Keresés

Részletes keresés

meret99 Creative Commons License 2002.04.29 0 0 135
köszi!
Előzmény: originalqszi (134)
originalqszi Creative Commons License 2002.04.29 0 0 134

Előzmény: originalqszi (133)
originalqszi Creative Commons License 2002.04.29 0 0 133
img
Előzmény: meret99 (132)
meret99 Creative Commons License 2002.04.29 0 0 132
Online Hyde Park Corner! Itt még a kormányról is megírhatja a véleményét! Sőt.
Csak a Hofiról nem, mert ő szadeszos volt! Isten nyugosztalja!
src="http://us.f1.yahoofs.com/users/4a8f590c/bc/Work/HOFI.GIF?bcuqQz8AL6dYvEGB">
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.28 0 0 131
A Budapest Rádióban valaki nyiltan azt emlitette, hogy Egerszegi már nem Egérke hanem a Nemzet Patkánya.
Erre varjál gombot.
Előzmény: zsánpól bemondó (130)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2002.04.28 0 0 130
Nem hallottam, de ebben a topikban hallani sem akarok.
Egerszegi _aljas_ kritizálását sem hallottam, de ha esetleg kisegítenél néhány idézettel....
Előzmény: Törölt nick (129)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.28 0 0 129
Olyan olimpia bajnokról hallotál már, aki fellépett a szoclib oldalon és senki nem kritizálta olyan aljasan mint a ballib tette ezt Egerszegivel.
Hallottál ilyenről?
Előzmény: zsánpól bemondó (128)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2002.04.28 0 0 128
Csilla kedves, te valamit nagyon félreértettél.
Egy asztaltárs leírta a véleményét. Amihez joga van megalkotni és joga van leírni.
Te nem értesz vele egyet.

Én meg veled nem értek egyet, Egerszegitől függetlenül. Az hogy valaki olimpiai bajnok, attól nem válik sem szent tehénné, sem pedig kritizálhatatlanná.

Olyan olimpiai bajnokról nem hallottál, aki zsarolás miatt a vádlottak padjára került?

Előzmény: csilla5 (127)
csilla5 Creative Commons License 2002.04.27 0 0 127
Ahhoz, hogy valakibe belerugj, föl kellene érni minimum a bokájáig!

Ezt volt képed leírni:
"Csalódtam benne. Úszóként szerettem, tiszteltem. Rajongtam érte. Személyisége azonban most nagyon rosszirányba fordult. Remélem, hogy visszatalál magára. Sikerült lerombolni mind azt az imidzst amit évek alatt felépített."

Hogy jutott akár az eszed holtágába is, hogy egy ötszörös olimpiai bajnokról ilyesmiket irkálj? Hát már senki/semmi sem szent?!?!?! Mit tettél már le az aztalra, hogy úgy érzed jogod van bármit is számonkérni egy Egerszegi Krisztinán?!?!A személyisége rosz irányba fordult?!?!? Miről beszélsz?

Köszönöm a baloldalra szavazóknak, hogy ők is a védelmükbe vették őt.

Előzmény: Ébredés (-)
Black Dani Creative Commons License 2002.04.27 0 0 126
Most van a Filmmúzeumon.
Zugoly Creative Commons License 2002.04.26 0 0 125
Ez a topiknyitó csóka nem normális. Orvos már látta? Nézzétek meg a topikcímbéli írásmódot, rögvest kiderül, hogy dilis az ipse. Manapság már minden "vigyorgóban" van internet?
Te beteg vagy!
Előzmény: Ébredés (-)
Foti Creative Commons License 2002.04.26 0 0 124
Duray Dünci "Forradalom zajlikja" szerinted mi ?
Elmeorvosi eseten túl. Mert a qtya sem szólt rá, hogy bácsi kérem, ez nem a Hyde park. Itt igazaknak kellene igazat szólni ! Csak éljenzett a birka tömeg. És ha Duray azt ordítja: "Grillcsirke" az is ovációt kapott volna.
Előzmény: almaewoe (119)
TAJPAN Creative Commons License 2002.04.26 0 0 123
1. A "kis pöcs" az Te lehetsz a kb 10 db hozzászólásoddal. És ha irományaim elolvasás után a mondatok értelmezése is sikerülne Neked akkor könnyedén rájöhetnél hogy nagy tisztelője vagyok Darvasnak és az összes művésznek lett légyenek akár szadeszosok.
A második részben igazad van.A fideszesek komcsik FIAIK. De nem régi komcsik mint pl: MP. Csak ennyi a különbség.
Az ország pedig 12 éve jó irányba halad és az elkövetkező 4 évben is arra fog haladni.
Megpróbálhatnád kicsi felülről szemlélni a dolgokat... :o)))))
Előzmény: muzeum (27)
evangeline Creative Commons License 2002.04.26 0 0 122
Elnézést kérek Tőled, de tegnap már nem tudtam válaszolni.
Azt mindenképpen köszönöm, hogy Veled - még ha más is a véleményed, normálisan lehet "vitatkozni", sajnos nem ez volt a tapasztalatom az utóbbi időben ezen oldalakon.
Mivel - nagyon helyesen - mindkettőnknek van kialakult nézete a témáról, és nem valószínű, hogy teljesen meg tudjuk győzni egymást (bár azért én néhány dologban igazat adtam Neked, ez ugye pozitív hozzáállást feltételez :-))), azt hiszem, új elem felmerüléséig mi itt abba is hagyhatnánk, ha Te is így gondolod....
Üdvözlettel : evangeline
Előzmény: iudex (106)
almaewoe Creative Commons License 2002.04.26 0 0 121
Na figyú kisköcsög

1. Teller levelének a meghamisítása
A Népszabadság próbálta eladni ezt az ócska trükköt. Teller a titkárján keresztül cáfolta a "cáfolatot" azaz az azt erősítette meg, hogy Ő írta a levelet.

2. a résztvevők látszámának a meghamisítása

Tudtommal a retekklub és a lenintévé próbált hamisítani. Ki is beszélt max 80000-es tömegről?

3. a műsorközlő szerint a rendőrség jelentette a létszámot, amit 5 percen belül épp a rendőrség cáfolt.

A rendőrség nem cáfolta meg a korábbi kijelentéseit. Annyit mondott, hogy nem feladata ezt mérni, de nagyjából azért be tudják lőn, hogy mennyien voltak ott. Ez pl. része a feladataiknak, ha netalán oszlatni kellene, akkor tudják, hogy kb. mennyi emberrel kell számolniuk.

Már megit hazudsz

Mellesleg a stílusod is bicskanyitogató. Én is csak azért beszélek így veled, mert te csak ezt érted....

Előzmény: zsánpól bemondó (120)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2002.04.25 0 0 120
és tedd hozzá: internetezni sem tud ....

hogy kedves kérdéseidre is válaszoljak, mert tudod én nem szoktam olyan fogadjistent, amilyen az adjon, csak két Kossuth téri hazugság:

1. Teller levelének a meghamisítása
2. a résztvevők látszámának a meghamisítása
3. a műsorközlő szerint a rendőrség jelentette a létszámot, amit 5 percen belül épp a rendőrség cáfolt.

És hogy ez a zsánpól még háromig sem tud számolni...

Előzmény: almaewoe (119)
almaewoe Creative Commons License 2002.04.25 0 0 119
ki és mit hazudozott a Kossuth téren??
Esetleg Egér könnyei voltak a hazugság, vagy a levele?

De gondolom nemsokára ugyanolyan mocskolódó stílusban fogsz itt Egérről böfögni, mint ahogyan azt ma Makoveczről.

ényleg, te egyáltalán dolgozol valamit??? Mert azt láttam, hogy ma főleg délelőtt írogattál nagyon serényen.
Ja vagy úgy, ez a munkád...Mostmár értem.

Szánalmas kis köcsög vagy, aki sem az építészethez, sem a sporthoz, sem a politikához nem ért.

Előzmény: zsánpól bemondó (118)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2002.04.25 0 0 118
"A Kossuth téri gyűlés nem volt "mocskos" része a kampánynak. "

van, akinek a hazudozás mocskos, van pedig akinek lételeme. Hát nem vagyunk egyformák.

Előzmény: andrej11 (96)
foghagyma Creative Commons License 2002.04.25 0 0 117
Teljesen egyetértek veled.Tényleg fejezétek már be ,gusztustalan .
Előzmény: Phoenix 5 (114)
bummm Creative Commons License 2002.04.25 0 0 116
Én abban bízom ,hogy te és a hozzád hasonlók soha senkinek sem lesztek a páldaképe.
Phoenix 5 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 114
Belehetne már ezt fejezni.
Vagy indítsunk Padödö, KonczG és Zs, Bródy, Verebes, Hernádi J és Gy, B. Jancsó, Göncztata etc. topikokat is.
Elég már!

Előzmény: Ébredés (-)
CAIN Creative Commons License 2002.04.25 0 0 113
Gyereket szült, dolgozott, meg ilyesmik. Jó, jó tudom, ez nem olyan látványos mint egy olimpiai arany, a himnusz se szól közben, glória sincs, de azért csak mentség Neki legalább egy kicsit :).
Előzmény: Millenniumbetyár (104)
curvoisier Creative Commons License 2002.04.25 0 0 112
Szíved joga. De hidd el, van élet a népszerűségen túl is.
Előzmény: Millenniumbetyár (111)
Millenniumbetyár Creative Commons License 2002.04.25 0 0 111
kosz a kioktatast, igazan magasroptu erveid vannak. Ha esetleg azon kivul, h azt mondod, o tobbet tett le nalam az asztalra, van mas is, szolj, szivesen vitazok veled, addig is, megyek Story-t olvasni.
Előzmény: curvoisier (109)
Foti Creative Commons License 2002.04.25 0 0 110
A Kossuth téri gyűlés nem volt "mocskos" része a kampánynak.

Azért Duray Pici "Forradalaom járja be Hunniát"-ja egy kicsit hánytató volt.
A filip gyerek olimpikonok lealázása szintén.

Előzmény: andrej11 (96)
curvoisier Creative Commons License 2002.04.25 0 0 109
Én meg azt mondom, hogy ő annyival többet tett le az asztalra nálad, hogy vagy ízléstelen vagy nagyon ostoba dolog (vö: topik esze), ha te akarod megmondani neki, mit tegyen még.
Másrészt nem hiszem, hogy valaha is a "népszerűségért" tette volna, amit tett. Te túl sokat olvastad a Story magazint...

És ne kötekedj feleslegesen.

Előzmény: Millenniumbetyár (104)
iudex Creative Commons License 2002.04.25 0 0 108
Ő megtette a sportért a magáét. Nem hinném, hogy rajta kéne számonkérni azt, ami a szövetség dolga.
Előzmény: Millenniumbetyár (104)
Foti Creative Commons License 2002.04.25 0 0 107
off
Pokorni foallasu politikus, ne keverjetek Egerszegihez!
on

Pokorni Boa dörgölődzik Egérhez. Tettes és áldozat egy hírben szerepel, de a szerepük (felelősségük) egészen más.

Előzmény: MajomEmber (88)
iudex Creative Commons License 2002.04.25 0 0 106
Még egyszer hangsúlyoznám, nem a te véleményeddel, pláne nem annak megformálásával van gondom. Azt nagyon kulturáltnak látom. Épp ezért döbbentett meg, hogy mégiscsak elfogadhatónak tartod (bár nem tetszetősnek) azt, ha valakit nézetei miatt támadás ér. Egy lépéssel próbáltam visszamenni, hogy mért is természetes ez. Mért természetes, hogy ha valaki véleményt mond, bunkócska jön rá. Mellesleg mért, szerinted nem voltak kárörvendőek az MSZP-szimpatizánsok élükön Kováccsal? :)))) Egyébként nem meglepő az, ha valaki csakis egy adott pillanatban nyilvánít véleményt. Ez habitus kérdése, nem mindenki Pataki, aki eléggé extrovertált, hogy ne mondjam kissé exhibicionista személyiség. Egerszegi viszont nem. Ezért nekem nem meglepő a magatartása, hogy csak az utolsó pillanatban lépett színre.
Előzmény: evangeline (103)
Zem Creative Commons License 2002.04.25 0 0 105
Szerintem bárkinek joga van nyilvánosan kiállni egy párt mellett.
Ez nem von le semmit az addig, vagy azután elért eredményeiből.

Szvsz Egerszegi politikai kiállásával sincsen alapvetően semmi baj.
Csak ez az indoklás ne volna...:(

ps: Viz Fejű! Légyszi nekem is nyomj egy send-et.
Kösz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!