Keresés

Részletes keresés

éxíj Creative Commons License 2002.09.19 0 0 17
lesz még vénasszonyok nyara!
Amocsok Creative Commons License 2002.09.16 0 0 16
Csepereg.
Nagyon hideg van.
Előzmény: agymosodás (13)
Amocsok Creative Commons License 2002.09.16 0 0 15
Honnan tucc Te ennyit a Világról?
Előzmény: agymosodás (13)
Amocsok Creative Commons License 2002.09.16 0 0 14
Szakad
Előzmény: agymosodás (13)
agymosodás Creative Commons License 2002.09.16 0 0 13
Meteorológusok topikjai nem ezen a fórumon vannak. Jobban tennétek, ha kimennétek ebből a fórumból, itt csak rontjátok a levegőt. A ti csicsergésetektől az ornitológusok a falnak mennek.
Tamás Creative Commons License 2002.09.16 0 0 12
Odakint sokkal egészségesebb!

Na pont ez a lényeg, egészséges, fujjjj. Bár lehet, hogy mindjárt kimegyek és elszívok egy cigit... :-))))

Előzmény: éxíj (-)
LAJKA Creative Commons License 2002.09.16 0 0 11
Attól tartok, először belül kellene kimenni a szabadba
Előzmény: éxíj (-)
Derek Creative Commons License 2002.09.15 0 0 10
" de éles, hideg szél fújt. Itthon egy jó rose, olívarágcsálás, netecske, zene... edzünk a télre :)"

92 ota nem lattam havat,mar ugy elo egyenesben,csak kepen, de oszinten szolva nem is hianyzott. Nekem mint horgasznak igazan kellemes ,hogy itt az igazi szezon oktoberben kezdodik. Amikor mar nappal is erdemes nem csak naplemente utan. Valahogy ugy lenne az igazi majustol oktoberig MO-on, aztan meg itt lenn a Mexicoi obol partjan.

Előzmény: Hayloft Ezekiel (9)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002.09.15 0 0 9
tényleg muszáj volt elmenni itthonról, mert bontják a szomszéd telken álló házat és meg lehet őrülni :)
el is mentünk anyámhoz ebédelni, aztán plakétkiáűllítás, de éles, hideg szél fújt. Itthon egy jó rose, olívarágcsálás, netecske, zene... edzünk a télre :)
Előzmény: Rézeleje (8)
Rézeleje Creative Commons License 2002.09.15 0 0 8
De ez most nem dakota indián nyár...
:-)
Előzmény: AliceCsodaországban (5)
Konrad Creative Commons License 2002.09.15 0 0 7
Olyan linket én is kérek :-)
Előzmény: phallus impudicus (6)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.09.15 0 0 6
Ha akarod küldök néhány linket, ahonnan madár csicsergés mp3-makat lehet downloadolni. Tényleg sütött a nap láttam a webkamerán.
Előzmény: éxíj (-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.15 0 0 5
Nyugi, az eső majd eláll, és még előttünk az egész VÉNASSZONYOK NYARA!
devereaux Creative Commons License 2002.09.15 0 0 4
Azért, mert szeretnénk azt elolvasni, hogy miket írsz itt ahelyett, hogy kimennél a szabadba. :)
Előzmény: éxíj (-)
Amocsok Creative Commons License 2002.09.15 0 0 3
Esik
: (
Előzmény: éxíj (-)
Derek Creative Commons License 2002.09.15 0 0 2
"Most még ki lehet menni néhány hétig!"

Ki lehet menni kesobb is,hiszen a csukaszezon csak most kezdodik majd es tart marciusig. Es lekbol is lehet azt muvelni szepen. Aztan lehet majd bort fejteni, gesztenyet sutni kinn a hegyen parazson,utana jo kis forraltbort inni.
nekem viszont azert nincs kedvem most kimenni,mert mar most de 10-kor 32 fok meleg van es 98as paratartalom,pedig ki kene ganeznom a kocsi csomagtartojat

Előzmény: éxíj (1)
éxíj Creative Commons License 2002.09.15 0 0 1
Most még ki lehet menni néhány hétig! Jó kis szeles-hűvös hétvége van, de süt a nap!
Nincs szebb a szeptember-októberi napfénynél. Más a színe és olyan finom meleg.
micu Creative Commons License 2002.04.28 0 0 0
Pl. mert épp dolgozom, csak jelenleg egy számításigényes folyamat megy a másik taszkban (amire időnként rá kell nézni) úgy hogy mellette nemigen lehet mást csinálni mint netezni.
Előzmény: éxíj (-)
éxíj Creative Commons License 2002.04.28 0 0 topiknyitó
Uraim!
Az idő gyönyörű és annyi mindent lehetne csinálni odakint az itteni veszekedés helyett. Én most csak azért jöttem be egy pillanatra a kertből, mert megfájdult a derekem és muszáj volt leülnöm, különben fél hét óta kint dolgozom.
Süt a nap, énekelnek a madarak, menjetek kirándulni és hagyjátok a fenébe a netet meg a politikát.
Odakint sokkal egészségesebb!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!