Keresés

Részletes keresés

Inner Circle Creative Commons License 2002.06.03 0 0 25
Na igen. Amidala már nyakig felöltözve is meggyőző volt, utána minden jelenetnél mikor újra és újra egy-egy réteggel lengébben öltözve jelent meg, egyre jobban és jobban csábított a Sötét Oldal, a hálóinges jelenetnél már ezüsttálcán adtam volna a lelkem Darth Sidiusnak :))
Előzmény: T-007 (24)
T-007 Creative Commons License 2002.06.03 0 0 24
Hát nem tudom, de mielőtt Anakin lesmacizta Amidalat, és megláttam abba a könnyed kis cuccban, megértettem (persze már előtte is), hogy még egy kiválasztott is megrészegedhet egy ilyen látványtól. Persze nem csúnya csaj Liv Tyler, de Portman előtte van.
Jujjj! Majdnem elfelejtettem. A mindent eldöntő jelenet: Amidala kimegy kora hajnalban kis hálóingjében Anakinhoz!!! Ott (is) nagyon szép.
Inner Circle Creative Commons License 2002.06.03 0 0 23
Ja, tudom ki ő, azoknak a klipekben valóban ő volt a fő attrakció. Szóval az arca előttem van, csak a LoTR-beli megjelenésére emlékszem halványabban.
Előzmény: Skywalker. (22)
Skywalker. Creative Commons License 2002.06.02 0 0 22
Liv Tyler a neve. Szerepelt az Armageddonban is, egyébként meg az Aerosmith énekesének a lánya. Néha Aerosmith klipekben is feltűnt, valóban nem rossz a csaj egyébként...
Előzmény: Inner Circle (21)
Inner Circle Creative Commons License 2002.06.02 0 0 21
Tudtam hogy hülyeséget kérdezek... Akkor Arwen mégsem esélytelen, ahogy emlékszem, kellemes hölgyike volt. Meg kéne nézni közelebbről is őket hogy egészen pontos döntést hozhassak. :) Bár valszeg akkor is Padmére tenném a voksomat, kizárólag azért mert ő tudna nekem fénykardot szerezni. :))
Előzmény: amanibhavam (20)
amanibhavam Creative Commons License 2002.05.31 0 0 20
az Galadriel; Arwen az, aki a Gázlónál megmenti Frodót a Lovasok elől
Előzmény: Inner Circle (19)
Inner Circle Creative Commons License 2002.05.31 0 0 19
Tudom hogy hülye kérdés, de Arwen az a néni akit megérintett a gyűrű ereje és kicsit elkezdett átváltozni, de aztán inkább mégse? Mert ő a filmben... igen, szép helyett inkább "érdekes" volt. Az átváltozó effekt kherály volt, de a néni erősen a "futottak még" kategória. Persze lehet hogy elf szemmel tuti, de nem vagyok elf. :)
Amidala viszont jobban hasonlít emberre és 10/10! (Még ha nabooi szemmel akár ronda is!) Aki nem így gondolja, adja nekem a részét! :)))
Előzmény: dzsonszmisz (-)
Skywalker. Creative Commons License 2002.05.29 0 0 18
Hoppá, innen kimoderálták az elmúlt 1 hehet! :-(
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.05.16 0 0 16
Amidala helyesebb. Arwen túlontúl hasonlít Demcsák Zsuzsára a TV2-ből, ezért nem bírom nézni, mert mindig az a karótnyelt okoskodó csajszi jut eszembe.
OPi Creative Commons License 2002.05.16 0 0 15
Amidala. Sokkal jobb a haspolója :-)
Skywalker. Creative Commons License 2002.05.16 0 0 14
Megnéztem tegnap az EP II-t!
Eldőlt végleg, Arwen mehet a ..csába!!!

:-))))))))

Filburt Creative Commons License 2002.04.30 0 0 13
Kicsit elfogult vagyok, mert volt egy baratnom, aki ra hasonlitott. B-)

Egyebkent nekem sem Amidala, sem Arwen nem tetszett igazan, de ha mar valasztani kellene, akkor inkabb Arwen a szebb.

Filburt

Előzmény: dzsonszmisz (12)
dzsonszmisz Creative Commons License 2002.04.30 0 0 12
Sajnos, nekem Galadriel viszont egyáltalán nem jött be. A könyv szerint a világ második lexebb teremtménye (Arwen után), úgyhogy gondolom a castingnál nem akartak igazán szép nőt és így átcsúszott az "érdekes" kategóriába, amiről mindenki tudja, mit jelent...

Arra kíváncsi leszek, hogy becsempészik-e Livet a következő rész(ek)be, mert durva lenne, ha másfél év alatt (+ utólagos felvételek) ennyit sikerült volna összehozni. A könyvekben ugyan csak a végén tűnik fel, dehát A gyűrű szövetségében sem ő menti meg Frodót...

Előzmény: Filburt (10)
Skywalker. Creative Commons License 2002.04.29 0 0 11
Nekem ez a szempont is inkább NP felé dönti a mérleget. Az én ízlésemnek jobban megfelelnek az Ő , igaz kisebb domborulatai...
Ez van.
Előzmény: dzsonszmisz (9)
Filburt Creative Commons License 2002.04.29 0 0 10
Ugy tunik, valami offolas szurot epitettek be az indexnel, mert ma mar harmadszor probalom beirni, hogy nekem Galadriel tetszik a kisse elallo fuleivel. B;-)

Filburt

dzsonszmisz Creative Commons License 2002.04.29 0 0 9
1 szempont, ami Liv felé dönti a mérleget, azok a nyaktól lefelé található részletek. Ha még x-re is hozzuk ki az arcszépségversenyt, az alatt szerintem egyértelmű a LT-fölény. Arwennel jobban el tudnék képzelni egy éjszakát, mint Amidalával... (remélem, nem teszik át a "szex" rovatba, ha azt hozzáteszem, hogy azért a legjobb, mindkettő lenne:-))

Ha valami fan szentségtörésnek érezné fenti "elemzést", azoktól bocs!

SirPub Creative Commons License 2002.04.29 0 0 8
Esticsillag jobban bejön!!!
rozsoma1 Creative Commons License 2002.04.29 0 0 7
Nem, egyáltalán nem negativ élmény volt.Sőt.Chips is lehetett:-)
A szülésben/születésben valszeg igazad lesz, de a lejtőn állitólag Obi-van hazugsága inditja meg lefelé, de ez már egy másik topic:-))
Nekem Portman a szinészi és kinézeti "tehetségben" is befutó Liv előtt, bár ezzel nem Liv szépségét becsmérlem:-)
Előzmény: dzsonszmisz (5)
Skywalker. Creative Commons License 2002.04.29 0 0 6
Az én anyukámnál nincs szebb a világon!!!
Sluszpassz! :-)

Nézzétek csak!

dzsonszmisz Creative Commons License 2002.04.29 0 0 5
Ezt a kekszes dolgot remélem nem negatív élményként élted meg... (mellesleg nem chips volt?)

Luke-ék születéséről annyit, hogy erős a gyanúm, hogy Amidala nem fogja túlélni, elvégre valaminek át kell billentenie Anakint Vaderbe... A történtek után meg a Jedik elmenekítik a kölköket a leendő) nagyúr karmai elől. Lehetséges scenario?

Na de vissza a nőkhöz: a Jean Reno-s megjegyzéshez annyit, hogy abszolute nem színészi képességeiket hasonlítanám össze (sajna, Liv nem igazán versenyképes), csak a külcsínt + amit a filmek hozzátesznek. Ebben egyelőre Esthajnalcsillag vezet.

Előzmény: rozsoma1 (3)
iksz4tadeathx y Creative Commons License 2002.04.29 0 0 4
természetesen elfutópályán galadriel
rozsoma1 Creative Commons License 2002.04.29 0 0 3
Viszont játszott Jean Reno-val.
Portman rulez, elvégre mégiscsak ő fogja megszülni Luke Skywalkert:-)

Livnek meg dugtak kekszet a bugyijába:-) (Armageddon)

Előzmény: dzsonszmisz (2)
dzsonszmisz Creative Commons License 2002.04.29 0 0 2
Nálam speciel Liv vezet egyelőre. Bár lehet, hogy máj. 16. után megváltozik a véleményem. Vagy az is befolyásolhat, hogy a LOTR közelebb áll a szívemhez, mint a Star Wars.

+1: Nat Portmannel nem csinált az Aerosmith klipet...

Előzmény: Traider (1)
Traider Creative Commons License 2002.04.29 0 0 1
Nat Portman, of course.
Ez kétséges volt?
Requests Creative Commons License 2002.04.29 0 0 0
Ja.
dzsonszmisz Creative Commons License 2002.04.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Mindig is szerettem a közvéleménykutatásokat, a szép hölgyeket és a mozit. A következő kérdésben egyesítem minden (nem annyira) látens kíváncsiságom. Szerintetek ki érdemesebb a férfiak csodálatára: Arwen (LOTR) vagy Amidala (StarWars)? Várom a véleményeket!

dzsonszmisz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!