Keresés

Részletes keresés

birkoznek2 Creative Commons License 2002.04.26 0 0 31
Egyertelmu, megallitja a kormanyzast. Mikor is, 1, 2 honap mulva? Aztan ha megallitotta, onnantol meg az MSZP-SZDSZ koalicio fog kormanyozni. :)
Előzmény: kiski (29)
Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.04.26 0 0 30
Gyerekek, nem veszitek észre, milyen kibaszottul kisszerű ez a szájtépés? A Fidesz megnyerte a választásokat. Kurvára megnyerte. Vityka meg veszi a kalapját, csókolom.
kiski Creative Commons License 2002.04.26 0 0 29
Hogy érted azt, hogy a Fidesz megállítja a kormányzást?
Előzmény: Vorlon (28)
Vorlon Creative Commons License 2002.04.26 0 0 28
Érdemes megjegyezni:
Egy politikus képes úgy elküldeni egy átlagembert a fenébe, hogy alig várja az indulás pillanatát.

Már nem az a lényeg, hogy mit mondanak, hanem azt, hogy mit tesznek.

Jelenleg a Fidesz megállítja a kormányzást. Lényegtelen, hogy mit mond.

kiski Creative Commons License 2002.04.26 0 0 27
Bocsáss meg, de ez nem így van. Az MDF nem most döntötte el a kiválást, hanem az eredeti szerződésben, amit a közös listaállítás ügyében kötöttek, szerepel, hogy a választások után az MDF külön frakciót alapít, és a listán bejutottak maguk dönthetik el, hogy a Fidesz, vagy az MDF frakcióhoz fognak csatlakozni.
Előzmény: U-boat (26)
U-boat Creative Commons License 2002.04.26 0 0 26
Táltos

Akkor keress más hazugságot mert ebben enm hazudott Deutch.
A polgári összefogás nyert.
189 mandátummal az MDF most döntötte el a kiválást... Addig ez így van.

U-boot

Előzmény: Táltosló (24)
Táltosló Creative Commons License 2002.04.25 0 0 25
A fideszeseket semmi nem zavarja, csak az, hogy elvesztették a választásokat és ezért sokuk megy a dutyiba!
Előzmény: efi98 (18)
Táltosló Creative Commons License 2002.04.25 0 0 24
A fityesznek most az egyetlen lehetösége: hazudni, hazudni és hazudni.
Mondjuk nem esik nehezükre mert négy éve ezt teszik!
Tompika meg amúgy sem egy jellem!
Előzmény: kiski (-)
kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 23
De kérlek! Ha egy végzett jogászembert, akinek a védését maga a jövendő köztársasági elnök fogadta el; aki poétikusan ifjú kora ellenére ám bizonnyal rendkívüli kvalitásai miatt magas köztisztviselői beosztást kapott, nem nevezhetek értelmiséginek, akkor kit?

Talán téged, aki a mai napig egyetlen minisztériumba sem tehette be a lábát, mint annak első embere? Talán magamat, aki tyúkszaros 1,5 diplomájával harcol az életszínvonaláért? Mondd kérlek, ki az értelmesebb? :-)

Előzmény: Törölt nick (22)
kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 21
ja, bocs.
Előzmény: efi98 (20)
efi98 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 20
Én (13)-ra reagáltam, és azt fejtegettem hogy HGY-nak több alapja lett volna ilyesmiket mondogatni a +200.000 miatt anno, mint a Deutsch Tomikának a +400-ról.
kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 19
Lásd a (14) alatti válaszomat.
Előzmény: efi98 (18)
efi98 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 18


"Furcsa választási eredménnyel pedig találkoztam már 4 éve, amikor az MSZP-re 200.000-rel többen szavaztak, mint a Fideszre, mégis a Fidesz szerzett több mandátumot."
Björn N. Frantz:
"Igen Horn Gyula ezt hangoztatta is akkor.
Ő persze nem hülye, csak a Deutsch? "

98-ban tényleg 200 ezerrel többet kaptak, most pedig a Fidesz-MDF kb 400-zal kapott többet (persze csak a 2. fordulóban,az elsőben nagy minusz), nem zavar?


kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 17
Na tessék, senki sem anyázik, erre elsüllyed a topik. :-)
kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 16
Ha hiszed, Nagyfőnök, ha nem, engem komolyan érdekel, hogy jogos-e paranoiám növekedése, ha ilyeneket tesznek velem?
Előzmény: morbiczer (15)
morbiczer Creative Commons License 2002.04.25 0 0 15
Hát mert szerződést kötöttek a polgárokkal, hogy győznek, és tudod, az ígéret szép szó, ha betartják, úgy jó :)
Előzmény: kiski (12)
kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 14
Bocsáss meg, de én nem neveztem hülyének Deutch-ot. (sőt, diplomás értelmiséginek neveztem, amit igazán nem minősíthetsz fikázásnak).
Nem azzal van a bajom, hogy a rendszert furcsállja, csak azzal, hogy úgy állította be, mintha ez egyedi, és először előadódó eset volna, mintegy kifejezetten a Fidesz ellen kitalálva.
Előzmény: Björn N. Frantz (13)
Björn N. Frantz Creative Commons License 2002.04.25 0 0 13
"Furcsa választási eredménnyel pedig találkoztam már 4 éve, amikor az MSZP-re 200.000-rel többen szavaztak, mint a Fideszre, mégis a Fidesz szerzett több mandátumot."

Igen Horn Gyula ezt hangoztatta is akkor.
Ő persze nem hülye, csak a Deutsch?

Előzmény: kiski (-)
kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 12
Még mindig nem kaptam választ arra, hogy miért sugallják erőnek erejével és minden racionalitáson túlmenően azt, hogy győztek?
Előzmény: Ódri (11)
Ódri Creative Commons License 2002.04.25 0 0 11
Én is szoktam irni. A riportalany max utána tud reklamálni. (Persze én előtte meg szoktam mutatni nekik:-))
Előzmény: kiski (10)
kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 10
Nem egészen azt ír le ugyan az újságíró, amit akar, de abban igazad van, hogy módjában áll az interjúalany mondanivalóját tömörebbre húzni, mint ahogy elhangzott.
Előzmény: Ódri (9)
Ódri Creative Commons License 2002.04.25 0 0 9
A beidézett cim polgári összefogásról szólt, másrészt meg nem hallottam, igy nem tudom mit mondott Deutsch. Mert az újságiró már azt le, amit akar:-)
Előzmény: morbiczer (6)
kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 8
Bocs, azért linkeltem oda a cikket, hogy a részleteket is olvashasd! Deutch azt mondta, hogy a dobogó aranyérmese a Fidesz lett. Nem azt, hogy a Fidesz-Mdf. Az elején szólt ugyan a "polgári összefogás"-ról, de később már önállöan emlegeti győztesnek a Fideszt.

Azonkívül a mai napon már hivatalosan is biztos, hogy az MDF külön frakciót alakít (úgy, ahogy ebben már előre leszerződtek).

Előzmény: Ódri (2)
Ódri Creative Commons License 2002.04.25 0 0 7
A választás előtt nem volt olyan szövetség, mint a polgári oldalon. Két külön pártként indultak.
Nem az Mszp vagy az Szdsz nyerte a választást, de közösen ők vannak többségben.
Előzmény: svmmvm bonvm (5)
morbiczer Creative Commons License 2002.04.25 0 0 6
A beidézett cikk szerint nem azt mondta Deutsch, hogy a Fidesz-MDF lett a legerősebb, hanem azt, hogy a Fidesz. Majd Dávid Ibolya előbb-utóbb elmagyarázza neki a különbséget :)
Előzmény: Ódri (2)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2002.04.25 0 0 5
Én a fidesszel szimpatizálok, de bizony a kormányváltó összefogás nyerte a választásokat. Mszp=Szdsz
Előzmény: Ódri (2)
Ódri Creative Commons License 2002.04.25 0 0 4
Jah, és eccerű matek, nem kell hozzá másik dimenzió.
kiski Creative Commons License 2002.04.25 0 0 3
Na de magyarázza már el valaki, hogy létezik az, hogy egy miniszter, egy diplomás értelmiségi egyszerűen és gátlástalanul belehazudhat a pofámba?

Ezek tényleg elhiszik, amit mindanak, vagy valami üzenete van ezeknek a megnyilatkozásoknak? Dekódolja már valaki!

Előzmény: morbiczer (0)
Ódri Creative Commons License 2002.04.25 0 0 2
Gondolkodjál egy kicsit mielőtt irsz és hazugnak nevezel valakit.
Amit Deutsch mondott:
1. Fidesz-Mdf 189 mandátum
2. Mszp 177 mandátum
3. Szdsz 20 mandátum
Ettől függetlenül a második kettő alapithat kormányt, ha koalícióra lépnek, mert ők vannak többségben.
Szal Deutsch nem hazudott.
Előzmény: kiski (-)
Hettie Creative Commons License 2002.04.25 0 0 1
Nem tudok segiteni. En is masik dimenzi0ban elek.
Előzmény: kiski (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!