle Creative Commons License 2002.06.03 0 0 23
Ja, tudom ki ő, azoknak a klipekben valóban ő volt a fő attrakció. Szóval az arca előttem van, csak a LoTR-beli megjelenésére emlékszem halványabban.
Előzmény: Skywalker. (22)
Skywalker. Creative Commons License 2002.06.02 0 0 22
Liv Tyler a neve. Szerepelt az Armageddonban is, egyébként meg az Aerosmith énekesének a lánya. Néha Aerosmith klipekben is feltűnt, valóban nem rossz a csaj egyébként...
Előzmény: Inner Circle (21)
Inner Circle Creative Commons License 2002.06.02 0 0 21
Tudtam hogy hülyeséget kérdezek... Akkor Arwen mégsem esélytelen, ahogy emlékszem, kellemes hölgyike volt. Meg kéne nézni közelebbről is őket hogy egészen pontos döntést hozhassak. :) Bár valszeg akkor is Padmére tenném a voksomat, kizárólag azért mert ő tudna nekem fénykardot szerezni. :))
Előzmény: amanibhavam (20)
amanibhavam Creative Commons License 2002.05.31 0 0 20
az Galadriel; Arwen az, aki a Gázlónál megmenti Frodót a Lovasok elől
Előzmény: Inner Circle (19)
Inner Circle Creative Commons License 2002.05.31 0 0 19
Tudom hogy hülye kérdés, de Arwen az a néni akit megérintett a gyűrű ereje és kicsit elkezdett átváltozni, de aztán inkább mégse? Mert ő a filmben... igen, szép helyett inkább "érdekes" volt. Az átváltozó effekt kherály volt, de a néni erősen a "futottak még" kategória. Persze lehet hogy elf szemmel tuti, de nem vagyok elf. :)
Amidala viszont jobban hasonlít emberre és 10/10! (Még ha nabooi szemmel akár ronda is!) Aki nem így gondolja, adja nekem a részét! :)))
Előzmény: dzsonszmisz (-)
Skywalker. Creative Commons License 2002.05.29 0 0 18
Hoppá, innen kimoderálták az elmúlt 1 hehet! :-(
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.05.16 0 0 16
Amidala helyesebb. Arwen túlontúl hasonlít Demcsák Zsuzsára a TV2-ből, ezért nem bírom nézni, mert mindig az a karótnyelt okoskodó csajszi jut eszembe.
OPi Creative Commons License 2002.05.16 0 0 15
Amidala. Sokkal jobb a haspolója :-)
Skywalker. Creative Commons License 2002.05.16 0 0 14
Megnéztem tegnap az EP II-t!
Eldőlt végleg, Arwen mehet a ..csába!!!

:-))))))))

Filburt Creative Commons License 2002.04.30 0 0 13
Kicsit elfogult vagyok, mert volt egy baratnom, aki ra hasonlitott. B-)

Egyebkent nekem sem Amidala, sem Arwen nem tetszett igazan, de ha mar valasztani kellene, akkor inkabb Arwen a szebb.

Filburt

Előzmény: dzsonszmisz (12)
dzsonszmisz Creative Commons License 2002.04.30 0 0 12
Sajnos, nekem Galadriel viszont egyáltalán nem jött be. A könyv szerint a világ második lexebb teremtménye (Arwen után), úgyhogy gondolom a castingnál nem akartak igazán szép nőt és így átcsúszott az "érdekes" kategóriába, amiről mindenki tudja, mit jelent...

Arra kíváncsi leszek, hogy becsempészik-e Livet a következő rész(ek)be, mert durva lenne, ha másfél év alatt (+ utólagos felvételek) ennyit sikerült volna összehozni. A könyvekben ugyan csak a végén tűnik fel, dehát A gyűrű szövetségében sem ő menti meg Frodót...

Előzmény: Filburt (10)
Skywalker. Creative Commons License 2002.04.29 0 0 11
Nekem ez a szempont is inkább NP felé dönti a mérleget. Az én ízlésemnek jobban megfelelnek az Ő , igaz kisebb domborulatai...
Ez van.
Előzmény: dzsonszmisz (9)
Filburt Creative Commons License 2002.04.29 0 0 10
Ugy tunik, valami offolas szurot epitettek be az indexnel, mert ma mar harmadszor probalom beirni, hogy nekem Galadriel tetszik a kisse elallo fuleivel. B;-)

Filburt

dzsonszmisz Creative Commons License 2002.04.29 0 0 9
1 szempont, ami Liv felé dönti a mérleget, azok a nyaktól lefelé található részletek. Ha még x-re is hozzuk ki az arcszépségversenyt, az alatt szerintem egyértelmű a LT-fölény. Arwennel jobban el tudnék képzelni egy éjszakát, mint Amidalával... (remélem, nem teszik át a "szex" rovatba, ha azt hozzáteszem, hogy azért a legjobb, mindkettő lenne:-))

Ha valami fan szentségtörésnek érezné fenti "elemzést", azoktól bocs!

SirPub Creative Commons License 2002.04.29 0 0 8
Esticsillag jobban bejön!!!
rozsoma1 Creative Commons License 2002.04.29 0 0 7
Nem, egyáltalán nem negativ élmény volt.Sőt.Chips is lehetett:-)
A szülésben/születésben valszeg igazad lesz, de a lejtőn állitólag Obi-van hazugsága inditja meg lefelé, de ez már egy másik topic:-))
Nekem Portman a szinészi és kinézeti "tehetségben" is befutó Liv előtt, bár ezzel nem Liv szépségét becsmérlem:-)
Előzmény: dzsonszmisz (5)
Skywalker. Creative Commons License 2002.04.29 0 0 6
Az én anyukámnál nincs szebb a világon!!!
Sluszpassz! :-)

Nézzétek csak!


dzsonszmisz Creative Commons License 2002.04.29 0 0 5
Ezt a kekszes dolgot remélem nem negatív élményként élted meg... (mellesleg nem chips volt?)

Luke-ék születéséről annyit, hogy erős a gyanúm, hogy Amidala nem fogja túlélni, elvégre valaminek át kell billentenie Anakint Vaderbe... A történtek után meg a Jedik elmenekítik a kölköket a leendő) nagyúr karmai elől. Lehetséges scenario?

Na de vissza a nőkhöz: a Jean Reno-s megjegyzéshez annyit, hogy abszolute nem színészi képességeiket hasonlítanám össze (sajna, Liv nem igazán versenyképes), csak a külcsínt + amit a filmek hozzátesznek. Ebben egyelőre Esthajnalcsillag vezet.

Előzmény: rozsoma1 (3)
iksz4tadeathx y Creative Commons License 2002.04.29 0 0 4
természetesen elfutópályán galadriel
rozsoma1 Creative Commons License 2002.04.29 0 0 3
Viszont játszott Jean Reno-val.
Portman rulez, elvégre mégiscsak ő fogja megszülni Luke Skywalkert:-)

Livnek meg dugtak kekszet a bugyijába:-) (Armageddon)

Előzmény: dzsonszmisz (2)
dzsonszmisz Creative Commons License 2002.04.29 0 0 2
Nálam speciel Liv vezet egyelőre. Bár lehet, hogy máj. 16. után megváltozik a véleményem. Vagy az is befolyásolhat, hogy a LOTR közelebb áll a szívemhez, mint a Star Wars.

+1: Nat Portmannel nem csinált az Aerosmith klipet...

Előzmény: Traider (1)
Traider Creative Commons License 2002.04.29 0 0 1
Nat Portman, of course.
Ez kétséges volt?
Előzmény: dzsonszmisz (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!